121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #101797
    Fején találta a szöget :)
  • TDC Geronimo
    #101796
    Ja, valaki mondta olyan, mint egy UE4 particle techdemo :D
  • n000rbi
    #101795
    Ez így nagyon semmilyen, ha régi a videó, ha nem.
  • TDC Geronimo
    #101794
    Elvileg 2019 elején készült ez. Videóban egy átlagos PS4 játéknak néz ki fos AFel, sok helyen gáz textúrákkal és receficével. Ez jó régi verzió lehet, akkor még devkitjük se volt
  • mucsácsó
    #101793
    Godfall "leaked" Trailer:



    ha fentit törölnék:

    https://streamable.com/lbaa4
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.21. 14:49:31
  • mucsácsó
    #101792
    ez csont ugyanaz, mint amit linkeltem szombaton :D
  • n000rbi
    #101791
    Hát ez ugyanaz az ocsmányság, amiről a rajz volt korábban
  • Ulthanito
    #101790
    Ez egész hihetőnek tűnik szerintem. Bár túl részletes ahhoz, hogy kiszivárgás lenne. Ha csak nem szándékos.
  • Akra
    #101789
  • TDC Geronimo
    #101788
    Minden napra jut már egy ilyen fanmade pletyka. Vicc. Sony már igazán megszólalhatna
  • Ulthanito
    #101787
    1.) The PS5 will be revealed at a PlayStation Meeting event for the press/media on February 5, 2020.

    2.) The PlayStation Meeting will be held at Sony Hall in New York City.

    3.) At the PlayStation Meeting the console’s design, controller, UI/home screen, specs and features will be revealed.

    4.) The PlayStation 5 will be backwards compatible with all PS4 games.

    5.) The PS5 will release, worldwide, in October 2020.

    6.) The Sony PS5 will cost $499 USD / £449 UK / €449 EU / ¥54,999 JP.

    7.) PlayStation 5 specs will be almost on par with Xbox Series X, which will cost $100 more at launch.

    8.) Pre-orders for the PS5 will go live after the event on February 5.

    9.) Gran Turismo 7, MLB The Show 21, Demon Souls Remastered, Godfall and Legendz are some of the PS5’s launch titles.

    10.) The PlayStation 5’s new slogan, as well as for the brand as a whole, is “IT’S TIME TO PLAY.”
  • darkSectorxxx #101786
    De így könnyű megoldani hogy legyenek játékok new genre. :D
  • ppista
    #101785
    Nem tudom meddig tartható ez a, számomra cseppet sem szimpatikus, 5+ évig fejleszt több száz ember egyetlen játékot.Valamit ki kell találni a cégeknek ezek ellen, mert hosszú távon sem nekik,sem a játékosoknak nem lesz jó.
  • mucsácsó
    #101784
    hmm...hol olvastad? reset?
    redditen nem láttam ma, de lehet én voltam figyelmetlen :D

    hehe pedig amúgy pár hónapja még mondtam is, hogy félő hogy DNF sorsra jut ezzel a rohadt hosszú fejlesztési idővel, mert az ilyen vaporware cuccokból még túlzottan sok jó a történelem során nem sült ki (jó, anno a STALKER, de azért az se teljesen olyan lett, mint vártuk.. :D)
  • TDC Geronimo
    #101783
    Ez is milyen meglepő. Ennek még dátumot se adtak. Mindent eltolnak év végére, amikor az ember konzolt vesz és jönnek a nexten gamek, aztán csodálkoznak, ha szar lesz az eladás.

    Amúgy mai hír, hogy cyberpunk már 2012 előtt aktív fejlesztés alatt állt... 8 év
  • mucsácsó
    #101782
    #101629

    sejtettem... :D meglepett volna, ha nem így történik, sajnos.. :(
    lesz ebből még 2020 Q4-2021 Q1 is sajnos a végére.. :\

    bár a lottót is így el tudnám találni :D
  • AntiHero
    #101781
    DYING LIGHT 2 HAS BEEN DELAYED AGAIN, CONFIRMS TECHLAND
  • j0nNyKa
    #101780
    akkor marad másik 159 cím amihez nyúlhatsz :)
  • mucsácsó
    #101779
    hmm.. akkor lehet inkább maradok a Hades-nál egyelőre -holnap úgyis megaupdate - , meg majd AC Ody-ra ránézek tán :D aztán majd ha megcsömörlöttem a görög mitológiától, akkor ... :D
  • darkSectorxxx #101778
    Egyedül nem tudtam végigvinni, az utolsó boss-t nem vágom, az még 2-3 emberrel is szar. :D

    Ha nehézséget nézzük, akkor:

    2 ember < 3 ember < 1 ember

    Ha ketten vagytok az a legjobb, virágot használjatok, az egyik leg OP-bb cucc, igaz nerf-elték, de még így is nagyon durva
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.20. 14:04:00
  • darkSectorxxx #101777
    :D nincs okosórám. :)
  • n000rbi
    #101776
    Hú igen, az nagyon durva volt.
  • TDC Geronimo
    #101775
    Na végre! :D

    Végén azért die hardman is odatette magát :)
  • j0nNyKa
    #101774
    nem olyan jó egyedül, én nekimentem másodjára, nem esett olyan jól mint haverral, közel se
  • mucsácsó
    #101773
    Remnantnak kellene adnom még1 esélyt, de kurvára felbaszott elsőre, eléggé unfair volt... :D

    egyedül van értelme? :D
  • Ulthanito
    #101772
    Azt az okos órád mutatja.
  • darkSectorxxx #101771
    Pontosan.... Mellé még Xbox...

