121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #101436
    De most őszintén, ki volt az az aberrált játéktervező, aki azt kitalálta, hogy egy csirke, aki piros, mert három szinttel magasabb, mint te, az két rúgásból azonnal agyonvágja a világverő assassint? Meg mi az a faszság,hogy van 1-es szintű medve, meg 80-as szintű medve??? Pont ugyanúgy néz ki a másik, mint az egyik, nincs ilyen bazdmeg, hogy 80-szor erősebb az egyik medve a másiknál, vagy a kibaszott csirke!!!!!????

    Teljesen elmebeteg az egész szintezési rendszer a játékban, ráadásul teljesen felesleges is.
  • darkSectorxxx #101435
    Tuti lejátsza, hiszen 4k-t max filmekben tud 2-3 játékot kivéve a Pro, de hogy a hang hogy jön át HDMI-n az jó kérdés.
  • darkSectorxxx #101434
    3 szint az piros egy AC-ben, vagyis kb verhetetlen. 1-2 szinttel magasabb ellenfelekkel tudsz csak érdemben harcolni, pont a 3 szint az amikor majdhogynem 1 hitbe halsz
  • Ulthanito
    #101433
    Gőzöm nincs, én a konzolt játszani vettem (bármily meglepő :) ).

    De minek a konzol a lejátszáshoz, ha van 4K HDR tévé? Dugd rá a tévére a HDD-t, és játszd le róla.

    (nyilván, ha lemezes a történet, más a gyerek fekvése)
  • sanya200
    #101432
    Sziasztok
    Ps4 pro-val le lehet játszani rendesen 4k hdr filmeket? Mert hiába a 4k hdr tv a gyári lejátszó nem támogatja a dts hangot pl és sok film abba van. Ha rákötöm a külső vinyót van vmi app ps-hez amivel lehet rendesen filmet nézni?
  • Ulthanito
    #101431
    Nem akarok OP lenni, de amikor egy három szinttel magasabb csirke (baromfi), kétszer neked ugrik, és elterülsz mint egy darab szar, akkor azért az a legalja...

    Te vagy a világverő assassin, és egy kibaszott csirke (!!!) hátulról neked ugrik, és kinyír, mint a szar...:-D :-D Úgy, hogy hiper-szuper arannyal kivert spártai páncél van rajtad.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.10. 12:45:54
  • Ulthanito
    #101430
    A historical credibilitiy-jét még csekkolnom kell, mert gyanús néhány helyen.

    De mi mindenre jó egy játék. Arra ösztönzi a játékost, hogy utána nézzen dolgoknak, történelmi szereplőknek, helyszíneknek, eseményeknek, kultúráknak.

    Az például nagyon meglepett (szintén a játékból derült ki), hogy a görögök különös (isteni) jelentőséget tulajdonítottak a tüsszentésnek. Azaz, ha például egy fontos döntést kellett meghozniuk, és valaki épp tüsszentett, akkor hajlamosak voltak azt választani, amiről épp szó volt.

    Vélhetően amúgy innen ered az is, hogy ha mondunk valamit, és tüsszent valaki, akkor egyből rávágjuk, hogy igaz!

    Az ilyeneket imádom.
  • Mephike
    #101429
    Nem tudom, hogy miként (gyanítom azért, mert kevesebbet tudok már a játékokkal foglalkozni), de számomra eddig kimaradt a Dauntless nevű játék. Most a két ünnep között kipróbáltam, mondván ingyenes, és hasonlít a Monter Hunter World-re.
    Azt kell mondjam, hogy megérte, kellemesen csalódtam a játékban és még egy pass-ra is beugortam, szóval aki szeret szörnyeket ölni, annak szerintem megér egy próbát.
  • darkSectorxxx #101428
    Meg persze kurva jól is néz ki...
  • darkSectorxxx #101427
    Az Origins ben volt először ez, hogy nem igazán tudtál OP lenni, amíg szintezted magad, csak a Master skill-ek fejlesztésével váltál erősebbé.

