121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #101516
    Biztos volt ez, de azért berakom

    Jason Schreier (Kotaku Splitscreen) : "Sony will have PS5 only titles at launch"

    +Jason wants to do (later) raport on PS5 line up
    +most third party stuff should be cross gen (AssCreed etc)
    +MS is going for "titles on as many devices as possible" approach
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.11. 23:44:01
  • Moby
    #101515
    Nem volt az OS-el semmi nagyobb baj addig, amíg volt neki egy dedikált mag, amin elfutkosott. Amikor odadobták azt is a fejlesztőknek, na azóta ilyen hulladék minden játék közben. Nyilván. Eleinte nem volt vele baj.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.11. 19:10:17
  • darkSectorxxx #101514
    Hát remélem hogy majd lesz, csak félek hogy nem. :)
  • TDC Geronimo
    #101513
    Én jó minőséget akarok, nem ratyit :D
  • mucsácsó
    #101512
    Nahjah, az OS-en bőven van mit csiszolni, az fix...
    Store-ról nem is beszélve, bár az sose volt villám :D jó lenne egy fluid rendszer alá... inkább legyen fapados mint egy XMB volt, de legalább menjen akkor faszán :D
  • darkSectorxxx #101511
    4k felvétel ratyi minőségben szerintem lesz, ahogy most az 1080p se annyira tipp-topp
  • darkSectorxxx #101510
    Én is megveszem. :)
  • TDC Geronimo
    #101509
    Felvételre leszek kíváncsi milyen minőségű lesz. 4K/60 meg talán HDR is? Biztos majd PS eventen lesz róla infó. Jelenleg úgy néz ki, ha megnyomom share gombot, van amikor fél perc mire eljutok odáig hogy lementi a képet/videót. Alig várom már a gyors rendszert...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.11. 18:39:35
  • mucsácsó
    #101508
    Nekem is ott lesz a PC, még azért idén sztem elmennek ultrán a játékok rajta 1080p-ben, meg tán még jövőre is egy darabig hw csere nélkül, nyemtom. De ennek ellenére én is rántom majd be a PS5-öt instant, mert nagyon kíváncsi vagyok már csak az új controlleres játékélményre, meg mégis csak esnek be a kisebb/nagyobb exek idővel rá :)
  • darkSectorxxx #101507
    Az hogy a PS5 mit ér meg az max úgy reális ha csak azt tekinted, ha PC mellé nézed extraként akkor semilyen új konzol soha nem éri meg, aminek sok jelentősége nincs mint kijelentés.
  • darkSectorxxx #101506
    Ha van bivaly pc-d multira akkor persze.
    Csakhát na az más éérv mint ha szimplán úgy nézed hogy PS5.

    Most akinek van PC annak igazából nem is kellene semmi, így tekintve semi nem éri meg, semmi nem elég, majd elvagyok amíg nem gyűlnek a játékok.

