121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #101878
    Még ez a legjobban megcsinált, mert itt van működőnek tűnő gép meg ilyenek :)

    /az egérkattiást nem értem, nincs a videón egérkattinás
  • mucsácsó
    #101877
    biztos hogy az :D
    de annyira gagyi fake, hogy inkább be se linkeltem.. :D

    jópofa, de szvsz túl gagyi kezdőképernyő, meg egérkattintásra indul az egész..? nemár :D

    sokkal validabb lett volna, amit lentebb linkeltem :)

    +az elején valami QEMU indul el a logban, ami szintén értelmetlen... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.25. 17:57:52
  • TDC Geronimo
    #101876
    Iszonyat milyen mennyiségű a fake info most nextgenről. Sony meg csak röhög -.-
  • Moby
    #101875
    Annyi fake szivárgás van, hogy nemigaz :) Valszeg ez is az, de tök aranyosan megcsinálták. Van világító ledcsík, meg minden :)
  • TDC Geronimo
    #101874
    Most tolom ordert újra ezen a TVn. Hát ez még mindig durva főleg OLEDen
  • darkSectorxxx #101873
    Na ezzel egyetértek. Le a kalappal, biztos nagy fanok vannak a Des mögött, de felújítani nem pocsékolnám rá az energiát.

    Hacsak nem a 2020 évtől a játékok remake jegyben születnének újjá, a Resident Evil 2 iskolapéldája alapján.

    Rengeteg bajom van a Resi 2-vel ami nem tetszett benne, de ha egy régi játékból felújítást akar valaki, ettől szebb példát nem tudnék mondani!
  • Akra
    #101872
    Miért ne lehetne "48-as méretben kapni? Pont az a céljuk,hogy gamerek vigyék,mert 2020-as LG OLED TV-kben megtalálható a HDR Gaming Interest Group HGiG Mode képmódja. "A játék és display iparágak cégeiből álló HGiG egy testület, szabványokat dolgoz ki a fogyasztói HDR játékélmény javítása érdekében”- áll az LG közleményében. Az 2020-as LG TV-kben tehát már megtalálható HGiG Mode, melyet más cégek mellett, a Sony PlayStation és a Microsoft Xbox részvételével a fent említett testület fejlesztett ki. Az üzemmódot azután javasolták, hogy a konzoljáték-fejlesztők nem tudtak közös nevezőre jutni a játékok HDR megvalósításában. Ilyenformán ez a HDR játék egyfajta szabványának tekinthető. 48" CX a legkisebb HGiG támogatású direkt gamereknek készült tv.
    Utoljára szerkesztette: Akra, 2020.01.25. 15:44:46
  • j0nNyKa
    #101871
    "concept"
  • Ulthanito
    #101870
    Ez fake vagy official?
  • Ulthanito
    #101869
    Shadow Legend VR

    Most jelent meg, ha érdekel valakit.
  • mucsácsó
    #101868


    ezt tökre el tudnám így képzelni :D
  • Tinman #101867
    A Sotc is remake volt és a küllemen kívül említésre se méltó az a plusz tartalom ami belekerült. De ne legyen igazam, legyen az egy tök más, jobb játék.
  • mucsácsó
    #101866
    én a SONY helyében egy pillanatra nem gondolkoznék ezen, kitömném pénzzel Fromékat, hogy igenis valahogy próbáljanak meg egy BB2-t összekalapálni ütős grafikával, biztos, hogy menne :D szerintem is durva system seller lenne, dehát nem mi vagyunk ott fent :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.25. 14:12:55
  • Seth
    #101865
    Szerintem ha ez tényleg remake lesz, akkor nem fogsz ráismerni :)
  • Tinman #101864
    Ha ahhoz hozzányúlnak, akkor a mobokhoz és a bossokhoz is hozzá kell nyúlniuk, mert ha a kari DaS 3 szintre gyorsul, akkor bedarál ott mindenkit LVL1-en fakarddal.
  • Tinman #101863
    BB2 kéne ide sys sellernek, nem ez a PS3 szökevény.
  • TDC Geronimo
    #101862
    Szerintem hozzányúlnak a gameplayhez is ott nem csak grafikához
  • mucsácsó
    #101861
    pontosan - meg az a baj, hogy hiába profik a Bleupointnál, szvsz soulslike-hoz a FROM-on kívül senki nem tudott még érdemben hozzányúlni a mai nappal bezárólag, mindig csak futottak még (vagy rosszabb) kategóriás cucc született belőle..

    és ha marad a lomha DeS harc, az elavultnak fog tűnni - viszont ha meg pörgőssé teszik, akkor meg arra a régi DeS fanok húzzák a szájukat majd..

    egyébként adom, jöhet felőlem is, de valszeg nálam azért nem lenne system-seller cím - egy BB2-vel vagy Sekiro 2-vel ellentétben
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.25. 13:31:26
  • Tinman #101860
    A nagyobbik gond, hogy a DeS játékmechanikája a soulsbornesekirok után durván elavultnak fog tűnni. Kiplatináztam, de erősen kétlem, hogy a From nagy nevei után ez milliókat fog lázba hozni. (És most lényegtelen, hogy én mennyire szerettem...)
  • Kandurex
    #101859
    Egyébként mire ez a titkolózás? Ezt csináljuk, ez van, kész.