    Mondjuk nekem már 1 vágás minden kisebb ellenfél, csak max az elite-eknek kell 2-3.

    Origins-ben az én összeállításom a "For Honor" - os karddal, nagyon OP lett. Messze a leghatásosabb amit próbáltam eddig a játékban, ez jobbára maga a kard skilljeinek is köszönhető...
  • Moby
    #101426
    Én egy percre nem érzem benne, hogy ne lennék elég erős az akutális szintemhez. A sztori eléggé elcsépelt, és szarul van előadva, de előfordulnak benne jópofa karakterek, meg szituk (Xenia faszláma bratyója, meg ilyenek). A világa viszont kárpótol ezért. Az elején nehezen megy, gyakorlatilag harmadszor kezdtem bele, aztán egy idő után elkezdtem rohadtul élvezni. Egy gyönyörű virtuális greek-era tour-t csináltam belőle magamnak :)
  • Ulthanito
    #101425
    Én 42 óránál járok most a játékban.

    Istenem, az a faék egyszerűségű, ostoba történet, ami van benne! No meg ez az egész fejlődési rendszer, az komolyan teljesen értelmetlen és röhejes. Lvl1-en, 1-es cuccokkal pont annyi ütésből hal meg az ellenfél, mint lvl 80-on. Akkor meg mi a szar értelme van? Semmi. Képtelenség annyi nyersanyagot felszedni, hogy az összes felszerelésed az aktuális szintedre tudd egyszerre fejleszteni.

    Sajnos az egész játék bűzlik az Ubisoft greedy cashgrab rendszerétől, az egész játékmechanika úgy lett kitalálva, hogy a faszparaszt úgy érezze, sose elég erős, és vegye az XP-boostert meg a jobb fegyvercsomagokat.

    Ezt leszámítva szerintem tök jó kis játék, a hangulata nagyon bejön, milliónyi küldetés van benne. Persze ezek 80%-a olyan, hogy menj el A-ba, ott beszélj valakivel, aki persze segít neked, de előbb elküld B-be, hogy ott megtalálj valamit, amit C-be el kell vinned...

  • mucsácsó
    #101424
    Nekem az Ody kimaradt (egyelőre), de jó is, hogy mondod, lehet felrakom, ha lepörögtek a betervezett dolgok, utána úgyis Ubiszezon () lesz márciusig - Ori meg Doom Eternal érdekel ott is csak. Originst nagyon csíptem, az egy diétás W3 kb :D de kurvajó volt a látvány is meg a hangulata is, nagyon berántott.
    Ókori Görögország meg mégjobban bejön, csak kicsit nekem reskin szagot árasztott, aztán nem álltam már neki..

    Btw, jó lenne hallani valamit a Dying Light 2-ről meg Psyhonauts 2-ről is rilízt illeőten *,*
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.10. 10:32:23
  • darkSectorxxx #101423
    Én samsung 480at vettem PC-be mert csak az volt a boltba mikor bekakilt a sima 250es hdd.
    Azt adták 19-ért 3-4 hónapja asszem.
    De én se vettem volna márkásat, mert ezek se bírják tudtommal sokáig.
  • Moby
    #101422
    Btw vettem ma ssd-t a konzolba. Mondjuk pont nem a ps4-be, azt én nem kapcsoltam be DS óta, csak a gyerekeim játszanak rajta :) Nagyon durván olcsón vannak már noname ssd-k(12K volt 480Gb, jó ez nekem van ennyiért, de boltban is olcsó), a konzolnak meg rohadtmindegy, nem veszek bele drágát, 1 évet kell kihúznia, aztán mehet is a kukába. Nem lesz mibe belerakni, maximum tévébe tudnám felhasználni adásrögzítőnek. AC Ody viszont rohadt sokat tud tölteni hdd-ről X-en, és szinte csak az pörög mostanában.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.10. 10:16:46
  • darkSectorxxx #101421
    Nem annyira :)
  • Rage47
    #101420
    2019-ben legtöbbször letöltött játékok
    vicces a DLC részleg
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.01.10. 09:06:06
  • Ulthanito
    #101419
    Abban az univerzumban komoly gondok vannak! :)
  • darkSectorxxx #101418
    Egyetértek, de szerintem a hardver azért kevéske volt ha 21:9-be ment a játék. Vagy csak nem fért rá egy lemezre nem tudom.
    Valamiért spóroltak.

