121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Myselor
    #101476
    ha megérné mert akkor a grafikai különbség lenne meg butítás én sem gondolkoznék rajta de ami ment előző gen váltáskor legalább 2 évig na az elég gáz volt.utána persze kezdtek látszani a dolgok de egy jó ideig nem.de hát persze kinek mi és mennyit érnek a dolgok:) én tényleg körülbelül csak az ex játékok miatt vettem ps4et kíváncsian várom mik lesznek ps5re:)
  • mucsácsó
    #101475
    szerintem egy 3 év alatt max 20-30k-val lesz olcsóbb, többel egészen tutira nem (meg lehet nézni a launch PS4 árazást is) - más kérdés, ha lesz Slim 3-4 évre rá, akkor persze az ettől is olcsóbb lesz..

    de én személy szerint megőrülnék, ha régi gépen kéne toljak új címeket, fosgrafikán és fosfrémmel, neadjisten kihagyott játékelemekkel (lásd például anno a Shadow of Mordor, vagy COD BO3, stb...)

    még1x én azt tuti nem zongorázom le, ami PS3/PS4 váltáskor volt, illetve azt a baklövést, hogy Prora nem cseréltem a base helyett.. PS5-ből instant váltok majd, ha lesz Pro, ezt is megfogadtam..

    de persze kinek mi a fontos, én nem bírnám ki annyi ideig fixen, még ha ingyen is kapnék egyet akkor :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.11. 12:07:45
  • Myselor
    #101474
    én még mindig úgy érzem hogy elég lesz kb 3 év múlva vennem ps5öt mire elhagyják a jelenlegi genes gépeket mert addig kicsit szebb graffal jönnek ugyanazok a címek és hát azoktól megváltást nem kell várni:) addigra meg már olcsóbb lesz a gép is.a legelső ps5öm is 55ért vettem újan ami slim volt
  • mucsácsó
    #101473
    Én se kifejezetten értem a stratégiájukat, de nem vagyok benne biztos, hogy ők túlzottan átgondolják ezeket.. :D

    az X360 az nagyot szólt, és ott nagyon elkapták, azt a gent szvsz vitte tükörsimán az MS, legalábbis egészen a végéig.. (SONY meg ugye "elbaszta" a Cell-lel, de nálam a gen végére fordult a kocka, és PS3 párti lettem már)

    akkoriban az X360 volt olyan, hogy legtöbb ismerősnek is az volt, minden multi cím gameplayt, trailert, bármit, azon mutattak be - teljesen "népkonzol" lett, mint ami ma a PS4 is :)

    ja, meghát az, hogy a konzolok megjelenési dátuma is eltért, valamint a PS3 régiónként több hónapos difivel jött... sztem már ez rányomta a bélyeget..

    meg ott még próbálkoztak kicsit velősebb ex-dolgokkal, emlékezzünk vissza a GTA IV timed-ex DLC-kre, meg hasonlók..


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.11. 11:26:17
  • shaddam
    #101472
    A legszebb hogy miféle pedofíliát műveltek az adminok egy discordon. Ott ki is szórtak pár addig sérthetetlen tagot úgy tele lett a gatya
  • Moby
    #101471
    Nem lesz XBOX fölény, bármit is csinálnak. Ahhoz óriásit kellene hibáznia a sonynak is. Mindezen túl viszont azon kívül, hogy sokkal több exkluzív kellene az xboxnak, nem vagyok biztos benne, hogy mindent pontosan úgy kellene csinálniuk, mint a sonynak.
  • mucsácsó
    #101470
    nem vagyok befosva azért attól, hogy nem lesz ütős látványra/újításokat tekintve a nextgen, meg hát killer exben se szabad nagyon reménykedni, mert nem igazán lett volna rá egyik nagyobb studiónak rá ideje szerintem az utóbbi pár évben - habár rocksteady kitudja mit csinál pl. már évek óta.. :D de az meg úgyis multi cím lesz.

