121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #101156
    Igen, de...

    Egyrészt jelszó tárolásra is kiváló, másrészt pedig ha mondjuk ülök a ps előtt, és be kell jelentkeznem a SNES-fiókomba, akkor nem fogok a géphez odaülni, megnézni a jelszó kezelőben mi a jelszó, hanem fejből beírom a jelszavam. Nyilván az általa random generált jelszó erősebb, de pont ezt írtam, hogy valahogy "nem merem" rábízni magam teljesen, meg nem is lenne komfortos a fentebb említett okok miatt.

  • darkSectorxxx #101155
    30-40 óra egy epizód? Hát én is valahogy ennyit értelmeztem a kijelentés alatt kb, mert a FF7 lehet normál story-t tekintve csak ennyi.
    De akkor szerintem nagyon sok lehet benne az időhúzós dolog, esetleg sok átvezető....
  • TDC Geronimo
    #101154
    30-40 órát mondanak egy részre. Nem FF7, hanem FF13 hossz.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.02. 00:01:03
  • darkSectorxxx #101153
    Úh, nem figyeled a rinyáimat, anno egyszer kiirtam, hogy KAPJÁK be a buzernyákok, hogy egy nyitott világot feldarabolnak, zsír. :P

    Megvenni tuti nem fogom, még akkor se ha lesz pack-ban, sem a harcrendszer sem tetszik, csak a demo-t probálnám ki mert free, de nem játszok ezzel mert a régi állapotában szeretnék emlékezni a játékra.

    Szerintem a darabolsá nem biztos hogy engine téma, a FF15 engine-ét használja... Legalábbis úgy tudom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.01. 23:26:06
  • davidka003
    #101152
    Nem is tudtam eddig hogy darabolni akarják. Most olvastam utána. Hát elég szomorú.
    De pénz beszél. Gondolom most hogy megvan az engine, világ, karakterek így még sok milliót lehet kaszálni könnyen egy 2. vagy 3. résszel.
    DLC-k helyett kijön majd teljes áru játékként a part 2.
  • darkSectorxxx #101151
    Remélem lesz nemsokára Final Fantasy 7 demo a store-ban.
    Mondjuk bullshit szerintem, amit állítólag megnyugtatásképpen mondtak, hogy nem lesz panasz a darabolásra mert egy epizód majdnem hosszabb lesz mint az ealap FF7.

    Hogyne persze!
  • Rage47
    #101150
    1password nálam is, családot is rávettem, így olcsóbb.
    btw lehet US oldalon gift cardot kérni, amit a support szívesen átvált neked euróra (így is lehet spórolni), ha eu-s accountod van (sztem jobb, mert akkor német szerveren az accod)
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.01.01. 22:13:27
  • darkSectorxxx #101149
    Ez igaz, örülnék ha olcsó lenne a ps5 de félek ez lenne a vezste is, legyne inkább egy oszlopos 200k, az még belefér egy 165-ös X mellett, a 200k szerintem nem vészes, PC viszonylatban is tlejesen olcsóság lenne, de akkor kicsit lehetne talán előrelátobb a tervezés, bár ez már mindegy, mert maga a hardver ezer % hogy már megvan véglegesen.
  • davidka003
    #101148
    A lassuló fejlődéssel egyetértek. Elég csak megnézni, hogy full HD-ban PC-n még most is elég egy RX570 szintű VGA. Ami lassan 3 éves technológia. Nem olyan egyszerű hirtelen nagyot villantani úgy, hogy beleférjenek abba az árba amit a legtöbb felhasználó hajlandó kifizetni.
    Én 550-600$-t mondanék amennyiért várható. Itthon meg lesz vagy 200 ezer minimum. De lehet alá is lőttem. SSD ha lesz benne 1-2TB minimum az se annyira olcsó még.

    Utoljára szerkesztette: davidka003, 2020.01.01. 20:35:09
  • Moby
    #101147
    Rengeteg eszköz áll már rendelkezésre, nagyon látványosak a demók, de a valóság közben meg az, hogy a HL2 óta nem nagyon léptünk előre a játékok döntő többségében. Sőt. Van 1-2 az igazán jó és nagyjátékok között, amiben a statikusság már megrázóan szembeöltő (HZD pl, vagy akár a Death Stranding). És akkor még olyanokról, hogy tömeg, anyagok egyedi tulajdonságai még nem is beszéltünk.
  • darkSectorxxx #101146
    Mondjuk ezzel egyetértek, az hogy a geci dolgok ne tünjenek el a pályán és maradjanak meg egy mondjuk Days Gone szerű cuccnál amit megváltoztatsz a világban bárhol.
  • darkSectorxxx #101145
    Nem azt mondták hogy nem lehet más módon ezt megoldani, cpu-val is lehetne.
  • darkSectorxxx #101144
    Hogy hülyeség-e az kiderül majd.
  • TDC Geronimo
    #101143
    Na igen Control után én minimum olyan szintet szeretnék minden játékban. Marha sokat dob ám rajta. Remélem rágyúrnak arra is nextgen
  • Kandurex
    #101142
    Az rendben is van, de amit az Nv csinál az közel gusztustalan. Kikapcsolják! a fényeket a különbségeket bemutató videókba, mintha nem létezne tükröződés stb.

    Amúgy igen, a fizika lenne az igazán fasza előre lépés. Volt valami videó pár hónapja, egy robot lőtt szét egy várost és minden pusztult - gurult, genyó jól nézett ki.

    Szerk, meg van:

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.01.01. 19:42:37
  • Moby
    #101141
    Tud az jól kinézni, de azt én sem gondolnám, hogy egy következő godofwar ettől lesz szép. Meg a jobb fizika lehet, hogy jobban kellene a játékokba, mint rt a raszter helyett.
  • Kandurex
    #101140
    Tudom, hogy működik, volt, hogy rendereltem studio max -be ilyen scene. De hidd csak el nekem, a mai motorokkal simán tudják azt a szintet hozni, sőt, néha még szemnek kellemesebbet is, mert a valóság kiábrándító.
  • Moby
    #101139
    Ne terjessz hülyeségeket addig se.
  • darkSectorxxx #101138
    Oks, évvégén erre is visszatérünk. :P
  • darkSectorxxx #101137
    Nem kamu, csak sok játékban rohadtul leszarja az ember mert ha nem nyomod elé a 2 verzát, mi a különbség, rohadtul nem jön sokszor át.
  • Moby
    #101136
    Sehonnan nem folyik dark. A szokásos butaságok jönnek belőled. Senki semmilyen technikai dolgot nem mondott vagy ígért ezzel kapcsolatban. Azt sem tudjuk milyen hardver lesz bennük, nem azt, hogy milyen játékok és hogy fognak futni.
  • Kandurex
    #101135
    Nekem az egész rtx, egy kamu vonat, amire az nvidia próbál felültetni. Trógerkodás, hogy eladjanak.
  • darkSectorxxx #101134
    A csapból is ez folyik, értelemszerűen lesz pár kivétel tuti, de a játékok többsége tuti ogy megy 60fps-t, be is cseszne, ha lenne egy 2x izmosabb gép új hardverekkel, új gyártással és ugyanúgy menne mint az elődje....
  • darkSectorxxx #101133
    Ebben nem kételkede, lehet itt is nagyon naív vagyok, de szerintem az Xbox-on meglepne ha nem erre törekednének, rengeteg a crossplay multiplatform multis-coop-os cucc. PS-en max exclusive-oknál lesz....

    Vagy szimplán kapcsolgathatsz, még azt is elképzelem, hogy 30 fps+rtx (vagy mindegy mi lesz) vagy válatasz 60fps-re vagy amennyit elér a gép.
  • Moby
    #101132
    Linket dobjál már ahhoz, hogy a sony vagy ms mikor és hol mondott olyat, hogy 4K@60fps lesz a standard?
    A hangok a fejedben nem a sony!
  • TDC Geronimo
    #101131
    Engem inkább az érdekel, hogy lesz-e 60+ fpses játék. Már 80-100 is jó lenne VRR miatt ugye
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.01. 19:04:59
  • darkSectorxxx #101130
    Konzolon AMD fronton nem tudom mi lesz az ami ez végzi majd, arról nem tudok, amit most az Nvidia-nál az RTX
  • Moby
    #101129
    Mi az az RTX? gpu család az nvidiánál. Konzolon?
  • darkSectorxxx #101128
    Persze a fejlesztő dönthet hogy nem akarja, nem lesz kötelező, de alapon tudják a gépek, és gondold el, ha erre mennek rá, és ezhhez fos lenne a gép fps-t illetően, akkor miért mondja pl a Microsoft/Sony, hogy 4k 60fps lesz a standard?
    És ez mellett akár 120fps is.

