121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ragnar360
    #30020
    Szia, tegnap írtam pm-t neked:)
  • Ulthane
    #30019
    Ez mindig érdekelt, hogy ránézésre honnan tudja valaki megállapítani, hogy a vicser a harcjelenetekben 20 fps volt? :) Nem 19? Vagy 21? Látja, hogy pont 20 volt? :)

    Amúgy tényleg zavaró, nem az fps szám a lényeg, hanem a kép nem folyamatos, hanem akad, vagy ha jobban tetszik, szaggat.
  • Moby
    #30018
    De nem tudom miért beszélünk erről ennyit, amikor gyakorlatilag a topik egy emberként lélegzett fel, hogy a batmannel végre egy teknóban is jó cucc érkezett :D Maximum én le is írom, ki is fejtem, néha hosszabban, mint sokan szeretnék. Evvan. Szerintem a bloodborn-witcher vonalon mindenki le lett pofozva sok száz órában teknógyengeségekben, felüdülés végre egy viszonylag stabil cucc mindenkinek. Tapintható. Nem kell ezt szégyelni senkinek sem :)
  • Moby
    #30017
    Mégmielőtt ebbe is bele lenne kötve: a 20 fps nem gamebreaker. A 16 sem. Csak irritálóan szar, zavaró. Indokolatlan. Nem ki és megmagyarázható. Nem. Jó. Pláne akkor nem jó, amikor a másik oldalon valami kiemelkedő, fantasztikus nivójú tartalmat kéne kipréselni ilyen környezetben. Akkor ez nem duplán fáj, hanem tízszeresen fáj.
  • Moby
    #30016
    Nem, a prezentáció az nem egy szabadon alakítható valami. Vannak elemi, technikai elvárások (sajnos nem szabványok) amiknek meg KELL felelni ahhoz, hogy elérje bármi azt a minimálisan elfogadható szintet. El lehet ettől térni inodokolt esetben, főleg valamilyen művészi irányvonal mentén, de a wicser nem művészkedésből tanyázik 20 fps-en, meg esik be az alá, hanem azért mert hibás, mint a kurvaélet. És ez sajnos sokszor már a játszahtóság rovására megy, szal ez nem is valami ködös elvárás Moby számára.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 10:47:15
  • Moby
    #30015
    Ha tudnák nem írnán blődségeket. Ha tudnák/tudják, értenék, hogy egy engine az nem több, mint egy kódbázis, ahol sokszor nem is maga a kód a lényeg, hanem a hozzá kapott toolok, és hogy a felhasznált kódbázis csak annyira predesztinál bármit, amennyire a készítője akarta.
    Ergo tudnák, hogy szart sem tudnak ahhoz, hogy bármit kijelentsenek. Pont az a szint hiányzik, amikor felismerné a tudásának a hiányát.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 10:47:55
  • Ulthane
    #30014
    Almát körtével hasonlítunk. A Batman sokkal korlátozottabb játék, tartalmában, kereteiben, lehetőségeiben, struktúrájában. Én ezt gondolom. Lehet, hogy nincs igazam.

    Ez persze nem menti fel a vörös cédéseket az alól, hogy mennyire ratyadék technikailag a vicser.

  • Ulthane
    #30013
    Tudják. Azt is, hogy van renderelő motor, fizikai motor, animációs, stb. Meg azt is, hogy ez egy jellemzően több millió soros algoritmuskupac.

    Az másik kérdés, hogy nem látták még a kódsort a saját szemükkel, egy monitor előtt. De attól még tudják, hogy az mi.

    Az meg már pláne, hogy egy átlag gémernek miért is kéne tudnia részleteiben azt, hogy hogyan is épül fel az egész keretrendszer.
  • Moby
    #30012
    *Akiknek láthatóan nem csak az volt fontos AMI megejenik a képernyőn, hanem az is AHOGY.
  • Moby
    #30011
    A tartalom csodálatos a witcherben. Ennek ellenkezőjét sosem állítottam. Egy csúcspécén ez simán lehet akár az év játéka is. A játékba beletett művészet és tartalom a legjobbak között van, ami született. Amibe ezt ps4-en belcsomagolták, az egy moslék. És nem csak megcsinálták, de engedték megjelenni így, megerőszakolva, szétbaszva, tönkrevágva azt a tonnányi felbecsülhetetlen értéket, ami rejt.
    A Batmannel ez nem hasonlítható össze, az technikailag is(? - nehéz előre 100 órát látni) fantasztikus. Szakemberek készítették, nem hobbista bugrisok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 10:37:35
  • Moby
    #30010
    Mindösszesen ennyi ráhatásom van, ezt viszont teljesen természetes, hogy megteszem. Az engem nem bánt, hogy ők valahol a világban esetleg jól élnek a gányból amit csinálnak, csak nekem ne legyen közöm ehhez. Nekem ennyi elég.
  • Ulthane
    #30009
    Szerintem túlzásba esel a véleményeddel. Való igaz, hogy a játékban rengeteg bug van, technikailag tökéletlen stb-stb. Viszont messze nem olyan rossz még így az összképet nézve sem, mint ahogy leírod.

    Olvasd vissza az első hszeidet a játékról, uigyanúgy recskáztál rá, mint most a Batmanre. A hangulat ilyen jó, a zenét a kocsiban hallgatotd, és úristen, és nem tudsz betelni vele.

    Nos, az igazság - mint mindig -valahol félúton van a két véleményed között.

