121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #101116
    Ott a pécéd. Kapcsold be. Köröket ver látványban a bármire?
    Lófaszt.
    Na erre még dobj mondjuk egy 30% GPU powert, és megkaptad a nextgent.
    Az a baj ezzel a nextgen csodavárásotokkal, hogy teljesen ignoráljátok azt az egyszerű tényt, hogy egy 3 éves félgenerációt fog leváltani.
    Ennyi idő alatt a mostani lassuló fejlesztések mellett már nem lehet pofánbaszó ugrást csinálni. Képtelenség. A legeslegnagyobb ugrás ma az RT. Ott a gépedben. Toltd be. Pofánbaszott?
    Milyen csodákra vársz pontosan?
    Jobb lesz a frém, nem lesz a kínszarásos sub30 frémes szemét (vagy kevesebb). Meg lesz talán több 60 frémes valamit, meg lesz jó gyors töltés, és kb ennyi. Ezeket ma is lehet látni egy normális pécével. Marad a 4K (ami jó), minden jobb lesz 4K-ban, és ennél jelentősen többet 3 év alatt nem lehet ugrani.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.01. 18:50:54
  • mucsácsó
    #101115
    naoké, de teszemazt menetközben kigyün egy UE5 (már ha így fogják hívni), vagy bármilyen új engine, akkor az nyilván köröket fog verni a mai látványvilágra, szal én így értettem. az világos persze hogy könnyebb már a fejlesztés - pláne a Celles PS3-hoz képest - és jah, jöjjön is Infamous SS szintű gáma, az még mai napig kurvajólnézki :)

    SS(H)D-t amúgy meg bárki berakhatott már most is a PS4-be - mégha nem is NVMe-ről van szó :D

    btw, micsoda mágia folytán lett neked 3 évre valid a Gamepassod?:D
  • Moby
    #101114
    Hát nekem gyanús, hogy ez a nagy BC láz arra lesz jó, hogy nem lesznek itt remasztered verziók a genvégi címekből. CDPR egyértelműen jelezte, hogy nekik eszük ágában sincs semmiféle dolgot kiadni PS5-re az elején, szal CP2077-ből sem várható PS5 remaszti.
    De kb semmit nem tudni semmiről. Szerintem rohadtul korai még bármiről elmélkedni. Akár hardverről, vagy bármiről. Hivatalosan semmi nincs.
  • Kandurex
    #101113
    Remélem lesz benne lock, mert idegbajt kaptam tőle.
  • TDC Geronimo
    #101112
    DS remake nekem elég lesz launchra exnek :)

    Aztán 2021 tavasz jöhet HZD2
  • Moby
    #101111
    Ma más sokkal nehezebb százereket kiénekelni a zsebemből, mint 7 éve(pedig ma sokkal könnyebben fizetem ki, mint 7 éve) :)
    Egyszerre jelennek meg, simán lehet, hogy tényleg jobb lesz az SX (halkabb, stb), van 2.5 éves gamepassom. Egy rakat játékom lesz rá azonnal. Szemben a sony, aki le kell nekem tegyen legalább két durva exet. A gyengébb gépet elnézem ha így lesz, az nem érdekel.
  • darkSectorxxx #101110
    Ezt sok ismerősöm mondta hogy mivel még csak címek se hangzottak el, valszeg, legalábbis én is azt sejtem hogy az első 1 évben a sony a multi címek mellett a mostani exclusive-okat fogja normális minőságben PS5-re kiadni, ennyi. Max DLC-k.

    Az összes többi majd 2021 végén.... vagy 2022-ben .....

    És sokan nem vezsik 0day, hanem azt mondták pár hónapo várnak hogy kicsit tisztázódjon, miért kellene a PS5.
    Meg lehet 180k körül lesz, akkor eleve idővel olcsóbb lesz mire érdemes lesz váltani.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.01. 18:28:20
  • TDC Geronimo
    #101109
    hajjaj ismerünk már :D

  • darkSectorxxx #101108
    +1.

    Bevallom őszintén a hardvereket leszarom, ha nincsen szoftver ami leköt rá.... de ilyenkor azért kicsit az ember kíváncsi, mit tudnak, milyen extrák lesznek, stb.

