121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • shaddam
    #101356
    Elvileg a ruszki inszájder vlogger a predator játékkal keverte mert abban is van íj
  • TDC Geronimo
    #101355
    E3 előtt lesz event. A konzolt szerintem nem látjuk csak E3on, ahogy a dátumot és az árat sem
  • mucsácsó
    #101354
    persze, jól csinálták amúgy, tudták szerintem nagyon jól :D
    nem gyenge tease-elés, de szerintem márciusig bezárólag lesz valami event (PS4-hez hasonlóan; az 2013 február 20 volt) - bár most ez a Taipei Game Show bezavar így a képbe :D meglepne, ha ott lenne valami....

    de szerintem E3-ig meg nem fognak várni a bejelentéssel... vagy? szerintetek?

    én már rohadtul kíváncsi leszek, hogy hogy fog kinézni, tényleg elképzelésem nincs :D az tuti (és remélem is), hogy a devkithez totál semmi köze nem lesz abszolút, ahogy a korábbiaknak se volt, mert az valami borzadályfos :D
  • Rage47
    #101353
    durva :D
  • TDC Geronimo
    #101352
    SONY’S NEXT-GEN CONSOLE POST SEEMINGLY THE MOST LIKED OF ALL-TIME FROM A GAMES COMPANY
    Sony’s PlayStation 5 logo looks to be the most popular Instagram image of all-time from a video games company, according to analytics gathered using social media tool Popsters.

    Less than 48 hours after it was posted, the PS5 logo image has amassed almost five million likes and 136,000 comments, easily surpassing the second-placed image post, Fortnite’s Avengers Endgame crossover announcement from April 2019 (2.7 million likes).​
    ...​
    At the time of publishing, Xbox’s Series X reveal post has just under one million likes. The FIFA 20 and FIFA 19 cover reveals have 1.5 million and 1.1 million likes.​

    Mint mondtam, durva lesz a hype
  • darkSectorxxx #101351
    Igen ezt mondtam én is, mert Decima Engine megy majd pc-n is a Kojima játéka miatt, a Horizon Jogai a Sony+Guerilla kezében van, nem elég egy Engine, ennyi erővel az Unreal 4-es Gears 4-5 is jöhetne PS-re mert igazából van sok másik U4-es cucc eddig is.
  • darkSectorxxx #101350
    Én is ezt mondtam srácoknak, hogy szerintem max azzal keverik a hírekben hogy úgy jön PC-re hogy a Now-on keresztül.
  • TDC Geronimo
    #101349
    Azt hiszik páran azért, mert a DS jön PCre már minden decimas játék jönni fog... Elfelejtik, hogy Kojima nem 1st party
  • grebber
    #101348
    PS Now-ba máshogy soha!
  • darkSectorxxx #101347
    Várj kell írnom a From Software-nek ha akarnak nagy eladási számot akkor itt a lehetőség. :) Amúgy én se számítok sokra. :)
  • Rage47
    #101346
    remélem jobban megoldják, mert elég idegesítő az xboxnál néha, hogy szétrázza az ujjad, mikor lősz.
    az új haptic engine szerintem már jobb lesz a ps5-nél...
    vibráció nélkül meg nem olyan élvezetes egyik játék sem
  • Ulthanito
    #101345
    Én semmit nem gondolok, nem találgatok, se az új konzolról, se játékokról, mert semmi értelme. Tele vannak a fórumok félművelt jóslatokkal, okosságokkal, mindenki mindent tud, mi lesz erősebb, gyorsabb, ilyen lapka, olyan szolgáltatás, támogatni fogja, nem fogja... Mehhh. Alig várom, hogy bejelentsék végre a PS5-öt, de azért, hogy ez a sok sületlenség ne legyen mindenhol.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy meg ne gondolod, hogy pl. az Eurogamernél nem pont ugyanolyan emberek dolgoznak, mint az itthoni IGN-nél. Innen-onnan szedik az információkat, és leközlik. Egyikük sem felkent szent, vagy diplomás videojáték-szakértő, netán játékkritikus. Ráadásul, az IGN annyiban különb a többinél, hogy az anyavállalat révén több információhoz jut, mint mondjuk egy gamer365 vagy gamekapocs. Mert ők csak szolgamód fordítgatják a külföldi oldalak híreit.


  • TDC Geronimo
    #101344
    Nézd meg milyen bejelentések voltak korábbi showkon. Az egy kis show, nem gondolod , hogy egy olyan játékból, mint pl az elden ring, ott fognak neked újat mutatni.
  • Ulthanito
    #101343
    Na, akkor dörzsölje mindenki a tenyerét, ha lesz Elden Ring új trailer, akkor traitoRs mindenkinek ajándékba veszi megjelenéskor a játékot. :)

    Darky, nagy lehetőség! :-D
  • TDC Geronimo
    #101342
    Igen
  • Ulthanito
    #101341
    De ha mégis lesz valami, akkor minden topiklakónak megveszed majd a játékot?

    Mert olyan magabiztossággal mondod, hogy mi lesz, mi nem lesz, mintha tudnád. Pedig lövésed sincs róla, csak találgatsz.

    Amúgy meg nem a "magyar oldal" híre ez, benne van a forrás. Ha az Eurogamer hozza le ugyanezzel a forrással, akkor nekik elhiszed?

