121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #101918
    Nekem mindhárom, de erre már pár éve is rácsodálkoztál :D
  • TDC Geronimo
    #101917
    Mivel most márciusig nem nagyon van nagy játék, ezért nézegetek régi játékokat, amik esetleg kimaradtak, illetve itt van ez is, ami holnap jön ki és elég érdekesnek tűnik.


  • partizan182
    #101916
    Szerencsére nincs sok, csak sikerült szerencsésen belecsapnod a YT AV scéna csörgősipkás turbókreténjébe :) Neki egyébként azért töri a feketét, mert maxra húz minden dinamikus kontraszt-szart.
  • TDC Geronimo
    #101915
    Hát ja arra figyelni kell. Mióta megvan én sima TVt nem is nézek. Csak filmek mennek rajta, netflix meg gamek
  • Tinman #101914
    Nem ismerem, csak nézegettem a témában videókat és akkor ezek szerint elég sok troll van, vagy van abban igazság amit mondanak.
  • Tinman #101913
    Elégedett én se vagyok, de rá kellett jöjjek, az elmúlt hónapok gyakorlata alapján, hogy az OLED nekem totális zsákutca. Embertelen mennyiségű statikus tartalom megy a kijelzőmön és elhiszem, hogy tutinemégbe', de ha valakinél tuti igen, akkor az én vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.01.27. 18:36:50
  • AntiHero
    #101912
    Akkor még pc-n jàtszottam és vàrtam a magyaritàst. :D
    Azóta màr biztos kijött. :D
  • TDC Geronimo
    #101911
    :O
  • AntiHero
    #101910
    A 3. Rész úgyis kimaradt nàlam.
  • TDC Geronimo
    #101909
    Ja E3 bejelentés és megjelenés 1 hónapon belül, jó lenne :(
  • Seth
    #101908
    Nyári uborkaszezonra de jó is lenne. Persze mindennel megpakolva mindhárom rész, nem kihagyva semmit. De ahogy EA-t ismerjük, tuti majd egyesével adagolják mondjuk fél évente, 40 dolcsi/rész áron
  • TDC Geronimo
    #101907
    Ma újabb jelek jöttek arra, hogy közel az ME trilogy remaster bejelentés

  • partizan182
    #101906
    Quantumot nem szabad komolyan venni, az egy troll bohóc. Amit írsz, az az agresszív Local Dimming miatt van, oleden nem téma.
  • TDC Geronimo
    #101905
    Hát nekem volt Q9FN, na ott aztán volt black crush, de C9en egyáltalán nincs

    Lehet én nagyon jó panelt fogtam ki nem tudom, de Q9FNhez képest ez a TV ég és föld, pedig az se volt rossz mezei LED 4K tv után.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.27. 14:43:41
  • Tinman #101904
    Igen, tudom, még anno Seth mondta, hogy fotómódba be, ott kikapcs és egy baromsággal kevesebb. QLED-en sincs semmi gondom a feketével... sőt... olyan gondom van vele, hogy túl fekete pl. egy kari ruhája és elnyeli a feketeség a részleteket (black crush). Lehet ezen finomhangolni rengeteget, de rohadt idegesítő, hogy a legtöbb játéknál finomhangolással kezdek.

    Szer.: Oh... látom OLED is dettó tud ilyet :-/

    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.01.27. 14:28:23
  • mucsácsó
    #101903
    megnéztem tegnap MM-ben az LG C9-et, hát tényleg durva :D bár nyilván a demó ment, azok mindig sokkal jobban néznek ki, de azért adja tényleg... 55" vagy 65" van nálad?

    valahogy esküszöm olyan kicsinek tűnt az 55", pedig nálam még 42" van, de mégis... :D
  • TDC Geronimo
    #101902
    fekete csík engem egyáltalán nem zavart, főleg OLEDEN, ahol olyan fekete, mintha nem is hiányozna onnan semmi :D

    Amúgy is rengeteg filmet nézek az meg ugyanígy néz ki
  • TDC Geronimo
    #101901
    film grain kikapcsolható
  • Tinman #101900
    Erősen mások a preferenciáink. Nekem fontosabb a teljes képernyős megjelenítés, az, hogy natívban lássam a tartalmat, mint az, hogy csillogjon a páncélon a lövedék fénye. A 2 csíkot egyértelműen azért kellett alkalmazniuk, mert nem lett volna meg a 30 frém 1080p-ben. Ez egy hibás döntés. Nézd meg az összes többi játékot, egyik se használ ilyen megoldást, mert tévút.

    A 30 frémet azért írtam, mert a Pro Patch-től egyértelműen vártam volna performance módot, de nem foglalkoztak vele. Engem a motion blur iszonyatosan zavar, az életben se úgy működik a szemem, hogy elmos mindent, ha fordulok, hanem leköveti a tárgyakat. A motion blur ezzel szemben olyan, mintha kiakasztanád a szemed, elbámulnál a távolba és úgy fordulnál direkt, hogy nehogy véletlenül bármit is élesen láss. Legalább akkora fail, mint a kromatikus aberráció.

    "de nem ez az alap továbbra se konzolon manapság"

    Akkor már érted miért fogom a fejem a 4k konzolos címeknél.
  • mucsácsó
    #101899
    én külsőre gondoltam a "szégyenkeznivaló" alatt, hogy amiatt nem kell :D azért tedd már oda egy utóbbi években megjelent 1-2 játék mellé, és bőven jobban néz ki szvsz, egy random UE4-es vagy hasonló játék

    film grain és motion blur nem volt para emlékeim szerint, de nem mostanában láttam..
    viszont az alul-felül feketecsík az rettenet, az tény és való.... :(

    30 frém meg kb. az egész generációra jellemző - max amióta Pro van, be-be csúszott egy-két 60 FPS-es játék, de nem ez az alap továbbra se konzolon manapság.. :D

    nade majd a next-gen, ott natív 8K@120FPS lesz
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.27. 10:52:33
  • Tinman #101898
    Az Order egy hibás koncepció. A Day1 ára cirka 18.000 Ft volt, ezért kaptál egy iszonyú lineáris lövöldét, elenyésző tartalommal, és alig 8-9 óra játékidővel.