    De még így is az év játéka lesz. :)
  • SlickAdam
    #30008
    dehogy tudja. max sejti. mint az emberek többsegi is csak SEJTI, hogy mi az az engine, PONTOSAN nem tudja. en se, pedig informatikus leszek nemsoka, vagy mi a kuki.
  • Moby
    #30007
    Nem, nem tudják mi az.
  • Ulthane
    #30006
    Nem fogja őket hazavágni a - 60 dollárod. :)
  • Ulthane
    #30005
    Attól még mert nem csináltak ilyeneket, tudhatják mi az. Te sem haltál még meg, mégis tudod, mi az a halál, a Holdon sem jártál, mégis tudod, hogy mi az, hogy libráció meg kráterek.
  • Moby
    #30004
    Tegnap akartam csinálni, és nem engedte! sosem láttam még ilyet.
    Mostmár nem tudom meglőni, épp most cuccoltam be a batmobilba, de a gamersydeon el tudod spoilerelni magadnak ha ennyire kell :D

    /0:40-től
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 10:20:21
  • shaddam
    #30003
    Képet!
  • TomStorm
    #30002
    Volt még 7e.ft Voucher-em azt most felhasználtam PS-en.
    Még a Pre ordert megkaptam!

    Pc-re is megvettem régebben ilyen 1-2ezres kupon formában de azt most elajándékozom.
  • Moby
    #30001
    Minden pillanatában fülig ér a szám. Annyira elkapták a hangulatot a játékban, hogy az őrület. Olyan minőségű a prezentáció, hogy a pofám szakad le. A karakterek, a világ, a batmobil...kész. Alig várom, hogy hazaérjek (túl jó a cucc ahhoz, hogy remote-al gyalázzam meg).
  • n000rbi
    #30000
    Necsináád, még messze a futár. :D
  • Moby
    #29999
    Atyaég...Poison Ivy is hogy néz már ki???
  • Moby
    #29998
    Ha nem az elemzést nézem, hanem a gameplayt, én ebben semmi kivetni valót nem látok.


    /Mindenestre tény, hogy a ps4 verza a superior
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 09:37:36
  • Moby
    #29997
    Ez az egy van. DF baszik frissíteni.
  • SlickAdam
    #29996
    tesztek szerint kurva sokszor kell otokazni, szoval a folyamatosan 25-30 kozott mozgo batmobilos reszek miatt en nem neveznem "kicsit gyengebbnek". felbontas megvan egyaltalan full hd?
    ja es gamersyde elemzes kb szart se er, mutattam a minap.
  • Moby
    #29995
    A gamersydeos analízis szerint a one-os verza csak egy kicsit gyengébb a ps-estől, főleg a batmobilos rész, de alapvetően ezt leszámítva rohadtjó ott is.
  • Moby
    #29994
    Vedd pécére. Csodajól sikerült.
  • TomStorm
    #29993
    Durván néz ki?Én neked elhiszem akkor!!:)
    Eldöntöm gyorsan melyik gépre húzzam be azt hajrá:)
  • Moby
    #29992
    Ez az állandó önigazolós énmegmondtamos racionalizálás nem menő. Egy platformnak nem a többivel szemben kell teljesíteni, hanem az alapvető elvárásokkal szemben. Ha erről leszoknának a játékosok, talán leszokna az ipar is, és nem születnének ilyen gányok, mint a witcher3, csak azért, hogy be legyen bizonyítva a bizonyíthatatlan, hogy a currgen képes lépést tartani a pécével.
  • darkSectorxxx #29991
    :)
  • darkSectorxxx #29990
    Hát , az én fejemben még volt kapcsolat mikor írtam. :D
    Érdekességképpen.
  • Moby
    #29989
    Fingjuk nincs az embereknek egyáltalán mit jelent az, hogy engine. Mi az. Tolják ezt a tudálékos szart, de egy hello world-öt nem írt egyik sem életében, egy dx surface-t nem inicalizáltak soha. Kabaré.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 08:40:02
  • Totti5
    #29988
    Tegnap is olvasom hogy nem kell csodát várni mert UE3 ( ami nem igaz, mert ez egy erősen módosított nem 3.0-ás UE ). Erre a generációra, ezekre a gépekre optimalizált motor van alatta.

    Codemasters F1 2015nél is azon megy a hüledezés hogy ez EGO engine, ami csak egy moddolt, ergó nem jó. Azt hogy a cucc beszabehugy jól néz ki már lényegtelen.

    Amúgy nem teljesen mindegy mi milyen motorral megy? ha nem olvasnád akkor rá sem jönnél. Neked nem kell tudni, ehhez semmi közöd nincs, meg nekünk sem. Jól néz ki? hát még hogy. Ennyi a lényeg.
  • shaddam
    #29987
    Hát haver pont most írta hogy milyen mocsok lett mert nem megy a gépén. Tegnap meg még azért sírt mert lassan jött a master race torrentje :D
  • Moby
    #29986
    Ez mennyiben kötődik a ps4-hez?
  • darkSectorxxx #29985
    Ha már Batman.

    Szép gépigénye van.

    "The minimum specs for Batman: Arkham Knight for PC have been adjusted and are listed below.

    We also want to note that there are some known issues with the performance of Batman: Arkham Knight for PC owners using AMD graphics cards. We are working closely with AMD to rectify these issues as quickly as possible and will provide updates here as they become available. We thank you for your patience in this matter.

    MINIMUM:
    OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
    Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
    Memory: 6 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB Memory Minimum) | AMD Radeon HD 7950 (3 GB Memory Minimum)
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection required
    Hard Drive: 45 GB available space "
  • darkSectorxxx #29984
    Amúgy én is így vagyok, AA kimaxolva, élveztem a többi nem tudott lekötni....:S
  • Moby
    #29983
    Ne szelektíven olvassatok :)
  • Moby
    #29982
    Nem hoz lázba az engine???
    Jajdekár:((
  • Ra1n
    #29981
    Ja akkor nem szóltam,azt hittem az AC-kre gondolt...:)
    Az ArkC-hez képest tényleg kegyetlen.:)