121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #100871
    Most őszintén, ki gondolta azt, hogy majd 120 ezer forint alatt lesz?

    Szó se volt arról, hogy 120 ezer alatt lesz a konzol, már a PS4 se annyi volt. Teljesen egyértelmű, hogy itt a léc jóval magasabban lesz.

  • Ulthanito
    #100870
    Fúúú, tegnap nekiláttunk. Az egy dolog, hogy mindketten belealudtunk, a másik, hogy nekem itt kb. vége is. Elképesztően unalmas, semmitmondó lett szerintem, nem tudtam eldönteni, hogy Trónok harcát nézek, vagy valami mást.

    Egyedül Geralt hangja lett jó (nem tudom, hogy ez valami utómunka-e, vagy ez a színész hangja), de az összes többiben sem, semmibensem Witcher ez a sorozat számomra.

    Ízlések és pofonok, nekünk nagyon nem jött be, skip.
  • Ulthanito
    #100869
    Én is :)

    Kár ezért a játékért, kurvára fosos lett volna.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.12.22. 06:45:27
  • TDC Geronimo
    #100868
    Kojima köv játéka állítólag horror lesz. Gondolom sok ötletet áthoz innen, sőt azon se lepődnék meg, ha norman reedus is maradna főszereplőnek
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.22. 00:14:48
  • mucsácsó
    #100867
    franc, most akartam pont linkelni, előbb néztem végig :D
    beszarás... esküszöm még így is rohadtul hangulatos, pedig nyilván nem sok időt fordítottak rá, de mégis...
    brutál játék lett volna ez, ha egyszer elkészül, az fix.. :((
  • AntiHero
    #100866
  • davidka003
    #100865
    Jó volt, kicsit elvont az eleje de nagyon jól bemutatja, hogy miért is lett olyan amilyen. 9,5/10
  • TomStorm
    #100864
    Én 4-ig jutottam el az éjjel/hajnalba:) de alig várom hazaérjek és folytassam!!
  • Tikal #100863
  • mucsácsó
    #100862
    Joker tényleg gecijó, nekem is mozis volt, imádtam.. pedig nem vagyok oda semelyik képregénycuccért (kb. Deadpool vagy a Logan az egyetlen, ami a szememben ér valamit :D), de ez tényleg el lett találva :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.12.21. 10:14:05
  • Moby
    #100861
    +1
    Nagyon bejön.
  • n000rbi
    #100860
    Moziban néztem kb. 2 hónapja, egyetértek, nagyon jó film.
  • TDC Geronimo
    #100859
    kis off film témában még. Jokert nézze meg, aki nem látta. Rég láttam ennyire jó filmet
  • TDC Geronimo
    #100858
    2 részt néztem eddig. Nagyon fasza lett :)
  • TomStorm
    #100857
    Nagyon komoly!:)
  • j0nNyKa
    #100856
    igen először én is csak pislogtam

    amiatt érdemes megváltoztatni, mert minden egyes alkalommal baszogatni fog, amikor ellopott jelszavas oldalt nyitsz meg, és marha idegesítő
  • Moby
    #100855
    Vágom. Elég félreérthetően fogalmaz(vagy én olvastam felületesen), mert nem azt vettem le, hogy az a baja, hogy a páros került ki, hanem az, hogy innen került ki.