    Ha érted mire gondolok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.11. 18:27:54
  • Moby
    #101505
    Azok fogják megvenni, akik lefossák, hogy akkor már ott a pc. Az ott volt, eddig is. Ráadásul pont a BB sosem volt a playstation-t definiáló exkluzív, csak egy szoftvertúsz. Ilyen kényszerekért vennél gépet? Muszájból? Hát...te tudod. Én biztosan nem ezért veszem. Jöjjön BB2, veszem azonnal, de hogy annak is minek kéne ps exkluzívnak lennie, azt nem tudom. Nehéz lenne azt mondani, hogy a from játékai olyanok, amik a szart is kipumpálják a hardverből LOL
  • Myselor
    #101504
    szép álom de jó lenne amúgy :D minimum ilyenért vennék új gépet nem amiatt ami picit szebb és gyorsabb de van másra :D akkor már ott a pc
  • mucsácsó
    #101503
    na majd a Bloodborne 2, mint PS5-ex launch cím
  • Moby
    #101502
    Jaja. A PS4 sikerét eléggé megalapozta a ps3 genvégi menetelése.
  • Myselor
    #101501
    látom vannak akik félreértették amit írtam.nem azért várok kb 2-3 évet hogy olcsóbb legyen hanem hogy legyen rendes játék rá esetleg pár jó ex cím ami miatt érdemes legyen venni :D mert mint mondtam psre is 2-3év alatt gyült össze annyi game ami megérte számomra.ennyi ^^instant venném legalább 1 from soft game miatt a ps5öt ha exclusive cím lenne ^^ mint ahogy a bloodborne is az volt ps4en!
  • darkSectorxxx #101500
    Jaaa, 2 év a sony-nál és a bolt adhat 1-3 évet pluszban. Vagyis max 5 év (nekem a Pro_ra ennyi van)
    2 év alatt bőven előjönnek a hibák ha van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.11. 15:59:30
  • darkSectorxxx #101499
    A várakozás valakinek nem jelent semmit, nekem pl ha egy kedvencemmel előbb játszhatok mint akkor ha várnék új hardverre többet ér pl, mint másnak egy hdd vs ssd dolog.
    SSD-t már kezdéskor is tehettél volna a gépbe.

    De ha valaki kibírja hogy ott egy játék, amit szeretne játszani, vagyis HA szeretné nagyon, az nem fog várni.

    Juteszembe, te voltál az aki mmegvette a 2080ti első egyik példányát? Miért nem vártál vele 1 évet? Mert az egy PC modul? :)
  • mucsácsó
    #101498
    én a garanciáról beszéltem most :D
  • darkSectorxxx #101497
    Várj mire gondolsz? Csak mert a PS4 eleve úgy jött, hogy 2-3 ex volt rá, pl Killzone meg ilyenek.
    Igaz a nagyobb címek nem, de jöttek és a PS4 nem volt akkora tech újítás a 3.-hoz képest mint most ez, itt nem szimpla adatok növeléséről beszélünk.
  • mucsácsó
    #101496
    azzzzigen, elég szép kollekció, gratula :D eléggé "fakír" attitűdre vall

    szerintem még virágbótbó se volt ennyi játékom :D

    @dark:
    igaz, de 1 év általában, nem? :\ nagyon max 2... nem emlékszem PS4-re mennyi volt, de nekem 1 év rémlik csak :D
  • darkSectorxxx #101495
    Van rá garancia, nem értem a problémát... :)

    Ez az az elv amit Moby is mondott, akkor soha semmit ne vegyetek meg mert mindig jön helyette másik vagy jobb. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.11. 15:53:34
  • Tinman #101494
    20-30k? Kit érdekel? Az olcsóbb árazása, csak a sokad rangú kérdés. A lényeg, hogy szinte minden játék vagy konzol jó ideig ilyen-olyan nehézségekkel küzd, nem véletlen, hogy annyi revision lát aztán napvilágot. Ráadásul a kezdő exclu kínálat se olyan, mint 2-3 éven belül. Konzolt én 15 must play cím alatt sose vettem.

    "hogy a francban lehet ilyen fakír hozzáállással élni egy olyan életet"

    55" QLED-el tolom + 27" Dell IPS + Ci7 + 2080 Super, nvme SSD, etc. PS2, PS3, PS4 Pro + PSVR, Nintendo Switch (5 játékkal egyelőre), NDS, Famicom NES, SNES + NES minik, PS One classic, XBOX 360 (2 db. X1 controller, 2 db. PS4 controller), gamer noti (ezt nem olyan rég lecseréltem egy üzletire inkább), 2 db. 5.1-es hangrendszer, Sennheiser füles(ek).

