121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #101757
    Tolod te ha kell, ha nem.

    Megnézted már a tavalyi statisztikád?
  • mucsácsó
    #101756
    Ha PC-n gémelsz, nagyon ajánlom a Hades-t (neked is, meg igazából bárkinek :D főleg akinek bejött a Dead Cells / roguelite és/vagy a dungeon crawler műfej) - ha jól látom, már 21 órám van benne, és még mindig televan újdonságokkal - pedig egy early access játékról van szó, de már most sokkal több benne a content és összeszedettebb, mint szerintem a ma megjelenő játékok 80-90%-a alsóhangon.. :D

    Engem rohadtul beszippant, nagyon jó a lore is, és folyton jönnek major updatek (40-50 naponta vhogy), mint ahogy holnapután is pont jön egy :) Nézzetek rá, főleg ilyen ubiszezonban.. :D gyönyörű és megunhatatlan az egész világa (pláne Tartaros), zenék is tökjók... elvileg idénre van elképzelve a v1.0, de akkor ez tuti majd minden GOTY címet indie műfajon belül :)

    Supergiant Games szerintem még nem hibázott (mondjuk igaz, a Pyre-el nem toltam sokat - egyelőre..)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.19. 15:16:22
  • darkSectorxxx #101755
    Köszönöm de megelégszem egy gratulációval, az anyagi javak nem vonzanak.

    A lényeg az volt, hogy mennyire tudom lerövidíteni a Sura endinget.....

    Azóta meglett már 1 óra 50 alatt. :D

    Az utolsó 4 köröm időben:
    NG5+
    2 óra 15 perc
    NG6+
    1 óra 50 perc
    NG7+
    2 óra 13 perc
    NG8+
    1 óra 47 perc (itt megölt a tutorial boss)
  • Moby
    #101754
    Ügyes vagy. Jár a keksz.
  • darkSectorxxx #101753
    Sajât család nincs. Macsak sincs.

    Munka van, amiben kb 15 napot megyek, vagyis keveset.

    És nem mindig játszom 12 órákat.... Csak most így jött ki, nem a család róvására megy ez, hanem inkáb alvás, mert ennyi játék után kb 3 órát aludtam... De van hogy nem játszottam 2 hétig. Nagyon változó.
  • Kandurex
    #101752
    Egyébként van családod? Munkád? Macskád? Zokni bábod? Elképesztő mennyiséget játszol.
  • darkSectorxxx #101751
    Meglett tegnap.

    Hellblade platina + Sekiro platina...

    De nem is a platina a lényeg.

    Hanem hogy lefutottam 2 óra alatt a Sura endinget. :D

    Tegnap
    Kb 12 órát nyomtam.

    12 óra alatt végigvittem a Hellblade-et Hard fokon és 3x a Sekiro-t a Sura ending-el! :D
  • Rage47
    #101750
    nekem is jobban bejött :D
  • Moby
    #101749
    Nem is kell, elég ha beállítod a supersampling módot, és meghallgathatod mit művel a géped 4K-ban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.01.18. 19:43:44
  • TDC Geronimo
    #101748
    Fura látni, hogy mennyi embernek nem volt türelme az RDR2hez
  • shaddam
    #101747
    Nekem kb 3 órám van benne, ebben a genben az egyetlen 0 day vétel amit megbántam
  • Samurai84
    #101746
    Hali! Van itt köztetek olyan aki jelenleg Xcom2zik ps4-en?? Egyszer már végigvittem az alapot és most mondom játszanék a WOTC kiegészítővel, de az unreal logo után dob egy kékhalált meg egy hibakódot (CE-34878-0)
    Valakinek ismerős ez a hiba? Supportnak már írtam, de csak a generic indítsd újra, frissítsd a pst stb. válaszok jöttek.
  • sanya200
    #101745
    xd az enyém fel akar mondjuk a horizon zero dawn alatt is,konkrétan szinte elnyomja a hangprojektort max fülessel nagyobb hangerővel élvezhető mert olyan szinten visít hogy másik helyiségbe hallani...
    Pláne hogy 1 éves a gép,nem volt agyon használva se meg már alapból se volt az a csendes :( újra kéne pasztáztatni de elég szomorú hogy nem kell egy év se és ilyen...
    Utoljára szerkesztette: sanya200, 2020.01.18. 16:35:27
  • davidka003
    #101744
    Na fél év alatt végeztem az RDR2-vel. Azt kell mondjam az epilogue jobban tetszett mint maga az egész játék, mert ott már nem voltak folyamatos lovaglások meg felesleges körök. Nekem a táj is picit jobban bejött.
    Azért ha esetleg kijönne majd valamikor PS5-re plusz küldikkel 4k-ban meg javított játékmechanikával lehet letolnám megint.
  • Voltan
    #101743
    Nincs 4k-m, neked meg más szériás géped van, ennyi. Az enyém full HD-ban nem ad ki szinte semmi hangot se a God of War-on, sem a Horizon-on. 4k-t most azért nem veszek, hogy leteszteljem, azt hiszem.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2020.01.18. 16:02:56
  • Ulthanito
    #101742
    Én ezen már nagyon rég túl vagyok, kiesett a játék a platina után nálam a pixisből. Semmilyen szinten nem hoz már lázba.