    /egy BB2-ben hadd reménykedjek bilibe lógó kézzel /

    De jah, szerintem is egy 2-3 év, amire úgy megindulnak jobban ilyen téren az események, valszeg ezért is van benne ez az erősített lastgen support.. majd valahogy akkortájt jön szvsz a GoW2

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.11. 09:45:00
  • mucsácsó
    #101469
    Jó, ebben igazad lehet :D de önmagában az a tény, hogy egy erősebb HW-d van és majd talán "ecce jóleszazmégkésőbb", nem hiszem hogy túl kecsegtető elgondolás lenne, legalábbis a casual réteg számára - ahogy Gero is írta..

    és ahogy olvastam redditet (meg más oldalak komment szekcióit), nem kevesen gondolják még ugyanígy, amit írtam is lentebb, hogy gyakorlatilag egyik főbb motivátort veszítik el az új konzol vásárlásása mellől..

    nem kizárt persze, hogy PS4-PS5 között is ilyen transzparens "genváltás" lesz, mert erről még nincs infónk, de én nagyon remélem, hogy nem kényszerítik a deveket arra, hogy egy 7-8 éves konzolra is butítgatniuk kelljen egy "nextgen" címet..

    nade majd döntenek a számok persze pár év múlva :) én kövi genre se jóslok Xbox-fölényt, sőőőőt - de persze nem vagyok elemző meg hasonló, hálaégnek
  • Moby
    #101468
    "Hülye lenne váltani bárki, pláne akinek One X-e van - de aztán lehet csak én látom így.. :D"
    Miért, te a killzone miatt váltottál PS4-re, PS3-ról? A sonynál sem fognak killer exek jönni az első évben. Nem azok fogják eladni a PS5-öt eleinte. Az majd a harmadik év körül várható...Az elején azoknak fogják eladni, akiknek számít a jobb látvány a mindenben. Azok meg meg fogják venni az XSX-et is.
  • Ulthanito
    #101467
    Engem azért csaptak ki Resetera-ról, vagy egy éve, mert az AC Odyssey topikban azt írtam, hogy szerintem Kassandra kicsit túl férfiasra sikerült, nekem jobban tetszett volna, ha kevésbé nagy darab, leginkább egy shemale benyomását kelti bennem.

    Aztán jött a banán homofóbia miatt.

    Kurvára utálom az ilyen álszent, polkorrekt pózolást, ami manapság a nyugati világban folyik. Hogy egy ilyet ne írhass le, mert valamilyen LMBTQSGZD-nek az emberi jogait sérted vele.

    Pedig én pont, hogy elfogadom a homoszexualitást, ha minden ember annyira lenne homofób, miint én, akkor a Budapest Pride nem létező név és rendezvény lenne....

  • darkSectorxxx #101466
    A murva erős hardver miatt. :D PC-t miért fejlszetenek? :)

    Beszélünk itt, hogy Sony exclusive, cska az miatt konzolt.
    De ezt nem gondoljuk azért komolyan, ha csak 1-2 játék érdekel a Sony gépre nem fogsz kiadni 200k-t vagy 160k-t egy konzolra, az sem csak Exclusive viszi el, fontos, de egy konzolnak manapság elég ha bivaly erős és megbízható, az Xbox X is elég szépen fogyott csak mert elég hardver volt, igaz nem fordított a Microsoft javára eladásokban, de MÁSKÉPPEN tekintettek, köztük én is az Xbox-ra mikor kijött az a "mérnöki csoda"...
    Egy Xbox One-nál inkáb húztad a szádat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.11. 01:22:14
  • mucsácsó
    #101465
    Naja. Én is így képzelem el :D
    Pontosan úgy, mint a midgen váltás volt :)
  • TDC Geronimo
    #101464
    A HC gamer váltani fog, a casualnak meg jó lesz a sima S is :D
  • mucsácsó
    #101463
    Nekem is édesmindegy, mert PS5-öm lesz fixen, csak értetlenül állok az elgondolásuk előtt :D
    Az megvan hogy PC meg GamePass, és ennek én is örülök, mert szeretnék majd PC-n is játszani a jövőben is - csak szvsz ha még az exek se lesznek XSX exek (mert jönnek még 2 évig lastgenre), akkor minek venne bárki day1 XSX-et, ha minden launch cím jön XONE-ra ezek szerint? Ércsük?:D
    Engem nem zavar, csak nem értem a logikát :D
    Hülye lenne váltani bárki, pláne akinek One X-e van - de aztán lehet csak én látom így.. :D
  • darkSectorxxx #101462
    Én nem értem az Xbox-on miért lepődtök meg!

