121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #102279
    Hát igen... Én is azon kaptam magam, hogy grindolok ezerrel, és nem is érdekel már a sztori. Atlantiszban aztán behozták az isteneket / félisteneket is, onnantól már teljes a katyvasz.
  • Ulthanito
    #102278
    Én az alapjáték narratívájáról beszélek, kritikán aluli.

    X: Keresek egy nőt, 20 éve tűnt el Spártából.
    Y: Gyermekem, nagyon sok nő jár errefelé.
    X: Egy farkas volt az alkarjára tetoválva.
    Y: Ja, így már emlékszem!

    :-D :-D :-D

    Nálam ez a szint csakis a legalja lehet...
  • Kongy
    #102277
    Igen, az Atlantiszos DLC-n valóban erősen érződik a minőségbeli romlás. És tegyük hozzá, hogy narratíva szempontjából az alapjáték is maximum okéska volt. Valahogy itt nem arra fókuszáltak, dehát nem is emiatt szerettem én bele személy szerint :D Az a hatalmas és undorítóan szép open world világ nálam mindent vitt. Origins-ben azért még a sztorival is próbálkoztak egyébként, szóval az ilyen szempontból jobban sikerült. Kíváncsi leszek az új részre, hogy sikerül-e jó sztorit írni mellé.
  • Ulthanito
    #102276
    Már többször leírtam a véleményem róla, úgyhogy nem ismétlem magam. Most az Atlantisz DLC-t tolom, már annak is a vége felé, de eléggé elfogyott a lendület...A narratíva az egész játékban röhejesen kritikán aluli, innentől kezdve meg egyénenként változó, hogy valaki rákattan-e vagy sem. Engem 120 órára megfogott, most viszont kezd elengedni.

    Valószínű, hogy a Witcher 2 után visszanézek majd rá, addig pihentetem.
  • Seth
    #102275
    7 ??
    A PS1 változat volt 3, a PC meg 4
  • Ulthanito
    #102274
    Nem fájó, csak egyrészt nem volt kedvem leírni, hogy 8 éve már nem dolgozom bankszektorban, másrészt meg megmagyarázni, hogy miért nettó hülyeség az, amit írsz.
  • Moby
    #102273
    Jóféle görög utazás volt, de függőséget annyira nem okozott, hogy az atlantisz DLC nálam félbemaradt. Ott már annyira untam, hogy nemigaz. Az alapjáték okés volt. De bárcsak lett volna fele ilyen hosszú, és kétszer ilyen feszes és kidolgozott a sztori meg a karakterek. Mer az olyan súlytalan fos benne, hogy a fal adja a másikat.
  • ppista
    #102272
    Ez csak olyan szófordulat volt. Semmi más.
  • Tinman #102271
    A classic 7 CD lemezen terpeszkedett, 5 kövér fejezettel. Ebben minden egyes textúra és effekt új és nyilván hi-res + audio, több nyelven. Nem meglepő.
  • Harlekin
    #102270
    Miért akarnék bárhogyan is kijönni!
  • TBTPumpa
    #102269
    100 GB-nyi kontent:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.02.18. 10:35:30
  • ppista
    #102268
    Ebből jól nem jöhetsz ki, inkább kerüld meg széles ívben. Mindenki jobban fog járni. :)
  • ppista
    #102267
    Ez jó volt. :)
  • Harlekin
    #102266
    Csak nem fájó pontra tapintottam ismételten heJesírás tanárúr!?
  • Kongy
    #102265
    Odyssey utóbbi idők legjobb AC-je szerintem. Olyan színtű függést okoz, mint egy MMO. Most akciós az Ultimate Edition (12k magyar sztóron), így behúztam, mert a 2 sztori DLC kimaradt. Plusz benne van a csomagban az AC3 remastered és a Liberation is, akit esetleg érdekelne. Még feb.20ig van akció, ha jól rémlik.
  • Ulthanito
    #102264
    120 óra Odyssey után elkapott a Witcher-láz. A sorozatot skippeltem 3 rész után, de elkezdtem olvasni most a regényeket, és tegnap elővettem a Witcher 2-t. Utoljára 2012-ben játszottam vele, a megjelenéskor. Így kellően alig emlékszem már valamire belőle.

