121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #30060
    Már a futárnál van a Batman. Na ez a hype, rohattyatok mek, miattatok van!. Nem akartam megvenni, de erről nem akarok lemaradni :))))
  • TomStorm
    #30059
    Atyaég mennyire jó lett az új Batman:O
    Imádom és imádni fogom minden egyes percét!
    DS4 is végre megszólal játék alatt:)
    Micsoda játék!
  • Totti5
    #30058
    Érdekes hogy kvázi portoltatták a PCs verzát külsőssel. Egyrészt annak örülök hogy a konzolos verzák nagyon jók lettek, másrészt ez így nem járható út. 3 verzára ezekszerint kevés volt az ember és az idő, az eladásokból adódó prioritás meg ebből tökéletesen leszűrhető, de hát ezt eddig is tudtuk.
  • shaddam
    #30057
    Tirexi mester rage videója fantasztikus :D
  • Ulthane
    #30056
    Hát ez kutyakaki! :)
  • SlickAdam
    #30055
    enyem is megjött, el se hiszem. de csak kesö este lesz proba.:(
  • TDC Geronimo
    #30054
    Miket olvasok pcs batmanrol atyaeg mekkora tragya lett ott. PS4 superior vezio. Este belekostolok de majd csak holnaptol merulok bele rendesen :y
  • n000rbi
    #30053
    Nekem is megjött Batsy, épp installál. Nem a reklám helye, de le a kalappal a KV előtt, akik a honlapon írt poszter és dlc mellé egy fasza kulcstartót és egy extra (story) dlc-t is mellékeltek a csomaghoz.
  • Ragnar360
    #30052
    Aláírása
  • darkSectorxxx #30051
    Linket, és nézzük is. :)
  • Tatyla
    #30050
    Streamelem a Batmant ha érdekel valakit
  • darkSectorxxx #30049
    :P
  • TomStorm
    #30048
    Na hajrá!Update lehet,hogy lesz.

    Nálam még "110 minutes left" de ahoz képest gyorsan letöltötte mint amire számítottam
  • kutyakiki81
    #30047
    VEGRE!

  • Moby
    #30046
    Micsoda?
  • darkSectorxxx #30045
    Hogy kapcsolódik ez a ps4-hez? :DDD
  • Ra1n
    #30044
    ILYEN is van dögivel netszerte...
  • Kandurex
    #30043
    igen, igen.... dihidrogén-monoxid .... nézd csak, ejj...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.23. 13:33:54
  • Ra1n
    #30042
    Olvasgass utána a neten, fene magyaráz meg mindent, bőven találsz róla írásokat mi mindent köszönhetünk a Denuvo-nak. De ha neked ennyire tetszik hogy van,hát örvendj érte.

    VAN DÖGIVEL találat.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.23. 13:27:39
  • Kandurex
    #30041
    Pontosan milyen gépigény növekedésre gondolsz a leírt esetekben?
  • Ra1n
    #30040
    A BF:H kivételével mind feltörve, ide értve a GTA V-öt is. BF:H-val a rövid single miatt nem foglalkoztak.
    Cserébe a gépigényük magasabb. Megérte?
    Produkált ezek közül bármelyik is olyan eladást mint a DRM mentes W3?:)
  • Kandurex
    #30039
    Igen? Mint pl.. a....aaaa...Lords of the Fallen? Vagy Dragon Age: Inquisition? Esetleg Battlefield Hardline?
  • Ra1n
    #30038
    Is-is. A Denuvo eddig minden játékban ahol alkalmazták problémákat okozott.....
    És totálisan feleslegesen csak a vásárlókat szivatják,úgyis feltörik a játékot ha van drm ha nincs.

    Egyébként a Rocksteady már a DLC-nél lehetett tudni hogy szarrágó tetü banda, erre még rátettek egy lapáttal azzal hogy fogták és a kuponosoktól utólag elvették a HQ Dlc-t....:)
    Kezdem úgy érezni hogy még a 3500 forint is sok volt nekik....
    Maga a játk pedig szép is jó is,de semmi egetrengető.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.23. 13:11:04
  • Kandurex
    #30037
    Szóval a védelem a hibás..mint mindig, nem a fostalicska programozók és a kiadói nyomás, a védelem...
  • Ra1n
    #30036
    A vicc az hogy az fps capot leszámítva állítólag minden a Denuvo DRM-nek köszönhető.
    Megéri szopatni a vásárlókat azzal a szarral. Eközben a Witcher 3 mindenféle drm nélkül komoly eladásokat produkált még pc-n is.
  • Moby
    #30035
    Én lélekben támogatok minden olyan erőfeszítést, ami arra irányul, hogy a platformokat függetleníteni kell egymástól, és ami eretnekségként kezeli az ilyen eseteket :)
  • Ra1n
    #30034
    B variáció hogy PH-s Abu elrítta magát hogy ugyan legyen már legalább egy játék ami nem lehet szebb és nem fut jobban a kurrensgeneknél hogy majd felhozhassa példának mint "nexgen only effektek amiket pc-n nem vagy alig tudnak megvalósítani"....


