121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #101194
    OFF

    Megnéztem ma az új SW-filmet, hát, egy korszak ismét lezárult. Én nem vagyok se rajongó, se képben minden résszel, de kapott egy korrekt befejezést ez a franchise.

    Jó lenne, ha egy életképes, story driven SW-játék is készülne már végre, egy olyanra vevő lennék.
  • Tatyla
    #101193
    Nem annyira OFF
    Január 16.-án a Netflixen
    Ni No Kuni: A másik világ anime
  • Ulthanito
    #101192
    Erről van szó.

    Ha valaki 2020-ban még mindig PC-n játszik, az más kérdés, oda felesleges az X, de ha valaki csak konzolban gondolkodik, akkor a jelenlegi információk alapján egyáltalán nem ördögtől való, ha az XSX-en vág bele az új genbe.
  • darkSectorxxx #101191
    Mondjuk egyetértek, ha nem venném mind2 gépet és érdekelne sok multi cím akkor annak a helyébe ps-t nem vennék, majd 2-3 év múlva használtan lenyomni exclusive-okat és eladni a gecbe.

    Biztos hogy ami nem ex, abban a Microsoft odatezsi magát ott a crossplay, meg minden, szóval...
    És míg Xboxon tutkó a visszafelé komp, ps-en nem, és hol voltak szebbek a játékok 1 gennel korábban? x360.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.02. 16:02:58
  • Ulthanito
    #101190
    Nem mindenkit izgat a GoW vagy az UC. Arról meg egyelőre senkinek sincs lövése, hogy milyen exkluzívok lesznek majd a következő genben. Ha lesz a hardverek között lényeges erőbeli különbség az X javára, sokakat nem fog érdekelni az a két exkluzív, vagy majd csak egyszer valamikor, majd az új gen vége felé.

    Szolgáltatásokban a mikró sokkal erősebb, és per pillanat azon a platformon még olcsóbban is lehet játszani.

    Szóval nem olyan egyértelmű ez a csakapíeszfájv.
  • Kandurex
    #101189
    Később sem lesz különösebben szebb. De harcban és mechanikában agyonbasz mindent és mindenkit.
  • Tinman #101188
    De ez azért van így, mert szerintem itt nagyon kevesen vagyunk úgy, hogy a gaming időnk ne lenne értékes (család, hobbi, meló miatt). Az meg nagy luxus, hogy azért letoljak újra mondjuk egy AC-t mert kijött hozzá egy 10 órás sztori DLC.

    Sekiroba kb. 1.5 órát tettem. Fent a gépen. Amid addig láttam az gameplay témában tetszett, graf témában meg wtf? 4k maxon megy 60 frémmel és hát izé... ronda. Na jó nem annyira, de a DaS 3 után pl. annak látom.
  • Kandurex
    #101187
    Értem a panaszod, ez neked valahol a halálod, mert mindig egybe akarod a cuccokat, dlc -kel, mindennel :)

    A Sekiro-t nyomtad?
  • Kandurex
    #101186
    Szállítási idő min. 2 hét :))
  • mucsácsó
    #101185
    most egész jó áron van az Xbox Series X, vigyétek!!! :)




    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.02. 12:57:11
  • darkSectorxxx #101184
    Egy epizódra montak ennyi game time-ot.
  • darkSectorxxx #101183
    Igen ezt mondták az első rész a kezdő városban játszódik végig.....
  • TDC Geronimo
    #101182
    Egy játék nagysága GBban mérve még mindig nem jelenti azt, hogy hosszú is lesz. FF7 remakere azt mondták FF13 hosszúságú lesz. 30-40 óra
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.02. 12:28:55
  • Tinman #101181
    Biztosan kiváló szórakozás lesz. Biztosan nagyon szép lesz. Biztosan jönni fognak ide a kommentek, hogy "atyaég, besírok annyira egyben van". Nem ez a bajom, ez nálam se lesz másképpen (nyilván nem 21 ezerért egy Episode 1-ért).

    Igen, biztosan lesz benne egy kis extra, de szvsz nem annyi, hogy ezt a 10-12 óra játékidőt érdemben nagyon elnyújtsa.

