121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #102608
    Hjjja, dilemma. Igazából nincs rá szükségem, teljesen jól működik a mostani tévém, nagyon szeretem is, pláne az okos távirányítóját. De ha jön az új gen, akár XSX lesz akár PS5, nem lenne rossz felvértezni egy új tévével.

    Hajtani nem hajt a tatár, és az ára úgyis csak csökken, fél év múlva már ennyibe se fog kerülni. Az én rezervációs áram egy tévére az olyan 500k körüli (emlékszem, hogy amikor négy éve vettem a mostani tévét, egyszer hazamentem a boltból, hogy ááá, nem akarok ennyi pénzt kiadni rá - 550 körülről volt leárazva 430 ezerre -. Ahogy hazaértem, már ültem is vissza a kocsiba, visszamentem és megvettem. :)

    Bár most kapok majd a hónap végén éves bónuszt, szóval nem kéne, hogy zavarjon, de akkor is kicsit túlzásnak érzem. Ennyiért mások autót vesznek, nem egy tévét. :)

    Biztos, hogy imádnám, ráadásul a mostanit el is adnám, azért is még egy 100-ast szerintem lehet kérni használtban (KS7000).

    Eeeeeejjjjjj....
  • TDC Geronimo
    #102607
    Ne gondolkozz, vedd meg. Brutal jo tv. Minden penzt meger szerintem.
  • Ulthanito
    #102606
    Én akarok, de 65-ösben, az meg olyan 680 ezer még mindig.

    Ooops, most olvasom Norbit.

    (f*szért olvastam el, amit írt, most ezerrel agyalok...) :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.03.05. 07:31:40
  • Rage47
    #102605
    nem kell, hogy olyan halk legyen, mint egy switch, elég ha olyan halk, mint egy xbox one s :D
    sima xbox one-ról vándoroltam át ps4 slimre, és hát durva néha, miket művel a ps :D most épp a tomb raider 3-at gyűröm és szereti megpörgetni rendesen a ventit.
    bár lehet kéne egy újrapasztázás is már 3 év után, de sztem nem sokat számítana
  • TDC Geronimo
    #102604
    Az szép
  • n000rbi
    #102603
    A 65-ös most 580 az MM-ben, az elég durva ár.
  • TDC Geronimo
    #102602
    LG CX áprilisban jön elvileg 2300 euros áron az 55ös. Szerintem C9 addigra 400 alatt lesz simán idehaza, már most is sok helyen annyi, én azt ajánlom, aki tvt akar nextgenre
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.04. 19:46:21
  • darkSectorxxx #102601


    Brutálisan szép az a játék ilyen remaster tekintetben! Tetszeni fog nagyon és extra gyüjthető cuccok vannak ebben még.
  • TomStorm
    #102600
    Na erre kiváncsi vagyok,töltöm!
  • darkSectorxxx #102599
    Igen
  • TomStorm
    #102598
    Most nézem Shadow of the Colossus a havi free game:O
  • darkSectorxxx #102597
    Nem csak te gondolkodtál el az elmúlt 2-3 hónap eseményei miatt.
    Még azt se tudnám mondani, hogy érdekel a Tsushima meg TLOU 2 ps5 kinézettel.
  • darkSectorxxx #102596
    Xbox S-t pont nem hallottam még müködés közben, de az X az kegyetlen halk...
  • darkSectorxxx #102595
    Akkor nem kell várnod már, mert a PS5 tuti nem lesz halkabb mint egy switch. :)
  • mucsácsó
    #102594
    az kemény, még nem láttam One X-et élőben sosem, szóval azzal nem volt még így tapasztalatom - de akkor tényleg egy bazárifos a PS4 hűtése, kiadástól függetlenül :D

