121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #101274
    ha jol latom kb el is talaltuk itt a topicban a logot, tul sok effortot nem tettek bele a sracok hogy megujitsak :)
  • darkSectorxxx #101273
    Közeleg a PS5 megjelenési hónapja is, kb nesze semmi fogd meg jól. :D
  • mucsácsó
    #101272
    Na, volt szó a PS5-ről, bemutatták a logoját
    Meg mindent, amit már eddig is tudtunk róla egy ábrán...("ultra speed" SDD, haptic feedback, hw based ray tracing...)
    További infók a közelgő hónapokban, ennyit mondtak még:)))))


    Viszont a 106 milliomodik PS4 elkelt :)
  • mucsácsó
    #101271
    Jajaja, azért is írtam, hogy sztem 3-4 kilot legalább elkérnek majd érte..
    Akkor meg már inkább Switch, főleg ha igaz a "Switch Pro" az év második felében :D
  • TDC Geronimo
    #101270
    ezek az alianware, razor stb cuccok... mind túlárazott vackok
  • mucsácsó
    #101269
    Alienware Concept UFO

    Höhhh, mekkora Switch copy :D de jó az elképzelés, csak gondolom lesz egy 300-400k alsó hangon, ha egyszer piacra kerül.. :D
  • TDC Geronimo
    #101268
    Ha esetleg MHWba visszamenne valaki jó kis videó, ha már elfelejtettél jó pár dolgot, ahogy én is :D

  • TDC Geronimo
    #101267
    LG bejelentette idei TV felhozatalt. Ami érdekes lehet pár embernek, hogy lesz 48as OLED a CX szériában. Sok eltérés nem lesz C9hez képest, úgyhogy nyugodtan lehet azt venni idén, aki 55öst akar jobb áron
  • Zóanagyvarázsló
    #101266
    Hát igen, a Terminator 2 már nem rúg labdába a Dark Fate mellett, ahogy a Die Hardból is az 5 az igazi

    Persze, megértelek, nyilván nem mindent érdemes elővenni, és egyébként is változó, ki mihez érne még hozzá. De ugye a nosztalgiázók mellett sok az új belépő is, akit érdekelhetnek. Én meg előveszek akár 30 éves játékokat is, de PS Classic kínálata láttán még én is arcomat kapartam :)

    Csak azért gyűjtöttem a listát, hogy látszódjon: nagyon sok mindenből nincs PS4-re port, remaster vagy remake, játéktörténelmi darabokat is ideértve.
  • mucsácsó
    #101265
    Ez mind igaz, és teljesen jogos a lista és a remasztik hiába az említett címeknél - nade én akkor se venném elő/venném meg újra a címeket, mert annnnnyi minden van ígyis vakulásig, hogy nem lehet haladni :D

    de mondom, ez csak az én véleményem. nekem jobb, ha megmaradnak szép emlékként ezek, semmit nem szeretek újrázni általában, filmeket sem.
  • darkSectorxxx #101264
    Ezaz, akkor nézzük. :P
  • mucsácsó
    #101263
    jaja, ma éjjel 2:00-kor indul a CES-es SONY stream:

    https://www.sony.co.uk/electronics/ces

    ..bár nem tudom, hogy PS5-ről esik-e szó vajh itt :D de picit szkeptikus vagyok... de talán 1-2 morzsa jön róla :)

    de nemtom, ez a CES ez azért a non-Playstation termékekről szólt mindig is, szal nem annyira hiszem, hogy ez most változna, viszont eléggé random lett tavalyi évben is a SONY-féle kommunikáció (State of Playek a semmiből kvázi..), úgyhogy van rá 1-2% esély :D

    viszont ami bíztató jel lehet, hogy ott lesz Cory Barlog is a CES-en (állítólag életében először), szal lehet valami PS-related cucc akkor lesz...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.06. 15:47:33
  • darkSectorxxx #101262
    Ma lesz valami?

    Úgy emlékszem hajnai 2-kor lesz a kezdés
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.06. 15:37:33
  • mucsácsó
    #101261
    Sony announces 2020 Taipei International Game Show starting Feb 6th— showing TLOU2 and more!

    jó lenne, ha már itt szellőzne valami a PS5-ről.. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #101260
    pláne hogy ami olyan cím volt, abból már úgyis jött remaszti/remake, lehet nem is egy..

    MGS1-4, MG: Revengeance, Castlevaniák egy része? Klasszikus Silent Hillek? A Konami nem erőltette meg magát ezekkel currentgenre.

