121102

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #100697
    20:04 alatt meglett az 50 :)
  • Mephike
    #100696
    Nekem is a Plague Tale az egyik kedvencem, és sokaknak tetszett még. A fejlesztőknek is bejöhetett a dolog, mert jönni fog a következő rész.
  • j0nNyKa
    #100695
  • darkSectorxxx #100694
    Csak olcsóbb, ez tévesztett anno meg engem is.
  • sanya200
    #100693
    Csak mert a ps store orrba szájba reklámozza hogy accesbe elérhető, vagy ezek szerint csak olcsóbb ha van accesed.
    Witcher 3-on gondolkodok de nem tudom mennyire megy konzolon.A múltkor néztem tesztet róla de mondták hogy nem bírja a vas, de lehet az sima ps4 volt nem pro. B tudom menne-e 4k-ba. PC-n tudok vele játszani de ha nem megy jobban ps4-en mint ott akkor felesleges megvenni.
  • Evoluti0N
    #100692
    Megjelenéskor játszottam. Egyik kedvencem idén.
  • mucsácsó
    #100691
    lol, énse ismerem egyiket se :D ez az indieszarok között is a legalja :DDD

    ---

    Plague Tale viszont kurvajó, egyből lenyomtam 6 chaptert a nagy ijedtségre, nehéz abbahagyni :) egyszerű játék, de mégis nagyon fain, és tényleg minőségi cucc! valszeg a végére felküzdi magát nálam az idei topba :)
  • TDC Geronimo
    #100690
    Miután láttam pár Path of Exile 2 videot, elkezdtem tolni egyel. Nem rossz ez és jön hétfőn új league.
  • Seth
    #100689
    Van pár pöcs fejlesztő, aki pik pakk összedob valami játszhatót és már az indításáért is trófeát dob. Frankón kihasználják az ilyen megszállott platina gyűjtőket, mert pár dollárért szoktak ezek menni, és ennyit simán megadnak egy könnyű platináért.

    Ja meg csak most néztem a listára, csomó játék ismétlődik, úgyhogy duplikáltakat kap, Vitára is, meg PS4-re,vagy esetleg régiónként
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.12.14. 16:25:35
  • Tinman #100688
    Az 50 címből egyetlen egyet se ismerek... ez azért elég sokat elárul és nem rólam...
  • Seth
    #100687
    "50 platina 24 óra alatt" stream :D



    Nyilván ez olyan játékok válogatása, amiknél a platina max fél óra alatt megszerezhető, de ha sikerül szerintem ez elég durva teljesítmény :)
  • darkSectorxxx #100686
    Csak PC, ott is a drágábbikban.
  • davidka003
    #100685
    Mondjuk vicces is lenne, hogy ha benne lenne. Megveszi az ember 8k-ért 1 évre és még az is benne lenne. :D
  • davidka003
    #100684
    Csak PC-n van benne
  • sanya200
    #100683
    Az ea accesbe benne van a jedi fallen order ps4-en.Mert reklàmoztàk de ha megnyitom az acces-t hogy mik a teljes játékok ott meg nincs..
  • mucsácsó
    #100682
    Oks, ma akkor el is kezdem, csorog is rögvest lefele :D halogatom egy ideje, de úgysincs kedvem semmi máshoz most épp, max kicsit csapkorászni Darksiders Genesisben :D
  • davidka003
    #100681
    Én is szerettem. A legeslegvége gáz szerintem játékmechanikai szempontból de amúgy király.
  • n000rbi
    #100680
    Anno méltattam itt, amikor a végére értem, de senkit sem érdekelt. (pedig tényleg egy kis hidden gem)
  • Tatyla
    #100679
    Gyerekek ez a Plague tale innocence egy kúrva jó játék lett, beszarás jó ötletek vannak benne
  • darkSectorxxx #100678
    Ja hogy az.... :)
  • TDC Geronimo
    #100677
    Nagyobb lett felirat pl
  • darkSectorxxx #100676
    Mi az Istent kellett azon peccselni? :D
  • TDC Geronimo
    #100675
    Hát ha követik azt, ami PS4nél volt, akkor februárba lesz valami
  • mucsácsó
    #100674
    amúgy most így hogy Xbox SX meg lett szellőztetve kvázi váratlanul, reméljük pár hónapon belül lesz valami SONY-féle riposzt is a dologra :D

    viszont az meg tökjó, hogy TGA úgy kinőtte magát, hogy egy konzolt mutatnak be rajta - mégha röviden is történt :) jah és Geoff mondta közben, hogy jövőre már multiplatform lesz ez a TGA alatti timed-demos cucc, és mégnagyobb címekkel
  • TDC Geronimo
    #100673
    haha. Ismerős a dolog :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.14. 11:45:57
  • darkSectorxxx #100672
    Felvásárolta őket!
  • n000rbi
    #100671
    Tököm, éjfélkor gondoltam megnézem a DS patchet, lett belőle pár fuvar :D
  • Evoluti0N
    #100670
    A Microsoft felvásárolt egy csomó játékstúdiót. Gondolom, h a következő generációban jobban rá akarnak feküdni az exkluzívokra és ahhoz belsős stúdiók kellenek. A Ninja Theory volt az egyik felvásárolt stúdió.
  • TomStorm
    #100669
    Belenéztem Jedi-be.Még jó hogy csak kölcsön kaptam:D
    Sz.tem adom is vissza..
  • TomStorm
    #100668
    Hogy került MS-hoz Hellblade 2??:(
    Pedig az a trailer és folytatás:O
  • TomStorm
    #100667
    :DD
  • TomStorm
    #100666
    Komoly a CoD MW!!Mozihanggal te jó ég:O
    Kicsit gyakorlom aztán go ismerősökkel Cross platform:)
  • Mephike
    #100665
    Mára én bezárom az internetet... :)
  • TDC Geronimo
    #100664
    :d
  • darkSectorxxx #100663
    Srácok ezt nem bírom.... :D

  • TDC Geronimo
    #100662
    Added "Chromatic Aberration" setting to all platforms
    Added "Controller Aiming Sensitivity" setting to all platforms
    Added "Head Bobbing" setting to all platforms
    Added "Field of View" setting to Xbox One and PlayStation 4 platforms

    wow na azt hiszem jó hogy vártam outer world végigjátszással :D

    Csak tudnám ezek miért nem day 1 ficsőrök.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.13. 22:55:00
  • Tikal #100661
    Akkor most ez az új trash bin? És a neve iksz vagy ten? :)
  • darkSectorxxx #100660
    Van több is ott, ahonnan ez jött? :)
  • darkSectorxxx #100659
    A dizájn nekem sem annyira tetszik, de nagyon szép játék, ez a gif ront a kép minőségén, nézd meg a trailer-t odabasz.
  • darkSectorxxx #100658
    Jesszusom, ez gecijó lenne souls like játéknak! :D