121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #111922
    A legújabb opelt veszed meg, de ezek az autós példák annyira hónaljszagúak, hogy én szégyelem magam helyetted :P

    /maximum a hi-tech opeled hasonlít nyomokban egy korábbi kadettre
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.10.28. 12:49:22
  • Ulthanito
    #111921
    Ha veszel egy Opel Kadettet 2020-ban, életed első autójaként, akkor érezheted, hogy az elavult?

    Na ugye.

  • Moby
    #111920
    Elavlult? Hogyan avulhatott el, ha tök új játék lesz(neked)?
    A DeS-ben vannak olyan játékelemek, amik azóta egyik from játékban sem köszöntek vissza.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.10.28. 12:38:57
  • Ulthanito
    #111919
    Nekem ez egy tök új játék lesz, mintha új lenne, bár azért tegyük hozzá, hogy az elavult játékmechanika miatt azért mégsem lesz annyira új hatású.

    Nem hajt a tatár vele, ha nem jut gép, akkor majd tavasszal letolom, ott lesz az Xbox addig, jön a Medium, GP-ben is van pár cím, amivel elleszek. Ja, és a CP 7 ezerért, ami ugye ki tudja, mikor jön. :)
  • Moby
    #111918
    Az alapjátékot sem PS4-en kéne tolnod, amikor ottlesz ez. Igazából nincs egyetlen olyan indok, ami okán bármit is jobb lenne PS4-en tolni.
  • Tikal #111917
    Ezzel én is így vagyok, de nekem nem szállítanak korábban :D
  • Harlekin
    #111916
    Nem érdekel a next gen játék annyira. Engem a gépnek a birtoklása érdekel! Legyen nálam megjelenés napján!. Ha odanézek tudjam, hogy van. Mert Ott feszít a tv alatt. Kell első nap és kész. Csak ez érdekel. Ez mindig is így volt eddig is. Xbox one-t is vettem első nap, pedig nálunk meg se jelent :-D Játék meg van tucat szám... Úgy se játszok mással csak a warzonnal... :-D
  • Harlekin
    #111915
    Ami 19.-én jelenik meg, az engem nem érint! Ami viszont érdekel az 10.-én jelenik meg.
  • lwb
    #111914
    DeS remake, rongyosra játszottam PS3-on. Nagyon szerettem, biztos erre is megveszem, de nem system seller nekem. Tudok várni. A pókember standalone dlc-vel meg annyi a bajom, hogy még egyelőre az alapjátékot sem vittem végig. És elsőnek azt szeretném. Szóval azt sanszos meg se veszem még vagy egy évig.
  • mucsácsó
    #111913
    persze, nálam PS3-on pörgött :D
    bár igaz, csak az első pár boss ment le, és utána offoltam, mert felkúrt, olyan nehéz volt (igaz, akkoriban még full nem értettem rendesen a souls-formulát)
    így ki nem platináztam ugyan, de igazából soha semmit se életemben, mert soha nem érdekeltek az acsik/trofik :D

    hozzáteszem biztos, hogy beszerzős lesz nekem is, ha egyszer lesz PS5-öm...
  • Tikal #111912
    nem 19-én jelenik meg?
  • Moby
    #111911
    >DeS-t...ami meg ugye egy remake..

    És? Kiplatináztad az eredetit? Vagy egyáltalán játszottál vele? Mert ez maximum azoktól érv. A többieknél a játék értékéből nem von le semmit. Pont annyi nekik, mint egy új from IP olyan minőségben, amit a fromtól sajnos sosem fogunk látni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.10.28. 09:11:29
  • Kandurex
    #111910
    Demon Souls? Pókcsávó?
  • mucsácsó
    #111909
    én 2000 db-ról hallottam, de ez valahogy irreálisan kevés első hallomásra... :D de a helyzetet tekintve simán reális lehet, sajnos...