    bár valszeg egyedül vagyok olyan, akit ez annyira nem zavar - egy bizonyos fokig - de amikor már nem tudod ellensúlyozni felhangosított TV-vel sem, az már rohadt gáz ...no meg hát esetleg ha valaki van még a szobában rajtad kívül, és ő pihenne.. :D
  • Ulthanito
    #102593
    Szerintem alapvető jogos elvárás az, hogy ha veszek egy konzolt, az ne legyen hangos. Pláne ne olyan, mint a PS4. Az egyik barátom konkrétan emiatt nem vesz PS5-öt majd, megmondta, lefossa, hogy milyen exkluzívok vannak, ha ugyanolyan hangos lesz, kizárt, hogy ő még 7 évet szenved ezzel, inkább XSX-re vált.

    Nálam is vaskosan benne van abban, hogy vélhetően előbb XSX-em lesz, mint PS5.
  • Moby
    #102592
    A One X-ben is bloweres venti van, nem ezen múlik.

    mucsácsó: funfact: az S hangosabb, mint az X (tényleg) :D
  • Rage47
    #102591
    Hát ha a PS5 is hangos lesz, akkor inkább veszek egy Switch-et :D
  • mucsácsó
    #102590
    még a One S is kibaszott halk, konkrétan nem hittem el, hogy be van kapcsolva :D akkor ad ki hangot, ha tekeri a lemezt... amúgy totál néma, egy PS4 (Pro)-hez képest. anno már a base PS4 is fel akart szállni az UC4 alatt - főleg ha nyomtál egy home/share gombot közben :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.03. 21:40:37
  • n000rbi
    #102589
    Na igen :)
    Ha a Sony végre elfelejtené a fostos blower ventiket, már sokkal beljebb lennénk.
  • Moby
    #102588
    One X?
  • AntiHero
    #102587
    Tudom. De lassan ràjövök, hogy inkàbb jàtszom rosszabb grafikàval, de nyugalomba. Mint über grafikàval..de hang zavarban.

    Persze megoldàs egy füles. De nem akarok fülesben jàtszani mondjuk egy single player jàtékot.
  • TDC Geronimo
    #102586
    jó hát azért ott van különbség erőben is meg hőtermelésben :)
  • AntiHero
    #102585
    Amúgy engem ez pont zavar akkor.
    Kifizetek én 200k-t egy konzolra..de akkor legyen csendes.

    Mondjuk csak azóta vagyok így ezzel mióta Switchem van. Olyan jól el szórakozok vele..mégsem akar felszàlni a holdra, mint a PS4 pro-m.
  • Tinman #102584
    A TBS-el nem lenne gond, ha jól lenne megcsinálva, de a korábbi FF részekben a random encounter miatt, az egész egy nagy kínszenvedés. A legjobb amikor maxos karikkal csapatsz és egy korábbi helyszínre visszamész, majd a LVL1-es mob neked ront, üt beléd 0-át, te ütsz bele 900-at, azonnal meghal, kapsz 1 XP-t és 1 gilt. De elment az egészre legalább 1 perced és ezen az se segít, amikor LVL 10-el játszod el u.e. 5 perccel később.
  • Ulthanito
    #102583
    Ne legyenek illúzióid, nem lesz csendes a konzol. Ha tudnának normál hűtést csinálni, nem röhögtették volna ki magukat a PS4-gyel.
  • TBTPumpa
    #102582
    Köszönöm!
  • mucsácsó
    #102581
    ment PM :)
  • TBTPumpa
    #102580
    Köszönöm!