    X1X-re szépen felújították, abszolút vállalhatóan néz ki, bár szépnek messze nem az. A hangulat, a zenék első osztályú, a harcrendszer egy rakat szar (akkor se volt jó, mai szemmel pláne nem az). Most már legalább vannak olyan részek, amik azáltal világosak, hogy a regényben olvastam. Úgyhogy ezt most én végigtolom.:)

    A játék intrója viszont nálam még a mai napig a legjobb játék intrók egyike, amivel valaha találkoztam.


    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.02.18. 09:34:29
  • n000rbi
    #102263
    Valaki dobjon még be egy napi Coelho-t és meg is vagyunk.
  • Tinman #102262
    A malis vituperari laus est.
  • Voltan
    #102261
    :D:D Sic.
  • Ulthanito
    #102260
    Si tacuisses, philosophus mansisses.
  • Harlekin
    #102259
    0%THM
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én totál értem amit írsz....
    Biztos anyagi hátterem van és van megnyugtató megtakarításom, de még is azonnal rárepülök a nulla százalékos kamatra!
    Olyan szinten, hogy rendeltem Euronicsbe egy mavic air fly more kombót (400e) elmentem érte kifizettem haza vittem. Ez valahogy karácsony előtt volt 18 ban. Majd jötte az Euronics promo 2 napra rá, hogy OTP 0% THM stb stb... Drone visszavisz "téves vásárlás" és azon mód ugyan azt a Dronet kicsi veszekedés után megvettem 0 % THM re(minden papírt vittem magammal a hitelhez, hiszen felkészült vagyok). 400e szépen ment lekötések közé és keresett 12 hónap alatt ~22 ezer forintott. Mindezt úgy, hogy észre se vettem, hogy leszedik azt a pár tízezer forintot... Tehát nagyon jó az a 0% THM
    Mindenki jól jár, te mert nálad marad a pénz, azt teszel vele amit akarsz.
    A bolt jól jár, mert ez a lehetőség miatt nála veszed meg.
    A bankszektor is, mert ugye tudvalevő, hogy ezek a nullás cuccok mögött mindig egy hitelkártya lapul így mozog a pénz rendesen.
    Továbbá az sem elhanyagolható, hogy ezekkel a csip-csup dolgokkal, ha rendre visszafizeted a bank szemébe jó hitelesnek minősülsz és, , ha valóban anyagi megfontolásból kell majd teszem azt 50 milla akkor egy pici plusz pozitívum az elbírálásnál,

    Viszont az érdekes, hogy egy bankszektorban dolgozó(t)nak (Ulthanito) ez miért nem így jön le elsőre, és miért inkább pont a csórósodott oldalát feszegeti !

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2020.02.18. 07:18:59
  • TDC Geronimo
    #102258
    Hunt showdown
  • Seth
    #102257
    Ez mi?
  • TDC Geronimo
    #102256
  • Tinman #102255
    Másra kell, nem nyomi konzolra/játékokra/tv-re és a más nem feltétlenül rezsi, hanem mondjuk szobafelújítás, tetőcsere, nyaralás, amik dettó várhatnak. Ergo ha én azt mondom holnap, hogy már pedig LG C9, akkor LG C9... de nem mondom, van fontosabb. (A statikus tartalom nálam ijesztően sok.)
  • darkSectorxxx #102254
    :D
  • Ulthanito
    #102253
    "hogy megvehetem egyben, ha akarom, de nálam akkor azt meg is érzi a családi kassza"

    Azaz, nem veheted meg.
  • Ulthanito
    #102252
    Akkor majd Moby elmegy Mohácsra. :)

