121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #100152
    >nagyon távol van mindenki a From Sekiro-tól.

    Én egyetlen pillanatra sem éreztem, hogy ez az akarna lenni, vagy hogy olyan nagy törekvés lenne erre. Ezt ti akartátok belelátni, és nem volt azt. Nem akart az lenni. Nem is tudott. Szerintem ez sok munkával se lett volna az, mert egész egyszerűen más volt a koncepció. Pusztán nyúltak a from játékokból elemeket. A végén én már nem is hadakoztam senkivel. Akivel kellett, ott sem voltak csörték. Odahúztam, megszúrtam, azt ennyi :)

    /amúgy a nem hajlandó védekezni, az mindössze annyi, hogy ebben a játékban a leglófaszabb mobok is átütnek a védekezésen. A bossok meg nagyon. Szóval ez nem fromjáték, nem is akar úgy működni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.27. 22:35:21
  • Moby
    #100151
    Jaja, az eleje nagyon erős felvezetés volt. Aztán semmi. Aztán a végén volt egy fényes villanás, és credits :D
  • Kongy
    #100150
    Igen, valóban erősen híján volt az ehhez hasonló momentumoknak, pedig a bevezetés után arra számítottam, hogy lesznek még ilyen intenzív és látványos részek. Mint pl egy Uncharted 4-ben, amiben kb félóránként letetted az állad, olyan jelenetek voltak. Jójó, tudom, az Naughty Dog...
  • Kandurex
    #100149
    Az utolsó előtti boss-nál fogsz igazán kiakadni a harcon. Már meg kellett kérnem a kölköt, hogy nézze már, én vagyok lassú, vagy csak tényleg nem hajlandó védekezni Cal.

    ....Nem én voltam a hibás.

    Iszonyat pontatlan a mechanika, a tengelyén rád forduló ellenfél, megakaszthatatlan támadások, amik persze vissza már másképp működnek nagyon távol van mindenki a From Sekiro-tól.
  • Kandurex
    #100148
    Sajnos a végjáték volt a legerősebb, semmi meg se közelítette a játék alatt.
  • TDC Geronimo
    #100147
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fólia hátizsákra, ami véd a timefall ellen, rugacsfegyver, a különböző táskák, stabilizátor, akkumulátorok hátizsákra pl stb.
  • Tikal #100146
    pl?

    Mert nekem kurva sok motyóm van, és nem tudom, hogy van e még valami amit nem láttam :D
  • darkSectorxxx #100145
    Hát legalább a gesztus. :P
  • Seth
    #100144
    És mihez kezdesz egy Uncharted 4-gyel? Mindenkinek megvan :D
  • davidka003
    #100143
    PS Plus december

    Azért sikerült karácsonyra ilyen gyenge felhozatalt összehozni. Titanfall 2 király de 1500-ért már mióta beszerezhető. EA accesben is benne van. Vártam volna egy Uncharted 4-et vagy valami.
  • Kongy
    #100142
    Nálam ma pörgött le a Fallen Order credits. Hát mit is mondjak, néhány sztori elemtől eltekintve, illetve a grafikai és optimalizálási problémák felett szemet hunyva egész korrekt játék lett. A világot nem váltja meg, és pofátlanul lop innen-onnan, de mindezt korrektül teszi, szóval az irány mindenképpen jó. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem szórakoztam jól, inkább az az igazság, hogy nem szórakoztam felhőtlenül. Nálam max egy erős 7-es a játék, amibe azért az epic végjáték is beleszámított.
  • TDC Geronimo
    #100141
    SWbe továbbmentem. Valamivel jobb már, de még mindig félkész és ez a combat... Nagyon tré szerintem. Alap elképzelés nem lenne rossz, de pontatlan, késik, clunky, hitboxok is szarok, animok is bugosak.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.27. 17:52:26
  • shaddam
    #100140
    Tegnap vettem meg az alapjátékot, részemről jöhet :D
  • Moby
    #100139
    Naja. Ha már ennyire nyomják a monstert, lehetne benne monster hunter world iceborn is :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.27. 17:17:32
  • Moby
    #100138
    Jóvan, nem csesztek ki velem GOW-al :DD
  • TDC Geronimo
    #100137
    TF jó, de ezek 5 euros játékok. Mondjuk mindegy nem ezért fizetem plust.
  • Moby
    #100136
    Kongy, kűdtem rád privit! :)
  • mucsácsó
    #100135
    TF2 kurvajó volt, szerintem a multija is nagyon el lett találva, és tényleg jó lett a singleje - bááár _ANNYIRA_ szvsz azért mégse lett nagy show, mint ahogy beállítják sokan - viszont egészen biztosan köröket ver mondjuk a Battlefieldek alibi-singlejeire :D

    remélem jön majd egy nextgen TF3, amit odatesznek nagyon :)
  • Seth
    #100134
    Decemberi PS+

    Titanfall 2 - single nagyon jó volt
    Monster Energy Supercross – The Official Videogame- meh

    Monster sok reklámot kap mostanában :D
  • darkSectorxxx #100133
    Ezt a tippet is köszi.
  • Ulthanito
    #100132
    Én pont fordítva voltam vele, a kombatot rühelltem, minden más viszont fantasztikus volt, nagyon bejött. Kb. 35 óránál fogyott el a lelkesedés, a kibaszott kombat miatt.

