121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #99913
    :D
  • mucsácsó
    #99912
    az volt a lényeg :D

    Death Stranding-et is sikerült "Halál osztás"-nak fordítani valahogy :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.19. 19:16:12
  • darkSectorxxx #99911
    A magyar forditás is elég vicces kapásból. :D
  • mucsácsó
    #99910
    kari körül sztem nem, csak ilyen 10-15 napon át napi 1 játék ára elég jelentősen lenyomva egészen karácsonyig

    ha PS Plusra vágysz, akkor szerintem ilyen black fridaykor most esélyes lehet a héten/jövő héten :)

    @dark: nemtom, úgy küldték a shotot :D
  • sanya200
    #99909
    Sziasztok
    Szokott lenni ps plus akció év végén?Kari körül?Pl gamestarnál vagy máshol,ajándék játékkal..stb? Gondoltam várok hátha.Tavaly nem volttam itthon kari körül szóval nem tudom szokott-e lenni ilyen.
  • darkSectorxxx #99908
    Geci. :D
    Játék ára?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.19. 18:54:48
  • mucsácsó
    #99907


    csapjatok le rá alzán :)))))
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.19. 18:41:09
  • darkSectorxxx #99906
    A hangsúly a némi szopáson van. :)
  • Kandurex
    #99905
    Jött patch, töltési idő fix, meg pár apróság.
  • AntiHero
    #99904
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs is értelme azokkal foglalkozni. A jàték közepétől én is reload vagy futàs.
  • TDC Geronimo
    #99903
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem kell reload, simán ki kell futni körből azt kész :D Végén én is hagytam őket és csak a kötelezők mentek le nekem is, mert máskor nem kaptak el
  • Moby
    #99902
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én a kötelező hármat nyomtam le. Setöbbre nem voltam hajlandó. Ha belefutottam, ment a reload.
  • Kandurex
    #99901
    Én is levertem null szinten, Jedi Masteren, némi szopással, úgy vélem Grand Master -en ez már tényleg backtrack-es boss. Egyébként spoiler.
  • TDC Geronimo
    #99900
    VA és performance capture fenomenális volt. Amit Troy, Norman, Mads alakított, de a többiek is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Die hardman a végén ami művelt az elképesztő volt


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Számomra az egyetlen gyenge pont a játékban a bossok voltak.
  • darkSectorxxx #99899
    Tudom, de jön a karácsony.... :P
    Jó nekem se annyira tetszett mikor láttam gameplay-t
  • darkSectorxxx #99898
    Gondolhatod Grand Masteren 1 ütés 80-90%-ot sebez, a parryre 5-10% esélyt hagy időzítésben,
    És 100%-os a rage, vagyis egyfolytában támadnak, nincs holtidő a támadások közt max amíg futnak feléd.
  • AntiHero
    #99897
    Szuper, de az egy rossz jàték lett sajnos.
  • darkSectorxxx #99896
    PlayStation 4-re is megjelenik a Blair Witch
  • AntiHero
    #99895
    Olyan jó mikor ilyeneket olvasok. Pedig nem is én készítettem a jàtékot, de jó érzéssel tölt el, hogy így hát az emberekre ez a story. :)
  • TDC Geronimo
    #99894
    Most pörög credits de.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem a vége kikészített érzelmileg. Szerintem a 14es fejezetet végig bőgtem, mint egy gyerek. Most ehhez idő kell feldolgozni
  • mucsácsó
    #99893
    hát a nagydög békábossnál konkrétan 2 (azaz kettő) ütés vagyok (2. vagy 3. fokozaton kezdtem) momentán :D úgyhogy jah, durvákat sebez 1-2 dög, az fix...
    nyilván korán is mentem oda, de na :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.19. 17:35:25
  • darkSectorxxx #99892
    Teljesen Souls like akkor lenne ha csak 1 nehézség lenne, de igen, sőtt meg merem kockáztatni, SOKKAL nehezebb parry-zni meg dodge-olni mint a többi souls-ban, a sebzésük meg DS NG7+, azaz 2-3 utésbe lehet halni, és a piros játémadások nagy része 1 hitel.

    Iszonyat irritáló. Pláne a nagy dögöknél.
    Nem árt használni az erőt, lassítás stb különben világváge.
  • mucsácsó
    #99891
    na azt elhiszem, én el se mertem kezdeni legnehezebben :'D
    ott biztos, hogy brutál...
    de aki story modeban tolja, az lájti tuti. meg hát nem is büntet annyira a játék - pl. ha leesel valahonnan, akkor nem egyből meghalsz, hanem csak lejjebbmegy az életerőd és visszarak :D
  • darkSectorxxx #99890
    A STAR WARS .....

    Egy olyan Souls játék, amiben elhelyeztek Causal + Midcore rétegnek 2 könnyebbb fokozatot.