    #102560
    Ilyen kódot honnét szereztek?
    Platinumshop-nál van előrendelésem a lemezes verzióra, csak az meg úgy hirtelen drágult 5000 Ft-ot, mindenféle figyelmeztetés nélkül.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.03. 11:39:43
  • ppista
    #102579
    Ismétlem, SEMMIT nem tudunk még a PS5-ről (ebbe beletartozik a csendessége is), és a rá készülő játékokról, ahogy arról sem melyik lesz exluzív és melyik nem. Persze teóriákat lehet gyártani raklapszámra, abból senkinek nem lesz baja.
  • Moby
    #102578
    Áldom az MS-t, hogy belekereült a gamepassba. Fent volt a vásárlási listámon nem is tudom mióta, rögtön ráugrottam, ahogy bekerült a GP-ba. Kb 1 órát volt a gépemen. Ha nincs a GP, simán úgy jártam volna vele, mint a Nierrel :)
    Szerencsére ez a FF7 remake nyomokban sem hasonlít hozzá.
  • Kongy
    #102577
    FFXV egyébként még a könnyen fogyasztható FF-játékok közé tartozik szerintem. Még engem is lekötött pár óra erejéig, amíg el nem jutottam a szokásos japán agymenéses részekhez, mint pl random questet adó beszélő macskafajzat. A többi korábbi FF-játékot rendre hányással küszködve dobtam félre, köszönhetően a körökre osztott harcrendszernek, amivel engem személy szerint a világból is ki lehet kergetni..
  • mucsácsó
    #102576
    elhiszem, hogy jó volt, mert sokan írtátok ezt, hogy más minden végigjátszás - de nekem elég volt a végére (mármint hogy az első endingre :D) bőven belőle. majd max a kövi Nier :)) kíváncsi leszek, hogy Platinum majd nextgenre mit pakol össze..
  • Voltan
    #102575
    Igen, a langyi karakterek nekem sem voltak szimpatikusak, főleg a kis ugribugri fotós gyerek, na azt otthagytam volna valahol az út szélén a f*szba. :) De az igazi bajom nekem a rengeteg, hosszú autókázással volt, ahol ráadásul NEM IS TE VEZETSZ, vagy csak nagyon közvetetten.

    Persze erre írták, hogy "jaj, hát ez egy road trip, meg a barátságról, és felnőtté válásról szól, meg szimbólumok, meg blablabla. OK, de én játszani szeretnék egy játékkal, nem egy csapat elsőéves meleg főiskolás nyári kirándulását nézni vazze.. :D
    Szóval én is félbehagytam végül, elfogyott a türelmem. Sajnáltam, mert amúgy azok a részei, amiket játéknak lehetett nevezni, teljesen jók voltak, nekem a harccal sem bolt bajom.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2020.03.03. 09:21:41
  • Kandurex
    #102574
    Fúúú, attól a buzitempótól nekem is állt a szőr a hátamon. Félreértés ne essék, nem akarom a homár barátainkat bántani, ha nem jön be a másik nem, akkor nem jön be, de az rettenetes karakterek a bőrcuccokba....rossz volt, kényelmetlen érzés!

    Amúgy nem tudom, talán van benne classic mód.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.03. 08:34:49
  • Ulthanito
    #102573
    Szerintem nem patt, mert akkor 2-3 évig, amíg nem lesz PS5-exkluzív cím, tolhatod az erősebb és CSENDESEBB hardveren, a vélhetően jobb fícsörökkel az összes multiplatform címet. Ami PS-exkluzív cím meg időközben megjelenik, letolod Prón.
  • Ulthanito
    #102572
    Ez mennyire hasonlít a FFXV.re? Mert azt elkezdtem, bele is toltam pár órát, de egyrészt a túlságosan femininizált férfi karakterektől kicsit forgott a gyomrom, másrészt a harcrendszere nagyon nem tetszett.

    Ez ugyanaz, csak pepitában?

  • darkSectorxxx #102571
    Nem feltétlen gondolnám, de majd kiderül. :)
  • Rage47
    #102570
    mindegyik végigjátszás más, nem is azzal a karakterrel vagy meg rövidebb is stb. sőt valamelyik folytatja a sztorit.
    de hát mind1 már :D
    nekem egyik legjobb játék a genben
  • TDC Geronimo
    #102569
    Szerinted nem fogják tonnaszámra venni a játékot, amire az van írva final fantasy? -.-