121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #29537

  • Moby
    #29536
    Éjjel végignéztem a konfot. Maradt hiányérzetem bőven, de nem volt ez szar egyáltalán. Ez a no man's sky lesz mindaz, ami hiányzik az elite dangerousból. Uncharted meg leiskoláz mindent a műfajban. Nekem a 2015-ös e3 2010. Óta az első, amikor tonna nyálat csorgattam, állam a földön. Vettem jegyet az összes járatra :D
  • Amiga
    #29535
    A Frostbite nem jó motor?
    Úgy látom, Bagi és Nacsa erős konkurrenciát kapott.
  • Amiga
    #29534
    Én megvettem a TESO-t, csodálatos játék.

    Nincs havidíj, de be lehet fizetni ESO pluszra havi szinten, ezzel járnak apró bónuszok és "crown", amiből vehetsz ezt-azt.
    PvP-t még nem láttam, PvE-ben néha kicsit leesik a framedrop, ha sokan vannak, mert a ki-be logolásuk megbolygatja kicsit a rendszert. De ezt csak 1-2-szer tapasztaltam a kezdő helyszínen az indulás napján, amikor nagyon sokan voltak egy helyen.
    Van chat, még nem nagyon próbálgattam.
    A frame amúgy teljesen sima és nagyon szép is a játék, bár a Skyrim szintjét nem mindenhol éri el, de grandiózus és helyenként gyönyörű.
    Érdemes az Imperial szerintem, én azt vettem.
    Egy EU és egy North America megaszerver van, ebből a kettőből választhatsz.

    Amióta megvan, többet játszottam vele, mint a Witcher 3-mal. Állítólag laza 3-400 óra van benne csak addig, amíg a 3 campaign-on végigmész 1-1 karakterrel (a 3 frakció kampányain).
  • Amiga
    #29533
    Ez tényleg az. :-(
  • Ulthane
    #29532
    Itt az E3 legszarabb híre

    Kurva életbe! :(
  • TomStorm
    #29531
    Ja és köszi!
  • TomStorm
    #29530
    Hmm,hát így 3-3:))
    Mondjuk az erős 3-as,hogy:"B2p,viszonylag jó,EU megaszerver"
    Szerintem holnap beszerzem.Mostanában úgysem vettem semmi játékot
  • Ragnar360
    #29529
    B2P, tán be-be laggol néha, írásos chat úgy tudom nincsen egyáltalán csak voice chatek, viszonylag jó, passz, Eu megaszerver igen.
  • TomStorm
    #29528
    Tervezem TES Online-t PS4-re.
    Valaki tud kis infoval szolgálni mint pl:
    1:Havidíj van vagy B2P?
    2:Mass pvp-t mennyire bírja?
    3:Chat funkció létezik?
    4:Frame pve-n/instance-dungeon milyen?
    5:Érdemes lenne Imperial Frakció bundle-t venni?
    6:EU szerverek vannak?

    Nagyon köszönöm ha segítene valaki.
  • SlickAdam
    #29527


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.17. 23:45:31
  • Ragnar360
    #29526
    Már megint csak az oltás? vicces hogy ha azt mondanám csak ehhez értetek, akkor az lenne a válasz, de hát mert hülyeséget beszél.
    Nem, szimplán csak kiállhatatlan pár természete itt, (feltehetőleg) és nem tudtok normálisan hozzászólni már, berögződésből sem....de hagyjátok már!
    Inkább semmit, mint hogy állandóan piszkálni, hozzáteszem teljesen kultúráltan mondta el most is hogy kíváncsi lesz valamire és nem hőzöngve fröcsögött stb. Ha valaki állandóan így beszélne élőbe a másikkal, hogy minden kijelentésére így válaszolnak, hát mondanám, hogy vágja már szájba rendesen a másikat.
    Lassan zero respect lesz a topikban... és míg én is vagy játékot fikázok vagy fejlesztőt (ha jogosan, ha nem) a reagálás undorítóbb mint a nem tetszések kifejtése. Vagy tudod mit, normálisan el lehet mondani hogy "szerintem ez nem így van... stb" és nem úgy hogy: "már megint hülyeségeket beszélsz..." (vagy durvább)
    De mondom ha valakinek ez nem megy, akkor inkább hagyja szó nélkül. Nem 10 éves itt senki, hogy mindent kommentelni akarjon, amivel nem ért egyet és mert érezné azt a késztetést. - Én se szólok bele minden témába itt, s nem is véleményezek mindent, ami amúgy is bánt egyeseket....... :)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.17. 23:40:48
  • deep
    #29525
    Ok, te nem :D
  • SlickAdam
    #29524
    hö!
  • SlickAdam
    #29523
    bele se merek gondolni, hogy mekkora púzod lehet angol nelkul a MGS univerzumrol. meg a viszonylag jol beszelöknek se egyszeru, en pl komoly gondban lennek ha megprobalnam fejben összerakni az eddigi esemenyeket.:D
  • deep
    #29522
    Mert mindenki leszarja :D
  • Seth
    #29521
    Hétfőn már volt linkelve
  • darkSectorxxx #29520
    Kíváncsi leszek hogy a nagy nyiltabb világ mennyivel ront a story vezetésen, ami eddig a játék fő erőssége volt.
    Én kicsit félek ezügyben, hogy 100+ órákról halottam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 22:55:31
  • TDC Geronimo
    #29519
    Most nézem MGS trailert nem rakta be senki? :o