    annyira én se bánom őszintén, ahogy lwb is írja előttem, tényleg egyszerűen nincs értelmes next-gen cím, leszámítva a DeS-t...ami meg ugye egy remake..
    de rohanni azért se rohannék, főleg nem ~30k-ért.. :\
    (a crossgen címeket meg hanyagoljuk, CP2077 nextgen patch is csak jövőre.. (TALÁN )
    *sóhaj*
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.10.28. 08:45:11
  • lwb
    #111908
    Nem baj, úgysincs kb semmi nextgen játék. Játék nélkül meg mit érnek az új konzolok? AC Valhalla nagyon-nagyon kevés. A xbox series x-em itt lesz novemberben, a 3rd party játékokat és bc játékokat ki tudom próbálni majd, a PS5 meg jön, amikor jön. Ha jövőre, akkor jövőre. Így is előbb lesz meg a vas, mint bármilyen értelmes játék hozzá.
  • Harlekin
    #111907
    Kíváncsi leszek miként megy majd a dolog....
    Én az 5. levelet váltom velük amiben mindig megerősítik, hogy igen 10. én megkapom a konzolt,
    (A rendelésének befizetése sikeres, a munkatársak folyamatosan vonják össze a rendeléseket így idővel az Önére is sor kerül, ezért a Nyers státusz, de ez nem jelent semmilyen formában sem hátrányt a rendelések esetében.)

    Viszont mikor kitérek arra, hogy a rendelésemben, személyes átvétel van megadva, akkor arra eddig mindig kitérő választ adtak. Most utolsó levélben végre leírták (A sikeres befizetés garantálja azt, hogy november 10-én küldeni fogjuk a konzolt, viszont túlzott igény miatt sajnos a házhozszállítási lehetőséget kell majd választania, hogy biztosan épségben és időben megérkezzen Önhöz a csomag. A rendelésében szereplő címet ezúton is egyeztethetjük, hogy mi legyen a pontos szállítási cím?)

    Megírtam a címet... Viszont érthetetlen módon azóta semmi reakció nem jött, hogy akkor ezt most így tudomásul vették....
  • Harlekin
    #111906
    Lesz itt sírás rívás karikor!
    1000 db ps 5
  • MrAndree
    #111905
    Én direkt nem. De így jó lesz mert év végére ünnepek miatt már rég ki van lőve az utolsó két hetem szóval két karácsonyi zabálás között lesz időm tolni. :D
  • shaddam
    #111904
    "Jim Ryan says that the company has pre-sold as many PS5 units in the first 12 hours of availability as it did in the first 12 weeks for the PS4"
  • Evoluti0N
    #111903
    Háháhá! Tök jó, h kivettem rá szabit. :D
  • mucsácsó
    #111902
    várható volt :( úgylátszik ez a csalódások napja (éve).. :D
  • Kandurex
    #111901
    Na, újra írt az edigital, a tegnapi email-ek csak tévedés volt. Nincs semmilyen készlet.
  • Mephike
    #111900
    Hm, akkor ez csúszik a kari szünetre...
  • Rage47
    #111899
    rakja be a god of war térképet, akkor lehet hallgatózni
  • mucsácsó
    #111898
    Nemhiszem, hogy rivális lenne akármelyik játék :D egyszerűen kurvaszarul állnak a day1 patchel, főleg gyanítom a currgen konzolok a hibások..

    mondjuk Ubiéknál azért tuti fellélegeztek egy picit:D nálam pl. kérdéses volt az AC, de így eléggé biztossá vált..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.10.27. 18:16:47
  • Kandurex
    #111897
    Vagy csak egyszerűen nem akarnak az AC vagy a Demon Souls ellen versengeni. A december, karácsony közelébe, teljesen jó döntés.

    (Nekem meg amúgy is decemberre volt betárazva, szóval nem bánt a dolog, de az igen, hogy használtan akartam behúzni valami 30%-os kedvezménnyel)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.10.27. 18:10:06
  • Seth
    #111896
    Borzalmasan játszik a pali. Mondjuk tőle származik a hírhedt Cuphead tutorial videó is, miért csodálkozom :D
  • AntiHero
    #111895
    Lehet hallgatózni.

  • Seth
    #111894
    Hát akkor AC Valhalla lesz :D
  • AntiHero
    #111893
    Mocskos K**** **** ****** azt!

    Lassan nem is érdekel..

    Viszont! Ha ezek utàn nem jön egyből a Next Gen Update akkor elkönyvelem..hogy a CD Project is balfasz lett az évek soràn.

