121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rage47
    #100996
    Remélem nem tántorítja el a játékkiadókat, késziítőket, hogy továbbra is adjanak ki hasonló alkotásokat, mert szükség van ilyenre sztem. Nálam tutira év játéka, sőt a generáció egyik legjobbja. Nagyon sajnálom, hogy sok gamert nem szólított meg :(
  • mucsácsó
    #100995
    ezt is meg tudom érteni, meg igazából osztom is, ezért mondtam hogy - _SZÁMOMRA_- ez totál nongéming, ráadásul semmi nem motivál arra, hogy vidd a csomagokat holmi szaros lájkokért cserébe.. :D

    és igen, lehet intellektuell cucc, meg a mindfuck story miatt mindenféle dolgot bele lehet képzelni/magyarázni egészen akár a vallásokig; és ez tökjó, mert mindenki máshogy éli meg az egészet ezáltal - és igen, én is imádom a mindfuck storykat, mindenféle médiumban, legyen az játék/sori/film/könyv, de itt mégse kötött le a "játék" része a dolognak engem, nem éreztem motivációt arra, hogy szenvedjek egy jó story miatt is 40-60 órát.

    persze ez megint az én finnyáságom, mert ugyanígy egy sorozatot se vagyok hajlandó végigszenvedni pár évadon át, hiába lesz egyszer az jó állítólag :D (most erről Mr. Robot S2 jutott eszembe)

    szóval jah, nyilván ez az én primitívségem, de engem sokkal jobban leköt teszemazt egy COD MW multi :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.12.28. 19:07:51
  • mucsácsó
    #100994
    jah ne értsetek félre, én tényleg nem vitatkozni szerettem volna vagy ilyesmi :)
    meg tudom érteni azt, amit mondtok, hogy "kár lett volna kihagyni"; Dark Souls / Bloodborne / Sekiro stílóra ugyanez igaz - eleinte DaS-nál se értettem, hogy mi a francot ajnároznak rajta, miért jó ez, hogy így szopat a játék -- aztán asszem 3. vagy 4. nekifutással sikerült megértsem a formulát és az egész stílus varázsát, amiért hálás vagyok magamnak, mert akkor ezek a játékok mind-mind kimaradtak volna - márpedig a BB talán a generáció legjobb és legerősebb PS4-exe (najó-najó, talán lehet mégis a GoW az... :D de nehéz dönteni...:))

    szal jah. mondjuk nálam hatványozottan mellément a Death Stranding A-ból B-be része, mert GTA-kban, RDR-ben és az összes sandbox játékban ahol csak tudtam, fast-traveleztem, mert nekem a legnagyobb nyűg a furikázás/sétálás :(
  • Tinman #100993
    Gondolod PC-n minket nem fog érni a végén a katarzis? Miért ne érne, ha tényleg jó? Ha meg nem jó, az se gond, úgyse teljes áron veszem.
  • Tinman #100992
    Attól, hogy nem lesz fosfrémes pl., meg gyorsabban betölt, meg lesz mór' élsimítás és AA. Nekem ennyi már bőven elég, hogy azt a verzát válasszam és ne ezt. 2020 nyarán érkezik elvileg... bőven ráér. Addig még kb. olyan 10 must play címem van, ami eléggé sürgősen letolandó.
  • ppista
    #100991
    A BB theme-től a kollégáimnak már a szeme forgott, annyiszor meghallgattam. Igazából megértem őket, mert nem játszottak a DS-sel, és nem érte őket az a katarzis, amit az utolsó fejezet minden másodperce nyújtott nekem hajnal három magasságában, fejhallgatóval a búramon.
  • TDC Geronimo
    #100990
    Persze hogy er
  • Kandurex
    #100989
    az, túl intellektuel
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.12.28. 17:18:20
  • davidka003
    #100988
    Red Dead Redeption 2
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    epilogue ér valamit? Annyira nem vonz az új karakter. Van benne értékelhető story/gameplay vagy elég ha áttekeri az ember youtube-on?
  • Ulthanito
    #100987
    Én mondtam már korábban is, ez egy intelligens-intellektuel játék, nem való mindenkinek.
  • Ulthanito
    #100986
    Lehet, hogy te így vele, nekem azóta is eszembe jut minden nap, pedig már több mint egy hónapja végeztem vele.
  • TDC Geronimo
    #100985
    Én ugyanígy vagyok vele és csak sajnálni tudom azokat, akik félbehagyták. Nekem ilyen élményt talán max 2-3 játék adott amióta játszom. Naponta eszembe jut, akárhányszor meghallom a BB themet a gyomrom összeszorul. Most is épp az megy :D
  • Kandurex
    #100984
    Technikailag nem tudom mi a gyom benne. Pro -n jól néz ki, jól is fut, nem láttam szembeötlő hibát és nem száll fel közben a gép se.

