121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #102649
    Sony azért durva. PS4 is elég szépen hagyja el a gent. Dreams, nioh2, FF7, last of us 2 és GoT
  • TomStorm
    #102648
    Jézusom 2:10-től hogy néz ez ki:O
    Akarom most!!
  • TDC Geronimo
    #102647
    A The Last of Us series is in the works at HBO from Chernobyl creator Craig Mazin and The Last of Us creative director Neil Druckmann.

    wow! ez fasza lesz
  • TDC Geronimo
    #102646
    "We’re so psyched to be teaming up with @HBO to create a new The Last of Us series with @Neil_Druckmann and @clmazin at the helm:"

    :O
  • darkSectorxxx #102645
    :D
  • darkSectorxxx #102644
    Én a legelső trailer óta jobban vártam mint a Lasszófazst, meg az Infamous miatt a Sucker Punch játékát eleve vártam, nekem nagyon tetszett a SS és a FL is Ps4-re. :)
  • TBTPumpa
    #102643
    És az elmaradhatatlan kawaii waifu hol marad? Amíg nem mutatják, addig nem lesz előrendelés. Ezzel a videóval nem tudtok még meggyőzni!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.03.05. 18:40:40
  • Mephike
    #102642
    Eddig is tetszett a játék, de most már véglegessé vált számomra, hogy ezzel játszanom kell, amint csak lehet.
  • darkSectorxxx #102641
    Pontosan, szerintem is, azt akarták hogy az év második felébe lehetőleg inkább konzolokat rendeljenek elő ne 20 ezres játékokat. :D
  • darkSectorxxx #102640
    Igen!

  • mucsácsó
    #102639
    durva, hogy bevállalták a nyarat, pedig ott aztán nem jön sose semmi blockbuster cucc.. :D
    bár muszáj volt, mert az ősz már "késő" lett volna, addigra már a PS5-öt kell pusholni...

    várós-várós - de ezzel már lehet megvárom inkább a PS5-öt, vagy nemtom... :)
  • Kandurex
    #102638
    Csucsi

  • TDC Geronimo
    #102637
    Huh nagyon durvan nez ki ez is, art gyonyoru
  • darkSectorxxx #102636
    Jeah!

    1 Hónapom lesz a The Last of Us-ra! :D
  • TDC Geronimo
    #102635
    Na csucsima juni 26. Sokkal korabban mint gondoltam. Van trailer is de mobilrol most nem rakom be
  • darkSectorxxx #102634
    Akkor valszeg a haverom mikor látta hogy ott fent van a Black Mirror, akkor nem bejelentkezve a profiljába nézte meg, hanem csak rákeresett.
    Persze akkor nem is lep így meg ha itt nálunk ugyanannyi a kevesebb kontent mint máshol. A PS Store is ilyen igazából. Iszonyatsok opció hiányzik nekünk.
  • TBTPumpa
    #102633
    Ezt is jó lenne beszerezni.
  • TDC Geronimo
    #102632
    Fura. Azt tudom hogy 2 app van fent es a feher logos az a regi, az nem megy mar, viszont van tavaly ota egy uj fekete logos. Azt kell most hasznalni
  • Ulthanito
    #102631
    Oké, köszi, nekem akkor ez így elég.

    Mondom mégegszer, a flagship tévével kapcsolatban tele a net sirámokkal, hogy nincs rajta HBO Go app (amit linkeltem is az) És ugyanaz a tévé.
  • TDC Geronimo
    #102629
    En hasznalom a tvn az amazont, Netflixet es az hbo go appot is. Ott nezem az outsidert pl. LG flagship tvrol beszelunk. Szep is lenne ha trukkozni kene hogy legyen pl hbo go
  • j0nNyKa
    #102628
    "mindent feldob ami magyarorszagon elerheto content" ez van, valszeg a black mirror film nalunk nem elerheto, de ez fuggetlen a magyar felirattol / szinkrontol, gondolom inkabb jogi cucc lehet, hogy melyik orszagba melyik content mehet ki
    regiot nem tudsz allitani, vpnnel meg lehet probalni megkerulni, de a netflix ezeket eleg jol kivedi, ha meg sikerul is atverni vpnnel, jo esellyel ban lesz a vege rovid idon belul

    egyebkent ez elegge sux, az irorszagi netflixen -hasrautok- vagy 10-20x tobb content van mint a magyaron, es ugyanannyiba kerul az elofizu
  • darkSectorxxx #102627
    Ja értem, csak mert valaki mondta hogy magyar profillal pl nem látta azt a jó kis extar interaktív Black Mirror filmet. És azért gondoltam hogy régiónként szelektál és régiot kell mindig váltogatni a menübe ha más tartalmakat szeretnék.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.03.05. 15:32:44
  • j0nNyKa
    #102626
    dehogy, mindent feldob ami magyarorszagon elerheto content - a magyar felirat / szinkron pedig egy olyan (viszonylag uj) plusz, amit mindenkinek feldob orszagtol fuggetlenul, ugyanugy ahogy -ha elerheto- neked is feldobja a roman feliratot, meg a kinait, meg mindet
  • darkSectorxxx #102625
    Akartam is kérdezni, ha magyarként regelek Netflixre akkor csak a magyar feliratos/szinkronos dolgokat dobja fel nekem?
  • Ulthanito
    #102624
    Persze hogy van go app,

    Annyira nem persze, rengeteg helyen olvasom, hogy nincs.

    Akkor van, különálló app (mint a Netflix), és te már használtad/használod is, és működik, trükkök nélkül, nem az Amazon appon belülről elérve az HBO-t?