    Na akkor Demon's Souls maradt..
  • mucsácsó
    #111892
    CP2077 CSÚSZÁS......
  • Tikal #111891
    De azért ha egy mód van rá, csak megvenném, de nem tudom hogy lenne érdemes?
    -Iratkozz fel minden website hírlevelére, és ha szólnak hogy van vedd meg :) Más opciód nem nagyon van már sajnos.

    Mármint minek rendeljem előre, amikor a webshop-ok azt írják nem is lesz bizonytalan ideig?
    -Azért hogy ha van akkor az elsők között legyél aki kap.

    Én kifizettem előre, olyan helyen ahol lesz is megjelenéskor.

    Esetleg vegyél egy box-ot addig ha már next gen lázban égsz:)
  • mucsácsó
    #111890
    szerintem mostmár sehogy nem lehet venni (legalábbis hivatalos úton)... ha most rendeled elő, akkor talán tavasszal kapsz, de még azt se tudni persze. fullra bizonytalan az egész, senki se tudja. egyszerűen későn és keveset gyártottak le, meg túlnyomórészt nem hozzánk/EU-ba jöttek a kész gyártmányok, úgyhogy ebből kell gazdálkodniuk :( a boltok polcaira szerintem sehova nem fog kikerülni - vagy ha ki is kerülne esetleg 1-2 db, azt majd az ott dolgozók elnepperkedik heroináron.. :D

    én emiatt se rendelek semmit elő, majd ha már nem lesz hiány belőle, akkor berántok egyet.. azaz Ratchetig és/vagy a God of War Ragnarokig nem látom sok értelmét az egésznek PC mellett továbbra sem :)

    ez van... ráadásul 1 napon jön ki a CP2077-tel, amit szintén nincs sok értelme tolni egyelőre next-gen konzolokon, lévén a nextgen update csak jövő tavasszal jön legkorábban hozzájuk.. :( (ugyanakkor a base PS4-es verza is vállalhatatlan lesz szerintem, szóval akkor már inkább a PS5... :D)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.10.27. 16:43:17
  • DantesHUN
    #111889
    Nagyon kíváncsi vagyok ,hogy tudok-e venni majd.
    Nekem nagyon fura, hogy sokan mondják idén már nem lesz több, jövőre, sőt jövő tavasszal. Hát én ilyet a modern időkben még nem láttam, hogy valami nincs.

    Azt eltudom képzelni hogy hetente megjelenés után kevesebbet küld a Sony mint amire igény van a kereskedőkhöz, és azt pár nap alatt elkapkodják, és ez így megy hetekig. De hogy egy se se legyen, hogy megjönnek az előrendelt darabok és utána hónapokig semennyi?

    Ilyen hiány a kommunizmusban volt utoljára.

    Én kisvárosban élek, bementem egy itteni informatikai üzletbe, nem tudtak mondani semmit. Hát nem tudom hogyan érné meg. Mármint minek rendeljem előre, amikor a webshop-ok azt írják nem is lesz bizonytalan ideig?
    Pláne, fizessek is előre, egy bizonytalan időben érkező termékért?
    És akkor még fizethetek utiköltséget, vagy házhozszállítást.

    Úgy vagyok ezzel, ha épp nem tudok venni, mert mindet elkapkodták épp előlem, hát várok. De azért ha egy mód van rá, csak megvenném, de nem tudom hogy lenne érdemes?

    Pláne, hogy járványhelyzet is van és ki tudja ez is gondot okozhat De másrészt decemberben minden üzlet túl van terhelve, a futárok, a kiszállítás, a boltok
  • AntiHero
    #111888
    Szerintem meg szép. Igaz, nekem csak a digi verzió tetszik.

    Mondjuk valami màs b@szó boritàst tuti veszek rà kínàbol.
  • Ulthanito
    #111887
    Ronda szegény. Azon túl, hogy nagyon nagy is. :)
  • Ulthanito
    #111886
    KV most hívott, hogy nem lesz személyes átvétel a romló járványügyi helyzet miatt, futárral küldik majd az új konzolokat.
  • Kandurex
    #111885
    Nagy...very big! Egyre biztosabbnak tűnik a halk működés
  • AntiHero
    #111884
    Szép nagy darab :D






    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2020.10.27. 14:02:47
  • mucsácsó
    #111883
    G365 fórumban írták, hogy olyanok is megkapták a mélt, aki elő se rendelte... valszeg téves rendszerüzi volt, de azért még lehet reménykedni :)