    És hovatovább nem is ajánlanám PC -re, mert az egy rohasztó tégely* egy ilyen, hogy is mondjam, "megosztó" játéknak.

    (*nem tudod eladni).
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.12.28. 16:48:55
  • Kandurex
    #100983
    Mert nekem az nem játék, hogy eljussak A-ból B-be. És vissza. Kétszer.

    A játék baromi jól néz ki és ugyanennyire üres is. Engem nem érdekel, hogy lesz valami megfejtés a végén, közben fogjon meg. És bár nagyon fontos egy játékban a történet és körítés, de nem soha nem több, mint a mérleg másik részében lévő játékmechanika.
  • ppista
    #100982
    Az vajon mitől lesz "superior"? Hogy több mint fél év múlva, vagy ki tudja mikor, fog kijönni? Nem értem én ezt. Van egy elfuserált pécés kollégám, aki oda, meg vissza van a DS-ért, de ő is meg akarta várni a lehet hogy elcseszett átiratot. Annyira idegesitett, hogy elvittem hozzá a gépemet játékkal egyűtt, csak ne halljam az állandó rinyálását. Azóta feszt hálálkodik, ami szintén kiakasztó.
    Én a kiadók helyében a pécés verziókat fél-egy év múlva adnám ki, a "maszterrész" úgyis megvárja, legalább addig ki lehetne gyomlálni belőlük a gyomot.
  • ppista
    #100981
    Alap, hogy izlésről nem vitatkozunk. Nincs is értelme. Itt van ez a Death Stranding, ami végre nem egy százszor látott, teljesen szétmállott rókabőr, és a játékosok tetemes része irtózik tőle, mint a kocsonyától. Esetleg jútúbon majd megnézi, vagy elolvassa, majd véleményezi. Ha az idén megjelent játékokat összegyűrném, fele annyi ötlet és eredetiség nem lenne bennük, mint a DS-ben.
    Én hálát adok az égnek, hogy az ízlésem miatt nem maradtam ki belőle, és évek múlva is visszaemlékszek majd rá.
  • TDC Geronimo
    #100980
    Most nézek régi Order videókat. Ez a játék még mai szemmel is büntet grafikában meg animációkban. Sose kapunk folytatást pedig ez az IP megérne még egy misét. Sony odaadhatná az IPt valamelyik belső stúdiónak, hogy kezdjen vele valamit PS5ön :(

    Lehet gyors végigrohanok megint a játékon :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.28. 16:21:12
  • mucsácsó
    #100979
    hát akik letolták, azok biztosan igen:D de akik elvéreztek :((((
  • TDC Geronimo
    #100978
    Hát akik letolták pont hogy nehezen felejtik :)
  • mucsácsó
    #100977


    nézd meg :) ennyit még ér...
    utána meg el lehet felejteni egy életre :D

    btw, miért adtad fel? mármint tényleg érdekel, hisz ennél a játéknál () legszélsőségesebbek a vélemények :)
  • darkSectorxxx #100976
    Ez igaz. :)
  • Kandurex
    #100975
    Már eladtam. :/
  • TDC Geronimo
    #100974
  • Tinman #100973
    Mondanám, hogy veszem is, küldheted, mert érdekel attól függetlenül, hogy sok jóra nem számítok... de majd PC-re a superior verzát. :-/
  • davidka003
    #100971
    Death Strandingről beszélünk? Azt valszeg én majd youtube on megnézem a sztori miatt.
  • Kandurex
    #100970
    Feladtam.
  • Ulthanito
    #100969
    47 játék volt, amit végigjátszottam PS4-en.