  • mucsácsó
    #102623
    persze értem én, csak nálam a TV-n nincs HBO GO app, azért használom :) Netflixes van, de undorító lomha laggos a TV app, meg távirányítóval bohóckodni rajta... :D bár legjobban az fáj ezzel a TV-vel, hogy nem támogatja az E-AC3-at, és mindig konvertálgathatom a cuccokat...
  • darkSectorxxx #102622
    Persze értelek, csak nah, amióta a tv-k ennyi mindent tudnak, usb meg net, azóta szerintem a médialejátszók eléggé durván hanyatlásaba foghattak. :) Max oda fogy iylen dvd meg BR lejátszó, családnak akik rendesen lemezen vásárolgatnak filmeket.
  • TDC Geronimo
    #102621
    Persze hogy van go app, de ezt mar irtam regebben is. 800 nithez meg annyit, hogy ez a tv elevenen falja fel a te 1200as samsungodat HDR tartalomnal (is). Nem minden a nit, a "vegtelen" kontraszt es atomfekete fekete miatt brutal jo a HDR. Persze olyan helyre nem ajanlott, ahol szembe vele ott az ablak, amin ezerrel sut be a nap. OLED sotetebb szobaban nez ki a legjobban. HDR10+ meg lofasz. Ott a dolby vision, az jobb es elterjettebb
  • mucsácsó
    #102620
    oké-oké, csak egy tipp volt :D eleinte én is úgy voltam vele, hogy ezért nem nyüstölöm a PS4-et, de mostmár teljesen leszarom, hogy mivan vele, úgyhogy valszeg azért is van ez így nálam :D
  • Ulthanito
    #102619
    Nyomja a fene, a konzol játékra való. Eszemben sincs szarakodni azon bármilyen applikációval.
  • darkSectorxxx #102618
    Azért ha már HBO GO, én se konzolt szeretnék pörgetni pluszba meg hallani a hangját. :) Vagyis ez nagyon kényelmetlen megoldás szerintem. :)
  • darkSectorxxx #102617
    Ja persze nem azért, csak azt hittem Netflixen szinte minden megvan. Tudom manapság nem nagyon néznek az emberek tvadást, csak hogy a Netflix azt hittem lefed mindent.
  • mucsácsó
    #102616
    hát de nyomjad PS4-ről :D én is onnan tolom az HBO GO-t meg Netflixet is - hozzáteszem, az emberiség segglyuka a GO app a PS4-en, de ha elindítod a filmet, és nem nyúlsz hozzá, akkor működik szépen :D csak folytatni ne akarj félbehagyott filmet, mert az az utasítást képtelen feldolgozni 99%-ban :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.05. 14:32:19
  • Ulthanito
    #102615
    Ízlések és pofonok, de igen, szoktunk. Mind a kettőt nézzük. Mivel nincs tvnk (hardver van, adás nincs), ha lenne, se néznénk, ezen a két appon szoktunk tartalmat fogyasztani. Ezért fontos nekem mindkettő.
  • darkSectorxxx #102614
    Szoktál Go-zni?
    Azt hittem sokkal jobb a Netflix.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.03.05. 14:13:21
  • Ulthanito
    #102613
    Még mindig nem láttam sehol, hogy van hozzá HBO GO App. A Netflixet és Amazont minden tesztben írják, de HBO Go-nélkül nálam nem játszik ez (se).
  • n000rbi
    #102612
    Főleg, amikor szarul, vagy egyáltalán nem implementálják. (van ugye jónéhány példa)
    Személy szerint igyekszem kitartani a ps5-ig a meglévő setuppal, ezen csak valami ennél az 580-nál is őrültebb akció változtathat. :)

    @mucsácsó: nekem sincs nagyon szívem leváltani a W829-et
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.03.05. 13:48:39
  • mucsácsó
    #102611
    Kb. a szívemből szóltál, eddig bárkinek említettem, hogy 400 körül akartam TV-t (pár hete annyi volt a C9 MM-ben), mindenki kiakadt, hogy nem vagyok normális, mert már 150 is sok egy tévéért... :D

    de én is így látom, hogy KELLENI FOG a minőség miatt, és én el is hiszem Geronak, pedig én csak kiállítva láttam a demókat rajtuk - plusz ezt azért nem 1-2 évre veszed, hanem 5-7 évre akár...és akkor ha nagyon durván számolunk, havi 8-10 ropit bőven megér a hobbyd szerintem csúcsminőségben, plusz nyilván filmeztek is rajta, vagy egyéb használat :)

    a mostani 5 éve nyúzott SONY W706-om is a proli FHD-hoz képest gyönyörű szvsz, és a szívem fog megszakadni ezért a szutyokért, de tovább kell lépni..
  • Ulthanito
    #102610
    "Habár a C9 maximum fényessége 780 nit körül alakul, ami elmarad egy Samsung-féle, hagyományos LCD technológiát használó kvantumpöttyös QLED tévéktől, de ez még mindig bőven elég arra, hogy a HDR10, a HLG és Dolby Vision technológiával felturbózott HDR tartalmak tökéletesen jelenjenek meg a képernyőn."

    Ez kicsit aggaszt, ugyanis a KS7000 1200 nit maximumot hoz, azért ez ennél lényegesen kevesebb. Mindenütt azt olvastam, hogy egy normál HDR-es tartalomhoz minimum 1000 nit kell.

    Ja, és nem tudja a HDR10+t.

    //rossz jel, hogy már a teszteket olvasgatom...
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.03.05. 13:44:21
  • TDC Geronimo
    #102609
    Hidd el szukseged van ra :D

    Ahogy meglatod hogy nez ki SDR meg HDR tartalom rajta egybol rajossz, hogy szart neztel eddig :D