    Jedi Master és Grand Master kőkemény souls nehézség, persze ha nem futsz végig, mert akkor ugyanaz mint a souls-okban ha futosgál valaki, ha nehéz fokon nyomja valaki 1x mindenképpen élmény mindent tisztítani, aztán sokadikra ha unalmas akkor futni.
  • j0nNyKa
    #99889
    nem voltam sose egy nagy dark souls-os, de ez a játék legnehezebben itt-ott úgy fingatott mintha muszáj volna, kellett iszonyat gyorsan reagálni animáció alapján, volt hogy perceken keresztül folyamatosan
    ha ettől már souls-lite, akkó' van
  • mucsácsó
    #99888
    jaja, vágesz, mondjuk nem próbáltam 4K-ban, de nagyon faszán ment, az tény :)
    szépnek szép is, szó se róla - mondjuk első 2 chapterről tudok csak nyilatkozni - egyelőre -, de majd tervezek visszatérni rá, ha egyszer utolérem magamat... :D

    @dark: én mondjuk még nem láttam annyira sokat a Jediből se, de szerintem elég fasza kis souls-lite (vanilyen?!:DD) játék keletkezett belőle, olyan Tomb Raider-szerű +metroidvania elemekkel.. végső konklúzium abszolúte nincsen, csak első benyomások pár óra után :)
    de eddig fasza! meg ahhoz képest, hogy Respawn első ilyen jellegű játéka, szerintem ügyesek voltak :) még ha össze is lett "lopkodva" az ötlet innen-onnan hozzá.. :D

    nem várhatunk el mindenhonnan Nótidog (grafikai) minőséget sajnos..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.19. 17:16:53
  • darkSectorxxx #99887
    Manapság egy SANDBOX játék szebben néz ki...
    És ebben ez a 6 bolygó 3-4 mellékes csőútvonalllal 3-4 ládával, aztán kell a kraft nagyon, van benne vagy 1 tucat fajta ellenfél, AI 0 kb. Technikailag semmi, de semmi nem indokolja ezt. Ez nem lett visszatesztelve rendesen és elsiették, ezen kár mit szépíteni..
  • darkSectorxxx #99886
    Úgy nincs maxon.
    Nem kötekedés.
  • Moby
    #99885
    A geow5 úgy lett belőve, hogy jól teljesítsen xbox alatt. A te gépeden is lazán megy 4K-ban, taln maxra húzva, vagy közel maxra. Egy statikus cső az egész.
  • j0nNyKa
    #99884
    aha maxon van minden, az ilyen zavaró szarokat kapcsoltam ki, hogy film grain, meg motion blur, meg mittudomén milyen abberation, meg abban a szekcióban mindent :D
  • darkSectorxxx #99883
    Hát lehet viszonyítani, hogy az a 160fps tuti max grafika lehet. :)
    Nem kell ezt frame pontosan értelmezni, de ezen is 1080p-ben az átlag 110, aminek a minimuma 100 alatt van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.19. 17:09:20
  • darkSectorxxx #99882
    A motor igen, azzal van baj, vagyis 2 dolog jöhet szóba....

    1 Csak a Gears of War alatt megy jól.
    Vagy pedig nem erre a generációra van, és télleg a konzolok miatt basznak beletenni kontent-et, hogy a redvás faszomba néz ki z a kopőár szar 2. bolygó, ha nem lenne a napsütás meg a köd, az a kopár szikla meg a pár fűcsómó? Ne hüyléskedjünk már, még a növényzetből sincs elég hogy nagy részét lefedje a homályos háttérnek.

    De majd megkérdezlek pár másik játéknál, ;)

    És nem Uncharted-ek kellenek ide, a Tomb Raider se perfekt, de ehhez képest 3 generációval szebb kb.

    Ekkora eltérések nekem szembetűnnek azért.
  • mucsácsó
    #99881
    najó, de nem nagyon sokkal marad el mondjuk egy Gears 5-től, ami ugyebár a legszebb UE4-es játékjának lett beállítva :D
    ezektől bőven sokkal rondábbakat láthattunk már :\

    @dark: és ezen most mit nézzünk? :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.19. 17:07:50
  • Moby
    #99880
    >Unreal 4 ennyit tud, hát na..

    Ne idegelj légyszi te is :D Az egyik legfejlettebb moci a piacon.
  • darkSectorxxx #99879
    Csókolom:

  • mucsácsó
    #99878
    fix 160 FPS közepes konfigon?! HOW?!?!!?! :D maxra van húzva minden?

    nálam ilyen 90-130 között van nagyjából (minden epicre húzva, 1080p) :D most néztem hasonló konfigos videót, ott is ugyanez kb, szóval akkor vagy nálunk szar valami, vagy nálad kurvajó :D

    ...és amúgy jah, kurvaszép szerintem is, rendben van a graf, főleg a vonatos rész volt odabaszós, de utána ez az első bolygó tényleg visszalépés, viszont semmi esetre se mondanám rondának :) Unreal 4 ennyit tud, hát na..

    amúgy egyből találtam egy eldugott "bosst" az első bolygón, és nekimentem lvl 0-n
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annak a mega békaszerű dögnek a barlangban

    de az azért taknyosra tud szopatni még az elején, ott volt nem kicsi souls utóérzésem :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.19. 16:55:38
  • AntiHero
    #99877
    Amúgy emlékeztem Kojima lelőtt jàtékàra a P.T-re ugye (demo)? Ne ott nem csak a jàték neve volt utalàs a DS-re.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott is a megölt feleség neve Jessica mint Sam feleségének.
    Ott se hal meg a karakter sose.
    A karakter Norman Reduus.
    Ott is van fekete massza.
    Mitöbb kéznyomok is a hàzban.
    Gyerek siràs is benne van kicsit BB hanghatàssal. ;)
  • Seth
    #99876
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt még nem. Gondolom valamelyik szállítmányért kapom. De amúgy is rengeteg animációja van BB-nek. Pl a forrásnál ahogy úszik a tartályban nagyon cuki :D

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.11.19. 16:46:16
  • AntiHero
    #99875
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    harmónikàt megtalàltad? Az is cuki ahogy BB tàncol a palackban.
  • darkSectorxxx #99874
    Komolyan mindig olyan érzés fog el ha látoma BB-t hogy a Bloodborne akar lenni. :P