    Nem a játékokra értem, hanem bármilyen ficsőr, ami esetleg pc-n alap már, akár stream ügyben, mentések, fájlok, képek, videók mentése, felvétele, meg egyébb felületekkel való kapcsolódás, crossplay.... sorolhatnám.
  • Moby
    #101107
    Mondok mást: ha nem lesz odabaszós a launch lineup, simán benne van, hogy nem ugrok bele induláskor. Vagy nem mindkettőbe, és simán megtörténhet, hogy a playstation lesz elnapolva.
  • darkSectorxxx #101106
    Mondjuk régen nem törődtem nagyon ilyenekkel, de valóban ebben a genben érezni nagyon, hogy mennyire várnak a játékok a következő genre, szerintem ezek a nagy címek amik ebben a 2 évben voltak, de pláne a Days Gone egy szimpla butitás és ennek már létezik egy verziója PS5-re, nem szimpla felbontás+fps-el hanem maga a kontent szempontjából.
  • TDC Geronimo
    #101105
    Én meg már iszonyatosan várom.
  • darkSectorxxx #101104
    Hát az ahogy Senua arca kinézett azt én se hiszem hogy lesz egyhamar.
  • darkSectorxxx #101103
    Ja az Infamous, Killzone, Order.... ezeket máig emlegetek technikai szempontból.
  • darkSectorxxx #101102
    Igen az SSD-t hiába rakta be valaki a régi hardverekbe, nem volt felkészítve rá, nem arra volt optimalizálva! Ezért lesz most brutális a változás!
  • darkSectorxxx #101101
    Azért a TF nem minden, de kurvára kevés szerintem ha a geneket viszonytom egyméshoz.
    Ettől még lehetnek jó játékok, de kicsit az ember örülne ha inkább legyen 180-200k a gép, határeset árban de akkor na egy kis ideig ne kelljen már kompromisszum.

    Vagyis az kell mindig, de értitek mire mondom.

    Bár ha igaz az az 500 euro-s ár akkor viszont nem lep meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.01. 18:18:02
  • Moby
    #101100
    Tegyél bele ssd-n, azt jóvan.ű
    Absz nem reszketek ezért az új generációért. Jöjjön, essünk már túl rajta, ne legyen már ez a minden szar vissza van tartva miatta. A hardvert konkrétan leszarom. Ennyi TF annyi TF...húkerz. A fakezű bagázs a százszorosát is el fogja füstölni fasságra, az ügyesnek meg elég a tizede meg 200MB (ld. The Touryst). Valamivel szebbek lesznek a játékok, és csocsesz. Ne legyen jetengine a PS5, mer már unom az átalakítgatást, meg a helyettük gondolkodást. A másiknak meg úgyis jó lesz hűtése. Jöjjenek végre az új játék bejelentések, meg jöjjenek az ideiek. Na nem mintha nem lenne elég játék így is, csak a játékokkal legalább érdemes foglalkozni.
  • Moby
    #101099
    Nem, ez pusztán annyit jelent, hogy a játék motorjával renderelték. Nem azt, hogy ez a játékban lesz, vagy akár így fog kinézni a játék. Még azt sem, hogy ezt valósidőben renderelte a motor.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.01. 18:02:26
  • Moby
    #101098
    Ez már rég nincs. Ez addig volt, amíg a konzolok egzotikus hardverek voltak, és a devek nem igazán tudták az elején, hogy mit lehet kihozni a hardverből. Ez már nincs, nem volt ebben a generációban sem. Ezért jöhettek a generáció elején olyan címek, mint az Infamous SS.
  • TDC Geronimo
    #101097
    Dehogynem. Eleve ez a tetű HDD eltűnik végre. Olyan lassú az egész gépem, hogy csoda, ha megéli az év végét
  • mucsácsó
    #101096
    Szerintem nem kell izgulni :) bármennyi TF lesz és bárhogy is lesz, rohadtul ideje már a genváltásnak, mert ez a mostani rohadtul ki lett maxolva :D
    nyilván a launch címek és az első 1-2 év termései még nem lesznek olyan durvák, mint amit majd későbbiekben láthatunk - gyanítom GoW2-től összevissza fossuk majd magunkat :D
  • darkSectorxxx #101095
    Valóban, nem csiszre ilyen, PS4 pro-n se minden olyan vbolt mint e3-on, de azért kb látszik, hogy hoppá ez nem az a hardver.
  • darkSectorxxx #101094
    Ha megfelezem akkor is durvább mint az amit még nem láttunk a PS5-re. :P
  • Moby
    #101093
    >de ha lehet hinni az infóknak, az a Hellblade az ingame volt

    Nincs ilyen infó.
    "Az előzetesben szereplő felvételek mindegyike teljes mértékben a fejlesztőmotorban készült."
    Ez az egyetlen infó van, ez meg nem azt jelenti, hogy ingame.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.01. 16:54:30
  • TDC Geronimo
    #101092
    Az a Hellblade az nem úgy fog kinézni launchkor. Most előre szólok nehogy csalódj :)

    Az egy target render volt fekete csíkokkal és 24 fpsel renderelve
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.01. 16:45:22
  • darkSectorxxx #101091
    Én mindkettőt megveszem majd.
    Pont ezért, mert lehet PS excl. meg magyar, de ha lehet hinni az infóknak, az a Hellblade az ingame volt, amin nem kicsit látszott, hogy durván néz kis.

