121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • yesname #101074
    Én Kaspersky Password Managert használok. Sokat próbáltam. Eddigi legjobb, bár nem ingyenes.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2020.01.01. 15:00:32
  • Tikal #101073
    Én ezeket nem tárolom chrome-ban, mert nem csak ott lehet rá szükségem, és nem akarok böngésző függő lenni:)
  • j0nNyKa
    #101072
    pont ez az ijesztő hogy a króm ezeket letárolja:
    - bankkártyákat menti
    - routerbe böngészőből lépsz be
    - notes-ra van bővítmény
    egyébként az ilyesmikre én egy sima onedrive note-ot használok
  • Tikal #101071
    Nem rossz az se, de ugye rengeteg más dolog van amit az ember a zsebében akar még tudni, pl bankkártyák adatai, router-ek, bankszámlák, feljegyzések, ezeket mind tudja egy jelszókezelő.
  • Tikal #101070
    1Password, szerintem a legjobb mind közül.
  • darkSectorxxx #101069
    Megvan rá a lóvé előrendelésbe fogom venni..
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.01. 12:55:58
  • j0nNyKa
    #101068
    mivel annyi mindenünk van manapság webes alkalmazásokban, így a chrome jelszókezelője nagyjából mindent tud rólam, én azt szoktam néha használni
  • TDC Geronimo
    #101067
    Közben tegnap meglett control platina is. Várom a DLCt
  • TDC Geronimo
    #101066
    Azt tudom, hogy darabolva jön, de lehet tudni kb milyen hosszú lesz ez a rész?
  • TDC Geronimo
    #101065
    lol nem csak az intro, de már a demo playthrough is kileakelődött. Miért nem adják már ki főleg ezek után...

  • TDC Geronimo
    #101064
    Boldog új évet
  • Ulthanito
    #101063
    Boldog új évet mindenkinek.

    OFF

    Ti használtok valamilyen jelszókezelő alkalmazást? Pl. LastPass Vagy hogyan menedzselitek a tonnányi jelszót, amit ez a világ elvár mindenkitől?
  • Ulthanito
    #101062
    Innen nagyon jól felpörögnek majd az események, csak tátod majd a szád.
  • mucsácsó
    #101061
    BUEEEEEEEEEEEKKKKK!!!!!!


    IDÉN PS5 SRÁCOK! :))))
  • TomStorm
    #101060
    Boldog Újévet!!
  • darkSectorxxx #101059
    Nagyon boldog új évet srácok!!!!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.01. 00:53:50
  • n000rbi
    #101058
    Boldog 2020-at skacok!
  • TBTPumpa
    #101057
    Final Fantasy VII Remake Demo Intro Leaked
  • Kandurex
    #101056
    Trofi gazdag, boldog új generációt jövőre, mindenkinek
  • Moby
    #101055
    Eszméletlen hogy kikupálták ezt a division 2-t. Megvettem X-re, mer két csomag ziziért hozzá lehetett jutni, ma belenéztem, hááát...arra emlékszem, hogy amikor a béta ment, iszonyú texturestreaming problémásak voltak a konzolverziók. Mostanra mindennek nyoma sincs.
  • Moby
    #101054
    Naja, le is szoktam arról a topikról. Mindegy, a PS5 már tutter oledre lesz kötve.
  • Moby
    #101053
    Na nekem ez a nagy nekikészülök, hogy megnézek egy filmet ez nincs. Napközben lehetetlen, akkor is, ha ráérek. Gyerekek ugrálnak mindenhol, percenként hív valaki, csörög a telefon, zizeg az óra a kezemen, a nevemet hallom egyfolytában.
    Este meg játszok. Ha vége a sessionnek beledöglök az ágyba, elindítom az aktuálsorit az ipaden, és ha nem fáradtam el gecire napközben, akkor talán végigmegy. A kétórás filmek soha. Azok ilyen 3 részletben általában :D
  • TDC Geronimo
    #101052
    Én már rájöttem, hogy nem szabad olvasni ilyen topikokat, mert az ember elkezd stresszelni a semmin. Általában ide azok írnak, akiknek valami gubanc van. Lehet olyat is észreveszel a TVn, amit amúgy nem és onnantól kezdve már nem tudod nem észrevenni :D
  • Moby
    #101051
    Mondjuk a nejem a minap megjegyezte, hogy a családi lg-nek olyan szarok a színei, hogy a konyhai tévé is szebb. Odaböktem, hogy te választottad (tényleg, én leszartam :D, nála meg az volt a szempont, hogy ez volt pezsgőaranyban, ez ment a tapétához mögötte LOL). Szal esélyes, hogy valami rám lesz kényszerítve hamarosan Kedvem nem sok az egészhez. Amikor akciózta az alza, nézegettem a ph fórumot, annyian fogtak ki kehes C9-et, meg B9-et a topikjában (dead pixelek, tinting, minden lófasz), kicsit el is ment a kedvem tőle, hogy tátott szájjal futkorásszak a f.szerdőben. Amilyen mázlim van mostanában, szerintem egy működésképtelen ablaküveget kapnék elsőre :D
  • TDC Geronimo
    #101050
    Hát én nem tudnék filmeket kis képernyőn nézni. Nekem az egy külön rituálé főleg ilyen tvn :D