    A sztori ráadásul éppen csak kezd kiteljesedni, amikor is vége a dalnak. 5 éves játék, nem titkoltan mindenki várta a folytatást, ami végül PS4-re soha nem jött el. Nem csoda, hogy én már cirka 2 éve 4.99$-ért megvehettem...

    A core gameplay-ről inkább nem írok semmit, abszolút a látvánnyal próbáltak mindenhol kompenzálni. Azzal a látvánnyal, ami miatt meg beáldozták a felbontást, így lett 1920x800 a felbontása és ez a vállalhatatlan 2.40:1-hez képaránya. Lett volna rondább, de ne ez a gyászkeretes böszmeség, amiben a blur ráadásul kikapcsolhatatlan.
  • Voltan
    #101897
    Kétezerhété´ azért jó az, berántom én is sztem. Full áron egy vicc, de ennyiért nem ügy.
  • Tinman #101896
    Sőt :-DDD

    - megbocsáthatatlan fél megapixelnyi fekete csíkok
    - ízléstelen film grain
    - őrületes túltolt blur
    - Rendkívül lineáris
    - Érdektelen gyűjtögetős dolgok
    - Beteges mennyiségű átvezető
    - Túltolt QTE
    - 30 frém

    Sőt
  • Ulthanito
    #101895
    Nekem talán a második kedvenc játékom, hétvégén majdnem elővettem ismét. Egyetlen problémám van az egésszel: ha ezeket DLC-k nélkül újítják fel, akkor az egész kalap szart sem ér.

    DLC-k nélkül az a sorozat nem értelmezhető. Pláne a második és harmadik rész.

    Ha lenne egy olyan complete edition felújítva, ami azokat tartalmazza, na, azért a fél karomat odaadnám.
  • darkSectorxxx #101894
    Azért le a kalappal az a fiktív ps5 elég durván valósnak hat ott az asztalon szép meló volt.
  • TDC Geronimo
    #101893
    Mass Effect sorozatot is le akarom majd újra tolni, de azzal várok, mert elég sok jel mutat arra, hogy lesz remaster belőle
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.27. 00:09:59
  • TDC Geronimo
    #101892
    :D

    Én nekem mondom még jobban tetszett talán, mint először. 5-5 és fél óra alatt kényelmesen letolható. Jó kis 1-2 napos szórakozás.
  • mucsácsó
    #101891
    ügyes persze, de azért rohadjon is meg egyúttal ;D
    bár egyértelműen fake volt

    ...viszont nekem is megjött a kedvem az Orderhez ^^,
    azért bakker, ennek a játéknak még ma sincs szégyenkeznievalója abszolút, sőt...:D
    megelőzte a korát, az fix. mint anno pl. a GoW3 :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.27. 00:04:38
  • Mephike
    #101890
    Meghoztad az én kedvemet is ehhez a játékhoz, köszi! ;)
  • Moby
    #101889
    Az egész egy videó volt. De dolgozott vele, megcsinálta rendesen :)
  • n000rbi
    #101888
    Oké, telóról csak a vignette-et láttam. Eszméletlen, ahogy ez kinéz így lassan 5 év után is.
  • TDC Geronimo
    #101887
    graint levettem, ezeken a képeken már nincs
  • n000rbi
    #101886
    Azt ugye tudtad, hogy a photo modeban le lehet venni a film graint és a vignette effekteket és úgy is maradnak a játékban? (akár a color gradinget is, de ahhoz nincs értelme nyúlni)
  • darkSectorxxx #101885
    Szupi játék volt régen....
  • TDC Geronimo
    #101884
    majdnem mozijegy ár. Bőven :)
  • n000rbi
    #101883
    Meghoztad a kedvem, hogy megint végiglőjem. A mostani árát (2790) bőven megéri.
  • TDC Geronimo
    #101882
    Na lement order második végigjátszás. Hát ez még talán jobb volt, mint elsőre. Grafika, karakterek, világ, voice acting, zene, gunplay. Iszonyat jó. A végén meg az a tease... :(









  • TDC Geronimo
    #101881
    egyik AC leakben volt szó erről, hogy olyan anim lesz, ahol a karakter reagál a környezetre. Lehet akkor az igaz volt és ez lesz az az anim rendszer.
  • mucsácsó
    #101880
    redditen friss thread, pedig novemberi cikk - de eddig még nem láttam sehol, vagy csak lemaradtam:

    DReCon - Ubisoft's next generation animation system | Its combines motion capture data with physics in just 0.34ms


    kuuurvajó! hasonlít az Rockstar enginebe integrált Euphoriára, de nemtom hogy ugyanilyen deeplearning elven műxik-e az is...
    viszont ez mindenféleképpen jó, ha VÉGRE lesz normális ragdoll illetve animáció mondjuk egy AC-ben :)

    számomra ez azért már nagy előrelépés a fizika/animáció téren a kövi genre, ez rengeteget dob majd szvsz egy játékon! :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.25. 22:48:23
  • mucsácsó
    #101879
    szerintem senki se szúrta ki valszeg, pedig van :D
    hangosítsd fel, ott van 0:05-nél, mielőtt pittyenne a gép :) mintha az indítaná el a videót, vagy nemtom.. :D