  • darkSectorxxx #29518
    a 2. helyezet télleg nagyon ciki volt. :D
  • darkSectorxxx #29517
    De kíváncsi leszek mennyit merítenek át a BB-ből majd, hogy tetszeni fog-e nekem vagy sem és maradok a BB2-ig FS immunis.
  • Nikknev
    #29516
    Mhm....Baromság mert fáj? vagy mert nem tudsz rá mit írni?
    Frostbite játékok:
    Battlefield 4: Hemzseg a grafikai bugoktól,a látvány abszolút felemás, a gépigény magas,konzolon jócskán gyengébb a graf:
    Nfs Rivals: Magas gépigény igaz korrekt látvány, lám ismételten bugoktól hemzseg, ps4-en villogó textúrák, popup akárcsak Bf-ben (jellegzetes hiba)
    Da I: Szintén netszerte popup problémák, magas gépigény, átlagos látvány.

    És ami mindre igaz: hulladék fizika,holott HAVOK (saját maguk mókolták,látszik is) van benne.

    De ja. Baromságok mert GERO azt mondja és berak egy vihogó gif-et.....
    Igaz te már a hardline-nál is megmondtad hogy jó lesz (amiben lám megvannak ugyan azok a problémák).

    Igazad van szállj ki. :)
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.17. 22:22:32
  • TDC Geronimo
    #29515
    Nincs
  • TDC Geronimo
    #29514
    Neked van csak full baromságok. Az jobb.
  • Nikknev
    #29513
    Ha érv nincs, jó ez is.:)

  • darkSectorxxx #29512
    Van akár csak egyetlenegypici kis kép ami ingame mutatja a játékot? vagy csupa photoshoppos kép?
  • TDC Geronimo
    #29511
    Najó én kiszálltam
  • darkSectorxxx #29510
    "A gépigénye a látványhoz képest magas"

    Sajnos ez manapság a COD-ok védjegye is.
  • TDC Geronimo
    #29509
    "pcs" DS3 topikban, de mindegy nyitottam egyet ide konzolos témákhoz

    Majd ide szállítok minden infót :)
  • Nikknev
    #29508
    A HAVOK dolgozik a Frostbite-ban is csak annyira profimód heggesztették bele és tákolták szét mint amilyen profi mód a Battlefield játékokat készítik..
    A Frostbite-ra mindent el lehet mondani de hogy összességében egy jó motor lenne....HAH...
    A gépigénye a látványhoz képest magas,konzolon rendesen gyengén néznek ki a BF játékok is miatta, a DA.I egyenesen vicc kategória volt mindamellett hogy hatalmas mapok voltak minden full statikus volt totál átlagos látvány mellett magas gépigénnyel.
    Hogy a COD idestova 10 éves motorja utolérné az brutálisan erős túlzás és vicc, de hogy a Frostbite nem jó motor az ellen hiába fanyalog Gero,tény. Pár EA játékba belepréselik és csumi. Egy problémás gépigényes bugokat és egyéb zűrüket okozó motor. Pontosan olyan mint amilyenek a DICE termékei.
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.17. 22:08:44
  • darkSectorxxx #29507
    Erre emlékszel még? :)

  • SlickAdam
    #29506
    mi? hó? he? mindenkit szetütök!
  • darkSectorxxx #29505
    Ő a fizikás részére gondolt amikor írta, hogy milrt nem a havok van más játékokban is, hogy miért erőltetik a sok "szart".
    Én sem ájultam el a BF fizikától, szerintem ma már azt minden 2. játék hozza.
    Lassan már egy COD is.

    Mondjuk most jön éppen a RB6S is ha már fizika. Az sem rossz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.17. 22:02:55
  • TDC Geronimo
    #29504
    Látom betaláltak szerencsétlenek DS3 topikban :D

    Csinálhatnánk sajátot megint ide, lassan úgyis jönnek infók róla meg lesz miről beszélgetni, ha jön gameplay.
  • TDC Geronimo
    #29503
    Én nem a fizikáról, hanem az engineről beszéltem. Ha szerinted az FB engine egy hulladék akkor fogalmad sincs miről beszélsz.
  • Nikknev
    #29502
    Tehát szerinted a Frostbite 3 és a benne lévő széttákolt Havok meg az egésszel járó fizika az jó. Értem.

    https://www.youtube.com/watch?v=_bvdl9n0LT8

    De tudom most el vagyunk ájulva mert a következő NFS-ből mutattak felnis képeket és milyen valódiasak... :)
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.17. 21:57:38
  • darkSectorxxx #29501
    Most arra gondolsz hogy az baj és rossz tulajdonság ha éppen egy játéknak nem tudom milyen engine-el fut vagy egész egyszerűen eddig nem is érdekelt?

    Ja értem. Végülis , nyomi vagyok ettől. Igazad van.
  • TDC Geronimo
    #29500
    DS3 első gameplay trailer gamescomon. Úgyhogy még 2 hónap :(
  • TDC Geronimo
    #29499
    bf meg a hulladék motor egy napon említve

  • Moby
    #29498
    Tökéletesen vázolod a casualgamer archetípusának különbözőségét a rajongó gamerével.
    Az itteni core nagyrészében az a kérdés nem merülne fel, hogy ezt hogyan ne tudná. Mondjuk ők nem 24/7-ben agyfingnak egy fórumon. Hanem olvasnak, érdeklődnek, kutakodnak. Mer fontos nekik. Rajongók. Érted.