    Vagy inkább totál érdektelen cuccot tolnak és jól jön nekik a misztikum és hype. Nem lesz itt semmi érdekes.
  • TDC Geronimo
    #101858
    souls játékok azóta nagyon populárisak lettek, főleg BB után. Én nagyon remélem DeS remake lesz
  • mucsácsó
    #101857
    szerintem borítékolható egy PS5 launch cím tőlük - csak kérdés, hogy mi :D

    amúgy sokan mondják a DeS-t és logikus is lenne, de még mindig túlzottan "rétegjátéknak" érzem azt továbbra is, mert az aztán tényleg olyan kurvanehéz souls volt még, amivel énse nagyon bírtam el :D de biztos lenne azért ráröppenének sokan egy remakere..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.25. 12:30:49
  • TDC Geronimo
    #101856
    Bluepoint Games' website sees huge revamp in preparation for the upcoming year. The team is now over 90 people.https://www.bluepointgames.com/

    "Our latest project is the largest in our history, and aims to define the visual benchmark for the next generation of gaming hardware".
  • Moby
    #101855
    Ezt a keveset már kivárom. Ha nem hozzák a 48-at, és kénytelen leszek 55-öt venni, azt is inkább már CX-ből.
  • TDC Geronimo
    #101854
    húzd be C9et azt üljél hátrébb :D
  • Moby
    #101853
    Megvárom, hogy kiderüljön: érdemes-e várnom. Sajnos úgy fest, hogy nem minden régió kapja meg, és rohadtul nem világos, hogy hozzánk jön-e. Lesz szerintem március, mire kiderül.
  • TDC Geronimo
    #101852
    Te megvárod a 48as CXet?
  • TDC Geronimo
    #101851
    Az fasza. Vicc, ahhoz képest amennyibe kerültek ezek.
  • Moby
    #101850
    Nem írta le. B9-et cserélte C9-re. Nem igazán világos mit várt a cserétől.

    Gero: BF óta ekörül mozog az ára. Alzán adtak hozzá egy hetven rugós boomboxot is(tele is volt vele a hwapro). Most ott épp nincs vagy nem akciós.
  • TDC Geronimo
    #101849
    Lakás része :D

    Ennyiért ez a TV vicc. Nagyon jó áron van most.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.24. 19:45:30
  • mucsácsó
    #101848
    lehet valami rosszul van beállítva rajta, vagy csak selejtes :D

    pont az MM-ben is 399k, ha jól láttam, ha esetleg valaki személyesen akarná - én lehet meglesem holnap, bár most lakásvásárlás küszöbén asszem pont kurvára nem férne be egy 400k-s tv éppenséggel:DDD
  • TDC Geronimo
    #101847
    C9 kb az egyik legjobb TV a piacon, főleg játékra, de amúgy mindenre
  • Droughert
    #101846
    Akkor homály, hogy mi hozta ki ezt belőle.
  • TDC Geronimo
    #101845
    what?? Ez olyan TV, hogy naponta besírok annyira szép rajta minden. Legyen az film, sorozat, játék SDR, HDR. Ki tesztelte ezt? :D

    B9 a gyengébb. Gyengébb proci, kicsit rosszabb színmegjelenítés meg 1-2 dologban gyengébb a C9nél
  • Droughert
    #101844
    Pont ma olvastam PH-n a C9-ről, nem lrtettem, hogy mi a gondja (azt mondta minden).
    "Hogy lehet Oleden (C9) játszani?
    Ennél még a 7 éves 7es Sharp is jobban brillirozott ..."
    "A mozgasmegjelenites, az agresszív ABL, és a Tone Mapping látható kavarása, szajgorbules egyenlőre."
    Mi olyan különbség van a C9 és a B9 között ami miatt ennyire rossz a véleménye erről a modellről?
  • Moby
    #101843
    Én úgy látom, hogy nem is igen kapálóznak. Elindultak egy egész más vonalon (szerencsére), és már nem akarják szolgalelkűen másolni a sonyt. Ehhez nyilván kellett nekik a GP, ami most kezd el nekik igazán dolgozni. Azon változtattak (talán), amin kellett: legyenek saját játékaik. Olyanok, amikre oda is figyelnek. És csak ezen. Ez talán még össze is jöhet. Nem nagyon kapálóznak ők azon, hogy egy minden korábbi eszközt baszó konzollal árasszák el a piacot. Nekem ez szimpatikus. Nem kell még egy generációra egy sony lite a piacra.
  • TDC Geronimo
    #101842
    PS annyira erősen zárja ezt a gent, hogy Xbox bárhogy kapalozhat, PS rá fog verni megint nem is kicsit, főleg hogy PS4 kompatibilis lesz, így nem fogják otthagyni a sok játékot, aki digitálisan vasarolgatott
  • Moby
    #101841
    Az egyiket ugyanúgy nem fogjuk tudni, ahogy most sem. A másik meg szárnyalni fog, töknyilvánvaló.
  • darkSectorxxx #101840
    Persze ez nem a nextgen után lassulnak az eladások...
  • Tinman #101839
    Day1 a Nioh nem volt túl acélos, de Day 100 se... aztán rengeteget javítottak rajta, tettek hozzá egy rakat contentet és sokat balanszolták. A Complete Edition-el lett végül olyan a játék, amilyennek Day1 lennie kellett volna.

    Mondjuk PS4-en én is otthagytam, elvégre a kis szar és a nagy szar közül lehetett választani (performance/cinematic mód) és ma sem tudom melyik a gázabb. PC-re megvettem a Complete-et a megjelenés után kb. 3/4 évvel és egy elképesztően frankó játékkal találkoztam már akkor, aminek sok köze nem volt a soulsokhoz szerencsére.

    Az alapjáték egész könnyű, de a DLC-k bedurvulnak, különösen a 3. kemény. A harcrendszere jóval összetettebb és mélyebb, mint bármelyik souls játéké, tele van jól használható combokkal is kismillió fegyóval.

    Ha jól rémlik a PC-s verzára 9/10-et adtam, miután lenyomtam a 3. DLC bosst is. Hát ennyire szar a Nioh.