121205

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #99993
    Igazàbol max 10 perc az egész.
  • n000rbi
    #99992
    Én egyedül a beállításokat/usereket migráltam, a többit bármikor le tudom tölteni, ami még mindig gyorsabb, mint átmigrálni.
  • Tinman #99991
    Kizárt! Iszonyú könnyű a csere!

    Ami a nagyon nyűg az az irgalmatlan lassú migrálás a régiről az új meghajtóra... az gyalázat :-(
  • darkSectorxxx #99990
    Hát az lehet, én attól félek rosszul rakok vissza valamit....
  • Maala
    #99989
    Erre jo par youtube video van, en odaadtam ocsemnek az 500 gb-s ssd-t, o pedig egyet megnezett es kicserelte az alapjan. Nem kell a gepszerelest azert tulparazni, par kategoriaval meg mindig a porcelanbabak felett vannak erzekenyseg szempontjabol.
  • darkSectorxxx #99988
    Nem tudom miez, megáll és 3 sec után error kék képernyő és küldöm a hibakodot.
    Szoval em a gép fagy le, csaka szoftver....
  • darkSectorxxx #99987
    Wow, nagyon rendes tőled basszus, de nem is értek még ahoz sem hogy az ismtenbe kellene kicserélnem....:S
    De azért köszi a nagylelkű ajánlatot!!!!
  • darkSectorxxx #99986
    Hát sok cucc van a HDD-n .:S az macerás. :D
  • Ulthanito
    #99985
    Na, végre chapter 5, és 24,5 óra DS-ben. Ez a Chapter 4-es közjáték tetszett, de a Chapter 5 intrója is.

    Baromi jó színészek vannak a játékban, mindegyik remek karakter! Tolnám most is, mint süket a csengőt.
  • CptFlint
    #99984
    Quality mode-ban stabilan tartja a 30 fps-t, szóval szerintem 33,3 ms a response time ebből adódóan. Szerintem jó. Egyenletesnek érződik ebben a beállításban a frame pacing is. Lemérni persze nem mértem le. De érzésre teljesen jól reagál. A d-pad-nál volt bug a játékban érzékesés szempontjából az nem reagált jól néha, de azt javították már a legutóbbi patchal.
  • Moby
    #99983
    De az nem normális, hogy a konzolon fagyjon egy játék. Egyébként még pécén, ssd-n is akadozik a játék, amikor töltés van. Lehet, hogy kevés neki a 16 giga is, vagy nemtudom. Szóval van benne valami elbaszás is. Semmilyen másik játéknál nem láttam még ilyet ssd-ről futtatva.
  • Tinman #99982
    Nem bántásból, inkább tanácsként: Nem keveset költesz játékokra, van, hogy több platformon is. Vegyél egy SSD-t. Ha idén nem veszed meg, küldök egyet januárban, de látni akarom, hogy használni is fogod! -.-
  • AntiHero
    #99981
    Csinàlj egy adatbàzis újraépítést:D
  • darkSectorxxx #99980
    Előferdülhet.
    Gondolom HDD, mert sok játék ment faszán ezt kivéve.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.21. 18:18:30
  • Kandurex
    #99979
    Mondtam már, add el a géped alkatrészbe, ott valami HW gond lesz.
  • darkSectorxxx #99978
    Star Wars
    Ma 1:10 perc játék
    Főellenség előtt vagyok.
    3x crash-elt ki a játék.

    Istenfaszát úgy kihúztam a tápot a falból, remélem holnap nem lesz corrupted a mentés.
  • darkSectorxxx #99977
    Hát pont ezaz! :P
  • Moby
    #99976
    RX580-ból ilyen 1-2 év garral egy talicskával veszel hwaprón 45-ért. Ehhez rohadtul nem kell BF.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.21. 17:31:47
  • darkSectorxxx #99975
    Dolgoztam Tesco-ba, ott is buzik.
  • darkSectorxxx #99974
    De nem az a lényeg, tuti lesz ennyiért, ha mást nem a kötelező 3 példány a raktár egy eldugodt sarkában 3 raktáros rokonának, biztos lesz, de legalább nem kisebb az akció mint tavaly, az vicessebb lett volna. :)

