121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #100918
    Köszi, viszont ezt semmire nem cserélném le! :P

  • Ulthanito
    #100917
    Köszi, megnézem.
  • Ulthanito
    #100916
    Én lehet, hogy az Odyssey után leverem ismét X1X-en. Ott elképesztő jól néz ki még mindig az a játék.
  • Ulthanito
    #100915
    A Dragon elég hosszú lesz...
  • n000rbi
    #100914
    Jól van, az a rész kimaradt, hogy bármennyiszer használható...
  • TDC Geronimo
    #100913
    Mit nem viszel? :D
  • n000rbi
    #100912
    Nem viszem, de köszi!
  • TDC Geronimo
    #100911
    Ghost of Tsushima dynamic theme EU code. Jan 31ig használható bármennyiszer

    38BE-G6N8-L93A

    Ez meg US akinek az kell

    BEFB-AMNR-R4F6
  • TDC Geronimo
    #100910
    lol hát akkor még jó sok van hátra :D
  • n000rbi
    #100909
    Nem sok időm volt, így még csak chapter 3-nak lett vége, de egyre csak jobb :)
  • TomStorm
    #100908
    No végigküzdöttem Veteránon CoD-ot.Huhh,nagyon jó volt!!
    Jöhet a coop+multi!
  • Moby
    #100907
    RDR2 lepörgött. Végre teljesen végig. Folytattam a folytatással, de a 4k meg a pimp ellenére annyira meh minden benne a második után, hogy abbahagytam.
    The Touryst megy még, 3 accounton egyszerre :D Rendesen ellopta az évet az amúgy zseniális 2019-es nintendo felhozatal orra elől.
    A sorozat hatására belekezdtem ismét a Witcher3-ba. Még mindig tökéletes az a játék. Abbahagyhatatlan sokadszorra is.
    Illetve visszanyargaltam az AC Odyssey-re. Hagyom egyelőre a monstre AC maratont az elejétől. Túl sok a játék az ilyen hosszú újrajátszásokra. LM3 megy még, komplettírozás.
    Meg megvettem még az Elite: Dangeroust X-re, elindítottam, órákon keresztül nem bírtam abbahagyni. Szerintem azt is nyomkodni fogom mostanában.
    Outer Worlds, NMS VR-ban betárazva. Gravity Rush 1-2, Persona 5 várakozóban. Meg még egy kazal, felsorolni is hosszú.
    Olyan passzban vagyok, hogy szinte mindent élvezek (még az RDR1 is lement volna, csak így szorosan a második rész után nagyon glitch és bénaságtenger).
  • mucsácsó
    #100906
    amúgy tényleg erőtlen, de szerintem a day1-hoz képest rengeteget javult a harc (mondjuk én 2 éve toltam utoljára, de akkor jobb volt már :))
    persze BB/Sekiro szintű harcot itt se kell várni :DD
  • TDC Geronimo
    #100905
    Hol tartasz DSbe?
  • TDC Geronimo
    #100904
    ??? Te nem toltad a 3at egyáltalán? Micsoda bűn ez :D
  • Kandurex
    #100903
    Annyira erőtlen a harc benne, hogy kihagyva minden rész. Talán, ha lesz még egy....
  • TDC Geronimo
    #100902
    The Witcher on Netflix prompts hundreds of thousands of fans to return to The Witcher 3: Wild Hunt (48k concurrent today on Steam)

    Bevallom tegnap psre felraktam én is újból, de én már letoltam régen meg a 2 DLCt is. Pro upgradevel meg HDRel most láttam először. Graf durva, de frém iszonyat fos
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.23. 12:19:59
  • TDC Geronimo
    #100901
    Controltól elején nem voltam annyira oda, de most hogy nincs játék előszedtem megint miután már végigvittem és 2 trófeára vagyok már csak platinától, úgyhogy azt ma megcsinálom. Aztán majd márciusban DLC
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.23. 11:54:40
  • Seth
    #100900
    Outer Worlds már lepergett éppen tegnap. Még mindig jobb játéknak tartom a Fallout 4-et. OW is remek volt, csak nem nagyon van felfedezni való, amit a F4-ben imádtam. Sztori meg mindegyikben gyenge, azon nem fogunk összeveszni :D

    Jelenleg Judgement. Jó ez is, végre nem Kazumával kell menni, de sajna még mindig Kamurucho-ban vagyunk, ami már a könyökömön jön ki :)

    Még egy Dragon Quest 11 van a tarsolyban, de az már csak vmikor januárban kerül sorra
  • mucsácsó
    #100899
    Control <33333333
    Mindenféleképpen!!44!!!négy!
  • AntiHero
    #100898
    Csak nintendózok mióta megvettem. :D Zelda + új Pokémon.
  • n000rbi
    #100897
    Death Stranding megy majd tovább, meg van még egy Monster Boy ill. Forgotton Anne betárazva, ha olyan kedvem támad.
  • Tatyla
    #100896
    The Surge 2 jelenleg de lehet még a Controlt is be húzzuk, Fallen Order lófasz akciót kapott az várat magára
  • mucsácsó
    #100895
    Nálam Hades (early access) pörög (PC), nem tudok leállni vele egyszerűen:D
    Nem vagyok oda a roguelike stílóért, de eddig ez meg a Dead Cells, ami rohadtul berántott :) ha kijön a full (talán 2020), biztosan felmossa a padlót a műfajon/indien belül abban az évben, meg majd röpködnek a GOTY címek, én már most szóltam :D
    nagyon egyben van a cucc, és a folyamatosan jön a content hozzá havonta

    Plague Tale-t befejeztem, nagyon adta az is, bár végére elfáradt picit azért..

