121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #100072
    Ez nem tudom mi, de a PlayStation 25. évfordulója apropóján rendezik december 3-án:

    PlayStation Awards
  • Moby
    #100071
    Azért vagy vele elnézőbb, mert egy (nekünk) fontos/kedves témához amúgy kurvajól nyúl hozzá. Mondhatni...alázatosan. Ahogy mondjuk a The Mandalorian teszi. SW rajongók csinálták főleg SW rajongóknak. Közben fontos volt, hogy mindenki más is ki legyen szolgálva, és talán pont ezen ment el/ebbe tört bele a bicska/ez a része lett e leginkább kakás.
  • Árpitallica
    #100070
    Természetesen van! :) Tudom sima ps4re lehet hülyeség volt, de talán mikor kijön a PS5, amiből megvárom, hogy lesz -e Pro változat, majd azt előrendelem, aztán reményeim szerint azon is fog futni ez a VR szemüveg! :)
  • j0nNyKa
    #100069
    aki már végzett / leszarja a spoilert, azoknak: (nekem volt benne 1-2 új)
  • darkSectorxxx #100068
    Pontosan.
  • n000rbi
    #100067
    Lepörgött nálam is a Fallen Order. Ez egy jó játék... lenne, ha kicsit később jelenik meg és pofozgatják, mert ps4-en nem az igazi. Érdekes jószág, mert friss reboot után mindig jól fut egy ideig, aztán egyre rosszabb (az se mindegy melyik pálya, nekem a D betűs volt a legrosszabb élmény - mindez ráadásul ssd-ről futtatva)
    Abban biztos vagyok, hogy azért vagyok elnézőbb vele, mint itt páran, mert nem egy agyoncsiszolt DS után játszottam. (nem ugyanaz a liga)
    Kellenek a single player játékok, de ennél sokkal jobb minőségben.
  • Moby
    #100066
    Szívesen :)
    Van hozzá psvr-ed ugye? Csak azzal fog menni.
  • Árpitallica
    #100065
    Elő is rendeltem, nagyon szépen köszi az infót róla Moby! :))
  • Moby
    #100064
    Ironman VR óccó előrendelés.
  • Árpitallica
    #100063
    Köszönöm a segítséget! :) Most a kövi problémám az lenne, hogy most beújítottam black friday jóvoltából egy Crash Bandicoot és Team Racing nf-re, és az utóbbiban a játék pit boltjában(még első pályát vittem ki) megvettem 2 karaktert, majd utána a listámban csak az egyiket találtam, másiknak nyoma sincs pedig elvileg feloldottam xd ilyenkor mi lehet a problem? :D
  • Ulthanito
    #100062
    Gondolom PCC. használtam vagy egyszer azt is a játékban. :-D
  • Ulthanito
    #100061
    Én valami olyasmire emlékszem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, igaz, hogy először azt mondták, hogy állatoknak nincs, de később mintha elhangzott volna, hogy új bzonyítékok/elméletek szerint nekik is van. De nem teszem rá a fejem.
  • Tikal #100060
    HKK?
  • Moby
    #100059
    Ez nem arra válasz, amit feldobtam. De valszeg az a gond, hogy még nem vagy a végén, és nem értesz mindent az EE-kkel kapcsolatban.

    Szerk: de, bocs, benne van ebben is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    An extinction entity is a being said to be the harbinger of mass extinctions, and is the bridge by which a Death Stranding occurs.
    A kérdés ugyanaz marad. Mindezt hogyan, ha az állatoknak nincs partja(Deadman szerint)?
    A korábbi EE-k állatok voltak.
    Ezt a kérdést viszont a játék vége húzza alá nagyon erősen, de ott még nem vagy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.25. 09:19:52
  • Ulthanito
    #100058
    Szerintem lemaradtál, de fogalmam sincs, hogy hol. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    An extinction entity is a being said to be the harbinger of mass extinctions, and is the bridge by which a Death Stranding occurs. There are five known Extinction Entities, each one causing a previous mass extinction event on Earth (e.g. the extinction of the dinosaurs). Their purpose or the reason an Entity provokes Mass Extinctions is unclear, but they are a natural part of the cycle of life and death, each entity causing a Death Stranding that altered the world in a way that causes extinctions, and in the aftermath, allow new lifeforms to emerge.