    Milyen exclusive-ot szeretnétek mikor eddig is megmondták, hogy MINDEN jön pc-re is, Meg GamePass-ba is.... :)
    Hogyan várhattok exclusive-ot onnan? :)
  • shaddam
    #101461
    Átlag resetera user. Olyat mondasz neki ami nem a közös vélemény megy a ban, block. Úgyrémlik valami kínai corporate felszopásnál szóltam oda neki
  • TDC Geronimo
    #101460
    Hát ez hogy sikerült? :D
  • Moby
    #101459
    Mégis mi a tökömet villantana? Náluk eddig is minden jött pécére is. Most meg jönni fog még ezek mellett az előző genre is. Ezeknek mindegy, mire veszel tőlük valamit, csak vegyed. Ők eddig sem akartak konzolt eladni feltétlen, hanem..
    .
    .
    .
    Nem tudjuk mi a gecit akarnak eladni. Ez nem derül ki gyakorlatilag évek óta. Amijük van, azt gombokért dobják szét. Nincs értelmezhető stratégiájuk arra, hogy mivel akarják megfogni az embereket. Az XBOX brand nem jelent semmit. Senki nem tudja azonosítani semmivel. Ott van a pécéken, ott van lassan egy talicska fekete dobozon, de hogy mit jelent, ezt senki nem tudja definiálni. Ők sem. Én vigyorogva nézem ezt a szenvedést, mert amíg ez van, addig én fillérekért vásárolok náluk. Mármint ha épp kell fizetnem náluk bármiért, ami csak néha van :DD
    Nekem tonképp megfelel ez így.
  • shaddam
    #101458
    Életem egyik csúcsteljesítménye volt bannoltatnom magam :D
  • TDC Geronimo
    #101457
    Érdemes elolvasni, amit itt ír a csávó
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.11. 00:04:34
  • TDC Geronimo
    #101456
    Szerintem egyszerűen csak nem lesznek készen a játékok, amiket a bevásárolt fejlesztőcsapatok készítenek. Sonynál azért más lesz a helyzet
  • mucsácsó
    #101455
    Ezaz, én is így gondolom...
    Mert ez így bizonyos értelemben kb. ugyanaz lesz, mint midgen váltás - akinek van XONE(X), az minek vegyen a valamivel szebb grafikáért 180-200k-ért új konzolt...
  • shaddam
    #101454
    Nyilván a multiplatformok úgy lesznek crossgenek mint ebben a genben. De a konzolgyártó inkább villantson hogy miért érdemes gent váltani
  • TDC Geronimo
    #101453
    Első 1 évben biztos sok crossgen játék lesz. Nem fogják otthagyni a 150 milliós játékosbázist.
  • mucsácsó
    #101452
    Hát, márpedig ez így lesz. Legalábbis Xbox Series X-en tuti.. :D
  • shaddam
    #101451
    Hát eléggé felbaszna ha vennék egy gépet hogy 2 évig ugyanazokkal játszak mint előző genen. Ja persze biztos szebb lesz a grafika meg jobb a frame
  • TDC Geronimo
    #101450
    Hunt showdown első negyedévben jön PSre. Még mindig érdekel az? :)
  • mucsácsó
    #101449
    Igen, nem is az, hogy kételkedem benne, bocsi ha félreérthetően fogalmaztam, hanem hogy szerintem nem jó ötlet :)
  • TDC Geronimo
    #101448
    Pedig ezt mondták
  • mucsácsó
    #101447
    Szerintem is fasság, ez mégtovább nyújtja a lastgent... Annak akinek van XONE-ja persze jó hír, de azért ez visszafogja a fejlesztőket sztem, mint ahogy a crossgen címek is...
  • Kandurex
    #101446
    Az igen. Viszik tovább a legjobb stratégiát.
  • TDC Geronimo
    #101445
    Matt Booty (Xbox): Our titles for the next year or two will not be next gen exclusive

