121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #101036
    Hogyne, unreal 4-et más nem tudja kezelni rendesen rajtuk kívül, bár a gears egy kicsit elnagyoltabb célirányos cső shooter.
  • Kandurex
    #101035
    A parry jó, a Sekiro-ba kifejezetten szerettem, itt valahogy rettenetes volt.
  • Moby
    #101034
    Fogalmam sincs. Gondolom ha megint rámjön a hoppáré. Most absz. nincs fókuszban a téma.
  • Ulthanito
    #101033
    Én meg tegnap azt hiszem feladtam, a negyedik résznél. Számomra ez elképesztően unalmas. Próbáltam szeretni, mert Witcher, de három napig eszembe se jutott, hogy folytatni kéne, ez meg mindent elárul.

    Geralt jól sikerült benne, és a Yennefer-átváltozás is menő volt, de ennyi, itt ki is fulladt. Csomó helyen látszik rajta, hogy a szabadtéri jeleneteket stúdióban vették fel.

    Unalmas, nem köt le.
  • Ulthanito
    #101032
    Ez az előrendelés minden, csak nem előrendelés. A rendes pre-order a világon bárhol az, ha ki is fizeted a termék árát (mint pl. a PS Store-ban). Onnantól kezdve van szolgáltatási kötelezettség is.

    Ez nem előrendelés.

    Ráadásul vakon, árak nélkül "előrendelni" valamit, balgaság.
  • mucsácsó
    #101031
    hát ennyit számít, hogyha valaki ért az UE-hez, meg ha valaki nem :D
    oda lett dobva Respawn-nak, hogy valamit csináljanak vele, aztán egy Source után ennyit sikerült összehozni.. :D

    Fallen Order néhol sajnos tényleg egy lastgen fos szintet idézi - néha meg persze az is tud baszóan kinézni (mondjuk egyből az első pálya és az a vasutas jelenet) - de nem az az alap felállás... :( ....de még ha csak ez lenne a fő baja...
    nekem egyszerűen a retekfos parry és inputlag érzetes irányítás/harc miatt nincs kedvem az egészet folytatni...

    Gears 5 tényleg megtosz, valszeg a legszebb UE4-es játék manapság - ...vagy mégse? :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.12.31. 01:26:02
  • Kandurex
    #101030
    Ez Gears 5 basszóan néz ki, de tényleg. Nem is értem ezek után a Fallen Ordert, mert klasszis különbség van ua. motorral.
  • TDC Geronimo
    #101029
    Moby új TV mikor lesz? :)
  • darkSectorxxx #101028
    Ezt akartam én is mondani. :D
  • TDC Geronimo
    #101027
  • Kandurex
    #101026
    Jó, akkor, nem, na.
  • TDC Geronimo
    #101025
    Amiket írt a reviewer régebben twitterre, az alapján sokkal rosszabbra számítottam
  • TDC Geronimo
    #101024
  • Kandurex
    #101023
    túl értékelték
  • mucsácsó
    #101022
    EDGE pontszámok - csak érdekességként:

    Shenmue III - 6
    Death Stranding - 6
    Pathologic 2 - 9
    Phoenix Point - 8
    Life is Strange 2 - 5
    Wattam - 7
    A Plague Tale: Innocence - 8
    Tangle Tower - 8
    The Touryst - 7
    Pistol Whip - 8

    Azért DS tesztet elolvasnám ;)
  • darkSectorxxx #101021
    Hát nem gondoltam volna hogy ennyien vezsnek itthon dobozossan. :)
  • darkSectorxxx #101020
    :)
  • TBTPumpa
    #101019
    Kár, hogy menyecskével nem lehet benne menni, csak azzal a jobbágyfiúval...
  • Rage47
    #101018
    Lepörgött a Jedi Fallen Order is. A szar parry rendszer megölte a játékélményt eléggé nálam, pedig nem is sekiróztam. A bugok, sok töltés, későn betöltődő ellenfelek, textúrák, ajtók még rátettek egy lapáttal. :D Amúgy a legjobb SW-élmény volt régóta. Majd a következő rész...
  • n000rbi
    #101017
    Off