    Meglett a platina?
  • Ulthanito
    #101741
    Megkértek rá, hogy mivel kettőnk közül én vagyok az okosabb, hagyjak rád mindent, amit írsz, és ne álljak bele teljesen feleslegesen a hülyeségeidbe.

    A kérésnek helyt adok, mostantól kezdve ezt teszem.
  • mucsácsó
    #101740
    jhah vágom persze, a sci-fi részt nem is arra értettem, hanem úgy átfogóan a felsoroltak nagyrészére :D
    valamelyik nap Moby is kifejtette ezt, hogy ez mitől és hogyan lehetséges - pont a gyors SSD-rendszer miatt lesz ez főleg lehetséges

    suspendet énis adom, nagyon sokat használtam :D kivéve, ahol bugosan működött, de ott is általában javították :D
  • Kongy
    #101739
    Több játék egyszerre futtatása egy Xbox feature lesz, de elvileg elhintették, hogy a PS5 is tudja majd, szóval az nem sci fi. Szerintem hasznos lesz, ezzel végleg kiiktatják a szar checkpointrendszereket, mert ott állítasz meg bármit, ahol akarod :) Suspend funkciót amúgy is rendszeresen használom most is. Legjobb találmány ebben a genben, kb vége a "mindjárt megyek"-nek az ebédnél. :D Kivétel multi játékok persze..
  • Tinman #101738
    Akkor a tisztesség kedvéért indítsd el rajta a Horizont 4k-ban.
  • darkSectorxxx #101737
    Sekiro .... Sura Ending NG5+:
    ~ 2 óra 5 perc!

    Ezen még lehet spórolni, ha ház tetejére úgy kapaszkodok kívül fel mindig.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.01.18. 01:40:06
  • Voltan
    #101736
    Egyébként a tisztesség végett meg kell jegyezni, hogy a későbbi Pro-k már nem akarnak felszállni, nekem tavaly novemberi (jabazmeg, tavalyelőtti) gép van, RDR2 pakk, abban kicsit felpimpelt gép van már, és nagyon csendes.
  • mucsácsó
    #101735
    Nekem az is nagyon tetszik :))) csak sajnos nem SONY feliratos, így már kevésbé :P
  • Evoluti0N
    #101734
    Akkor már inkább az Xbox-féle mini PC. Ez valszeg úgy visítana játék közben, mint egy sugárhajtású repülő.
  • mucsácsó
    #101733
    vágom, de még mindig nincs kész teljesen, és mióta hegesztik :DDD

    közben még egy (nyilván fan) elképzelés a konzolról - forrás ismeretlen nyilván:



    a legelső, amire azt mondom, hogy ez végre SZÉP! :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.18. 00:36:35
  • TDC Geronimo
    #101732
    gow 2022 teljesen reális, ahogy 2022es spiderman is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.18. 00:34:46
  • TDC Geronimo
    #101731
    quake 1hez is van RT már :D
  • mucsácsó
    #101730
    persze, ez ilyen bilibe lógó kéz :D
    már csak egy BB2-t hiányolok, hogy teljesen hihető legyen.... :D

    meg ez a realtime ray-tracing addon a PS1 játékoknál...hátttöö
  • mucsácsó
    #101729
    szerintem is nov ember közepe/vége - max US launch lenne szerintem október végén, és akkor rá 1-2 hétre EU

    nyilván fasságok és masszív sci-fi az egész - viszont amúgy szvsz pár spekuláció simán beigazolódhat, a 2022-es GoW2 sztem full valid lehet akár :) a többjáték egyidőben futtatása/suspendelése is simán igaz lehet a szupi SSD-vel (kérdés, hogy mi haszna persze:D)

    GT7 borítékolható, viszont új Killzone Guerillától...? HZD2 mellett nemtom mekkora kapacitásuk van, bár elég sokan vannak.. (250-300+?)
  • TDC Geronimo
    #101728
    Elolvastam. Hát ez ilyen fan álom kb. Tuti bullshit.
  • TDC Geronimo
    #101727
    októbernél már megbukott :D

    November előtt szerintem nem fog jönni
  • mucsácsó
    #101726
    eközben masszív további reddites pletykazuhatag (bullshitek valszeg), de lehet nyammogni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - PlayStation 5 is launching October 30th for $500. The price point is set, but many variables including SSD size is liable to change over the next couple of months. They are trying to push to 2TB.