    De ez igaz a Sonyra is: Ratchetek, Sly Cooperek, Ape Escape-ek, inFamousok, KZ1-3, Resistance 1-3. A Demon's Soulsból legalább jó eséllyel jön remaster. Talán egyszer az ICO-ból is fog. De jelenleg ezek sem elérhetők currentgenen.

    És az is biztos, hogy nem érdekelt volna a Red Dead Redemption senkit, amikor jött a currentgen második rész? Xbox One X-re is minek van? (A Revolvert inkább nem mondom.) Esetleg ne lehetne eladni egy GTA IV-et?

    Mass Effect 1-3? Ninja Gaiden Sigma 1-2? Maximo 1-2? Egy-két autós darab, ha már újakból és jókból kétséges a merítés. (Pl. az NFS: HP, egy-két FlatOut és Burnout vagy akár MotorStorm is színesítené a kínálatot, és ezek bár régiek, de nem csúnyák vagy csúnyán elavult irányításúak.)

    Lenne még egy csomó, a legtöbb felsoroltnál ódonabb, de érdekes retró is: Klonoa, Pandemonium, Parasite Eve, Chrono Trigger, Suikoden stb.

    A Crash és a Spyro nem véletlenül kapott remake-et: az előbbi folyamatosan tarolt PSN-en, és az utóbbi is jól szerepelt.

    Nálam mindig is Achilles-sarka volt a konzoloknak a kétséges vagy semmilyen BC, a PS3 is csak a remasterek és az emulált PS1-es játékok miatt jöhetett szóba. PS5-nél is szempont, de mivel PC és PS3 van, nyilván a PS4-5 lefedése már elég lehet. Azért jó lenne annál több.
  • Ulthanito
    #101259
    Egyrészt te kérdőjelezted meg, hogy én milyennek látom. Másrészt én meg nem akarlak meggyőzni arról, hogy te milyennek lásd, távol álljon tőlem. Neked jó, nekem gagyi, ennyi.
  • TDC Geronimo
    #101258
    Láttál belőle 20 percet meg 2 videót. Te meg engem nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről, mert én beletoltam 40+ órát már

    A játék jól néz ki, nagyon jó animációkkal, főleg a szörnyek vannak iszonyat jól leanimálva. Nagyon polisholt és nagyon addiktív
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.06. 12:50:48
  • Ulthanito
    #101257
    Mondom, te is győzködhetsz most, hogy nekem melyik játék szép vagy ronda, de a MWH nálam messze az utóbbiba tartozik. Olyan, mintha 6-7 évvel ezelőtti cím lenne.
    Ez minden, csak nem szép grafika.

    A játékot nem tudom, hogy milyen, mert nem volt érkezésem rá az intro után, ahogy megérkeztem a központi hubba, vagy város, vagy mi az az elején, megláttam az ottani karaktereket, meg az egészet, és mehhhh, töröltem le.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.06. 12:49:20
  • TDC Geronimo
    #101256
    dragons dogmaba is marha jó animok voltak, ahogy MHWbe is. Low budget? Eh hát szerintem még mindig nem ugyanarról a játékról beszélünk
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.06. 12:46:11
  • Ulthanito
    #101255
    Nézz bele, 23:30-nál találomra néztem meg, úgy néz ki konkrétan, mint a Dragon's Dogma. Nekem ez nagyon low budgetnak tűnt.
  • TDC Geronimo
    #101254
    idejétmúlt karakteranimációk? Biztos egy játékról beszélünk?
  • ppista
    #101253
    Nekem az első tetszett, mert ott legalább volt járműhasználat is, és így jóval változatosabb volt az akció.
  • mucsácsó
    #101252
    Nekem a 2. része tetszett legjobban, pedig én eléggé későn pótoltam mind3 részt..
    Mint ahogy az Uncharted trilógiából is :D

    Az első rész tényleg max csak hangulatra volt jó, tényleg sivár és nagyon egyszínű volt :D
    De emlékszem launch cím volt, és akkoriban a még kurvára ütősnek számított :D
    De amúgy én is adnék egy folytatást/rebootot belőle :)
  • Ulthanito
    #101251
    Igen, 2020-tól majd te eldöntöd helyettem, hogy nekem mi a ronda és mi nem.

    X1X-en toltam, olyan idejétmúlt karakteranimációk vannak a legelején, és olyan cheap feelingje van az egésznek, hogy töröltem nagyjából fél óra után.
  • Moby
    #101250
    Day1 vettem. A másodikat is. A Burning Sky-t is.
    Én szerettem nagyon. Kivétel az 1-et. Az szerintem szar volt. Illetve jó volt a hangulata, meg a gunplay jó volt abban is, csak kurva sivár meg ronda és egyszínű volt az egész.

    Illetve a Burning Sky-al volt olyan bajom, hogy kibaszottul sötét volt sok helyen. És a geci vitában olyan, hogy brightness nincs. És nekem csak OLED-es vitáim voltak. Éjszaka lehetett vele normálisan játszani. Nappal esélytelen volt 1-2 rész benne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.06. 07:27:29
  • Tatyla
    #101249
    Én is lehet megveszem majd a kieget ha még olcsóbb lesz anno alap játékot sokat toltam, talán túl sokat is mert megcsömörlöttem tőle rendesen
  • TDC Geronimo
    #101248
    30k nézettség egy 8 éves videón a hivatalos insomniac csatornán. Le merném fogadni, ha most jönne egy új rész milliós nézettséget napok alatt elérné :)

  • TDC Geronimo
    #101247
    Én is csak a 3at toltam, de az nagyon tetszett
  • n000rbi
    #101246
    Nekem az kompletten kimaradt ps3-on, pedig talán 3 része is volt.
  • TDC Geronimo
    #101245
    Nem tudom ki hogy van vele, de én sajnálom, hogy meghalt a resistance sorozat. Nextgenre megnéznék belőle egy részt insomniactól
  • TDC Geronimo
    #101244
    Hát figy azért az a melák nem egy kis monster :D

    Iszonyat addiktív tud lenni a játék amúgy. Brutális mennyiségű content van benne és azt hallottam a kiegben még több content van ,mint az alap játékban
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.05. 21:15:33
  • mucsácsó
    #101243
    a súlytalan alatt azt értettem, hogy beleütsz egy melákba, és kb. meg se rezzen, csak megy valamit le az életpontja:D
    de lehet tényleg nem kapott elég időt, vagy én voltam a balfasz..
  • TDC Geronimo
    #101242
    súlytalan az ütés? :D Hát az minden csak nem az. Főleg egy hammerral.

    A harc sebessége meg marhára függ a fegyvertől. Valamelyikkel lassabb, de van amelyik pont az ellenkezője. Szerintem egyáltalán nincs agyonbonyolítva, sőt még ez a legmainstreamebb rész eddig.
  • mucsácsó
    #101241
    én is ugyanezt totál éreztem, pedig 2x (vagy lehet 3x?! a bétával együtt) is nekiálltam, hogy kapjon esélyt a dolog, ha már ennyien tolják, de nekem nagyonnem...
    kriminálisan fos az irányítás, 100 HUD elem a képen, szarrábonyolított az egész, és súlytalan ütések és lomha harc :(
    pedig elhiszem, hogy jó, de képtelen voltam szeretni (a lá DS)

    ...de lehet kap PC-n is majd egy esélyt valamikor, bár sztem felesleges.. :\
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.05. 19:59:30
  • Myselor
    #101240
    engem inkább az zavar hogy félóráig kb kalapálod mint a szar és néha felborul amúgy annyira semmilyen érzést ad a harc...aztán menekül és megint kalapálod 10percig és ugyanez újra és újra.:D az irányítás és a harc meg nehézkes érzésű.mintha hatszáz kiló lenne a fegyvered alig bír ütni vele persze találd el lock nélkül a szörnyet ő meg fénysebességgel ugrál igen amit alig tudsz követni :D élvezhetetlen
  • ppista
    #101239
    Szebben én sem tudtam volna kifejeznem magam. Még hogy ronda! Az igazi gond, ami kurvára zavaró és gagyi, az a kamera. Ez valószinűleg japán védjegy, mert a From-tól, a Square-ig mindegyik kinlódik vele, ahol benga ellenfelek vannak.
    A MH-ben, ahol szinte csak ház nagyságú szörnyek vannak, szinte már kinszenvedés a harc. Ott van az erdőben az a Devijo, vagy mi a görcs a neve, trantaszaurusz, ami a legutolsó fázisában elvonul agonizálni, egy kb. 5X5-ös lombszobába, és ott fénysebességgel kezd elugrálni-támadni, plusz néha leugrik egy szinttel lejebb, meg vissza. Aki a Capcom-nál erre rábólintott, hogy ez igy fasza, na azt zárnám össze a lénnyel.
  • yesname #101238
    Sajnos csak próbálták. Még azzal sem az igazi.
  • TDC Geronimo
    #101237
    HDRt már javították. Szerintem kieg patchel.
  • yesname #101236
    A HDR elég rossz benne, de eltekintve tőle azt mondani, hogy ronda elég érdekes nézőpont. :D
  • TDC Geronimo
    #101235