    Ráadásul hivatalos Sony-forrás, hogy 23 játékot vonultatnak fel (azt nyilván senki nem gondolja, hogy 23 új játékot mutatnak be, de azt az IGN sem állította).
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.08. 12:56:38
  • TDC Geronimo
    #101340
    Elden ringből ugyanaz a CGI trailer lesz. Erről a showról ne várjatok semmi újat. Elden ringből leghamarabb E3on látunk valamit
  • mucsácsó
    #101339
    inkább pont az új AC-t tudnám elképzeni (Ragnarok, ha igaz...), hogy mutatnak róla valamit - de lehet inkább csak E3 :)

    viszont Elden Ring tréler fasza, tuti lesz valami gameplay szösszenet, meg megjelenésről is talán valami bővebb infó.. :)
  • TDC Geronimo
    #101338
    Kattintás nélkül megmondtam volna, hogy ez valami szuper magyar oldalról származik. Dehogy mutatnak be annyi játékot.

    Ja hogy a Taipei Game Showról van szó. Az olyan jelentéktelen, hogy a régi trailereken kívül nem lesz más
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.08. 12:29:54
  • Kongy
    #101337
    Jah, persze új Splinter Cell meg PoP, mert pont a single player játékokra fókuszál mostanában a Ubi.... Egyetlen valamire való single címük maradt, az AC.
  • TDC Geronimo
    #101336
    Nem, az nem spoiler.
  • darkSectorxxx #101335
    Sokan beszélnek arról, hogy jön februárban a Horizon pc-re.
    Ez igaz?
  • darkSectorxxx #101334
    Ugyanez fémtokon? :)
  • mucsácsó
    #101333
    csak egy fan-art nyugi, de szerintem kúúúúúrvajól néz ki:



    én nagyon remélem, hogy van rá esély, mostani kék azért eléggé elbassza az összképet, meg már rohadtul uncsi is...

    valamit tuti változtatnak majd, hogy ne legyen összekeverhető a PS4-es játékokkal szerintem - mégha marad is kék, de árnyalatra biztos más lesz valamennyire, de ez a fekete nagyon ütne :)
  • ppista
    #101332
    Én azzal kezdem az új gép bekapcsolása után, hogy menüből letiltom a rezgést. Soha nem tudtam megszokni, pedig a PS1 óta lett volna rá idő bőven, így nem is eröltetem a dolgot.
  • Zóanagyvarázsló
    #101331
    Néha engem is, PS3-on az inFamousban sokat zsibbadt a kezem, hála a DS3-nak és a vezetékeken csúszkálásnak, és gyorsabban is merült tőle. Azért kikapcsolni nem szoktam, hozzá tud tenni valamicskét az immerzióhoz, de ha nincs egy régebbi játékban, nem hiányzik.
  • darkSectorxxx #101330
    Ja nem ez már kb, max a 2. konzol lesz részlet....
  • mucsácsó
    #101329
    Meg PS5 revealt is pletykálnak, de nemtom... :D
  • grebber
    #101328
    A Sony 23 játékot fog bemutatni egy februári rendezvényen, a lista impozáns

    Állítólag az Ubisoft pedig AC-t , Splintit és Prince of Persiát villant majd...(állítólag)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.01.08. 08:56:47
  • Ulthanito
    #101327
    Ez az opció nyilván továbbra is meg fog maradni.

  • Ulthanito
    #101326
    Újabb részlet? :)
  • Ulthanito
    #101325
  • mucsácsó
    #101324
    Oksa, köszönöm a tippet, megnézhetjük egyik nap! Felveszlek ;)
  • TomStorm
    #101323
    Hát Co-op valami eszméletlen!Olyan durván nehéz és olyan komolyságot igényel hogy nemigaz:)
    Fejlődni tökéletes és ad 4 operátort!

    Amúgy multiba is tökmindegy mibe kezdünk bele,mindegyik el van találva.

    Ha úgy vagy szólj és mehetünk Co-op.
    Vegyél fel:TomStorm#6709347
  • mucsácsó
    #101322
    én is iszonyatosan elvagyok vele, de én csak multizok :D nem tudom megunni a DOM-ot, meg a Gunfight-ot sem - ahogy a Shoothouse/Shipment mapokat se:D

    singlet még mindig nem toltam végig, co-opban is egyelőre 0 percem van.. :D
  • TomStorm
    #101321
    Na összes CoD Co-op misszió done.Hát Paladinnak 40x futottam neki kb:O
    Most megyek segíteni másoknak:)
    R115-el meg 2db 40-es fegyóval:D

    Nem gondoltam volna így GoW után elleszek valamivel CP2077-ig.Dehogynem!


  • TomStorm
    #101320
    Alap.Ha nem lenne,dobnám ki a kezemből!!
    Ezért is utáltam meg egér+bill-t.Iszonyat sokat elvesz élményből ha nincs Feedback!
  • darkSectorxxx #101319
    Néha az igen.
  • Kandurex
    #101318
    Engem zavar, hogy berreg és rázza a kezem.
  • darkSectorxxx #101317
    Kíváncsi leszek.
    Nekem a legfontosabb az lenne hogy maradjon meg minimum ennyire ez a megoldás hogy pendrive-ra másolgathassama játékaim mentéseit.