    2 lemezen szvsz azért érkezik, mert high res lesz itt minden... textúrák, karik, hangok, zenék, átvezetők, etc.
  • Seth
    #101180
    Remélem azért nem lesz olyan rövid :D
    Rengeteg potenciál lenne csak Midgar-ban, ha bővíteni akarnak. A 8 szektorból mennyiben is, kettőben voltunk, talán egy harmadik érintőlegesen? Szóval meg tudnák ezt baromi változatosra és tartalmasra csinálni, ha akarnák és nem ilyen "hozzál lepkefingból 10 üvegnyit az öreg néninek" fillerküdikkel kellene megtölteni.
    2 lemezen érkezik, úgyhogy talán értelmes, kidolgozott anyag is lesz közte.
  • ppista
    #101179
    A SOTC az inkább csak grafikai tuning volt. A DeS ha csak azt kapná, engem sem hozna lázba. Át kellene tervezniük a harcot, a fejlődést, az item-eket. meg úgy cakli-pakli az egészet.
  • Tinman #101178
    Akarnak. It prints money.

    Egyetlen FF VII remake videóban, közzétett képben sem láttam soha semmit, Midgar escape utánról. Ez pedig csak azt jelenti, hogy ez eddig van és pont. Gametime-ot is mondok: Átlagos tempóban 10 óra, nagyon kivesézős módban 12-re nyújtható... 21.000 Ft-ért.

    A fejlesztés 2015 végén kezdődött, megjelenése az EP1-nek 2020 március.
  • mucsácsó
    #101177
    Hát az majd szerintem 1-2 generáció múlva esetleg :D
    túl új ahhoz, hogy remake legyen belőle, akkor már inkább BB2 *.*
  • Tinman #101176
    Nekem az egyik nagy kedvencem, én is kiplatináztam. De nem tolnám újra, szebb graffal, se... Shadow of The Colossus effekt.

    Amit erősen megfontolnék az egy Bloodborne remake. Az nagyon megérdemelné, ráadásul a játékmechanika se öregedett benne olyan rosszul, mint a DeS-ben (where DeS = Demon's Souls).
  • Tinman #101175
    Feladom... nem bírom követni, hogy itt mindig másképpen van rövidítve minden, mint más fórumokon :-D
  • Kandurex
    #101174
    Csak nem akarnak 5 részt? Az őrület lenne. Max. 3 inkább. De tényleg trógerkodás ez az epizodikus megjelenés.
  • ppista
    #101173
    A Soul's játékok ősanyja egy teljes ráncfelvarrással azért ütne. Kiplatináztam annakidején, de valószínűleg első nap venném meg újra. Természetesen nagyon bele kellene nyúlnia a fejlesztőknek, mert pl.itt a "leggyengébb" a harc a többi DS-hez képest. Plusz nem ártan ha a hatodik, törött kő is kapna egy új világot.
  • mucsácsó
    #101172
    én ennyire nem látok bele, bevallom őszintén - viszont az számomra is bizonyos volt, hogy nem kell csodákat várni a kövi konzoloktól sem (pláne ilyen téren), de valszeg még a kövi szériás VGA-któl túlzottan sok javulást... :D

    meg majd a nyócká, az.... :D maximum valami csoda upscale-lel, a PS5 Pro-n :D
  • davidka003
    #101171
    Anno oké szerettem, elment de abból minek remake? Szerintem így, hogy már 3 Dark Souls kijött +1 remastered is nem lenne kifizetődő nekik.

    Death Stranding meg biztos lesz PS5-re feljavított grafikával 4k 60 FPS-el.
    Csak a gameplay-t kéne kicsit átdolgozni de azzal úgysem fognak foglalkozni.
  • n000rbi
    #101170
    Demon's Souls az ;)
  • ppista
    #101169
    Demon's Souls.
  • yesname #101168
    Azt se felejtsük el, hogy amit itt manapság RTX-ként reklámoznak, az nagyon messze van a valós raytracingtől. Jelenleg egy sugarat jó ha bír a legerősebb hardver számolni és azt sem minden képpontra. A raytracinghez pedig minden képpontra több sugarat kéne számolni. Még full hd-ban sem bírja semmi real time, nem hogy 4K-ban. Azt, hogy valódi teljes raytracinget lássunk a raszterizáció eldobásával játékban 30 fps-sel (nem is 60-al) mi nem fogjuk már megélni szerintem.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2020.01.02. 09:46:05
  • Tinman #101167
    Rengeteget tolod PS4-el és egy ócska, olcsó SSD-t nem tettél már bele. Egyszerűen nem értem.