    PC-re Steam-en 4300+ (négyezer-háromszáz) játéknál járok, GoG-ra van ~300, Originen 60, Uplayen 50 körül. A beaktiválatlan játékaim listája PC-n jelenleg 500 felett jár, van közte (Dark Souls 3, Crash Bandicoot Trilogy is, szóval nem szemetek). A dobozos játékaim száma több 100-as nagyságrendű, van közte PS3-as, X360-as és rengeteg PC-s. PS4-re kb. 30 digit játékom, van az összes exclu.

    Képes voltál sokad magaddal együtt a BB-t is végigszenvedni HDD-vel... én azonnal vettem egy normálisat bele 30k-ért, szóval végre egyetértek veled: Ne legyél fakír, ne spórolj ennyire a hobbidon, mert life is short.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.01.11. 15:41:58
  • Tinman #101493
    És én ennek örülök... annál jobbat kapok, minél alaposabban letesztelitek :-D
  • mucsácsó
    #101492
    ezt így mondjuk nem tudtam, de érezhető is volt szerintem, hogy jobbá és érdekesebbé válik a PS3, mint az elején volt - azért is váltottam :)
  • Evoluti0N
    #101491
    Az elején az MS vezetett, de a generáció végére a PS3 túlszárnyalta eladásban a 360-at.
  • mucsácsó
    #101490
    trú, de akkor helyesbítenék és úgy mondom, hogy a SONY és MS közül :)
  • Moby
    #101489
    >az X360 az nagyot szólt, és ott nagyon elkapták, azt a gent szvsz vitte tükörsimán az MS,

    Azt a gent tükörsimán a Nintendo vitte. Két piacon lévő konzoljuk is átlépte a százmilliós eladást (DS+WII). Ez se az ms-nek, se a sonynak nem jött össze akkoriban.
  • mucsácsó
    #101488
    +1, ott a pont, és nem akarom szerencsétlen megboldogult Tottit felhozni, de emlékezzünk vissza, ő is egyről a kettőre távozott... :(

    sokszor eszembejut azért az az eset... úgyhogy nem viccből van a YOLO duma a világon :D

    én is ugyanígy fogom tolni, felkészülök új TV-vel előtte szépen majd az új genre, ez a minimum szerintem ehhez a hobbyhoz - kinek mi a fontos, ugye.. :) valaki súlyos százezreket költ hangszerekre, stb..
  • darkSectorxxx #101487
    "Pl a ps5-6-7-et is el lehet skipelni, mert a második harmadik generációs ps8 már biztosan jobb lesz, mint bármi előtte"

    Igen ezt a végtelenségig lehetne húzni, ezért se értem a dolgot....
  • mucsácsó
    #101486
    Trú, techben nincs olyan sose szvsz, hogy várás... hiába vársz, lemaradsz dolgokról, meg mindig lehetne jobb valamivel..

    Nemtom a Driveclub bundlis modell melyik volt, de ez még az OG PS4, soha semmi nyűgje nem volt, újrapásztázva se lett szerencsétlen meg semmi, szarrá van nyúzva, és még mindig megy :) szóval szvsz azért ha valami többezer órányi nyúzást kibír 5 éven át egyetlen egy full fagyással (Witcher 3 - akkor ott ki kellett húzzam a tápkábelt..), az manapság brutáljó minőségnek számít az én szememben :)

    ...de előző genben ott azért ott volt eleinte a YLOD PS3-on meg RROD X360-on (azt én be is szoptam szépen, gari lejárta utáni napon, az egy időzített bomba volt :D) - de mostani genben én se tudok ilyen durva szériahibákról.. és X360-at sokkal kevesebbet pörgettem, mégis kijött a nyavalyája.. :D
  • Ulthanito
    #101485
    Én biztos nem fogok remegni 20-30 ezer forintos árcsökkenést várva három évig, hogy örömet okozzon a hobbim. Örömmel fizetem ki a nyitóárat a konzolért, és ujjongva fogom várni, hogy tolhassam a kedvenc játékaimat a legújabb Sony-hardveren. Sőt, a lúd legyen kövér alapon lehet, hogy addigra behúzok egy 65-ös C9-et is, bár az asszony szerint, aki nemsokára a feleségem lesz, ez felesleges. :)