    Ettől csak az szebb, most néztem egy hónapok óta reklámozott RX580 70 helyett 50k-ért volt most kirakták hogy BF akció, de ugyanaz az árcédula. Mocsok geci nép. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.21. 17:23:32
  • Moby
    #99973
    Mittudomén, hogy igaz-e. Ez van az emailben.
  • darkSectorxxx #99972
    Jah csak hogy ez ha igaz akkor jó, mert ezek szerint legalább nem nő az akciós ár évről évre mint néhány esetben. :P
  • Moby
    #99971
    Azaz?
  • darkSectorxxx #99970
    Tavaly volt 70. :D
  • Moby
    #99969
    Amúgy holnap 60-ért lesz slim emagon blekkfrájdéjben, ha valakinek még nem tömték volna tele vele a postafiókját :)
  • Moby
    #99968
    Teljesítménycsökkenés nincs, a slimek halkabbak, mint a "sima". Annyi, hogy a slimen nincs optikai kimenet, szal ha olyan hangcuccod van, akkor valami megoldás kell rá(tévéről levenni, vagy hdmi to toslink).
  • Kongy
    #99967
    Szeretem a videóikat és rendszeresen megnézem az újakat, de ennek már a hangvétele is bicskanyitogató számomra. Érződik rajta az a kiégett frusztráció, hogy hallotta innen-onnan, hogy zseniális a játék, de őt végül nem szippantotta be, ezért sértődött és hisztis kisgyerekként, pattogós stílusban fikázza szénné az egészet, hirtelen felindulásból, átgondolatlanul ( á la Dark Souls és Castlevania kritika). Engem meg az általa nagyra tartott MGS nem fogott meg egyáltalán... na bumm. És amúgy én hamar ki tudok akadni egy játékon, de pl a DS-en nem igazán sikerült. Meg látszik rajta az is, hogy nem is akarta igazán beleélni magát és megérteni a sztorit... de kár ragozni, a vélemény, mint a s.gglyuk. A többit meg ismeritek.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.11.21. 15:46:46
  • j0nNyKa
    #99966
    itt részletes összehasonlítás
    tldr nincs
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.11.21. 15:35:37
  • Ryder159
    #99965
    Sziasztok!
    A PS4 Slim verziónál van valami teljesítménycsökkentés a sima verzióhoz képest?
  • Ulthanito
    #99964
    Itt legalább nem magyaráztad túl.
  • n000rbi
    #99963
    Igen, agyfasz ez az egész, hogy nincs lefektetve mit lehet annak hívni a sony gépein.
  • Moby
    #99962
    Akkor az pont jó lett performance mode-nak :D
  • darkSectorxxx #99961
    Élesebb lett az 1.03-al a star wars? ezt látnom kell.
  • n000rbi
    #99960
    Igen, csak úgy érdemes, a performance mód az borzalmas stutter-feszt.
  • TDC Geronimo
    #99959
    quality modeban tolod?
  • HeadHunter86
    #99958
    Elkezdtem nézni, azt ki is nyomtam. Nem tudom miért erőlteti még ezeket a kritikákat, mikor látszik semmi se jó neki.
    Ne játsszon valaki olyan játékkal ami nem a stílusa. Én tudtam, hogy ehhez idő kell, és lassú játékmenet, így készültem rá és élvezem is minden percét. Sőt még melóba is azon jár az agyam, hogy ha hazamegyek mit hogy logisztikázzak majd a játékban.
    Én se játszok MMORPG-kel mert nem a világom, Zolinak se kellene mindennel játszani és kritizálni.
  • Tinman #99957
  • Ulthanito
    #99956
    Sajna ott bukik, hogy nekem UK accra kéne, az meg nincs nekik.
  • n000rbi
    #99955
    Közben úgy néz ki 1.03 előtt nem igazán működött jól a dynamic res ps4-en, azért volt olyan homályos. Most 1.03 beretva (és a ps4 üvöltéséből is sejteni, hogy most lényegesen nagyobb a felbontás :D)
  • TomStorm
    #99954
    Ez igen.Fikázásból ismét ötös!:)
    10 éve így tartja fennt magát,nem kell vele foglalkozni.Ez megy neki nem a géming..