    - Launch games planned currently include:

    · New Killzone Title from Guerrilla Games (This title has been very much under wraps for years. It seems to be a huge departure / reboot from the rest of the franchise. Also extra focus on multiplayer.)

    · Demon’s Souls Remake from Bluepoint Games (It’s a full remake of the game. Despite having Miyazaki’s blessing the game is sure to be a source of debate for fans since Bluepoint are taking artistic liberties and adding their own ideas.)

    · SOCOM Reboot from San Diego Studio (Long rumored to be in development at Guerrilla, the game is being developed by ex Zipper Interactive employees and burnt out MLB devs using the Decima Engine. It has almost photo-realistic graphics.)

    · Gran Turismo 7 from Polyphony Digital (Huge project that has been in development since 2014. The game is designed to be supported for 10 years and has more employees working on it than any game Sony has ever made.)

    · New Ratchet & Clank from Insomniac Games (Start of a new Trilogy and sequel to the Future series the game has been in development since before the 2016 Remake was released. This game sees the return of space exploration, hoverboots and competitive multiplayer which could be free to play. Still being decided.)

    · New Multiplayer Title (Project Vanguard) from Remedy Entertainment (Sony is planning to acquire Remedy based on the reception to this game and a few other variables. In terms of this game, think of a cross between Control, Star Trek and the film Gravity.)

    · WiLD from Wild Sheep Studio (Back in 2017 the game was a mess and lacked direction with Michel Ancel devoting more time to Beyond Good & Evil 2. He is still on board just in a lesser capacity. The game has switched to Decima Engine and will be on PS4 and PS5.)

    · New Action Title from London Studio (Actually inspired by Hellblade, this game is a short, but hopefully satisfying open world Guy Ritchie-like adventure.)

    · New Action Title from Japan Studio (From the makers of Forbidden Siren, this game is more of a spiritual successor to Gravity Rush 2.)

    All titles are liable to be delayed out of Fall 2020.

    - Sony will host an event on February 5th to unveil the system, controller and key aspects of their plan with another event close to E3 2020 in timing, then one last event shortly before release. There will also be 2 or 3 State of Play’s throughout the year to keep fans excited and remind gamers of other big PlayStation releases.

    - Other non-launch titles due to be unveiled at these events include:

    · New Horizon Title from Guerrilla Games (2021)

    · New Uncharted Title from New Unnamed Studio (2021)

    · New The Order Title from Ready at Dawn Studios (2021)

    · New Motorstorm Title from Codemasters (2021)

    · New Spider-Man Title from Insomniac Games (2022)

    · New God of War Title from Santa Monica Studio (2022)

    · New Fumito Ueda Title from genDesign (2022)

    All titles are liable to not be unveiled. Plans change or worse.

    - Key features of PlayStation 5 include:

    · The ability to have 3 games and multiple media functionalities suspended while you play a 4th game.

    · The ability to have different states of the same game running at the same time.

    · In the cloud you can have as many games suspended as you like. You can use the cloud to resume a game on your console after months of playing other game exactly where you left off or of course any other platform through the cloud.

    · Save data, screenshots and video clips can be offloaded to the cloud to free up hard drive space.

    · Rigorous amounts of data and statistics for you to view about your games and platform use.

    · Backwards Compatibility for all PlayStation Formats.

    - More on Backwards Compatibility

    Expect PlayStation 1, 2, 3 and 4 games available to purchase and play on PS5 at launch. The full PS4 catalogue will be available, but libraries will be limited for other platforms to begin with. More games will be added as time goes on in much the same way Microsoft did. You will actually see a lot more old games supporting high frame rates, 4K resolution and HDR (even ray tracing) on PS5 than has been possible on Xbox One. Sony are very much concerned about saving old games from older platforms. They have the first Gran Turismo game running on PlayStation 5 at 120fps with ray tracing enabled. It looks surprisingly great for a 22 year old game. Backwards compatibility for PSP and Vita are also in development with Sony aiming to have both available within 2 years of the system launching.