    Annyiszor gondoltam rá, hogy újból kéne kezdeni, de valahogy soha nem vitt rá a lélek. :(
  • Ulthanito
    #100131
    Alaszkában például.
  • darkSectorxxx #100130
    Köszönöm.
  • mucsácsó
    #100129
    én is sokszor szemeztem vele, és a combat még okés is lenne talán - de a játék többi részétől hányinger kerülget, meg amúgyse gyere be az animefos japóstíló nekem :(
  • Moby
    #100128
    Van csomó állam, nekem floridai cím van megadva, ott tudom, hogy nincs.
  • darkSectorxxx #100127
    Ja értem, és melyikbe kellene lennem hogy ne legyen fee?
    Csak mert régebben nem volt, csak egy ideje van.
  • Moby
    #100126
    Nincs olyan, hogy "amcsiban". Olyan államban van a címed, ami adót tol rá.
  • darkSectorxxx #100125
    Amazon-ról és müködik még....

    Csak annyi a baj mostanában, hogy 10% adót is tesz rá amcsiban nekem a játékokra, vagyis nem lehet kerekre kihozni az összegeket sokszor....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.11.27. 11:30:31
  • TDC Geronimo
    #100124
    Érdemes amúgy visszamenni és a Samnek solo mellékküldetéseket megcsinálni, mert rakat unlockolható cucc van a játékban, ami marha jól jött volna első végigjátszáskor is :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.11.27. 11:27:38
  • TDC Geronimo
    #100123
  • Moby
    #100122
    Az nem jó ötlet használni, mert változik a prodID, és akkor így jársz.

    /most a 60-as, kapható feltöltő B00XJZHJCA prodID-n szerepel, nálad meg gondolom nem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.27. 10:42:49
  • Moby
    #100121
    Annyian ajánlottátok ezt a persona 5-öt, de én ahány gameplay videót nézek belőle, nem vesz rá a vásárlásra, 10 dollárért sem :)
  • shaddam
    #100120
    Hm. Nekem ezt mondja az order historymből bármelyikre
  • ppista
    #100119
    Kb. 100 óra volt a Persona 5. nekem. Tetszett, fantasztikus volt, de ha lenne még két anyám, akkor sem kezdenék neki újra azért a pár óra plusz tartalomért. Semmi értelmét nem látom ennek a kiadásnak annak, aki már végigjátszotta. Egy P5. szűznek persze ez jobb vétel lehet, de már az alapkiadás, ami egy tökéletes egészet alkot, megfelelő lezárással , is irgalmatlanul hosszú volt. Ami (feleslegesen elnyújtott)pofázás van benne, az elképesztő.
  • Moby
    #100118
    Nincs ott out of stock. Bármelyik feltöltőből tudok venni e pillanatban is. Dde ha ott nem, akkor cdeys, pcgamesupply, stb.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.11.27. 09:40:05
  • Lengyel2
    #100117
    Persona 5-ösök, azt hallottátok, hogy Japánban kijött a Persona 5 Royal, plusz egy iskola-szezonnyi meghosszabbított játékidővel (tehát az eredeti háromnegyed év helyett egy teljes év lesz), plusz karakterrel, kibővített tartalommal, máshogy fog kezdődni, stb. Nyugati konzolokra jövőre jön.
    Persze az eszem azt mondja, micsoda pofátlanság még egyszer eladni ugyanazt, de az igazság meg az, hogy nekem azóta is hiányzik a Persona 5, mióta két végigjátszás után leinstalláltam. Nem valószínű, hogy megúszom az újabb vételt valamikor. (MIért nem egy Persona 6-ot csinálnak már ezzel az erővel??)
  • shaddam
    #100116
    Amcsi kódokat hogyan vesztek? Amzonról szoktam mint az UK-t, de out of stock már egy ideje
  • Ulthanito
    #100115
    No, 44 óra után tegnap este befejeztem a Death Strandinget. Szándékosan vártam reggelig e firkálmánnyal, azt akartam, hogy kicsit ülepedjen az élmény. Az, hogy ez 2019-ben a GOTY az senkinek ne legyen egy kicsit se kérdéses. Élet-halálról, kötődésről, kapcsolatokról, az élet értelméről szóló mély, megrendítő, de sokszor mégis felemelő, csodálatos alkotás a játék.

    Kojima valami elképesztő szintre emelte a minőség fogalmát, munkásságát nem ismerem, de ha eddig nem volt ott, ezzel egészen biztos a csúcsra jutott. A Death Stranding egy kövér,lesajnáló vigyor a jelenlegi videojáték-ipar által szállított ipari szemét felett, olyan minőséget képvisel, ami egy teljesen más dimenzió. Stílusosan szólva a Death Stranding a Beachen van.

    Életem egyik legjobb, legemlékezetesebb játékélménye volt. Minden idők egyik legjobb játéka.
  • sanya200
    #100114
    Notebook.hu most éves előfizu+COD infinite warfare 13990. :)
  • Rage47
    #100113
    Persona 5