    The sixth and current Extinction Entity is Amelie.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.11.25. 08:56:08
  • davidka003
    #100057
    Alzán 6k a Days gone meg a Spiderman is.
    12k, kuponozva 8k a kettő. Behúztam őket.
  • Moby
    #100056
    Amúgy vagy lemaradtam valamiről, vagy jó nagy plot hole ez a játékban, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a játék elején Deadman arról beszél, hogy partjuk csak embereknek lehet, az állatoknak nem, mert csak az ember van tisztában a halálával. Aztán meg jóval később az extinction entitykkel kapcsolatban az derül ki, hogy az 5 nagy kihalási hullám ilyen entitásokhoz kapcsolódik, akik a partjukon keresztül okozták a kihalást, jóval az ember megjelenése előtt. Itt lemaradtam valamiről?

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.25. 07:38:30
  • Ulthanito
    #100055
    Csepter 11, és kezdenek sűrűsödni a dolgok. Nehéz most követni, hogy ki kivel is van. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Extinction Entity? :-D Kojima tuti elmebeteg.


  • TomStorm
    #100054
    De ha nem,akkor mindent tegyél át Full HD-re Ps-en és tv-n játék mód.
  • TomStorm
    #100053
    "Vettem egy Sony 4k bravia tv-t" problem solved,Fat elad,Ps Pro-t megvesz egy új kábellel és öröm van.
    Mert amúgy baromság már bocsánat sima Ps4-hez 4K tv-t venni ugye..
  • TomStorm
    #100052
    Te jó ég ez a God of War mennyire brutális tud lenni!:O
    Na jó,ezt végigkellvinni!
  • Árpitallica
    #100051
    Sziasztok! Megpróbálok érthetően fogalmazni mert elég fura problémám van sima fat ps4en: Adott minden olyan játék ami külső nézetes pl AC Odyssey vagy a most megjelent SW Jedi Fallen order. Notehát az a problémám, hogy amikor a jobb analóggal csinálok egy kör mozdulatot tehát 360fokban végigpásztázom a saját karakteremet, akkor a fejük el el tűnik részben de csak is kizárólag az ilyen kameraforgatás közben és látszik a mögötte lévő textúrák pl egy hegyoldal része a fejükön átszűrődik! Xd ha ugyanezt függőlegesen csinálom akkor semmi ilyen nincsen és ha bármilyen filmet is nézek az mind tükörtiszta minőségű, ez csak a ps4 ezen játékainál van így sajnos! :( Vettem egy Sony 4k bravia tv-t, arra gondoltam nem e ezzel is lehet gond, de inkább jobban a ps4re gyanakszom mert pixelhibája a tvnek nincs! xD Szerintetek mi lehet itt a ludas? :)
  • Moby
    #100050
    Lehet azért voltam vele ilyen elnéző, mert pécén szépen futott, amikor épp nem volt tölthetnékje (olyankor úgy szaggatott, mint a szar).
    Ha szarul is futott volna, lehet nálam is skipre szalad gyorsan.
  • TDC Geronimo
    #100049
    Visszamentem DSbe mellékküldetéseket csinálni és azt a 2 órát jobban élveztem, mint a 6 órányi SWt :P

    Gyönyörű, smooth, nem akad, nem rángat, reszponzív, nem bugos. Szerintem DSbe még jó pár órát belerakok így story után is. Pl szereztem 2 új cuccot már most, egyik marha hasznos :D
  • Moby
    #100048
    Lepörgött a Fallen Order credits.
    Egynek jóvót. Egy folytatás magasabb minőségben azért jöhetne. A vége amúgy elég odabaszós is lehetett volna, de ilyen 1 perccel elgagyizták azt is.
    Mindent egybevéve nem volt ez egy rossz játék, csak elég tragikus neki, hogy olyankor jött, amikor mindenki olyanokat tett le az asztalra, hogy beleremegett a ház. Stig Asmussen munkájában viszont hatalmasat csalódtam. Ez egy büdös lószar volt bármelyik god of warhoz képest. Rendezésben is, és minden létező más aspektusban is. Olyan volt, mint bármelyik korábbi játék, amit a neve fémjelez, csak mondjuk tesco value kivitelben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.24. 17:56:41
  • Moby
    #100047
    Az ott ilyen opcionális izé, de amúgy a bossharcok szerintem a jobb részei a játéknak. Sajnos kevés van belőlük, pedig így hogy, jól is vanak megcsinálva, inkább emelik a játék színvonalát. Luigi's Mansion 3-ban sokkal szopatósabb pár boss. Tegnap hajszál híján belebasztam a kontrollert a tévébe :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.24. 15:37:48
  • Myselor
    #100046
    valamiért megtudlak érteni :) pedig jónak tűnt videókról de ez így játszva vicc kategória.belefutottam az első békába ami boss akar lenni,hát mit mondjak ez komolytalan...legyen nehéz egy játék legyen erős egy boss,de ez wtf.mögöttem az összes from game és igazán szeretem a kihívást de ezt így komolyan hogy?folyamat lekövet nem tudsz rendesen dodgelni nemtudsz kb semmit csak indokolatlan 1 hit van..oké biztos később kell ezekkel végezni de akkor is komoly miez :D
  • Moby
    #100045
    Hát a harcért aligha érdemes játszani. Levettem a nehézséget, átfutok az egész játékon, lássak benne mindent, meg végignézzem a sztorit, aztán delete.
  • TDC Geronimo
    #100044
    Inkább visszamentem DSbe mellékküldetéseket csinálni, mert a frame is a 3. bolygón iszonyat szar. Remélem valamikor javítják, de én ezt ebben a formában nem folytatom
  • Myselor
    #100043
    énis eluntam a gamet elég hamar nemigazán tetszik benne úgy semmi ez a tipikus soulslike harc sem működik jól ahogy kb egyik játékban sem amivel próbálkoztak az utóbbi időben.legalábbis számomra , így nemtudom élvezni a játékot sajnos
  • TDC Geronimo
    #100042
    Na azt hiszem én ezt pihentetem. Ez egy bullshit
  • Moby
    #100041
    Szerintem az nagyon gáz amúgy, hogy minden ami ebben a játékban igazán jó, az máshonnan jött. És persze jól adoptálták, ami dicséretet érdemel, de minden más, amit teljes egészében ők raktak hozzá, az meg szarocska benne. És közben idén volt pl. egy remnant, ami szerintem huszad ennyi pénzből készült, és komolyabb hibák nélkül úgy jelent meg, hogy abban is ugyan nagyon nagy az áthallás a darksiderek világa és ez között, mégis sokkal nagyobb a "saját" anyag aránya benne. És játékként is jobb volt.

    /nyilván a darksiders-ek is saját anyag a Gunfire-nél
  • Moby
    #100040
    Áááá. Ebben olyan generális problémák vannak, amikhez hónapok is kevesek lettek volna. Elsősorban a rém ostoba ellenfelek. Ez ma már kínos, hogy valami ennyire puttó módon vezérelje az NPC-ket. Az egész játék egyébként meglehetősen ostoba. Viszi, mert jó a hangulata, a látvány lehengerlő, és tök jó ötlet volt ez a soulsborne-SW keresztezés, éshát legfőképpen SW, de közben meg minden más nagyon meh... A kisebb bugokat ki lehetett volna szedni talán. Azokból viszont rengeteg van.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.24. 14:32:15
  • LBandi77
    #100039
    Vagyok csak olvasok.
  • Moby
    #100038
    Most volt, hogykét AT-ST között kellett elverekednem magam a hajóig. Ok, mondom én nem harcolok, elfutok közöttük- Olyan volt a pályatervezés, hogy nem tudtak utánam jönni, így viszont nem triggereltem a scriptet, a hajó zárva maradt. Rendben, akkor vissza levágni a két fost (hogy ettől miért nem tudtunk felszállni, azt nem tudom :) ) Mindegy, visszamentem, erre a két AT-ST nekem háttal, mozdulatlanul várta, hogy levágjam.

    Ilyenekkel félóránként találkoztam kb. BD1 elfelejt beugrani a ládába, a láda meg táncol mint a picsa, meg ilyenek :D
  • davidka003
    #100037
    Szerintem is maximálisan igaz amit mondasz. Kár volt ennyire nyomni, hogy jöjjön ki az ünnepek előtt.
    Mondjuk szerintem azért dec 15 körüli megjelenést megpróbálhatták volna. Abba belefért volna még a kisebb hibák kijavítása.
  • Moby
    #100036
    Nagyon sok buggal találkoztam. Nagyon fasza kis játék, de ja, ezen kellett volna még csiszolni.
  • AntiHero
    #100035
    Kellett volna, de muszàj volt most kiadni.(kiadó miatt) Ahhoz képest tűrhető azért.
  • TDC Geronimo
    #100034
    Hát ezzel az SWvel azért vannak gondok bőven. Szerintem iszonyat "clunky" a combat meg a platforming része is a játéknak. Ennek lazán kellett volna még fél év
  • AntiHero
    #100033
    Bizony. Most indul csak be igazàn a story. Talàn kicsit még tömény is lesz.