121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #112042
  • TomStorm
    #112041
    Origins patch óta egyfolytában játszom,nem tudom abbahagyni!!
  • shaddam
    #112040
    Félve linkelem ezt a watchdogs videót. Ebbe tuti belebukik a fele fejlesztőcsapat
  • Seth
    #112039
    Ennyi soulsborne tapasztalat után egy piknik lesz :)
  • Ulthanito
    #112038
    Support megoldotta az adaptert. Most már megy a regisztráció. Nem írtak mi volt a gond, de valamit állítaniuk kellett.
  • Ulthanito
    #112037
    Láttátok No Man’s Sky nextgen patchcsel hogy néz ki 4K 60 FPS?

    Lehet eloveszem ismét és adok neki egy esélyt.
  • Ulthanito
    #112036
    Mennyire volt ez szopó? Lefordítom: mennyire fogok anyázni?
  • Moby
    #112035
  • n000rbi
    #112034
    Elsőre lepattantam róla, aztán talán egy évvel később sikerült végignyomni. Amennyire látom azért sok bosszantó dolog javításra került, szóval már nem lesz ez akkora szopó, főleg ennyi soulsborne után. Az üdvözlendő, hogy kicsit balance-oltak is rajta, pl. itt már a healing grassoknak is súlya van, a durvábbak nehezebbek is, szóval nem lesz maxig farmolt idióta, aki bejön a játékodba és azért nyír ki, mert tele van vele.
  • n000rbi
    #112033
    Megnyugodtam, akkor csak leszartok :D
  • Moby
    #112032
    Látom amit írsz :D (azt nem tudom, hogy mindet)
    Olvastam, hogy nem kerültek bele a kivágott részek, de erre egyelőre nem tudok mit mondani :) Nekem nem ment, a kivágott, meg a nem kivágott szinte ugyanaz :)

    /ami lement, arra sem nagyon emlékszem, csak az elejére. Rohadtul szenvedtem vele akkoriban :D
  • j0nNyKa
    #112031
    i love you
  • n000rbi
    #112030
    Kezdem úgy érezni, hogy nem látszik, amit írok :D Teszek itt fel kérdéseket hszre válaszolva, videót szúrok be, de pontosan nulla reakciót kapok mindenre. Mindenki letiltott? :D
  • Moby
    #112029
    Jaaa, hát nem is ott néztem :D Azthittem valamit majd hozzá is tudnak tenni, de semmi.
    Naviszont hát megnéztem vagy harmincszor ma a trailert :D Párszor az oleden is. Ha nem vettem volna már meg, ma biztos megtenném.
    Jó lesz egy kis Astro's Playroomal chillelni amíg letöltődik, mer azután 3 napig nem alszom :DD
  • n000rbi
    #112028
    A játék creative director-a cáfolta a kivágott tartalmak meglétét, szóval ez egy ordas kamu volt, Nincs új terület a játékban, de ez se érdekel, mert mindent javítottak benne, amitől rohadt idegesítő volt néha és mellette hűek is maradtak az eredetihez.

  • lwb
    #112027
    Hát ez egy remake. Szóval ha 10 évig el tudta kerülni a főbb spoilereket, akkor menni fog szerintem az az egy hét is.
  • Rage47
    #112026
    fú brutál ahogy kinéz, kár, hogy souls játék
  • n000rbi
    #112025
    Kurva From, ezt kb. 9 éve játszottam végig és most is tudom ahogy ment, hogy mikor melyik boss, meg enemy jön Na de nagyon örülök az új tartalomnak is
  • Kandurex
    #112024
    Ez csak pofázik ....pápapuppi! Puipápá! Pápá puppá! Meg ilyeneket mond...


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.10.29. 15:35:16
  • mucsácsó
    #112023
    szép-szép, tényleg szép - de én még mindig nem látok benne akkora next-gent, hogy őszinte legyek :D de indulásnak nagyon jó, ettől csúnyább ne legyen egy nextgen cím se! :D

    mondjuk lehet azért is, mert valszeg eddig a performance módban mutatták, mert csak az a 60 FPS dinamikus felbontással (ami ígyis szép!) - viszont a cinematic 4K30 FPS-est, ami elvileg ettől is sokkal szebb - szerintem nem láttuk még, vagy legalábbis én biztos nem.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.10.29. 15:29:33
  • Kandurex
    #112022
    Bizonyos helyeken simán hozza a Deep Down (soha el nem készült) CGI (PS4-nek hazudott) minőségét. Persze nem a Blue a legjobb fejlesztő világon, ettől sokkal durvább dolgok fognak jönni, jó látni, hogy lassan elérjük azt a grafikai határt, hogy minden kurva szép, és végre a játék fog számítani. És senki nem fog vergődni, hogy mi mennyire sok “K” vagy sok FPS.
  • Mephike
    #112021
    Meseszép! Nehéz lesz kibírni, hogy ne nézzek meg több videót róla.
  • AntiHero
    #112020
    Iszonyat ahogy ez kinéz. Baromi szép.

    Viszont a nov 12. megjelenés zavar..
    19.-ig kerűlgessem a spoilereker..
  • Ulthanito
    #112019
    Egyet se nézek, minden spoiler lenne.

