121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #101316
    Hidd el fel fog. Most, hogy lesz rá dedikált HW. Durva lesz ám az
  • darkSectorxxx #101315
    Ja értem már, azt hittem a 3d hang az olyan mint ez a sok.1 hangzás, de értem már mire értednő a 3d....
    Hát nem tudom hogy az mennyiben lesz jobb, azt hallani kéne, lehet fel se tűnik majd a különbség..
    Mármint az én bot fülemnek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.07. 22:33:54
  • TDC Geronimo
    #101314
    Persze. A mostani 3D audio is fülesen az igazi.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.07. 22:30:21
  • mucsácsó
    #101313
    az mondjuk rohadt durva lehet :D de gondolom nem is árt hozzá egy brutál hangcucc, ami ezt fullban támogatja, különben szartse ér majd :D
  • mucsácsó
    #101312
    hát meg elvileg ugye rezegnek majd a triggerek itt is már, mint a XBONE controlleren is - vagy ez lenne ez, hogy a "haptic"? énnemtommá melyik mi :D
  • TDC Geronimo
    #101311
    Ezt a 3D audiot úgy kell elképzelni, mint pl a raytracinget. Azt mondják különféle tárgyakról máshogy verődik vissza majd a hang stb.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.07. 22:30:27
  • TDC Geronimo
    #101310
    lol

    Rezgés az egyik legjobb cucc a kontrollereken. Szerintem hozzá tud adni az élményhez, ha rendesen meg van csinálva. Ilyen lesz a haptic is meg az adaptive trigger
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.07. 22:28:47
  • Kandurex
    #101309
    Én szerintem elsőre fogom kilőni, ha lehet. Mint ahogy a rezgő kontrollert sem tudom megérteni, hogy miért jó.
  • darkSectorxxx #101308
    Az tuti jó lesz.
  • darkSectorxxx #101307
    Na jó, de bármilyen 5.1-es cuccon ezt lehet majd hallani?
    Vagy miken fog ez érvényesülni, mert gondolom a tv hangszóróján nem...
    Optikai erősítőm nincs igazából.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.07. 22:11:25
  • mucsácsó
    #101306
    állítólag kurvajó, hogy be tud feszülni a ravasz, és egy élmény shotival lőni vele :D
  • TDC Geronimo
    #101305
    Az nem csak fülesre vonatkozik
  • darkSectorxxx #101304
    Kontroller engem is, a füles annyira nem. Nem szeretek fülessel játszani.
  • TDC Geronimo
    #101303
    Engem amúgy a 3D audio is nagyon érdekel és az új haptic feedbackes meg adaptive triggeres controller. Jó kis cucc lesz az, ha megfelelően lesz használva
  • darkSectorxxx #101302
    Ja np. :)

    Hát remélem mind2 cucc jó lesz mert szeretném megvenni őket. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.07. 21:59:47
  • Moby
    #101301
    Én basztam el: a kép és az adatok fordítva vannak egymáshoz képest. Sry.

    Szal a lényeg: ez legalább kétszer annyi tranyót jelent, jóval hatékonyabb architekten. A szart fogja kipaszírozni a mostani generációból :)
  • darkSectorxxx #101300
    Sorry elnéztem azt hittem elsőre a jobb oldali a Series-é :D
    Nehezen olvashatóak a gravirozások a képen, vagy legalábbis a gagyi monitoromon. :D

    Akkor mégis csak a méret a lényeg. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.07. 21:52:58
  • TDC Geronimo
    #101299
    nem :D
  • darkSectorxxx #101298
    Itt akkor a minnél kisebb a jobb? :P
  • darkSectorxxx #101297
    Én is így vagyok ezzel.
  • Moby
    #101296
    Mondtam már: kvázi monitorként használom. Így mégkevésbé kell hátrébbköltöznöm. Ha lenne negyvenes, azt venném.
  • Moby
    #101295
    Diesize komperzsön. Scorpio engine: 16nm@360mm^2. Scarlett engine: 7nm@407mm^2.
    Lesz kakaó. :)
  • TDC Geronimo
    #101294
    túl nagy az 55ös vagy mi?
  • Moby
    #101293
    TV: a héten akartam megvenni a C9-et. Erre az lg tegnap bejelenti a 48CX-et.
    Soseleszújtévém :D
  • Moby
    #101292
    Nekem pl. legalább annyira érdekes az új box, mint a ps5. Vagyis mint hardver, inkább az érdekes. Szinte biztos, hogy a jobb(erősebb+jobban összerakott) hardvert megint ők hozzák. A sonytól a játékok érdekelnek, meg majd az új psvr.
  • mucsácsó
    #101291
    nagyon-nagyon várom már, elhiszem hogy rohadtul durva - de megvárom vele a PS5-öt mostmár szerintem, hacsak nem lesz valami bestbuy akció az év folyamán :) már csak azért is, mert perpill a mostani lakásban tényleg nem tudnék tenni egy 42"-nál nagyobb tévét szó szerint sehova :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.07. 20:02:27
  • mucsácsó
    #101290
    én szerintem nem fogják, nem kell aggódni :)
    szvsz SONY nem tud már ebből a brandből szarul kijönni, amíg ekkora studiók vannak náluk - és kitudja, még kik kerülnek be, mivelhogy ugye ők is rajtavannak még pár banda bekebelezésén :) mondjuk egy FROM all-time exkluzivitás ütne :D

