121103

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #100739
    Jó ötlet, én is írni fogom. Én sem emlékszem már, fejből talán:

    Sekiro
    Death Stranding
    Metro Exodus (nem toltam végig) (X1X)
    London Heist
    Everest VR
    Holdraszállás VR
    Fallout 4 GOTY (X1X)
    Gears 5 (X1X)
    Life is Strange 2 (X1X)
    Dragon Quest XI (nem fejeztem be)
    Days Gone (vége előtt feladtam)

    Most hirtelen ennyi.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.12.16. 09:54:48
  • Moby
    #100738
    Írogatom a játékidőket is, de volt aminél nem jegyezgettem, így most foghíjas az idén. Az idei év eléggé szanaszét volt, olyan a listám is. 3 100%-ra teljesített játékom van idén: Sekiro, Remnant, Zelda LA. Ezért is szar a multiplatformozás, nem egy helyen gyűlnek ezek sem, illetve switchen nincs is ami gyűljön, kapjabeafasztanintendo.
  • Voltan
    #100737
    Nem azért, de pont ugyanennyire viccesek a DS fanboy-ok kirohanásai, amikor valaki esetleg fikázni merészeli az aktuális liebling-jüket.
    Nem játszottam a játékkal, majd PC-n szerintem, én PS4-re meg nem veszem most, csak azért a tisztesség végett említsük már meg, hogy mindkét oldal gáz :)
  • n000rbi
    #100736
    Hülye vagyok, trófeák alapján könnyű összeszedni.

    Nekem ezek voltak eddig az éven végigjátszva:

    Sekiro
    Days Gone
    Resi 2 Remake
    CTR
    Dragon Quest IX
    A Plague Tale
    Little Nightmares
    SW Jedi: Fallen Order

    Nem sok, de a DQ maga elvett 200+ órát. :)
  • Moby
    #100735
    Igen. DS után vágytam még valami chillin gamere. Ha már vettem egy boxot így év végén(pontosabban kettőt, eladtam a telekomos S-t, vettem egy X-et), és ott a fiókomon, gondoltam nekugrok mégegyszer, hátha csak rossz passzban voltam az első találkozáskor. Ráadásul igazából nem fejeztem be, csak odáig vittem el, hogy , de ott annyira gyűlöltem már, hogy inkább abbahagytam. Most a folytatásba kezdtem bele, de pár perc után annyira magával ragadott, hogy elkezdtem előről. Mondhatom nagyon jól tettem. Szerintem bőven benne van ebben a DS hatása is, de most rohadtul tetszett az egész. Végre volt fókusz a történeten, mindenkinek a karakterét, ambícióit megérteni a játékban, minden részét magamévá tenni. A végén jöttem rá, hogy egyszer sem gyorsutaztam a játékban. Ezen én is nagyon meglepődtem, absz nem volt tudatos. És azthiszem nem haltam meg egyszer sem. Szóval mondhatni piszkosul lekötötte a figyelmem. Nagyon pozitív dolog, hogy megvolt digitben. Lemezesen valszeg sosem vettem volna újra, és most egy csodás élménnyel lennék szegényebb, ami ráadásul teljesen felülírta a korábbi rossz élményeket.
    Norbi erre utalt a tegnapi posztban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.12.16. 09:37:35
  • Ulthanito
    #100734
    RDR2 másodszor? De hát még játékot úgy nem utáltál szinte, mint azt. Vagy puszipajtásod lett végül Arthur?
  • n000rbi
    #100733
    Jövőre már én is fel fogom jegyezni, mert decemberre elfelejtem miket játszottam végig :D (visszakeresgetni meg sok idő)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.12.16. 09:31:31
  • Moby
    #100732
    Volt azért az idén csapkorászás nekem is bőven. Ezek mentek az idén, és valszeg ez a 2019-es mérlegem is(igazából 2019_lite, 4 hónap korházzal), mert ma valszeg elkezdem, de az idén már aligha fejezem be az RDR1-et:
  • mucsácsó
    #100731
    őőő kicsit félrement akkor a hozzászólásom, én még Moby kommenjére próbáltam reflektálni, hogy Death Stranding szinten nem volt azért a Plague Tale mögött akkora médiavisszhang/marketing :D

    ...ésssssö jah, DS nálam is kuka, de nem szidom, mert mindkét felet szerintem totál meg lehet érteni; mármint akik imádják és bálványozzák, meg azokat is, akik üvöltve okádnak tőle :D mondjuk homályosnak nem láttam énse, vagy azt a Plague Tale-re mondtad? (mert azt meg plánenem:D)
  • Moby
    #100730
    Pont ezért hoztam szóba! :)
  • darkSectorxxx #100729
    Akkor rémálmai vannak gondolom. :P
  • darkSectorxxx #100728
    Te terelsz. Szó nem volt egykről se.
  • Ulthanito
    #100727
    Nem tudom, hogy mivel játszik Moby, de mivel Switch-en is tolja, nem hiszem, hogy a csapkodós játékokra lenne rácuppanva. A hahotázó, egyfogú répa kergeti a kaktuszt a szlalompályán mindennek nevezhető, csak nem csapkodósnak.
  • Moby
    #100726
    Hát ne tegyétek!
  • darkSectorxxx #100725
    Ja értem, megint tereljük a témát.
  • Moby
    #100724
    Pontosan!
    Meg a twitch stream!
  • darkSectorxxx #100723
    Miért vagy rácuppanva a csapkodós játékokra ennyire?
    Más nem érdekel téged csak a csapkodós?
  • darkSectorxxx #100722
    Igen én soha nem olvasok el semmit, pontosan, te is én vagyok? :P
  • Moby
    #100721
    Szegény death stranding. Nem lehetett ostoboid csapkorászássá silányítani :(
  • darkSectorxxx #100720
    jah értem Techno az amikor egy statikus pályán, kb 0 interakcióval mész egyik paneltől a másikhoz értem, akkor a Horizon Zero elbújhat mögötte, ja.

