121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #102528
    hát, fenntartásokkal kell kezelni erősen ezeket a pletykákat... :D
    de igen, kissé tényleg hihetetlen - de mégis magyarázat lehetne pár dologra :D

    az is lehet, hogy úgy vannak vele, hogy bejött ez midgen dolog, és tudnak a studiók fejlesztgetni egy gyengébb és erősebb hardverre is szimultán, úgyhogy akkor lesz egy olcsóbb és egy drágább modell kapásból - itt már bármi lehet...

    hozzáteszem, én örülnék ha csak 1-1 modell lenne - és még attól is jobban, ha az kitartana végig a gen végéig.. :D
  • darkSectorxxx #102527
    Egyeltalán nem hiszem el!

    De ha ez igaz lenne, megmagyxarázná a 9 + 13 Tflops értékekről szóló 2 pletykát is
  • TDC Geronimo
    #102526
    Az is elég vicces, hogy az FF7 remake demoval már 2 hónapja játszanak a hackerek mi meg még mindig nem kaptuk meg...
  • TDC Geronimo
    #102525
    Kis hunt videó jackfragstől :)

    Konzolon persze nem így néz ki sajnos majd a PS5, ha lesz rá patch, de a lényege ugyanaz :)

  • TDC Geronimo
    #102524
    Továbbra is kétlem, hogy lenne 2 modell, de ha lesz természetesen az erősebbet vesszük
  • Moby
    #102523
    Másik 340db játék megy rendesen, ezzel együtt nem kizárt. Én sem tudtam megszeretni, a gépem sem.
  • TDC Geronimo
    #102522
    Akkor ott nálad van valami, mert semmi lag nincs a játékban
  • Moby
    #102521
    Este csinálok róla videót. Kb mintha stadiaval nyomnám :D
  • TDC Geronimo
    #102520
    input lag? Semmilyen input lag nincs főleg nem action modeba
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.01. 12:53:46
  • LBandi77
    #102519
    Próbáld ki Darky,van benne 1 ilyen yokai támadás amivel az ellenfél támadását lehet megállítani illetve bénítani,rém egyszerű lett ezt használva.
  • Moby
    #102518
    Igen, és azt is, hogy a devekben megállt a szar keresztben, amikor bejelentették :)

    Mondjuk nem is jött lószar sem megjelenéskor. Csak a guerrilla istenek tudtak szállítani időre.
  • n000rbi
    #102517
    A ps4-be mennyivel a megjelenés előtt került 4 helyett 8gb ram? Az is valahogy tavasszal volt, ha jól emlékszem.
  • Moby
    #102516
    Én ezt nem tudom elképzelni. Specin változtatni ennyivel a megjelenés előtt már nem lehet. A devkitek kint vannak, a szoftveres háttérnek már stabilnak kell lennie, 6 hónap alatt nem lehet játékokat készíteni.
    Ha az xboxtól vannak ennyire beszarva, akkor ez sokat elmond az új sony vezetésről. Ráadásul a két lényeges dologból az egyikről mindkettő beszélt (megjelenés), a másikról egyik sem (ár). A százakárhánymillió ps4 userből meg van kb 5 millió, akit érdekel a speci, a többi azt sem tudja mi a ráktól működik a gépe.
    Amúgy továbbra sem a speci információk hiányoznak, hanem a játékok, az ár, a feature-ök, hogy mi lesz a VR-al, meg ilyenek. Csupa olyan kérdés, amit nem a koronavírus szabályoz. Szal ez a koronavírus mögé bujkálás szerintem eléggé invalid.
  • Moby
    #102515
    Az MS és a sony stratégiája az eddigiek alapján eltérhet. A sony valszeg nem akarja a korábbi verziókat a piacon tartani, de legalábbis mindet valszeg nem. Az MS-nél sem teljesen biztos ez, de erre utal az, hogy jó előre azt kommunikálja, hogy évekig mindent megkap a korábbi generáció is. A sony nem mond ilyet, bár a sony semmit nem mond gyakorlatilag, szal bármi lehet.
    Továbbra sem utal semmi arra, hogy lenne még egy xbox gép. Az egész valami pletyka alapján megy, de a pletykák annyit érnek, mint a februári ps5 bejelentés.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.03.01. 10:00:59
  • mucsácsó
    #102514
    nade akkor napi pletyka - bár sztem vótmá:

    New PS5 Leak Claims Sony is Developing Two Different Console Versions


    tudom, beszéltük, hogy fölös lenne egyszerre gyakorlatilag 4 gépet (PS4/PS5 base/pro) futtatni még x éven át, de ez így megmagyarázná azt, hogy miért olyan kurvaerős az XSX - mert az sem a "base" modell lesz :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.01. 09:40:21
  • mucsácsó
    #102513
    Pontosan, valami ilyesmit tudok én is elképzelni :\
    márminthogy SONY vár erre-arra, mert MS előttük jár most a konkrétumokat tekintve..

    btw, ennyit a februári kamupletykákról és az ilyen olyan SONY-konfokról, már március van
  • Voltan
    #102512
    Nekem is fura ez a nagyon nagy csend a Sony-nál. Van egy olyan érzésem, hogy a Microsoft most elkezdett szivárogtatni, hogy ilyen-meg olyan lesz az új gép, aztán az egész gyártás csúszik a vírus miatt. A sonynál nyilván ugyanez, de ők legalább bölcsen hallgatnak. Lemondják a sorozatgyártást, kicsit hegesztenek a gépen, kivárnak, és remélik, hogy kevesebb bukással kezdhetik el a dolgot. A Box már felfedett kártyákat, könnyen lehet, hogy már a gyártás is meg van szervezve, ami most bukik, de legalábbis csúszik. A Sony lehet, hogy még nem véglegesített ennyire a gyártóknál. Persze ez is találgatás, de logikus.
  • darkSectorxxx #102511
    Hát 3-4 délutánra nekem is. :P
  • TomStorm
    #102510
    Nekem meg hogy van a Ps Pro és jön a TLOU2.
    Ilyen érzésem van:)
  • darkSectorxxx #102509
    Gratula, én az első demonál tudtam hogy nekem az első részben elért egy véágigjáték untig elég volt, nagyon nem vágyok már vissza , pláne így, amilyen irreálisan durva ebben a nehézség, és gyengének tűnik a karakter.
    Van kis igényem a kihívásokra, de ez nekem így már nem élvezetes annyira. Rgiben is csak ugye egy bizonyos szelete kötött le a játéknak, az is sok agyvérzéssel járt akkoriban. :)
  • darkSectorxxx #102508
    Én a nehézségén már fennakadtam, inputlagig nem jutottam még el. :)
    Mondjuk ennyire durván nem éreztem irányításban gondokat, ugyanolyannak éreztem full mint az első részét is, nem mondom hogy precíz, de nálam ez nem okozott volna akkora gondot, ellenben az igen hogy értelmesen tudjak kitérni a támadások elől, hogy ebbe az irányitásnak mennyi szerepe volt nem tudom, lehet szimplán béna is voltam.
  • Moby
    #102507
    Kipróbáltam ezt a NIOH2-t, hátha ez a második majd elkap.
    Én azt nem értem hogy vagytok képesek játszani is ezzel. Olyan inputlag van nálam, hogy a kamerát nem tudom irányítani

    /Igazából inputlag nélkül se játszanám, de ez volt az első reakcióm.
  • darkSectorxxx #102506
    Szerintem van saját mutálódott verziójuk. :D

    De amúgy nem tudom miért van ekkora kuss náluk, de rohadtul nyugtalanító, most kicsit egyelőre olyan érzésem van a konzol piacon, hogy van a Microsoft, jön az XBX és ennyi.
    Most a Sony egyelőre ahogy mondod egy Tsushima és egy Last of Us , de ez a sokéves lábnyoma a Sony-nak.
  • Moby
    #102505
    Akkor mutassa be a sony a saját koronavírusát. Mostanában úgyis csak abban jók, hogy minden aktuálszarral foglalkoznak, csak azzal nem, amivel kéne. Minden konfot lemondanak, mer semmi sem jó nekik, de nem azért, mert máshol mutaják be. Seholsemmit nem mutatnak. Mondjuk ezért tényleg kár lenne megjelenni bárhol is.
    Ja de...egy nemlétező elektromos autót azt sikerült. Mer az kell, meg a sony egyébként is nagy tapaszlattal bíró, tradicionális autógyártó cég. Meg nincs belőle elég a piacon(aka papíron), hát most végre egyel bővült a szám. Hogy a konzolok? Ugyan...kitérdekel az? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.02.29. 21:54:27
  • darkSectorxxx #102504
    Vitába szállsz a médiával. :D Tudhatnád hogy mindenért a korona vírus a felelős. Tegnap megbotlottam a küszöbben, és azt kiáltottam, hogy a koronába bele. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.02.29. 21:38:34
  • mucsácsó
    #102503
    ehhhh igen, és sajnos nem is nagyon lesz szerintem :(
    majd talán jövőre... esetleg launchra jöhet 1-2 meglepi baszó cím, de picit úgy érzem, hogy bilibe lóg a kezünk :\