    RDR2
    Remnant
    Resident Evil 2
    Tomb Raider-ek.... Stb.

    PC-nem volt sok, de ott is ment a Remnant sokat!
    1000óra felett voltam én is bőven. :)

    Alvás időt nem mutatja ki egy másik oldal???? :D
  • Ulthanito
    #101770
    Az nem is olyan sok. De mellég még PC és X is, úgyhogy van az ezer felett is. :)
  • darkSectorxxx #101769
    Közbe meglestem tavaly 840 órát nyomtam! :P

    De ez érdekesebb....



    Valamint Genichiro-val elsőnek szenvedtem kb 15 órát.
    MOST nem egészen 2 perc 15 másodperc volt ......
    :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.20. 04:33:36
  • n000rbi
    #101768
    Lepörgött a Death Stranding. Rég volt ilyen, hogy a stáblista után még bámulok ki a fejemből vagy negyed óráig. A játék nem hibátlan, a fegyveres harc itt nagyon kevés szerepet kap (közben kiderül miért), a hangsúly az akadályok leküzdésén van és azt igyekszik közvetíteni, hogy együtt, összefogva minden könnyebb. A graf, hangeffektek, zene (!), első osztályúak. Ilyen minőségű karaktereket még nem láttam, a mocap zseniálisan adja vissza a színészek játékát. Külön kiemelném Yoji Shinkawa dizájneri munkáját, a mechanikus dolgok, ruhák, eszközök mind iszonyat jól néznek ki és nem mellesleg hihetőek, ami nagyban hozzájárul az immerzióhoz.
    Kár lett volna kihagyni. (pedig az első órák után majdnem elveszített)
    Kojima/10
  • mucsácsó
    #101767
    meg má csak az is, hogy Nóti és PC...

    szerintem kb az utolsó fejlesztők lennének, akik oda fejlesztenének valaha is :D
  • Moby
    #101766
    Kipróbálnám, de kétlem, hogy be tudna rántani.

    /az order folytatásának jobban örülnék, ah kiderülne, hogy valós.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.19. 17:50:55
  • TDC Geronimo
    #101765
    Tarkov nekem is tetszik, de az sose jön konzolra meg kontroller support sincs. Én huntozom, de várom PS megjelenést. PC community túl HC, főleg gamepad ellen :D
  • TDC Geronimo
    #101764
    Hidd el egy ilyen cím iszonyat nagy siker lenne főleg PCn. Ott rengeteg az ilyen játék csak mind fos. Na most egy last of us világban játszódó ND minőségű cím odavonzana mindenkit kb

    Amúgy tuti kamu, igen csinálnak multi only címet, de szerintem az olyan lesz, mint az egynek a multija. Persze az se baj, mert az is nagyon jó volt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.19. 17:47:56
  • mucsácsó
    #101763
    volt szó róla (asszem még a TLOUP2 bejelentéskor), hogy készül(het) majd egy multi spinoff külön is, szal kitudja...

    mondjuk engem se nagyon hat meg őszintén, de aztán lehet, hogy befut, főleg ha F2P cím lenne esetleg..

    igazából egyszer kell csak felkapnia 1-2 nagyobb streamernek ezeket, és onnantól kezdve futótűzként terjednek - most pl. ilyen az Escape From Tarkov is :D eddig kvázi senkit se érdekelt különösebben, amíg rá nem röppentek a twitch celebek.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.19. 17:40:55
  • Seth
    #101762
    Felőlem igaz is lehet, csinálhatja az ND, nem fog különösebben érdekelni
  • TDC Geronimo
    #101761
    Már megint van egy valószínű fanmade reddit leak, de én egy ilyen mulitért az NDtől megadnék bármit

    -TLOU: Factions will be revealed, coming to PS4, PS5 and PC these holidays. It is a multiplayer only title made to replace the "Factions" mode of the original TLOU. It features an open world similar to games like DayZ, but with the love and care that you can expect expect from a team like ND.

    It will feature: different seasons like Forza Horizon 4 (each will come with its pros and cons), clan support, a battle pass, a fully destructible map, lots of depth for roleplay (players will be able to cover various roles in their games: doctors, bounty hunters, traders, mercenaries for the various groups of players, soldiers ecc.), the players will be able to build camps and even "addomesticate" clickers and runners. 4k/60 with RT audio on PS5 and 1080 30 on PS4/pro. Cross play is being experimented (the difference in framerate may be an issue).
  • darkSectorxxx #101760
    Mondtam, hogy visszatekertem és nem találok egyik kommentben sem linket us-re.

    Sima PS weboldalon sem látom mire kéne kattintani.
  • Ulthanito
    #101759
    Engem meg teljesen berántott ez a nyamvadt Odyssey. Elképesztő tartalom van ebben a játékban, 60 óra után úgy érzem, még sehol sem tartok.

    Hihetetlen, hogy az Ubisoft egyszerre mennyire egy zseniális, ugyanakkor egy balfasz brigád is. Tényleg, piedesztálra lehetne állítani őket akár, és nem is kéne nagyon sok hozzá, de valahol mindig elcseszik.

    Amit az Odyssey-be belepakoltak, az lenyűgöző, azt art csapatuk megérdemel egy gigantikus felszopást!
  • j0nNyKa
    #101758
    hades +1