    // hogy a francban lehet ilyen fakír hozzáállással élni egy olyan életet, ami jelenlegi ismereteink szerint egyszeri, megismételhetetlen, és bármelyik pillanatban minden előjel nélkül is véget érhet!!!???
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.11. 14:06:19
  • Moby
    #101484
    Gyermekbetegségek ebben a genben nem igazán voltak. Az első szériás prók máig mennek, az enyém is az. Az első szériás fatek is sok megy, főleg azok, amiknél vették a fáradtságot, és újrapasztázták, ha már kiszáradtak. A legnagyobb gyermekbetegség az ideérkezése előtti besemkapcsoló kínai gyártású gépek voltak (mint Slickadamé). Mire hozzánk befutott, már ez sem volt, de ez nem konstrukciós, hanem gyártási hibák voltak. És ha nem ment, cserélték. Ha valaki vigyázott a nullszériás fatjére, annak ma is megy. Persze ha valakinek ez a fétise, bármeddig lehet várni. Pl a ps5-6-7-et is el lehet skipelni, mert a második harmadik generációs ps8 már biztosan jobb lesz, mint bármi előtte. Ez nem lehet vita kérdése.
  • Moby
    #101483
    Milliószor ki lett tárgyalva mi mindenben lesz jobb. Akkor is, ha ugyanazok jönnek rá. A gecigyors töltés, az adaptív triggeres kontroller, a remélhetőleg normális letöltés (ld. gyorstöltés), valszeg sokkal gyorsabb rendszer, ésatöbbi. Nem mindenkinek az a legfőbb elvárása, hogy ötvenötbe kerüljön.
  • darkSectorxxx #101482
    "addig kicsit szebb graffal jönnek"

    Nagyon nagy tévedés......
    Az az eltérés nem nagyon kicsi lesz ami a 2 generáció közt lesz majd. :)
    Már kapásból a fények-bevilágítás-tükröződések eleve másak lesznek.

    Vagyis olyan játék, ami PS5-re jön csak, lehet 2-3 darab lesz az elején, de ami jön Pro-ra is, azok SOKKAL szebbek lesznek....
    Eleve már semmi gyebet nem kell tenni, csak beletólnak 2x akkora felbontású textúrákat....
  • darkSectorxxx #101481
    A Causal réteg Pro-t se vette meg! Vagyis ha neked van Pro most akkor kelleni fog a PS5 is.... :)
    A PS5 nem kicsit fogja szebben futttatni a játékokat, de lesznek rá olyanok is amik nem mennek PS4 Pro-n se majd.
  • mucsácsó
    #101480
    vállalom a szerepet :D meg szerintem még jópáran :)
  • Tinman #101479
    Egyértelmű. 1. genes vasat bétázzon más. Lsd. PS4 vs Pro. Plusz addigra lesznek dögivel jó excluk.
  • mucsácsó
    #101478
    hát, ez meg egyre biztosabb (én spec örülök neki eléggé:)

    Assassin's Creed Ragnarok Mjolnir and Valhalla editions leak on multiple storefronts

  • mucsácsó
    #101477
    Én is 1 év késéssel szálltam be (Driveclub bundle), és emlékszem, hogy leesett az állam - utána az Infamous SS-től meg aztán depláne :D
    mondjuk ez a 2 játék a mai napig jól néz ki szvsz, ezek jól öregedtek :)

    Nyilván egyik se lett volna kihagyhatatlan/később játszható, de nem bántam meg.

    Meg hát persze abból a szempontból is jó lehet várni, ha érdekel a használtpiac, mert addigra több embernek lesz gépe, ezáltal több használt cucc is lesz - már aki utazik ilyenben :)

    ...nameg ott van a launch gépek kezdeti gyermekbetegségei - de ez van :))