    Ma megnéztem a Witcher sorozatot. Nekem annyira nem tetszett. A cgi nagyon gyenge, a szereplők nagy része feledhető. Cavill tényleg jó Geralt, de kb. ennyi. Soká lesz folytatás, de hátha még jót is tesz, hogy nem sietnek vele.
    Ja, azt meg nem tudom mi van a netflixszel, mert eddig soha nem tapasztalt framedropok voltak és csak a Witcher közben. Ennyire azért nem kellene a játékra hasonlítani :D
  • TomStorm
    #101016
    Remélem lesz jövőre valami tutkó multi/co-op game is.Persze még simán elvagyok CoD-al de egy ilyen kaliberü multi game mindenképp kell!

    Összevissza nem fogok vásárolgatni de GoT,CP 2077,TLOU2 alap nálam is!
  • TDC Geronimo
    #101015
    Megvárom amíg lesz rendes ár meg dátum és majd leadom akkor.
  • Kandurex
    #101014
    Ja, ja. Próbáld ki :) bár biztos fogom még módosítani, valami day one csomaggal, nyilván játék is kell
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.12.29. 19:08:09
  • TDC Geronimo
    #101013
    PS5 már előrendelhető? :D
  • Kandurex
    #101012
    És, ha már jövő és Moby eszembe juttatta, akkor legyen ez is letudva:

    "Kedves Zoltán ....!
    A konzolokszervize.hu fogadta előrendelésed.
    Köszönjük, hogy nálunk vásárolsz!"

    PlayStation 5


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.12.29. 18:26:38
  • Kandurex
    #101011
    Nekem mindent, de mindent, mindig időben.
  • Kandurex
    #101010
    Mondjuk az pont igen, ellentétbe az ocsmány digittel.
  • Kandurex
    #101009
    Ááá, még lehet ott anyag, valami kezdés PS5 -re! Aztán még nem mondtam le a bosszúállók játékról, nincs a listán a Resident Evil 3 se,...szóval....
  • Tikal #101008
    Bármire. El.
  • darkSectorxxx #101007
    Mire jó előrendelni egy dobozos játékot? El tud fogyni?
  • Moby
    #101006
    Elkezdted?
    Szerintem be is fejezted. :)
  • Kongy
    #101005
    Csak aztán időben jelezzék, hogy nincs raktáron éppen, mert a KSZ ebben nem túl erős. Kétszer rendeltem tőlük, mindkét alkalommal sikeresen levizsgáztak, hogy az utolsó utáni pillanatban szóltak, hogy nincs raktáron a cucc, amire természetesen online azt írták, hogy van. Soha többet.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.12.29. 16:11:53
  • Kandurex
    #101004
    Elkezdtem betárazni jövőre:

    "Kedves Zoltán....!
    A konzolokszervize.hu fogadta előrendelésed.
    Köszönjük, hogy nálunk vásárolsz!"

    Ghost of Tsushima PS4 (magyar ...
    Elden Ring PS4
    Cyberpunk 2077 (magyar felirat...
    The Last of Us Part II (2) PS4...
    Final Fantasy VII Remake (FF7)...

  • TDC Geronimo
    #101003
  • Rage47
    #101002
    megéri továbbszenvedni azt is
  • TDC Geronimo
    #101001
    Nekem nem volt bajom azzal se, de a 3-4 tényleg durva
  • mucsácsó
    #101000
    Első évadot imádtam oda-vissza, de a 2. évadot asszem az 5. részig bírtam - de gondolkozom nagyon, hogy kapjon még egy esélyt, mert hallottam, hogy a 3-4. évad über nagyon - meg ezek szerint a vége is :)
  • ppista
    #100999
    Jó lenne, ha a Sony kötne velük egy pár játékra szerződést, ami hasonlóan nem kommersz. Én vevő leszek rá, ez nem is kérdés.
  • ppista
    #100998
    Ezt most nem tudom mire irtad.
  • TDC Geronimo
    #100997
    Pont hogy a story motivál és a karakterek, na meg az se utolsó dolog, hogy még 20 óra után is hozzád vág a játék valami új upgradet ami marha hasznos a szállításnál.

    Mr robot meg kb az egyik legjobb sorozat. Most lett vége pár napja egy zseniális lezárással.