    Uhh. Remélem Sonynál nem ez lesz a helyzet, bár bluepoint remake pl 100% PS5 ex lesz
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.10. 20:31:43
  • TDC Geronimo
    #101444
    Remélem combat rendszer normális lesz, mert nagyon clunky volt odysseyben.
  • Tatyla
    #101443
    mivel day one veszem a PS5-öt tuti nekem is arra lesz új AC
  • mucsácsó
    #101442
    hát az tuti, szerintem ott is inkább 36 órás egy nap náluk alsóhangon... :D
  • TDC Geronimo
    #101441
    NDt azért nem irigylem. Last of us sorra zsebeli be a game of the decade díjakat. Nemsemmi nyomás lehet rajtuk most a hajrában :s
  • TDC Geronimo
    #101440
    Én várom ezt, de tuti megvárom PS5öt vele. Max 1 hónap késéssel játszom
  • TDC Geronimo
    #101439
    Hideo Kojima's #DeathStranding and Remedy Entertainment's 'Control' top the list of DICE Awards nominees with eight nods each
  • mucsácsó
    #101438
    Pletyi:

    Assassin’s Creed Ragnarok To Be a Cross-Gen Title, Massive Map, Co-Op, Combat And More Detailed


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    A new leak surfaced online stating that the new entry in the series is going to be a cross-gen title, launching on PlayStation 4 and Xbox One as well as on PlayStation 5 and Xbox Series X. The game is apparently getting revealed next month, and it will be released in September.

    Title of the next game is Ragnarok, codenamed Kingdom
    Will launch on Xbox One, PS4, PS5, and Xbox Series X
    Officially announced in February at the upcoming PlayStation event, release date September 29th, 2020.

    Assassin's Creed Ragnarok will feature improvements to the RPG mechanics introduced in Assassin's Creed Odyssey as well as to combat, parkour, and stealth.

    Continues heavy RPG mechanics now including different classes and mild skill tree changes based on class. Player class can be changed by a specific character.

    Combat is upgraded with more weapon types and special abilities for every weapon grouping.- Each weapon can have runes added, be upgraded, and durability increased.
    Weapon durability does now come into play, forcing players to use their weapon pool more effectively and forced to manage a smaller inventory that can be upgraded
    Replacing adrenalin is a berserker mode which also activates special runes like fire, frost, or lightning damage.

    Parkour is upgraded with tree climbing and new animations

    Stealth is upgraded by having physical stealth skills such as hiding in mud, snow, crouching in bushes, hiding in bales of hay, etc. Players can now also hide in crowds of civilians if their outfit/armour is appropriate otherwise it can attract attention.

    Note! Co-Op will be included

    Up to 4 player drop in drop out co-op like Ghost Recon wildlands.

    Assassin's Creed Ragnarok is also going to feature a reputation system, which will make quests and missions available in certain kingdoms only once a certain level of reputation has been reached.

    Players now have a reputation system based on quests completed for people in cities, the town officials, clothing worn, crimes committed, etc. Some quests and story missions can only be completed after reaching a certain reputation with kingdoms.

    Assassin's Creed Ragnarok is also going to do away with level locked regions, with a new progression system.
    Levelling is overhauled to allow players to improve skill sets to gain experience, like in Skyrim. As a result, level locking regions and content is gone.
    Some skills are unlocked by reaching a high enough skillset level, some must be bought with skill points, and others are unlocked through game/ story progression.

    The Assassin's Creed Ragnarok map is also said to be massive, featuring almost all of Northern Europe as well as big cities like York, London, Paris, and Kiev.
    The map is massive. Like all of northern Europe. My source mentioned big cities being York, London, Paris, and Kiev. Every kingdom was meant to be really unique.
    In addition since the leak came from an anonymous source. You shouldn't hesitate to take this with your favourite cooking seasoning... meanwhile while drop a comment below and tell us how you feel about this new update below.


    mondjuk már annyira mondogatják, meg ugye minap véletlen ki is került egy webshopba... szal szerintem simán valós, meg tényleg nagy kihagyott ziccer lenne ezt az érát kihagyni AC-ben, úgyhogy én simán elhiszem ezeket - meg reménykedem is, meg kurvára adnám ezt így :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.10. 15:05:24
  • darkSectorxxx #101437
    :P