    - Some other tidbits:

    Sony and Microsoft are currently both in a business war with one another to secure marketing rights to certain third party titles that are going to be considered major draws to the next generation. Interestingly enough Microsoft has already gotten the marketing for Rocksteady’s new title, but the WB Games Montreal title heavily rumored to be called Batman: Arkham Legacy (not sure about the name) is up for the taking and is said to be an exceedingly and surprisingly impressive game. Right now the developers are having issues porting the game to current generation hardware. Also in contention is 2 different projects from EA Motive, a 4th Mafia game from 2K, an exciting New IP from Sega and Creative Assembly and Ubisoft’s Avatar.

    Rumors about either Sony or Microsoft undercutting each other on price is wrong. Both cost very similarly to produce, are almost indistinguishable in terms of specs and can’t afford to launch at any less than $500. The main differences between both systems is the SSD technology which Sony has the slight edge on, but the differences and long term outcomes cannot be predicted.

    Xbox Lockhart is in development, but isn’t going to make it out in time for Xbox Series X launch and specs are still being decided.

    There is some truth to rumors that Sony is looking to acquiring ZeniMax Media with Herman Hulst leading the charge, however this has actually happened before and if there is no news before the end of March don’t expect it to happen.

    Lastly speaking of Herman Hulst, there is a considerable amount of renewed excitement within Sony and Worldwide Studios with the restructuring and appointment of Hulst. Everything is more organized with communication and worker satisfaction being at an all-time high.
  • mucsácsó
    #101725
    úh, de adnám :O
    ...vaaaagy ez amúgy simán lehetne egy Dead Space is akár, pláne a 4 kezes lény (necromorph?!) - de akár Resistance is lehetne, a sárga szemek miatt :D bár Insomniac meg nem fog fixen fejleszteni Xboxra/PC-re..

  • darkSectorxxx #101724
    Akit érdekel, Sekiro-ban próbálok egy Sura Ending-et lefutni gyorsan NG5+ ban.... :P
  • Tinman #101723
    "De ez nem baj, amíg nem vakítja el az embert."

    Pont úgy, ahogy szegény Totti (RIP) szerint az AC Unity előrelépés volt.

    Kapaszkodj: Nekem a Switch koncepciója tetszik (handheld + desktop in one). Azt kellene úgy megoldani (jelenleg fizikai képtelenség), hogy 4k 60-al (vagy legalább 1080p 60-al) toljon ki magából ilyen Horizon Zero Dawn-okat és kerüljön max 200 ezerbe. Meg persze a Steam-es extrákat beletolni, mert a Nintendo Online amit jelenleg kínál az sértés és nem pedig szolgáltatás.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.01.17. 21:37:58
  • Tinman #101722
    The Order 1886

    + Korábban - konzolon - az életben nem láttam még ennyire jól kidolgozott textúrákat, helyszíneket... olyan szinten minőség, hogy az agyam elszáll tőle. Sokszor percekig csak azzal voltam elfoglalva, hogy hibát, ismétlődést találjak, de nem nagyon sikerült.
    + Őrületesen jó a fotó mód azon funkciója, melynek során az egész játék ledermed, mintha megállna az idő és te egy láthatatlan szellemként reppensz át a pályán és vizslatod meg ezer féle szögből a történéseket.
    + Ez a játék egy cover lövölde, és annak nem is rossz! Ha a GeoW single jó, akkor ez is simán az!
    + Teljesen oké a főhős és a 2-3 main kari is valid.
    + Nincs gond a hangulattal, nem mellesleg a játék játszatja magát.
    + Abs. érdekesek a fegyverek, nem mellesleg jól megoldott a fizikájuk! Némely úgy visszarúg, mint egy csataló... szerintem ez a része a játéknak, csak úgy, mint a textúrák közel perfekt szinten van.
    + Részemről én abs. nem unom. Kifejezetten érdekel, hogy mi miért történik.
    + Az irányítással semmi gond nincs, egyedül a futás van benne rohadtul bénán megoldva. (Tolod előre a kart és közben folyamatosan le is kell nyomnod. Nagyon kényelmetlen.)
    + Szép átvezetők, de eltúlzott mennyiségben.
    + Érdekes ez az alternatív Britannia
    + User friendly mentési rendszer

