121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #102568
    Várj, a hype, nem feltétlen hoz sikert.
    A hype az ha csak a reklámban merül ki, az nem számít.

    Csak az a hype számít, amit a játékosok tesznek ha megveszik és játszanak vele.

    Túlságossan más ez mint amit a fanok régen megszoktak, ez vissza is üthet sok embernél.

    Volt hype az Alan Wake-nek is.
  • darkSectorxxx #102567
    Nem lesz folytatás? What?
    Hát nem azt mondták, hogy az egész játékot kiadják, csak több részben, akkor ez mégsem egy nagy komplex játék lesz?
  • TDC Geronimo
    #102566
    Egyik legjobban hypeolt játék ezer éve. Hogyne lenne sikeres
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.02. 22:45:27
  • Kandurex
    #102565
    Remélem, h sikeres lesz az FF Remake, mert ugye nem lesz folytatás, ha nem kaszálnak. Hiába is jön be az old school játékosoknak.
  • darkSectorxxx #102564
    Nem hinném hogy ezzel a FF7-el valaha is fogok nagyon játszani, de kegyetlen szép ahogy kinéz a játék.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.03.02. 21:47:53
  • Moby
    #102563
    Jah, eléggé baszó. Valszeg Day1.
  • n000rbi
    #102562
    Valami 7.6gb rémlik...
  • TBTPumpa
    #102561
    Mekkora méretű a demó?
  • Tatyla
    #102560
    Final Fantasy VII remake demót végig toltam de ez day one és állítólag lesz Logannál kód
  • TDC Geronimo
    #102559
    és? lesznek jó exek? lesznek. Jobb lesz a gép, mint a ps4? jobb. Minden játékot ebben a genben psre vettem így az meglesz ps5ön is? igen

    igazából ps5 info nekem csak azért kéne, hogy végre megtudjuk hivatalosan is a ficsőket, megjelenést stb. A többi nem érdekel, ígyis úgyis day1
  • ppista
    #102558
    Annyiban igaza van, hogy semmit sem tudunk a PS5-ről, és a rá készülő játékokról. Minden csak spekuláció ami eddig terjed az Internet bugyraiban.
    Az viszont tény, maga Spencer mondta, hogy XSX exkluzív nem lesz évekig. Szóval így patt a helyzet. :)
  • Evoluti0N
    #102557
    Én is PS4 Pro-n játszottam PC helyett. Habár az se éppen csúcs szuper. 1080p, időnként 60FPS, de sokszor inkább 40. Sima PS4-en ugyanez a helyzet, csak az 900p.
    Azonban a PC verzió nálam crashelt, meg minden szart csinált, szal inkább ment a refund és maradt a PS4 Pro verzió.
  • Tinman #102556
    A grafika 4k maxon is okádék, a frémepacing röhej, a settginsbe, ha bármit állítasz kifagy PC-n a cucc, valamit 3 év alatt egyetlen egy patch-et nem toltak ki hozzá. PC-n konkrétan inferior port. Azon ritka esetek egyike, amikor a konzolos verziót kell választani :-(
  • TDC Geronimo
    #102555
    Hogyne :D

    3 éven belül csupán kijön a spiderman folytatás, GoW folytatás, HZD2, demon souls remake meg fene tudja még mi, amiket nem jelentettek be.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.02. 13:44:37
  • TDC Geronimo
    #102554
    huh fasza volt ez az FF demo. Gyönyörű a játék és a HDR elsőosztályú. Day 1
  • CptFlint
    #102553
    Anno még Shu mondta, hogy sok minden nincsen még bejelentve, amin dolgoznak nextgenre, és majd akkor jelentik be, mikor a gépet is részletezik. Lesznek még itt meglepetések.
  • Ulthanito
    #102552
    A jelenlegi információk szerint szerintem a legjobb stratégia most megvenni majd az XSX-et, és PS4 (Prót) meg megtartani az exkluzívokra. Vagy 3 évig úgyse jön PS5-exkluzív játék.
  • Seth
    #102551
    "és csak 2022-ben lesz vége a harmadik epizóddal"