    25 játék volt, amivel játszottam huzamosabb időt, de félbehagytam valami miatt

    50 játék volt, amit kipróbáltam, de nem tetszett, ezért nem is játszottam vele.

    (ebben a demók is benne vannak)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.12.28. 08:43:07
  • CptFlint
    #100968
    Igen csak a gpu-ra számítják most már. De a lényeg ami miatt írtam, hogy nincsenek pontos számok csak ilyen arányokkal dobálóztak, ami konkrétan semmit nem jelent. Konkrétan tudjuk a nevét most már és annyi. Az a szinte mindent tudunk róla az nagyon költői túlzás, mert igazából pont semmi érdemit nem tudunk egyikről sem még.
  • Ulthanito
    #100967
    Azért vannak hiányosságai. Például, hogy felhozza ömlesztve a játékokat, de arra nincs filter, hogy mi az, amit végigjátszottál, mi az, amit félbehagytál. Engem ez is érdekelne egy-két klikkel, nem úgy, hogy külön listán még azt is vezessem.

    A mikor játszottál vele is rejtély, bele kell menned az adatlapba, hogy kiderüljön - nincs pl, évenkénti bontás. Nem találtam olyan funkciót sem, hogy mi az, amivel majd szeretnél játszani, tehát egy whislist.

    De lehet, hogy tényleg még nem néztem át jól.

  • Ulthanito
    #100966
    Csatlakozom, ez azért elég profi. Amit küldtem tegnap, ehhez képest fapad.

    Még nem merültem el ebben, de az évek szerinti rendszerezést még nem találtam, pedig érdekelne.
  • mucsácsó
    #100965
    én is így voltam vele, de én sajnos elvéreztem... :\ nem bírtam idegekkel és türelemmel sem, nem az én "játékom" volt - de te ne add fel! :D

    ---

    amúgy a Witcher sori szerintem überjó, nekem most jön a 7. rész, engem brutál beszippantott, zseniális - Yenneferbe meg belezúgtam totál :D
  • darkSectorxxx #100964
    A GPU lesz 2x erősebb, a TF érték csak az X360 és PS3-nál volt tudtommal a komplett hardverre számítva, Xone és PS4 csak a GPU teljesítményét számolják.

    De lehet rosszul iformálódtam ezügyben.
  • TDC Geronimo
    #100963
    meta user score az kb semmire való, amíg nem takarítják ki a troll 0 meg 10es pontozásokat
  • CptFlint
    #100962
    Egy kicsit költői túlzás, hogy mindent tudunk róla. Annyit tudunk biztosan, hogy Zen2-es cpu lesz benne, meg RDNA alapú GPU hardveres raytraceingel, meg hogy ssd lesz benne, valamint megmutatták hogy fog kinézni, meg mondták, hogy a XO-nál 6x, az XOX-nél 2x olyan erős lesz. Pontos számok semmiről nincsenek.
  • Tinman #100961
    14.228 user szavazat után 6.8-on metán. Ez javulás. Kereken 1 hónapja 5.3/10-en állt.
  • Kandurex
    #100960
    Nah, beletoltam 3-3,5 órát a GLS életbe. Maga a körítés és hangulat nagy jó. A játék része számomra felemás. Nem tudom, h fogom ezt tolerálni és bírni. Még adok neki egy +3 órát.
  • TDC Geronimo
    #100959
    Úristen meghallgattam a witcher 2. rész végén hallható szám magyar változatát... Részvétem annak, aki szinkronnal néz sorozatokat meg filmeket :D
  • TDC Geronimo
    #100958
    BSZN :)
  • shaddam
    #100957
    Ma én is toltam és Mads felköszöntött meg kaptam tortát is A platina jó soká lesz meg ha lesz, elkezdtem folytani a Gravity Rush 2-őt. Kat iszonyú cuki még mindig
  • TDC Geronimo
    #100956
    Kíváncsi leszek, hogy Sony mikor mutatja meg a gépet, most hogy MS konzolról már szinte mindent tudni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.27. 20:56:01