    Viszont iszonyat kemény volt benne az ahogy az anyagokat megcsinálták.

    A kedvencem az a fegyver volt ami ki tudott lőni ilyen gyulékony cuccokat és azt egy második lövéssel begyújthattad a levegőben.... :)
  • TDC Geronimo
    #101417
    Ott nem a gép volt a gond. Az order még most is durván néz ki és bár kevés volt a gameplay, de a gunplay pl szerintem nagyon jó volt a játékban, ahogy a karakter irányítása is. Amúgy még mindig azt mondom, hogy ha az most jött volna ki, sokkal több figyelmet kapott volna és jóval nagyobb eladást produkált volna.
  • darkSectorxxx #101416
    Nekem is rohadtul tetszett az Order, nem azt mondom hogy elég volt benne a gameplay része, de a mostani masinálon talán meg lehetne oldani azt a látványt is normális kontent mellett...
  • darkSectorxxx #101415
    Dark feje ez az univerzum. Nekem az amit a QD csinál már nem érdekes, én inkáb adnám a pénzt a kövi Pókemberre mint egy következő interaktív cucc-ra. Persze ez szubjektív. :)
  • TDC Geronimo
    #101414
    Azok csináltak azóta valami multit PCre, de az akkora bukta lett, hogy betat el se hagyta és leállították. Én marhára örülnék egy order folytatásnak, de sose lesz. Nem tudom miért fecséreli el ezt az IPt a Sony, szerintem marha nagy potenciál van benne.
  • Moby
    #101413
    Hogy a jóistenbe lehet összevetni a Pókembert a Detroittal? Milyen univerzumban lehetnek ezek egymás alternatívái? :DD
  • darkSectorxxx #101412
    :D
  • mucsácsó
    #101411
    Ugyaaaan :D amúgy _ANNYIRA_ nem volt rossz az :D kicsit recsegett a hang néha meg volt 1-2 durvább FPS drop - frame pacinghez nem volt még akkoriban szemem :D
    Jah, meg a durván hosszú töltési idők... (Day1 verzát mondom főleg :D)
  • darkSectorxxx #101410
    Aha, értékelem az iróniát. :)
  • mucsácsó
    #101409
    Hát végülis a Bloodborne is nagyon jól sikerült ilyen szempontból
    De lehet ha kapnának egy Decimát a BB2 álá --- najó, durván bilibe lógó kéz :DDDD
  • darkSectorxxx #101408
    Fromot ha megszereznék nekem valami kánaán lenne. :P
    Valszeg végre normális optimalizált technoval jönnének a souls játékok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.09. 18:50:51
  • darkSectorxxx #101407
    Pontosan, ha hiszed, ha nem a DETROIT-al nem is játszottam, max ledemoztam és ennyi.
    Kurvára nem érdekel már az ilyen, tökmindegy milyen tech van alatta.

    Nem lepett meg ha eleresztették, mert egy Pókember pl keresztbe nyelte a sok Detroit-ot és tuti arra is lezs második rész majd.
  • Seth
    #101406
    Persze ,jöhetnének nyugodtan :) Jó munkásemberek, de egyelőre nincs egy saját alkotásuk. Én csak arra reagáltam, hogy a major studio -ról neki pont a Bluepoint villant be.
  • Moby
    #101405
    Attól még jöhetnének. Meg tőlem a Ready at Dawn is. Ők eléggé elsodródtak a The Order kvázi sikertelensége óta a platformtól :(

    /szerk: látom közben írta mucsácso is
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.09. 18:39:14
  • Tinman #101404
    "hogy egy AC-n belül a map mérete az több korábbi AC játéknyi területének a sokszorosát fogja átölelni.. és kvázi loading screen nélkül"

    PC-n éppen a Syndicate-et tolom 4k 60 frémmel, a többi beállítás zöme maxon. Az nvme SSD-ről 12-14 mp körül tölti be a map-et (pontosabban szólva azt a részt, ahol éppen vagy egy "x" sugarú körben). Elmegyek az egyik felébe. Elkezdek futni és loading screen nélkül folyamatosan futok a másik végébe. Legalább 10 perc.