    hiába van ott a Ninja Theory MS-nél, ha SONY-nál még mindig a Nóti/Santa Monica/Guerilla/Insomniac, stb...
  • TDC Geronimo
    #101289
    A TV már eleve annyit fog rajta dobni, hogy besírsz. Én minden nap leteszem a hajam még mindig :D
  • TDC Geronimo
    #101288
    Mondjuk azért durva, hogy social mediaban egy nyavalyás logo fél nap alatt több érdeklődést generált, mint 1 hónap alatt az xbox reveal.

    PS brand iszonyat erős most és a gaming is sokkal népszerűbb, mint a PS4 előtt. Ezt csak a Sony cseszheti el olyan banális dologgal, amint az Xbox művelt gen elején. Durva lesz a hype
  • mucsácsó
    #101287
    hát persze, főleg ray tracing mellett nem kell majd csodákat várni, hiába az állítólagos 12Tflops, ha azért egy erősebb RTX 2080Ti + i9 9900K is megfekszik 4K ultrán maxra húzott RT-vel :D (legyen az Control, BF5, Metro Exodus, stb..)
    (diszklémer: a megfekvés alatt a stabil 60FPS hozását értem, hogy az is necces, nemhogy afölé menni..)

    és igen, nyilván _SOKKAL_ jobban lehet majd optimalizálni egy dedikált fix rendszerre, mint egy random konfigra, de azért annyira nagy csodát szerintem nem szabad várni tényleg, ahogy erről itt már pár nappal korábban is szó esett :)

    szépnek szép lesz és jó lesz, egészen biztos - de azért jelentős a marketing bullshitelés is itt sztem :D meg arra az "egyedi", piacon nem kapható SSD-re is kíváncsi leszek... :D

    persze egy base PS4 után baszó lesz a látvány, főleg új - remélhetőleg OLED - tévével :)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.07. 19:54:07
  • Kongy
    #101286
    4k is döcögős még mindig :D Megint jönnek a nagy szavak, aztán oltári bukta lesz ez az Xbox is... Aminek már a neve is egy marketing csőd.... XD
  • mucsácsó
    #101285
    8K jah...akkora upscale lesz mint a picsa :D

    meg a 4K@120FPS ray tracinggel :'DDD majd 2 gen múlva esetleg :D
  • Moby
    #101284
    56Ká!
  • darkSectorxxx #101283
    Ez igaz is, csak azt nem vésték rá, hogy hány fps-el.
  • TDC Geronimo
    #101282
    8k :D
  • Kandurex
    #101281
    “Phil Spencer megmutatta, mit véstek az Xbox Series X processzorára”

    Spoiler veszély:

    8K

    Oké, ha a saját seggére véste volna, több értelme lenne. Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.01.07. 18:10:27
  • TDC Geronimo
    #101280
    Ez aztán nagy felfedezés. Ez a special quest kint van több, mint 1 éve kb. Azóta volt még pár ilyen crossover miniquest.
  • Tinman #101279
    De szerintem ez tök jó, hogy nekünk majd ennek a felfedezésnek már nem kell örülni, hiszen te megtetted helyettünk
  • TDC Geronimo
    #101278
    Letoltam MHWt. Előjöttek speciális küldetések köztük egy witcheres. Geraltal lehet tolni, rendes quest van, beszélgetés, harc meg az eredeti szinkron. Beszarás :D
  • TBTPumpa
    #101277
    Such innovation, so kawaii: