121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #101838
    Ez már több mint egy éve megfigyelhető, Darky. Mikronál sokkal hamarabb, Sonynál később, de biztosan beállt ez a trend.
  • Ulthanito
    #101837
    Az első résznek párszor nekimentem, sőt, bele is tettem 30 órát, de a centipede bossnál elfogytam, lepukkant csövesnek éreztem a cuccaimat. Utána még vagy háromszor nekimentem a játéknak, de rájöttem, hogy nekem ez az egész baromira nem jön be.

    A második rész demójába is belenéztem, és öt perc után ez az érzés csak fokozódott, hogy ez nekem még jobban nem gyere be, Nioh skip forever.
  • Ulthanito
    #101836
    Nekem 65-ös kell majd, arra meg jól bekamuztak egy 1+ millás eredeti árat, és annyiért adják 679--ért, mint amennyiért bárhol meg lehet most venni.

    De az 55-ös tényleg nagyon jó árban van. Nekem az sajna kicsi, akkor a mostani tévém, nincs értelme ugyanakkorára cserélnem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.24. 15:23:09
  • TDC Geronimo
    #101835
    Emagon marha jó áron van most 55os c9. Aki akar jó tvt ez nagyon megéri.
  • darkSectorxxx #101834
    Mármint a mostgen konzolok? Csökkennek. Majd, de ez a megjelenés előtt is megfigyelhető lesz.
  • Mephike
    #101833
    Kíváncsi vagyok, hogy kb egy évvel az új konzolok megjelenése után milyen eladásokat tudhat majd a két konzol maga mögött.
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2020.01.24. 13:45:04
  • Moby
    #101832
    Azt pletykálják, hogy a mérések szerint az XSX ssd-je kb fele olyan lassú, mint a PS5-ben lévő, és nem tud kiterjesztett memóriaként működni, ahogy a ps5-ben, azaz kb egy hétköznapi pc-s NVMe ssd-nek felel meg.
  • Kandurex
    #101831
    Akkor felülök én is a skip vonatra.

    Nálam is kimarad ez a széria.
  • Myselor
    #101830
    nekem sem jön be egyszerűen rohadt béna és esetlen az egész combat és fizika része egy from játék után nagyon rossz volt nekem.nem tud megfogni se az első se a második rész sem...
  • mucsácsó
    #101829
    nekem is full érdektelen, és egy reskinnek tűnik az egész kb... :D /jöhet a kőzápor/

    lehet majd belenézek egyszer ha kezem ügyébe kerül, de totál nem mozgat meg :( az elsővel egészen elvoltam, és majdnem végig is vittem, de a végén már iszonyatosan felbaszott hogy egyszerre mennyi ellenfél spawnol, és elengedtem :D

    mondjuk az is igaz, ha egy jobbfajta soulslike koppintást kéne mondani, akkor még talán a Nioh-t mondanám elsőnek - előbb, mint a Lotfallen vagy Surge :D
  • Moby
    #101828
    Én nem tudom hányszor futottam neki. Megvan a complete edition, megpróbáltam legalább tízszer, hátha elkap, de semmi. Se a világa, se az art style, se az animációk nem jöttek be, így aztán nem néztem streamben sem :( A csapkodásrésze jó volt, de csak ez nálam nem vitte el a hátán. Ökörség volt megvenni is, mert ugyanígy voltam a bétával is. Ígyaztán ez a második rész már a totálérdektelenség ködébe veszett. Láttam, hogy jön, de már bele sem próbálok.
  • TDC Geronimo
    #101827
    Housemarque (Resogun, Nex Machina) to reveal next major project - which has been in development for 3 years in cooperation with a yet-to-be announced partner - in a few months

    Ja, ez elkészülhet launchra
  • n000rbi
    #101826
    Ja, helyes. Azt hiszem a Resogun volt az első platinám ps4-en, ezt ps5-ön is szívesen megcsinálnám az új játékukkal.
  • TDC Geronimo
    #101825
    De, pont azért jegelték. Az DOA lett volna, jól tették
  • n000rbi
    #101824
    Rá kellett keresnem, hogy mi ez, valami BR fos. Ezek még nem mentek ki a divatból? A zseniális Resogun után ezt elég nagy visszalépésnek érzem tőlük.

    Szerk.: ja ok, mármint a Stormdivers fejlesztését szüneteltetik (on ice), az új AAA játék miatt. Így már értem és várom :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.01.23. 15:53:20
  • TDC Geronimo
    #101823
    Housemarque's new AAA game will be revealed in the coming months; Stormdivers on ice

    Le merném fogadni PS5 launch cím lesz. Szerintem Sony nemsokára megveszi ezeket is
  • TDC Geronimo
    #101822
    Nem tudom ez a nioh valahogy engem sose fogott meg. Elsőt is twitchen néztem, ez is arra a sorsra jut :D

    Próbáltam egyet többször is, 2 betat is, de valahogy nagyon nem fogott meg
  • TBTPumpa
    #101821
  • sanya200
    #101820
    Érdekes hogy garanciavesztéssel jár ha ott pasztáztatom újra a gépet ahol vettem :(
  • TomStorm
    #101819
    Így összesen olyan 150GB-nál jár:DD
  • TomStorm
    #101818
    Kijött CoD patch 1.13(13GB,Crossbow live^^)+Spec Ops pakk 12GB és Multi pakk 10GB lol
  • Zóanagyvarázsló
    #101817
    Téged ismerve, nem vársz arra ;)
  • Moby
    #101816
    Őket ismerve akkorra lesz kb használható állapotban :D


    /Remélem nem húzzák-halasztják addig.
  • Ulthanito
    #101815
    2021 vége felé jön majd az PS5-re. Az még messze van.
  • Ulthanito
    #101814
    Ez már csak azért se lehet igaz, mert akkor nem szeptemberre halasztják, hanem jövő januárra.
  • mucsácsó
    #101813
    Nekem is ez volt egyik nagy motivátor a PC mellett, de mindegy, jó lesz az szeptemberben is sztem :D
  • Moby
    #101812
    Ja, ez már csak ps5. Bár ez akkor eldőlt, amikor bejelentették a csúszást. Eredetileg erre tartogattam a pc-t, így ez okafogyott lett. Nyilván a ps5 verza csúszással jön, de evvan. Jönamikorjön.
  • mucsácsó
    #101811
    sajnos undorító szar lesz, de szerintem még a Pron is... :(
    úgyhogy jah, PC vagy PS5 - de PS4-en felejtős lesz ez, az fix.. :D
  • TDC Geronimo
    #101810
    Rumor: Cyberpunk delayed because of current gen console performance.

    According to a Polish insider Borys Niespielak, the main reason for Cyberpunk 2077 delay lies in current-gen consoles, which are reportedly not powerful enough to run the game properly.

    Oh boy... Lehet nem is baj, ha ez PS5re marad
  • mucsácsó
    #101809
    úhhhhhhhhhh, ZSENIÁLIS :D

    nagyon fasza az ellenfelek sérülésmodellje, végre egy FPS, ahol szaggatható a hús és látszik is normálisan :D
  • TDC Geronimo
    #101808
    Najó ez nagyon durva :D
  • TDC Geronimo
    #101807
    Állítólag lesz HDR is, ez majd megtúráztatja az OLEDet azt hiszem :D
  • TDC Geronimo
    #101806
    jack videója jobb minőség. Nagyon várom ezt


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.21. 16:15:37
  • TDC Geronimo
    #101805
    Jönnek doom previewk

    "Doom Eternal's First 3 Hours Throws More At You Than All Of Doom 2016"

  • TDC Geronimo
    #101804
    már 2020 vége is túl későn van :D
  • mucsácsó
    #101803
    mit szólnátok, hogyha kiderülne, hogy átcsúszik tokkal-vonóval az egész kövi gen is 2021-re?
  • TDC Geronimo
    #101801
    eleve október is túl korainak tűnik.
  • mucsácsó
    #101800
    hát én nem is várnék sokkal többet amúgy tőle... :D


    OUR TEAM
    We're a tight-knit 75 person team with the vision to craft games focused on high levels of personal mastery, drawing from our past experiences working on the Ratchet & Clank series, God of War, Destiny 2, Horizon Zero Dawn, Diablo III, Gears 5, Star Wars Battlefront, Titanfall 2, Left 4 Dead 2, Evolve, Halo 5, Battlefield 3, Bioshock Infinite, Call of Duty, Injustice 2 and Overwatch.
  • CptFlint
    #101799
    Az ár része nagyon furcsa és ez megkérdőjelezi az egészet. Ugyan is egy az egyben szokták a dollár árat euróba átváltani, szóval ha 500 dollár lesz, akkor 500 euróért fogják adni ez szinte biztos. Az a 449-es euró ár az 100% full kamu.
  • Kandurex
    #101798
    hát, ez kb. egy pénzzel jobban megtömött PS4 -es indie címnek tűnik
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.01.21. 15:46:06