    Ps 5 se lesz gyenge, az RTX ha elterjed a textúrákon rengeteget dob majd, a sok tükröződés, meg fényefekt.

    Lásd Godfall, de na.... Azért jó lenne ha a PS5 minimum tartaná a Series teljesítményt.
  • TDC Geronimo
    #101090
    Egy biztos. Aki azt hiszi ezek a konzolok 399ért mennek majd az meg van veszve és ahogy olvasom sokan ilyen árakat várnak lol
  • TDC Geronimo
    #101089
    Amúgy meg ezt a TFet szerintem felejtsük el. Új konzol jóval több lesz, mint GPU power.
  • davidka003
    #101088
    Akár még hihető is. ebben a genben fele annyi fogyott xbox-ból mint PS4-ből.
    Lehet MS bevállalja, hogy hasonló áron erősebb gépet dob piacra amin kicsi lesz a haszon vagy bukik is rajta valamennyit eleinte és próbál a játékokon keresni.
  • TDC Geronimo
    #101087
    A DF se tud semmit csak pletykák alapján csináltak egy videó. Több helyről meg azt hallani, hogy a PS5 erősebb, mint az xbox. Majd idén kiderül
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.01. 16:41:29
  • Kandurex
    #101086
    Legyen -10%, -15%, még azt mondom, jó na, hát annyi, az annyi. De 1/3 teljesítmény?
  • darkSectorxxx #101085
    Nem egymáshoz képest lenne kurva gáz nem a vs adatokkal van gond, hanem önnmagában az értékekkel.
  • darkSectorxxx #101084
    Ez simán lehet, sajnos az eddigi adatok alapján télleg ez lesz, úgy, hogy a Series X se tűnik adatokban annyira baszónak.

    Nem kis csalódás lenne, nem azt mondom hogy legyen a PS5-be 2 darab 2080ti, de basszameg, ha igaz, hogy csak közel 9TF értéknek felel majd meg a GPU, az egy kicsit necces lesz azzal akárcsak 3 évig ellenni, tekintve hogy az amúgy 6os Xbox X se képes a mai átékokban PS-s minőséget.
  • Kandurex
    #101083
    Az egyértelmű, hogy hol vannak a játékok, hol vannak a magyarosított címek stb.

    Nem tudom mennyire szokott a DS kamukat nyomogatni. De 30% az genyó sok!
  • TDC Geronimo
    #101082
    Ez mind pletyka. Talán várjuk meg amíg a sony bejelenti az új gépet. Amúgy meg marhára mindegy, úgyis mindenki PSt vesz akinek az volt ebben a genben.
  • Kandurex
    #101081
    Digital Foundry:

    A PS5 ~30%-al lassabb a Box SX-től.

    Ez nagyon durva szám lenne, ekkora különbség szerintem még soha nem volt. Ha igaz.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.01.01. 16:09:36
  • Tikal #101080
    De hát pont az a lényeg, hogy ő generálja a jelszót, te módszered biztos nem olyan jó, gondolom valami séma alapján gyártod őket :)
  • TBTPumpa
    #101079
    Január 6-ig AFK mindenki az irodában, utána meg készülnek a Kínai újévre.
    Utána meg már hamar itt lesz március, nem kell nektek demó.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.01.01. 15:55:34
  • mucsácsó
    #101078
    én melóban KeePass-t használom, ingyenes progi asszem, teljesen rendben van :)
  • Ulthanito
    #101077
    Én a LastPass-t használom, nagyon meg vagyok elégedve, soha nem volt semmi gondom vele, és nagyon jól teszi a dolgát. De arra még mindig nem vitt rá a lélek, hogy hagyjam, hogy ő generáljon random jelszót minden egyes site-hoz, és azt tárolja. Azaz, a saját jelszó kombinációimat használom, csak már nem tudtam fejben tartani, hogy milyen oldalon mit használok.