    Jaj de optimista vagy. Akkor még csak a 2.epizódot promózzák :)
  • ppista
    #102550
    Sajnos erre nincs hivatalos nyilatkozat a SE részéről. Az én álmodozó énem szeretné azt hinni, hogy jövő év végén kijön a játék második fele, de a reálisabb énem azt mondja, erre esély sincs, és csak 2022-ben lesz vége a harmadik epizóddal. Vagy még később, ami pokoli gáz. :(
  • Seth
    #102549
    A 3.kezdésnél teljesen más irányba megy a cucc. Nem vitted végig ;)
  • Moby
    #102548
    Tudja azt bárki, hogy mikor van? Én ott akadtam le, hogy még ők sem tudják hány részletben fogják kiadni.
  • Kandurex
    #102547
    Érdekes, nagyon érdekes....
  • n000rbi
    #102546
    Az elején azt mondtam ez press négyzet to win, aztán elértem a skorpióakármi robotig, ott feküdtem fél perc után. Egyébként hangulatos, baromi jól fest és a 30-at tudja tartani :)
  • ppista
    #102545
    Aki a kilencvenes években játszott vele, annak maga a tömény élvezet. Aki most játszik vele először, az csak pislog, mire fel ez a nagy felhajtás. Amúgy gyönyörű, és veszett jól szól, bár ha csúnya lenne engem az sem zavarna. Pazar egy cucc lesz, csak ne kellene rá annyit várna a teljes élményhez.
  • Kandurex
    #102544
    Meséljetek, milyen az FF7?
  • darkSectorxxx #102543
    Dehogyis.
  • Kandurex
    #102542
    "fehérbugyis-miniszoknyás"

    Rágja meg Papó!
  • Evoluti0N
    #102541
    ÓÓóóóóó :O ó. Megy itt a Nier Automata hate ezerrel. :D
    Nekem máig egyik kedvenc játékom. Csak, h ellensúlyozzam ezt a sok negatív hozzászólást. :D
  • Ulthanito
    #102540
    Nagyon jó értékeléseket kapott pedig, és még dicsérték is több helyen, utólag én sem értem, hogy miért, de már nem is érdekel.
  • mucsácsó
    #102539
    én még Kandurextől vettem át a lemezt, mikor törött lábbal főállásban játszogattam :D nekem tetszett, de a végére már rohadtul untam én is...
    a sárgás világtól és buzi zenéktől nekem is már hányingerem volt, és az a játék már megjelenéskor is egy lastgen szar volt a grafikát tekintve - de nem is attól volt jó :D és ugye több befejezése is van, de ahhoz többször is végig kell told. na én azt kihagytam, nincs az a isten, hogy még1x végigvergődjem :D
  • Moby
    #102538
    XBOX-ra nincs lemezesen (PS4-re se nagyon fordul elő), meg nagyon biztos voltam a dolgomban, simán felültem a korabeli hype-nak, ami 0gy utólag inkább szólhatott a fehérbugyis-miniszoknyás pixelpicsának, mint a játéknak. Mer az eléggé meh...
  • Ulthanito
    #102537
    Én azt lemezesen vettem meg, pár órát szenvedtem vele, de az istennek nem akart tetszeni. Ronda volt, buta a térképe, sárgás-barnás az egész, eladtam a picsába.
  • n000rbi
    #102536
    FF7 remake demo tölthető a store-ból, akit érdekel.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.03.02. 09:28:25
  • mucsácsó
    #102535
    elég faszán néz ki tényleg :) bár hozzáteszem, semmi nextgent nem látok benne :D

    még a kommentáros gameplayt néztem, igazából szoksásos looter-shooter, Division / Destiny-feeling.. meglássuk :)
    bár ha nem People Can Fly fejlesztené, engem nem érdekelne túlzottan :)
  • Moby
    #102534
    Hát én az idén vettem eddig egy Nier Automatát, mer végre leakciózták (xboxra is, pedig majdnem megvettem ps4-re). Lenyomtam az első bosst, és ennyi. Szerintem sose indítom el többet. Nem érdekel egy centire sem. Ronda is, a harc se tetszik, pedig azért vártam a leárazásra, mert a demo tetszett anno. Totál ki vagyok égve :D
  • Ulthanito
    #102533
    Ha így lesz, az se zavar egyáltalán. Két hónap eltelt az évből, és idén játékra 300 forintot költöttem. És sorra játszom a közelmúltban megjelent játékokat - Plague Tale, Frostpunk, közben megettem reggelire a Witcher 2-t, már be van tárazva a Yakuza 0, úgyhogy a Sony nem nagyon érdekel mostanában.

    És közben meg egyre inkább érik a gondolat, hogy kiváló platform és ekoszisztéma lesz nekem az XSX a következő generációban, akármikor is jön.
  • Ulthanito
    #102532
    No hit, no dodge challenge 1 millió forint?
  • szebag79
    #102531
    Az eddigi trailerek nem hoztak lázba, de ez baromi hangulatosan néz ki
  • TomStorm
    #102530
    De szép visszatérni DS-be!Új kezdet,offline:)
  • darkSectorxxx #102529
    De hangsúlyozom kiba nagy hülyeségnek tartanám a 2 gépet az mellett, hogy ők még 1 gépben se tudtak eddig infot megosztani velünk. :D Vicces lenne, de lehet csak szivatás, és a Microsoft miatt van az egész és semmi para csak titokban van minden. Vagyis hivatalos infoként.