    Egyébként kíváncsi leszek mi lesz,nagy a visszhangja a dolognak.

    //Sejtem hogy fáj, ennél a címnél szerencsére kevésbé fájó,mert abszolút nem említeném a kettőt egy lapon. Ez egy jó akciójáték de semmi több hajnalban toltam bele 3 órát jó atmoszféra hangulatos elemek,de semmi olyan amitől a padlón keresgélném az állkapcsom....Inkább tolom tovább a W3-at mert még mindig nem végeztem 110 óra gameplayel mögöttem..:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.23. 11:52:41
  • Moby
    #30033
    >csak ugye sokakat irritál (joggal)

    Oké, ez világos.


    /Én is sírnék. Ez így érthető. Én ugyanezt rinyát nyomom wicser kapcsán, csak az mégjobban fáj.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 11:49:26
  • Ra1n
    #30032
    Lockolják csak akkor a látvány kárpótoljon durván. Ehelyett ennél jóval korrektebb látványú gammák jobban futnak mint ez a csoda....:)
    Balf*szok, ennyi. Vagy direktbe egy pofon. Nem nagy veszteség.
    Lockal egyébként nem látom semmi gondját baját, csak ugye sokakat irritál (joggal) hogy ott van a lock, miközben a hardverük sokkal de sokkal többre képes.
    AMD kártyákról nem tudok nyilatkozni (max annyit hogy: Ja csak a szokásos)....:)
  • Moby
    #30031
    Ó bazz, most olvasom hogy a pécé portot kiadták valami félkegyelműeknek... (mondjuk azt sem értem, hogy mé', meg mé' pont ezeknek).
  • Moby
    #30030
    Nemtudom a pécés verzát miért baszták el. Nem volt ez jellemző rájuk, mondjuk most pont nem érint, de na. AMúgy a lockolt 30-al pécén sem lehet baj, mer konozlon is gecijó. Csodás motionblurje van. Oké nem 60, de na. Nincs evvel baj.
  • Ra1n
    #30029
    Maxon megy semmi baja,csak a 30 fps limittől egy ilyen pörgős játéknál én is behányok, ha unlockolom akkor jönnek sorba a bajok ahogy másoknál is. Lényegében azt (grafikailag talán többet) megkapod amit a konzoloktól....De semmi egyebet hála és köszönet a fakezű fejlesztőbagázsnak. Bugris banda,azt a 3500 forintot érte meg amit a kuponért kiadtam. A DLC-k és minden egyéb jó lesz virágboltból.
  • Moby
    #30028
    Az első 3 hangulatban nagyon közel állt egymáshoz. Nem volt az rossz eddig sem, de most valaki ott nagyon jó helyre került, nagyon beletenyerelt a tutiba.
  • Moby
    #30027
    >De nagyon meg lett szakértve ez az Engine téma.Mosolygok nagyokat:)

    Mármint kínodban. Igen.
  • TomStorm
    #30026
    Én megéreztem,hogy szar lesz pécére(na jó,reggel korán kicsit utána olvastam:)
  • Totti5
    #30025
    Baffatok meg, megrendeltem lemezen, max ha nem jön be eladom.
  • TDC Geronimo
    #30024
    Alig varom hazaerjek. Ahogy olvasom pcs jo fosport lett, meg mi jol is jartunk. Ahogy nezem csodaszep es nagyon jol fut. Rocksteady nagyon ert a batman temahoz. Karaktereket is tokeletesen adjak vissza meg a batman filinget is.
  • TomStorm
    #30023
    Engem is felvehetsz,PM!
  • Kongy
    #30022
    Bloodborne-ban bizonyos helyeken még a hang is beszaggatott, nem csak a kép.... :D Japánok nem tudnak programozni, ezt már régóta tudjuk.
  • TomStorm
    #30021
    De nagyon meg lett szakértve ez az Engine téma.Mosolygok nagyokat:)