    Lehet naívan, de én is azt gondolom, mint Gero írt, hogy akkora löketet ad a játékoknak, mint VR terén a PSVR.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.01. 19:02:38
  • darkSectorxxx #101127
    Hát itt kérdés a mérték ugye, mennyi az a taratlom, ami ehhez fűződik, illetve mennyi FPS-ből lesz elvéve az ami kell az RTX-hez, mivel pont ez amit hangoztatnak, hogy rohadt gyorsak lesznek a gépek.
  • Moby
    #101126
    >mivel a konzolokon alap lezs és minden játékba használni fogják kisebb-nagyobb mértékben.

    Hoooogyne.
  • darkSectorxxx #101125
    Ja bocs, DS-t Death Stranding-re asszociáltam, bocs.
    Demon Souls ha lesz fasza külcsinnel, lehet engem is majd érdekelni fog. :)
  • Moby
    #101124
    Nem sokan fogják bevállalni a fullhd-t a 4K érában egy RT-ért.
  • darkSectorxxx #101123
    "Mondtam rendes RT nem lesz, amíg konzolok nem támogatják. Majd ott pofán fog."

    PONTOSAN!

    Én is ezt mondtam ismerősöknek a RTX az most erőltetve van, 1-2 játékba beletették, az Nvidia itt erőlködik, de semmi extra, majd amikor már eleve standard lesz, mivel a konzolokon alap lezs és minden játékba használni fogják kisebb-nagyobb mértékben.
    És nem csak ilyen faxságokra hogy tócsavize meg egy nyálka valahol a padlón.

    Szerintem a Godfall-ban amit mutattak az is ez miatt néz ki úgy, ahogy, a páncélok, az egész bevilágítás a játékban.
    Biztos, hogy ha alapon a konzolok ezt biztosítják, akkor onnantól egészen más lesz, mint amit most az Nvida csinál, sőtt ezügyben szerintem van bennük kis sértődöttség is, hogy a konzolok nem az ő cuccát fogják használni.
  • TDC Geronimo
    #101122
    Azért én megvárnám a 1st party inhouse engineket amiben lesz RT :)
  • Moby
    #101121
    Ja, hogy a DeS a DS... :D Ezt én nem értettem :)
  • Moby
    #101120
    "Rendes" RT-hez a mai hardverek kurvakevesek. Ez még vagy 10 évig marad ezen az experimental pályán, ahol most is van. Hiába űzi-hajtja az nvidia is. Kevés a kraft. Annyi tranyót zabál az egész, hogy a valós hasznosítható kimenet ehhez képest nevetségesen kevés. A játékosok nagyrésze nem is veszi észre, ha a DF nem mutatja meg neki. Nem lesz ez jobb konzolon sem. Majd talán kettő generáció múlva.
  • TDC Geronimo
    #101119
    demon soulsal én kb első bossig jutottam és addig láttam. Szóval nekem totál új lenne. Ráadásul mivel remake lesz és ha tényleg azt csinálja bluepoint akkor totál új külsőt kap, animokat, UIt mindent. Szóval kb új game lesz
  • darkSectorxxx #101118
    Még 1x képes lennél újra végigjátszani a DS-t?
    Azért furcsa mert szerintem abban a story volt a lényeg, csak mert egy erősebb hardverre kijön kicsit szebb lesz itt-ott?
  • TDC Geronimo
    #101117
    Mondtam rendes RT nem lesz, amíg konzolok nem támogatják. Majd ott pofán fog.

    Amúgy meg szerintem elég sokan nem tudják, hogy a gyors adatbetöltés mennyi előnnyel fog járni. Itt nem csak gyors töltésről beszélünk. Én leginkább amiatt várok nagy ugrást és nem a 3* annyi TF miatt