    De a legjobb az lenne, ha kiderülne, hogy mégsem Opel Kadettet, hanem egy fullos BMW-t kapunk. . Legyen így!
  • AntiHero
    #112018
  • mucsácsó
    #112017
    én úgy tudom, hogy valami volt anno még, hogy DLC-nek terveztek volna valamit, de sose készült el... és akkor most úgy fest ez mégis megvalósul :D
  • Moby
    #112016
    Fogalmam sincs, sosem néztem utána. Gondolom azóta minden szart kipiszkáltak már a kódból. Mostmár nem is nézem meg, nem soilerelem el magamnak :D

    /de szerintem itt olyanokról is szó van, amik már a kódba sem kerültek bele, hanem még a tervezőasztalon lettek kivágva
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.10.29. 13:43:58
  • AntiHero
    #112015
    Miket vàgtak ki?
  • n000rbi
    #112014
    >az eredetiből kivágott részek belekerültek a játékba

    Hmm, egy jó 6. archstone? Vajon mennyire fog érződni, hogy nem a From csinálta? (mármint oké, elvileg volt valami havas "pálya", amit kibányásztak a ps3-as kódból, de érted mire gondolok)
  • Moby
    #112013
    Jaja, jönnek ma a preview-k
  • Moby
    #112012
    Az olasz fickó csatornáján biztos menni fog élőben, de gondolom akkor sok más helyen is felkerül ma preview róla.
  • Moby
    #112011
    14 órától DeS videók! Cáfolva a tegnapi mit gondolunk, meg mit nem gondolunk: az eredetiből kivágott részek belekerültek a játékba! Szóval lesznek itt még meglepetések szerintem.
  • Rage47
    #112010

    en inkabb ugy mondanam hogy most lett csak app mert az eddigi szegyen volt ?
    arra hasznaltam max, hogy nagy nehezen megvegyek egy jatekot es elinditsam a letoltest mig meloztam es otthon mar letoltve varjon
  • j0nNyKa
    #112009
    hm na jo ezeket adom jogos
  • Tikal #112008
    Nem feltétlen. Pl kifutó termék. Venni akartam egy Salomon dzsekit és már nem volt fent a gyártó oldalán, de egy két webshop-ban még meg volt a cucc. Na most ott nem fogsz találni semmi extrát, pláne nem videot. És ez már többször előfordult más ruhaneműkkel is. Ha most felmegyek a Nike oldalára és megnézem a legfrissebb termékeiket amikről van 4-5 fotó még mindig előfordulhat hogy én azért megnézném még élőben is. Hogy ez most unboxing vagy épp egy 1 perces review, mindegy, csak lássam :)

    Bárcsak addig tudnék mindig menni hogy élőben láthassam a kiszemelt terméket, de ha most venni akarnék egy Maloja dzsekit akkor németországba vagy ausztriába kéne utaznom. Kösz nem.
  • Tikal #112007
    Ez már egy jobb érv, és ezzel egyet is tudok érteni :D
  • mucsácsó
    #112006
    +1, sajnos...ezt mi szerintem ebben az életben már nem fogjuk megérteni :D mondjuk én az e-""""""""""sportot""""""""""", mint jelenséget sem...

    nemrégiben volt téma - pár hete talán - ez az egész streaming itt a topicban, meg szerintem még legalább 2x máskor is :D
    amúgy TheVR-t én nem bántanám, rajtuk kívül egyetlen egy épkézláb magyar csatit nem tudok (de főleg azért, mert nagyon nem is érdekel), akik ennyi időt/pénz/energiát invesztálnának abba, hogy tényleg nívós legyen - itthoni viszonylatban pláne - a tartalmuk :)
    /nem vagyok VR-fan vagy ilyesmi, nem követem nagyon őket/
    VR Pisti káromkodása/stílusa régóta nem vicces, max a 10-12 évesek röhögnek ugye a káromkodásokon, dehát ezvan :D

    De amúgy az fix, hogy a youtube/twitch és társai tartalmának alsóhangon 90%+-át fel kéne sózni.. :D

    Én is inkább játszom egyedül, mintsem másokat nézzem - legnagyobb kedvencem, amikor valaki azt mondja, hogy a "Youtube-on végigjátszottam" :DDD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.10.29. 10:56:24
  • j0nNyKa
    #112005
    haaaaaat, mondanam hogy ezt igy ertem, de:
    - ha nem eleg jo a gyartoi leiras, fotok, se a gyarto honlapjan, se a viszontelado(k) honlapjan, akkor -szerintem- az a termek szar, es tuti van olyan alternativa ami rendesen dokumentalt, megbizhatobb, "profibb"
    - ha eloben akarnam megis latni, addig mennek amig nem tudom megtapogatni, nem pedig videon neznem
  • Kongy
    #112004
    No meg azért is jobb, mert nem kell a vr pisti irritáló stílusát és repedtfazék rikácsolását elviselni, ezt elfelejtettem.
    De részemről elég ennyi is a témáról, már így is a kelleténél többet írtam róluk. Én a videóikat is kerülöm, mint a pestist, de ízlések és pofonok.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2020.10.29. 10:46:46
  • Tikal #112003
    Nem szoktam ilyen videokat nézni, de volt már hogy egy termékből nem volt elég jó a gyártói leírás, fotók vagy éppen csak látni akartam élőben a cuccot, ilyenkor jól jött hogy valaki csinált egy unboxing videot, és én lehettem a 876. aki megnézte mióta 3 éve feltöltötte :D
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2020.10.29. 10:44:21