    szerintem is már kurvára el van húzva az egész, igencsak időszerű lenne belengetni 1-2 megatont, hogy legyen mint csámcsogni - de szvsz amíg nem pörög le a TLOUP2- és Csucsima-láz /azaz rilíz után 1-2 hónap - lásd pl. DS/, addig nem is fognak talán nagyon semmit még lóbálni (csak egy dolgot :)))), jóvanazúgy fókuszban, vegye csak a 110milliós PS4 bázis... :)))
    habár a backward comp. miatt meg végülis édesmindegy kéne legyen..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.29. 21:30:32
  • Moby
    #102502
    Mondjuk arra nem a koronavírus a magyarázat, hogy HÁROM éve nincs baszó sony játék bejelentve. Az is a Tsushima volt, amiből máig nem láttunk egy gameplayt sem. Se ps5, se ps5 játékok, se ps4 játékok, se semmi. A ps4 sikeréből tervezik vinni a bulit a következő 5 évig? Vagy ez lett az új kommunikációs stratégia, ez a panírozott fing, amit előadnak? :(
  • mucsácsó
    #102501
    adom :)
    bár szerintem jópár sajna nem fog kijönni ezek közül idén (pl. Elden Ring :((((( ) - de ne legyen igazam
  • j0nNyKa
    #102500
  • LBandi77
    #102499
    Az szép,én megveszem,a következő from játék-ig kitart nekem.
  • Seth
    #102498
    A főküldi meglett úgy 4 óra alatt, de utána megnyílt egy twilight és egy sub küldi, azokat még nem
  • LBandi77
    #102497
    Ami most van 3 napig kipróbálható azt is sikerült végigvinni? Én éjfélkor értem az 1.boss- hoz,mondhatom hogy taknyosra szopat.
    Darky nincs itt egyenlőre semmi build,csak kurva nehéz játék.
  • Seth
    #102496
    NiOh 2 szopóroller lesz úgy érzem :D Brutál nehéz volt ez a demó
  • mucsácsó
    #102495
    és nem úgy tűnik, hogy túlzottan javulna a helyzet, sőt... nyilván nem fog teljesen leállni a termelés, de rohadt nagy pofon ez a gazdaságnak, és ez napról napra csak zuhan szét :\ nem biztos, hogy lesz itt új gen 2020 végére, ha nem javul a helyzet kurvagyorsan... :\ :D
  • Ulthanito
    #102494
    DLC-t én is adnám.
  • Ulthanito
    #102493
    Na, a GDC-t is magával vitte a COVID-19.

    Meglepődnék, ha zéró hatása lenne mindennek az új konzolok megjelenésére. Bár lehet, hogy lesz COVID-19 bundle, amiben egy fiola fertőtlenítő folyadékot adnak a konzol mellé. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.02.29. 07:20:43
  • n000rbi
    #102492
    Jövő héten lesz valami bejelentés Kojimáéktól.
    A “silent” szó miatt és amiért a ceruzán a “Pyramid” felirat van, mindenki a Silent Hills-ben reménykedik. Mondjuk én egy DS dlc-nek is örülnék, de az se baj, ha mégis sikerül összehozni ezt a horrorjátékot a Konami nélkül.
  • Ulthanito
    #102491
    Szerintem a magyarokat IP alapján pillanatok alatt bannolni fogják. :-D

    20 forintért azanyjukatismegbasznák, majd biztos nem élnek vissza a 30 nappal! :-D
  • Ulthanito
    #102490
    Ez tuti eredeti, Yoshida megmondta.
  • Ulthanito
    #102489
    Meglepődnék, ha nem futna