    Játékmechanikára az EGYEDI szó az tökéletes ezzel egyetértek.

    "Akkor még nem beszéltem a rohadt egyedi és érdekes karakterekről, a mondanivalóról, az érzelmekről, amit képes kiváltani."

    Ezzel nem is vitatkoztam egyszer se, csak azt mondtam, hogy ez nem gameplay.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.12.16. 08:10:55
  • n000rbi
    #100719
    Az AF hiánya azért tényleg sok helyen szembeötlő. (Te is említetted korábban)
  • Ulthanito
    #100718
    A remény hal meg utoljára. :)
  • Myselor
    #100717
    pont dark akinek kár ezt magyarázni.szerintem még a magyar feliratos játékokat sem olvassa :D csak megy és kardozik lő eszetlenül mint egy marha...a dark souls és a bloodborne is hogy zajlott le nála..xd
  • Ulthanito
    #100716
    Technóban ez a játék magasan, köröket ver bármire, amivel idén (meg sok éve) játszottam. A sztorija, valamint a játékmechanikája elképesztő egyedi, ilyet és így még soha, senki nem dolgozott fel. Zeneileg szintén csak jót lehet a játékról elmondani, a vizuális prezentációról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Aki nem látja ezt, az vagy vak, vagy nem akarja, vagy szar tévén játszik.

    Akkor még nem beszéltem a rohadt egyedi és érdekes karakterekről, a mondanivalóról, az érzelmekről, amit képes kiváltani.

    De mindig lesznek olyanok, akiknek az eszetlen csapkorászda marad csak a jó játék, de hidd el, hogy azért milliók túllépnek erről a szintről. Legalább idővel.

    Szíve joga bárkinek, hogy ne tessen ez a játék, de az érdemeit elvitatni ettől függetlenül megmosolyogtató balgaság.
  • darkSectorxxx #100715
    Persze, mert csak elég egy játéknak ha intellektuálisan magas más nem is kell. :)
  • Ulthanito
    #100714
    Intellektuális magaslatok.

    Így érthető, hogy nem jön be neked, meg még sokaknak.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.12.16. 07:48:20
  • darkSectorxxx #100713
    Igen, ez furcsa, akkor nekem jutott egy kópia, amiben a talaj kb 3 méter után maszat, meg ami mögötte van pláne.
    Vagyis nem nekem mert mások is ezt mondták, akik játszottak vele.
  • TDC Geronimo
    #100712
    engedd el.

    Homályos? Vegyél szemüveget :D
  • Tikal #100711

    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2019.12.16. 01:07:19
  • darkSectorxxx #100710
    Azért nem kellene túlzásokba esni, ami max kitűnik az a story + zene.
    Monoton unalmas gameplay meg a nyomorult, homályos, statikus környezet, az minden csak nem magaslat...

    Legalábbis egy Horizon után pl semmiképpen.
    Megnézném egy párhuzamos valóságban azt hogy ki hogy vélekedne erről ha Kojima meg hype nélkül jelent volna meg.

    Igen van aki valszeg kötelezőnek érzi utálni, de van a másik véglet, amiko az ember hajlamos minden fölé emelni.

    Egy mai noname túlélő fps-ben ettől mérföldekkel élvezetesebb a kraft, építés, multi, coop.
  • n000rbi
    #100709
    Ilyen nekem is van, a HZD :(
  • Moby
    #100708
    Még biztos kap esélyt, de az nem jelent semmit. Vannak olyan címek, amiknek hiába álltam neki sokszor, nem ütötték át a falat, miközben tömegek imádják. Life is strange tipikusan ilyen. Én nem is tudom hányszor futottam neki. Próbáltam szeretni, nagyon. Nem ment.
  • j0nNyKa
    #100707
    linket ezekhez
  • Seth
    #100706
    A reklám, hype volt a magaslatokban Darky
  • Kongy
    #100705
    Annyira vicces, amikor net szerte olvasom a DS fanyalgó kommenteket. :D Hisztis kislányokként támadják a játékot, mintha meg lennének sértődve, hogy őket nem rántotta be, és belekötnek azokba akiket igen.
  • TDC Geronimo
    #100704
    Jajj darky...
  • darkSectorxxx #100703
    Death Stranding magaslatok, ne túlozzunk pls. :D

    Milyen magaslat van benne?
    A hegyeket kivéve...
  • mucsácsó
    #100702
    najó, de azért biztosan nem Death Stranding magaslatokban, meg nem is kapott tizedannyi reklámot se :D szal úgy értettem leginkább :)
    én is adnék még egy esélyt neki, embertelen durva atmoszférája van - bár játékmenet picit sutácska néha, azt aláírom, de összességében nagyon egyben van a cucc sztem, főleg egy ilyen kis csapattól - jah, és saját engine-jük van, tökjó :) bár néha UE4 érzetem volna, de nem :D
  • Moby
    #100701
    Lehet, hogy fogok. De nem mostanság. Annyi cím van várakozóban továbbra is, én meg újrázok...
  • n000rbi
    #100700
    Az RDR2 után adnék neki még egy esélyt a helyedben :)