    - megbocsáthatatlan fél megapixelnyi fekete csíkok
    - ízléstelen film grain
    - őrületes túltolt blur. Ilyen mosottas, szétkent szemetet utoljára 2003 környékén láttam, az akkori majdnem 1. gen LCD monitoromon. (Nejem amikor meglátta 2 mp után a következőt mondta: "Nagyon szép, de annyira elmosódott a mozgás, hogy már ennyitől érzem, ahogy irritálja az idegrendszerem." Ez így is van. Néha meg kell pihentetni az ember szemét, mert undormányos, gyomorforgató, prosztó, elviselhetetlen, vérlázító, amit a nép elé mertek tolni. Fogalmam sincs ez, hogy ment át a minőségi szűrőn, de erősen gyanítom, hogy a fix 30 frém és a HQ textúrák oltárán beáldoztak ezek minden mást. Mocskos ÁLLATOK!
    - Rendkívül lineáris
    - Érdektelen gyűjtögetős dolgok
    - Beteges mennyiségű átvezető.
    - Túltolt QTE.
    - Max. 720p videó menthető belőle.
    - Fotó módban repkedve gyakran észrevenni, hogy mennyire keservesen spóroltak ott ahol csak bírtak.

    Az ember szórakozni és élvezni szeretne egy játékot, de amikor a technikai baromságokkal már az 1. percektől keserítik az életét, az úgy elég nehéz. Senki nem vár itt csodákat és nagyon is tudok elnéző lenni, sőt évtizedeket is képes vagyok visszaszellemülni, ha van miért. Abs. QTE és cinematic pr0n a játék, de ettől még fenntartja a figyelmem, még akkor is, ha a játék 40%-át nem látom a gyászkerettől, és jobban teszem azt is, ha keveset mozgok, mert a film grain és a blur benne vállalhatatlan.
  • TDC Geronimo
    #101721
    Közben iron man VRt is halasztották :D

    Sokat gondolom nem érdekel csak a halasztás miatt írtam
  • TDC Geronimo
    #101720
    Az a játék annyira megérdemelne egy folytatást :(

    Már korábban írtam, de ha az most jött volna szerintem sokkal jobb fogadtatást kapott volna, mint anno. Pár hete néztem videót róla és majdnem felraktam megint. Még mindig durván néz ki
  • n000rbi
    #101719
    Atyaég!! Biztos patchelik majd és félkész is lesz, de én day1 veszem :D
  • TDC Geronimo
    #101718
    Egyik csávó, aki szivárogtatott pontos infókat anno PS4 proról még megjelenés előtt erősen teaseli az order folytatást nextgen konzolokra :O

    Remélem igaz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Man walks into a dimly lit room, light bleeds across the room from a shoulder mounted communication device. It is the most light in the scene. There is a light mist and sparks spew from a torn electrical wire tossing light and particles around as the man cautiously makes his way across the room. His boots leave prints as he walks across the polished floors the dim light showing his reflection in the floor. The wire behind him cracks and slows as it comes to a stop along with all of the other lights in the room shutting off at the same time. The man covers the device on his shoulder but the light bleeds through his hand. The man pulls a firearm and continues making his way through this large sterile room. A noise behind him and he turns around removing his hand from the device at his shoulder and revealing himself to everyone. The light illuminates the room and a table he had walked past has been knocked over. The table cloth is still slowly settling on the floor along with all of the other things from the table that have been strewn about. Off in the distance a pair of yellow eyes open and fix on the man. (You will know who he is but I cannot say) he raises his fire arm and fires off several shots. The flash from the gun illuminating the darkness as the creature reels then attacks. Another set of eyes opens as it runs across the room at him. You can see the impact of the weapon punching holes in this thing as it makes its way across the room. The man backpedals and falls down (Monster is right on top of him at this point) over something as he is trying to get away. He fires off a few more shots while on his back and scampers to his feet. The monster still chasing he makes his way into the next room and slams the door behind him. You hear a series of clicks and other weird noises coming through the door. The man leans up against it and you hear a deep inhalation come from the other side of the door like the creature is sniffing around for his scent. The man is breathing heavily and removes one hand from the door and clutches his side, blood is running down his side and his pant leg and pooling under the door. Last shot is the creature kneeling on the other side of the door putting one hand to the blood (creature has four arms) then smelling it. "I have found you." He almost sings the words then the title screen shows and that's it.

    Lets see if anyone else can get this detailed. It is the best looking anything that I have ever seen and the character models lighting and physics are on another level. The main character is impossible to confuse with anyone else and this game has not been revealed but I have hinted at it several times. This is not a cut scene or a render target it is actual game play and it is very impressive. Well the end is a cut scene but man ..... You literally cannot tell the difference