    Meg kell adni a módját na. Netflixen is 4k meg dolby vision azon a TVn... bueno
  • Moby
    #101049
    Absz. nem nézek filmet tévén. Szerintem vagy 2 éve nem néztem tévét. Talán ezért sincs az egész kérdés annyira fókuszban. Két tv van közvetlenül egymás mellett. Az egyiket a család nézi. Na oda biztos nem veszek oledet. Gyak egész nap megy, beleégne Nick Junior logo. Az "én" tévémen meg csak géming megy, semmi más. Ha filmet nézek, azt csak ipaden. 5db tévé van itthon, mégis a legjobb úgy filmeznem, hogy eldöglök az ágyban, magamra teszem a ipadet, fülemre a fülest, és egyszemélyes mozi :) Ennek ellenére a gémelőtévé megy többet, szóval "megérné", csak valahogy nincs rajtam a dolog. Más dolgok járnak a fejemben. Pedig pörög a gaming ezerrel, de...mittudomén, elvagyok most ezen a filléres szar lcd-n is.

    /közben azért le kéne cserélni a családi tévét is, egy 4-5 éves 4K-s ips-es LG, egy határ szar az egész, borzalmasak a színei, de valahogy az se bök eléggé. Én nem nézem. Ha nézném, szerintem már lefeszítettem volna a falról. Majd ha tönkremegy...szerintem az oled csere is valahogy így lesz. Ha valami rákényszerít. Vagy rámjön megint a nagyértékű műszakicikk vásárlásláz :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.12.31. 14:36:54
  • TDC Geronimo
    #101048
    Már teljesen jól fut Pron. Én pár napja megint játszok vele és 1 trófeára vagyok a platinától már csak, ami holnap meg is lesz.
  • n000rbi
    #101047
    A Control-t mindenképpen meg akarom majd venni, csak legyen meg az az időszelet, ahová be tudok súvasztani egy végigjátszást.
  • TDC Geronimo
    #101046
    A megérdemelt lista
  • TDC Geronimo
    #101045
  • TDC Geronimo
    #101044
    Tudom nekem van 5.1, de TVhez képest nagyon jól szól
  • mucsácsó
    #101043
    Plusz azért Gears 5ben is van nyitott világ bőven a később chapteren, szal még ezt se mondanám, hogy annyira cső lenne :)
  • Kandurex
    #101042
    Azért kell oda egy faszább soundbar, projektor akármi, mert bár szépen szól, de...na...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.12.31. 11:52:47
  • Kandurex
    #101041
    Megjelenítés szempontjából mindegy, hogy cső, vagy nyílt világ, ha ugyanannyi geometriával és effekttel stb. kell számolni egy helyszínen. Nem fogja jobban zabálni a kraftot.
  • TDC Geronimo
    #101040
    Innen jön aztán a java :D

    Húzzál bele, innen már gyorsabbak a chapterek :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Heartman az egyik legjobb karakter

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.12.31. 11:45:29
  • n000rbi
    #101039
    Még csak chapter 6 jön a DS-ben, de rohadtul örülök, hogy nem dobtam el az első néhány óra után (benne volt a pakliban)
  • TDC Geronimo
    #101038
    Pedig megérné hidd el. Én minden nap tátom a szám még mindig, legyen az film, sorozat vagy játék :D

    Amin nagyon meglepődtem még, hogy mennyire jó a TV beépített hangszórója.
  • darkSectorxxx #101037
    Nagyságrendekkel kidolgozottabb a harc a Sekiro-ban, de ez is tetszett nekem.

    Ami a legnagyobb hiba aa Star Wars-nál nekem, hogy amikor kivégzel valakit, sebezhető vagy.... Az animáció közben. Meh
  • darkSectorxxx #101036
    Hogyne, unreal 4-et más nem tudja kezelni rendesen rajtuk kívül, bár a gears egy kicsit elnagyoltabb célirányos cső shooter.
  • Kandurex
    #101035
    A parry jó, a Sekiro-ba kifejezetten szerettem, itt valahogy rettenetes volt.