    STOCK HDD saját mérés:

    - Bloodborne offline főmenüig -> 30 mp
    - Old Yharman -> 30 mp
    - Hunter's Dream -> 13 mp
    - Central Yharman -> 31 mp

    SSHD saját mérés:

    - Bloodborne offline főmenüig -> 25 mp (5 mp javulás)
    - Old Yharman -> 28 mp (2 mp javulás)
    - Hunter's Dream -> 11 mp (2 mp javulás)
    - Central Yharman -> 26 mp (5 mp javulás)

    SSD saját mérés:

    - Bloodborne offline főmenüig -> 22 mp (3 mp javulás az SSHD-hez képest és 8 mp javulás a HDD-hez képest!)
    - Old Yharman -> 16 mp (12 mp javulás az SSHD-hez képest és 14 mp javulás a HDD-hez képest!)
    - Hunter's Dream -> 10 mp (1 mp javulás az SSHD-hez képest és 3 mp javulás a HDD-hez képest!)
    - Central Yharman -> 17 mp (9 mp javulás az SSHD-hez képest és 14 mp javulás a HDD-hez képest!)
  • Tinman #101166
    Honnan az info a Death Stranding remake-ről? Meg már remake? Minek? Vagy ez PS5-re lesz?
  • Tinman #101165
    Attól tartok így fog ez kinézni... ez a classic FF VII menetrendje, a fő "stációk":

    1. North Mako Reactor - Sector 5 Reactor - Don Corneo's Mansion - Sector 7 Slums - Shinra Headquarters - Escape From Midgar
    2. Kalm - Mythril Mine - Junon Harbor - Shinra Cargo Ship - Mt. Corel - The Gold Saucer
    3. Cosmo Canyon - Nibelheim - Rocket Town - The Keystone - Temple of the Ancients - City of the Ancients
    4. North Past the Snow Fields - The Great Glacier - The Crater - Escape from Junon - Huge Materia - Underwater Reactor
    5. Shinra No. 26 - Key of the Ancients - Return to Midgar - The Sister Ray - The Northern Cave - Inside the Planet

    21.000 Ft / stáció. Az 5. stáció a jelenlegi ütemtervvel (bejelentés - tényleges megjelenés Ep 1) a legoptimistább becslésem szerint:

    - Ep 1 - 2020 március 3.
    - Ep 2 - 2024. Q4
    - Ep 3 - 2027 Q2
    - Ep 4 - 2030 Q4
    - Ep 5 - 2033 Q1

    Ergo ha csoda történik és 2030 lenne az Ep 5, akkor is 51 éves leszek mire befejeződik az a kaland, amit 97-ben képesek voltak egyben kiadni. Pathetic. As. Duck.
  • mucsácsó
    #101164
    +1, főleg a GoW miatt :D
    magyarítások meg üdvözlendőek, hogy vannak ill. lesznek is a jövőben, főleg hogy egész jó minőséget képviselnek (igen-igen, vannak kurvanagy bakik, de arányaiban véve szerintem emészhető) - és amúgy én is örültem nekik, főleg ahol sok a szöveg, pl. Detroit - annak ellenére, hogy tudok angolul, néha-néha felüdülés, ha nem idegennyelven kell nap végére is olvasni:D
  • Kandurex
    #101163
    Multiplatform? Kit érdekel?! Ha egyszer mindkettőn ott van! Exkluzívok kellenek, mint Gow, Lasszó stb. Magyarosításra meg totál agyfasz amit írsz, mióta kötjük a magyar nyelvet az értelemhez?

    Inkább ne válaszolj arra amiket írok, mert tőled egy ideje csak kötekedést hallom, ami nálad személyeskedés szokott lenni,
  • mucsácsó
    #101162
    attól függ.. eddig asszem csak pár RTX-es játékot láttam; Metro Exodust, COD MW és Control..
    első kettő az tényleg lófasz és kvázi alig-alig észrevehető a jelenléte - viszont szvsz Control az a játék, ahol a legdurvábban kijönnek a technó adottságai, és ott tényleg _ODABASZ_ az RTX :D nyilván nem nélkülözhetetlen, és nem gyengén megcsappan tőle a frém, de még gyerekcipőben jár az egész, legalábbis a mai hardware kevés hozzá fixen - és most nem 2080Ti-ról beszélek, bár szerintem 4K-ban az is megfekszik tőle :D

    szóval én tisztában vagyok vele, hogy ~3,5 éves félgen váltás miatt pont nem kell annyira nagy immerziót várni - ezért is mondtam, hogy majd ha jönnek az újabb engine-ek, talán-talán akkor mégjobban érezhető lesz a grafikai upgrade - esetleg én arra számítok még tényleg, hogy fizika téren legyen egy érezhetőb előreugrás, azaz hogy legalább annyira szétbaszós fizika legyen már mindenütt, mint amit a Controlban vagy a lentebb linkent UE techdemoban láthattunk :)

    de ilyen 4K-8K@60FPS-t ray tracinggel senki ne várjon.... :D
  • mucsácsó
    #101161
    Elgondolkodtató is lehetNE, viszont se God of War se Nóti játékok nem lesznek XSX-en, szóval nálam ez így el is dőlt :D
    ..vagy majd egyszer talán, de ha meg van PC-d (már ami játékra képes is), akkor tök fölös egy Xbox manapság már :D
  • ppista
    #101160
    "A magyarítás az értelmesebb gémernél nem szempont".

    Na, legalább megtudtam, hogy én egy ostoba játékos vagyok.
  • Ulthanito
    #101159
    Darky, az van, hogy lófaszt se tudunk. Teljesen értelmetlennek találom az ilyen-olyan találgatásokat, ami a magyar és külföldi fórumokon megy. Csak a konzolgyártók homályos nyilatkozatai vannak, ami ugyanúgy jelenthet A-t vagy B-t is, persze ezt felkapja mindenki, és úgy értelmezi, ahogy akarja.

    Nyilván nem vagyunk egyformák, de engem ezek egyáltalán nem érdekelnek, kb. olyan, mintha arról beszélgetnénk, hogy decemberben milyen lottószámokat húznak majd ki.

    Bejelentik majd, és akkor lesznek tények Addig teljesen felesleges az áltudományos meg félművelt találgatás, ami mindenütt folyik.
  • Ulthanito
    #101158
    Darky, ne aggódj, te minden szarral képes vagy eljátszani, szóval neked bármilyen platformon dögivel lesz játék.
  • Ulthanito
    #101157
    Ez kicsit demagóg szöveg. Minden multiplatform cím multiplatform (azaz, pont ugyanannyi a játék itt mint ott), ami ráadásul jobban fut kivétel nélkül X1X-en, mint Pro-n. Mondjuk van 5-6 értelmes sony exkluzív egy genben, a mikro mondjuk összehoz kettőt.

    A magyarítás az értelmesebb gémernél nem szempont, a szarabb szolgáltatások és a gyengébb hardver pedig simán terelhet bárki az XSX felé. Én például a reveal alapján nagyon elgondolkodtam rajta, hogy biztos a PS5 kell-e nekem.

    Persze várjuk meg a hivatalos infokat.
  • Ulthanito
    #101156
    Igen, de...

    Egyrészt jelszó tárolásra is kiváló, másrészt pedig ha mondjuk ülök a ps előtt, és be kell jelentkeznem a SNES-fiókomba, akkor nem fogok a géphez odaülni, megnézni a jelszó kezelőben mi a jelszó, hanem fejből beírom a jelszavam. Nyilván az általa random generált jelszó erősebb, de pont ezt írtam, hogy valahogy "nem merem" rábízni magam teljesen, meg nem is lenne komfortos a fentebb említett okok miatt.

  • darkSectorxxx #101155
    30-40 óra egy epizód? Hát én is valahogy ennyit értelmeztem a kijelentés alatt kb, mert a FF7 lehet normál story-t tekintve csak ennyi.
    De akkor szerintem nagyon sok lehet benne az időhúzós dolog, esetleg sok átvezető....