    Gears 5 kap mégegy esélyt, meg Fallen Ordert is be kéne fejezni, de rohadtul nem visz rá a lélek valahogy... :D
  • Ulthanito
    #100894
    Ki mivel csapatja az év végi pihenőben?

    A Game Pass-t úgy érzem, kivégeztem, letoltam a LiS2-t, viszont a Remnant nem nagyon akar lecsúszni, másodjára próbálkozom vele, szerintem kimarad.

    Fallout 4 GOTY kicsit megfáradt 18 óra után, majd még visszatérek. Tegnap viszont elkezdtem ismét az Odyssey-t, anno félbehagytam, annyira bosszantott benne a mercenary-rendszer, de most nagyon tetszik az egész játék, szerintem most jobban be fog húzni.

    Lehet kap esélyt még a Metro: Exodus megint X1X-en, még ha halványat is.

    Em áj sepsisej? Nagyon birizgálja a Persona 5 megint az agyam, újra kéne kezdeni az egészet, de mindig, amikor odajutok, nem visz rá a lélek.

    Catherine: Fully Body-t tolja valaki?
  • Ulthanito
    #100893
    Adtam neki tegnap még egy esélyt, és folytattam az 50. perctől. Utána behúztam a második részt is.

    Az első rész végére "felpörgött" a dolog, a második részt elvitte a Yennefer-vonal (hogy lesz belőle bomba nő?), így a végére emészthető maradt.

    Könyveket nem olvastam.

    Nézem tovább, most egy kicsit javult az összkép nálam.
  • mucsácsó
    #100892
    nem tudtam ezt, de valahogy sejtettem, hogy itthon lett forgatva és ez a fő oka :D de ez tökjó :D
  • AntiHero
    #100891
    Igen, jól soroltad fel az idősíkokat.
  • TDC Geronimo
    #100890
    Itt forgatták talán azért :D
  • Seth
    #100889
    Hungary’s capital has been used for much of the filming, it was revealed earlier this year.

    The announcement was received warmly by fans as it suggests that the show will retain the heavy Easter European influence it was originally created with.
  • mucsácsó
    #100888
    Én full nem vágom a könyveket, de nekem iszonyatosan tetszik :) igaz én még csak a 4. résznél vagyok perpill - de a 3. az kurvajó volt! nagyon el volt találva a monszta :D

    elvileg 3 idősík van (egyelőre); Yennefer a legrégebbi, Geralt a "középső", és Ciri a "jelen" - de javítsatok ki, ha nem jól tudom :D

    ettől jobban nem tudom hogy lehetett volna megfilmesíteni, brutál jók a zenék is benne!
    Geralt nagyon adja, nekem eddig nagyon hozta a W3 feelinget, sokkal rosszabbra számítottam :D

    jah és amúgy nézzétek végig egy rész creditsét: szerintem alsóhangon több mint a fele stáb magyar, WTF?! :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.12.22. 22:11:22
  • Mephike
    #100887
    Itthon én is az asszonnyal nézem és magyarázom neki a dolgokat, ahol kell.
  • Kandurex
    #100886
    Az asszony pergeti tovább, én is követgetem. Csak végig nézzük.
  • AntiHero
    #100885
    Az elejét sajnos így kellett megoldani. Hogy a szàlak a végére összefonódjanak.
  • bardocz
    #100884
    Ugrál az időben, és nem nagyon magyaráz mellé, az első két könyv ismerete nélkül biztos nehezen követhető.
  • Kandurex
    #100883
    Nekem a 3. után kaszának tűnik. Nem túl követhető.
  • AntiHero
    #100882
    Én meg most fejeztem be az első évadot.

    Baromi jó volt.
    Mondjuk az utolsó 2 rész annyira màr nem tetszett mint előző részek. Ott kicsit megfàradt a sorozatot meg elmaradt az epikus lezàràs. De még így is azt mondom az összkép az jó volt.

    Jöhet a màsodik évad!(hol van az még :( )
  • Kandurex
    #100881
    Első rész lepergett. Teljesen rendben van.
  • Ulthanito
    #100880
    Ízléseken nincs mit vitatkozni, az meg kifejezetten balgaság azon Pfffff-jolni, ha valakinek valami nem jön be.

  • Moby
    #100879
    Ráadásul elég fincsi kis háttérsztorit rittyentettek Yennefer mögé.


    szerk: most látom, Anti is írta már.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.12.22. 13:24:18