    szerk: megnéztem a részleteket, ott már egyértelműen fogalmaz, hogy harmadik félnél volt az incidens.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.12.20. 18:55:34
  • j0nNyKa
    #100854
    közünk nincs, a chrome-ba beépítették pár napja ezt a haveibeenpwnd dolgot, én pl ncore-on észleltem, itt nem
    én nagyjából beleszarok, de érdemes lehet legalább a high threat-eket megnézni, biztos ami biztos
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.12.20. 18:44:00
  • Moby
    #100853
    Ráadásul a félgeneráció miatt ma nem lesz olyan mértékű az előrelépés, mint akorábbi generációkon. Pont most fejeztem be az RDR2-t, és már belekezdtem az első részébe (ami ugye 360-ps3 cím vol). X-en nyomom, 4K-ra van pimpelve, a texturák is fel vannak javítva, mégis akkora a grafikai ugrás, hogy az szédítő. Most ilyen nem lesz. Nem lehet. A félgenerációról nem lehet ekkorát ugrani.
  • Moby
    #100852
    Ordító hülyeség a cikk.
    Egészen más a helyzet ma, mint akkoriban volt. Ma az van, hogy gyak a következő generáció végéig is piacon tarthatja a jelen generációt a sony (és az ms is), ha azt akarja, hogy minden ársáv átfedéssel le legyen takarva. Nincsenek órási technológiai váltások, nincsenek új API-k, nincs új DirectX, sem új archtiektúra (sem ISA-ban, sem semmiben). Az egyetlen új hw related fícsör a RTRT lesz, de az szinte biztosan opcionálisan marad a köv genben is.
    Bármennyiért adhatja. És olcsó gépe is lehet a piacon. Meg mégolcsóbb. Stb.
    Anno olyan paradigmaváltás volt a ps3, hogy kínszarás volt a BC is. Az első generációs PS3 tartalmazta az alaplapján a komplett PS2-t, majd később szoftveresen ültették át a játékokat (mint manapság az xboxon), de az teljesen elképzelhetetlen volt, hogy ps3 játék komoly erőfeszítés nélkül menjen ps2-n.
  • Seth
    #100851
    Engem is baszogat majdnem minden oldalon ahol be vagyok regisztrálva. Most bétáznak vmi biztonsági frissítést vagy mifene ?
  • mucsácsó
    #100850
    dettó, mindig bejön loginnál az a fos üzi...
  • Moby
    #100849
    Azzal zaklat a google, hogy az itteni accountom biztonsági incidens során korrumpálódott. Kb a szaromle kategória, de tik erről tudtok valamit? :)
  • mucsácsó
    #100848
    szerintem is, pláne hogy kitudja addig hogy alakulnak a valuták és a világgazdaság helyzete, de nem sok jóra számítok a jövőt illetően sajnos... úgyhogy még lehet keveset is mondtál azzal 160-170-nel :\ de persze ne így legyen! :)
    de alapból a PS4 Pro is 120k még most is csomó helyen, szal.. :\
  • TDC Geronimo
    #100847
    Vagy? Az sose lesz 120. Inkább 160-170
  • j0nNyKa
    #100846
    Vagy veszteséges lesz, vagy 120 000 Ft-nál kezdődik majd a PS5 ára
  • Rage47
    #100845
    thx
    akkor elkezdek üríteni a HDD-n :D
  • j0nNyKa
    #100844
    itt jol ossze van szedve, tldr jobb lesz a helyzet, de ugyanugy vannak gondok
  • Rage47
    #100843
    PS4 Prón is olyan a Jedi Fallen Order, hogy szétesik néha, mármint a textúrákat később pakolja be, esik a framerate, stb.? Vagy csak a Slim nem bírja?
  • TDC Geronimo
    #100842
    Kint a netflixen a witcher. Este elkezdem
  • darkSectorxxx #100841
    Új értelmet nyert a SplitScreen fogalma,
    Gondolom egy fícsör hogy 4 játékkal tudsz egyszerre játszani egyidőben a gépen. :D
  • Seth
    #100840
    4 player splitscreen funkció ? :)
  • mucsácsó
    #100839
    úgy fest jól sikerült a v7.02-es FW update




  • Rage47
    #100838
    hogy ne lásd milyen függő vagy :D
  • mucsácsó
    #100837
    üdvözlendő a dolog mindenféleképp, de GoW-ban is olyan baszottdurva félrefordítások/tükörfordítások voltak, hogy ihajj...
    de javarészt teljesen használható a dolog, szóval azért mégis le a kalappal :)
  • Zóanagyvarázsló
    #100836
    Ja, az lehet, hogy az Origin hülyén kezeli, egyszerre kettő és egy játéknak is a rendeset és a trialt :)

    Én használhatatlannak nem nevezném, mert nálam több százból annyi játékot érint, amit felsoroltam, mind EA, MS, Sony, plusz az AC2 a régi elcseszettül szinkronizáló UPlay miatt. Ez egy-két százalék. Nálad persze nyilván több lehetne. Szóval ja, nem tud tökéletes lenni, eleve nincs benne a C64-es, NES-es, Mega Drive-os, DOS-os, Win 95-ös, N64-es, PS3-as játékidőm sem, de az a lényeg, hogy a digitális könyvtár már erősen alakul, és innentől egyre jobban összehangolható. Jobb minden másnál, nekem librarynek is jobban bejön a többi kliensnél, mert áttekinthetőbb. Pláne ha achievementekkel meg social témával is összehozható. Na meg install, uninstall, play. Ebből nem mindenre jó az Excel, de nem töröltem azt se. Mindenesetre év végi listában tud segíteni. Hogy neked így jó-e valamire, azt persze neked kell tudnod. Nekem más a helyzetem, eleve van majd' 700 játékuk direktben náluk.

    Az AC2-es anomáliád amúgy abból fakad, hogy más platformok nem adnak azért social hülyeséget, hogy X órát elértél benne, a Galaxy a sajátoknál adott eddig is. Vagyis nem rosszul olvassa ki az adatokat, hanem az első szinkronizálásnál tudja kitenni mindhez, hiszen dátumot csak maga tud neki adni. A játékok beszerzési idejénél dettó, hiszen azokat számon tartják a kliensek, de nem kinyerhetők biztonsági okokból. (Mert ugye különböző bontásokban lehet nézni a hozzáadott játékokat, az achievementeket és játékidőt is, az eddigieknek megfelelő torzításoknál sajnos.)
  • TDC Geronimo
    #100835
    DS tarolt PS blog GOTY szavazáson is
  • Kongy
    #100834
    DS-t is véletlen magyar felirattal kezdtem, aztán az első fejezetnél állítottam is át, mert olyan szar volt a fordítás. Persze angolul nem tudóknak nyilván fasza.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.12.19. 18:29:33
  • darkSectorxxx #100833
    Ez nem hír.... :D
  • mucsácsó
    #100832
    teljesen papírforma, de adom persze :)
    nyilván PS5-re is viszik tovább az egész fordítósdit, sőt.. :)