    AC: Black Flag. Ússz el az egyik végéből a másikba! Sajnos ez lassabb, mint a futás nyilván, így közel ÖT(!) órába telik átvágni rajta.

    Loading screen? Sehol. Miért is lenne? Teljesen felesleges az egész map-ot lerendelni neked oda valós időben. Erre szolgál a view distance... IRL se látod az egész bolygót, csak pár km-t. Így amikor haladsz előre folyamatosan tölti be egy "x" sugarú körben eléd az objecteket, textúrákat, etc.

    GTA V, AC: Origins, Odyssey... mind nagyobb mapek amúgy, mint amiket fentebb az előbb említettem és semmi loading nincs amikor nyitva van a full world és mászkálsz A-ból B-be.

    Szóval ez egy iszonyú régi húzás és nyilván nem az AC találta ki, de működik és jól működik. Szóval, hogy a PS5 kapcsán mi a hype tárgya ezzel kapcsoaltban, azt nem értem, viszont rohadt jól hangzó marketing bullshit, hogy az AC map többszöröse...
  • mucsácsó
    #101403
    jaja, de QD-t úgymond nem sajnálom, sokat nem vesztettünk, menjenek csak... ugyanúgy multiplatform lesz a kövi címük valszeg, szal jön majd PS5-re is :D

    de rohadt kíváncsi vagyok, hogy kiket rántanak még be magukhoz... gyanítom nagyobb lesz, mint bármelyik új benyelt MS studió..
    nade kik?!

    Remedy lehetne még, de állítólag ott valami van kavarás a részvényekkel; Finnországban bejegyzett cég, és több nagyobb részvényes cég is tulajdonolja nagyobb részben, így ezek miatt állítólag csak publikus ajánlattétel mellett lehetne a kezükre a cégre tenniük, ami eddig még biztosan nem történt meg, mert már zengene tőle a net /via reddit/

    Kojimáékat se hiszem... szal... Ready at Dawn, FROM?! :D
    vaaaagy....rocksteady?! :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.09. 17:20:12
  • darkSectorxxx #101402
    Eleresztették Quantic Dream-et, várható volt, legalábbis én ezt már felvetettem ismerősöknek, hogy ha megy valami PC-re akkor itt átszervezés van, amit nem bánok. Bár nekem elsősorban az Insomniac jött be, a pokember miatt, mert az szerintem jobb biznisz nekik! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.09. 17:02:34
  • mucsácsó
    #101401
    jaja, trú. akkorrrrőőő....Rockstar amúgy kajak volt róla pletyi anno, de azért az tényleg übermajor lenne :D meg valszeg esélytelen is, Take2 nem adna ki a kezéből ekkora multiplatform fejőstehenet...

    ..nade de szerintem a Bluepoint is ott köt ki előbb utóbb, érzem ;D (mark my words :P)

  • Seth
    #101400
    Bluepoint szerintem még annyira nem major :)
  • mucsácsó
    #101399
    közben random pletyka, nyilván bárki mondhat bármit:



    amúgy Bluepoint logikus lenne..
  • mucsácsó
    #101398
    azt már tavalyi E3-tól kezdve, legalább 2 State of Playen át mindenhova emlegették, de végül sose lett semmi belőle :( :D
    hol láttad amúgy?
  • TDC Geronimo
    #101397
    Megint teaselték ma az új WB batman/DC játékot... Azt mondják PS eventen várható a bemutató, de teaselik elég régóta már
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.09. 16:50:48