    Vidd be Pécsre egy konzolboltba, leszedik (vagy letörik) neked.
  • darkSectorxxx #102251
    Köszönöm, rendes vagy de pestre én nagyon nehezen jutok el, vagy járok arra :S
  • darkSectorxxx #102250
    Az durva. Bárhogy feszegettem baszki nem ment, mindegy hagyom már.
  • Moby
    #102249
    Ha Bp-en jársz, hozd el, leszedem neked.
  • Ulthanito
    #102248
    Nekem pedig az a sarka jött le könnyen (ha szembe vagy vele, a bal oldali), és az USB csatis rész nehezen.
  • darkSectorxxx #102247
    Na nagy nehezen sikerült lefeszíteni a PS4 jelnél a sarkot, vagyis, jobb oldalt az USB csatiknál, de a másik sarka az isten faszának nem akar lepatanni, pedig már alányultam egy kanál markolatával a résbe és azzal próbáltam feszíteni, de semmi, csak meghajlik a műanyag.

    Az eszem megáll.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.02.16. 23:28:04
  • darkSectorxxx #102246
    Én basszus ma is próbáltam, egy ronggyal, ahogy Ulthanito is mondta, de így se akar megmozdulni basszus, pedig feszegetem, hogy már az ujjam eltörik, és én ha szemből nézem a konzolt, a bal oldali első csücskét próbáltam, mert a videóban is az volt, ott kezdte a srác... de nem megy basszus.

    Gondolom a Pro típusa nem lényeges. mert az enyim 7016B
  • darkSectorxxx #102245
    Pontosan.
  • darkSectorxxx #102244
    Ebben egyet kell értenem, de most általánossan beszéltem a hitelekről nem csak konzokok meg tv-k szintjén. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #102243
    Azért vagyok árérzékeny, mert ha holnaptól soha többé nem kéne dolgoznom és napi 10 órám lenne játszani, akkor SE érnék SOHA a játékaim végére. Ergo tényleg csak már akkor ugrok, ha nagyon jó a deal.

    Éppen ezt akartam írni. Ráadásul én tényleg szeretek pótolni vagy újrajátszani 20-30 éves vackokat, gyakran nagyobb kedvem van hozzájuk, mint valami újdonsághoz. Egyszerűen végtelen kedvemre való játékkal nem tudok rágerjedni egy új hardverre és a világ összes friss exkluzívjára sem.

    2020-ban alig használom ki a GTX 1060-amat is, jellemző, hogy a tavalyi day1-vásárlásaimhoz is bőven sok (DMC5, Disco Elysium.) Szóval 200k nem egy kifizethetetlen összeg, de ahhoz képest bitang sok, amennyit hardverre kell költenem. (Sosem cseréltem úgy CPU-t, hogy ne kellett volna munkára is jobb.)
  • Tinman #102242
    Ezek nálam mind legalább 8/10-et érnek...

    - Astro Bot Rescue Mission
    - Bloodborne
    - Concrete Genie
    - Days Gone
    - God of War
    - Gravity Rush 2
    - Gran Turismo Sport
    - Horizon Zero Dawn
    - Infamous First Light
    - Infamous Secon Son
    - The Last of Us
    - Rathcet & Clank
    - Spider-Man
    - Uncharted 4
    - Until Dawn

    Azért vagyok árérzékeny, mert ha holnaptól soha többé nem kéne dolgoznom és napi 10 órám lenne játszani, akkor SE érnék SOHA a játékaim végére. Ergo tényleg csak már akkor ugrok, ha nagyon jó a deal.
  • mucsácsó
    #102241
    hát, így PS4-en hirtelen, ami másztpléj mielőtt meghalsz:
    God of War, BB, UC4...
    ...esetleg HZD és Spider-Man - meg majd reméljük TLOUP2 és Csucsima, de amúgy jah - többi skippelhető, talán :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.16. 21:07:05
  • Kandurex
    #102240
    Szerintem egy generációba sincs 15 must play cím. De még 5 is döcögve, a többi multiplatform, tökmindegy min játszod. Szóval, nem veszed meg soha :))

    Egyébként meg fura az árérzékenység amikor a MR fajhoz tartozol ;)