121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TomStorm
    #29980
    Hát a jó öreg UE3:)Annyira már engem se hoz lázba ez az Engine de szerintem holnap azért beszerzem a játékot.
    Hátha most hozták ki sok év után a legjobbat ebből.

    Amúgy szerintem AC az Arkham City-re gondolt
  • Ra1n
    #29979
    Jóval kevesebb objekt, only esti fények,stbstb.... A textúrákat szemügyre véve, nos nem. A Unity-hez képest nem.:)
    Egy hatalmas effektparádé az egész.
  • Kongy
    #29978
    Hát remélem!
  • Ragnar360
    #29977
    Ilyen pontos a psn, hogy éjfélt üt a clock és rögtön unlock:D
  • Moby
    #29976
    Igazad van. Nem élve. A tetemeikből lakmározik.
  • Ra1n
    #29975
    Őőő. Nem.
  • Moby
    #29974
    Az meg, hogy úgy néz ki, mint az AC pécén, hát az valami vicc. Élve zabálja fel bármelyiket eddig (nekem pécére van mind),
  • Moby
    #29973
    Aztabüdöskurvaélet..., gecijó néz ki, gecijól fut, de ami odabasz keményen, az az atmoszféra. Ez lesz a legjobbabb batman evör, ezt most mondom
  • Moby
    #29972
    Annyira nem, hogy elsőre abba is hagytam. Aztán 1-2 hónap múlva nekimentem megint, akkor már letoltam, de nem.
  • TDC Geronimo
    #29971
    "Nem vagyok nagy Batman rajongó"

    Ez a baj! :)
  • Kongy
    #29970
    Asylum meg City nagyjából ugyanaz volt, azt leszámítva, hogy utóbbi open world :D Ja meg Origins is, abbahagytam a tutorial után, annyira demotivált lettem tőle. Egyébként Asylum-ot imádtam én is, City-től már nem voltam elájulva. Nem vagyok nagy Batman rajongó, de a Knight-ra kiváncsi vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.22. 23:37:13
  • TDC Geronimo
    #29969
    city nem tetszett? :O
  • Moby
    #29968
    Persze. Asylumot imádtam, Cityt utáltam, origins teteszett.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.22. 23:18:20
  • TDC Geronimo
    #29967
    batmanre gondoltam. Asylum, city,origins.
  • Moby
    #29966
    Lelassult megint. Nyomtam megint test connectiont, felgyorsult megint. Ez mekkora már??? LOL
  • Moby
    #29965
    ?
  • TDC Geronimo
    #29964
    régi részekkel te játszottál?
  • Moby
    #29963
    ÉS most ennyivel tölt. Ez a turbógomb a psnetworkon baze. Japók....
  • Moby
    #29962
    Ez a psnetwork igazán kurvára vicces. Stabil, konstans 3mbs-el jön a cucc, de nyíl egyenes a diagram. Tolok egy test network connenctiont a ps4-en, kiírja, hogy a download speedem 3.8mbps, majd abban a pillanatban elkezd 15mbs-el tölteni
  • Moby
    #29961
    Most inkább forzát tolok megnyugtassam az agysejtjeim: van élet a gányon túl :D
  • Ragnar360
    #29960
    Akkor nem igen fogunk igy beszélni :( na m1:d
  • TDC Geronimo
    #29959
    I'm a giant fan of the series, though I controversially think City is the worst of the first three.

    Knight really feels like the game City and Origins wanted to be. It's fantastic and fully has a grasp of Batman and what it is to be Batman. If you just want to boot it up and swoop around the city fighting thugs, you can do that, and it's great. If you want to do the detective stuff, you can just go do that, and it's great. Plus the story is really surprising me, considering the criticisms levelled at it.

    Also the Batmobile. I goddamn love it. Basically it's a license to feel cool as fuck and it's super responsive and brilliantly integrated with on-foot Batman. You can do stuff like fight 10 goons in a street, get blindsided by shots from a drone-tank, hit the Batmobile button, it systematically batters through the streets to you, you leap and seamlessly land in it, blast the drone-tank in one shot, then fire off doing 0-60 down a street, hit the glide button and launch hundreds of feet into the air, swooping away across rooftops to find more baddies.

    I mean what the fuck. The whole experience is utterly seamless and there's nary a frame-drop on PS4.

    It's just so fucking great. So far I'm not understanding any of the Batmobile criticisms. Even when you're forced to use it the context always feels right.

    Eddig a játékosok közül szinte mindenkinek bejött a batmobil cucc, reviewerek közül sokaknak nem. Ezt is embere válogatja.
  • TDC Geronimo
    #29958
    witcher után majdnem lockolt 30as frémmel élvezet lesz játszani :D
  • Moby
    #29957
    Mindenki megnyugtatására: belassult a magyar sztór is mint a kurvaélet. Remélem azért el fog indulni, a 16 gigás pakk lentvan, meg a 42 gigás appdatából is 25, meg az update.
  • darkSectorxxx #29956
    :D
  • Moby
    #29955
    Mivel tőlem is pénzt kértek, így ingyen azért mégsem adhatom oda. Az egyetlen amit tehetek, hogy pénzt többet ezeknek a polák bugrisoknak nem adok. Egy kibaszott hibás termék az egész semmi egyéb. 9/10 LOÁLROFLLÁL. Az.
  • darkSectorxxx #29954
    Köszönöm, ingyen elfogadom...:D
    Becserélem valami érdemlegesre. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.22. 22:15:47
  • Moby
    #29953
    Tettem még egy utolsó elkeseredett kísérletet ezzel a hányásszagú wicserrel amíg leér a batman, meg ma még itt a lemez.
    Skelligén 16 fps-el verekedni csudajó.
    Nevörevörevörevör. Soselássamtöbbeteztahulladékot. Nincs szivem elfogadni a pénzt a vevőtől ezért a retekért :( Kickbandelburnnuke.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.22. 22:14:09
  • TDC Geronimo
    #29952
    elfogadtam friend requestet de ezt a PSNen való üzengetést meg party invitet hanyagoljuk. Nem is vagyok gépnél amúgy se
  • darkSectorxxx #29951
    Teszik fel a Driveclub PSN+ -t. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.22. 21:41:18
  • TomStorm
    #29950
    Nem csak Batman-t tölti lassan hanem mindent.
    Bloodborne utolsó 3GB délután óta szenved vele:(
  • Moby
    #29949
    Na, már indíthatnám, de éjfélre lejön az egész játék is. Lesz firstimpression, stay tuned! :)
  • Moby
    #29948
    Egész nap ilyen gecilassan jött, mert véletlenül bentmaradt a google dns-e. Visszatettem t-onlányra, egyből belehúzott.
  • darkSectorxxx #29947
    Nagyon is megéri%%
  • Ragnar360
    #29946
    Fellépek már lesni a menüt:d ez a TR Def. Ed. 3500ért nem olyan rossz vétel plusoknak, elgondolkodtató : s
  • darkSectorxxx #29945
    Az elég....akkor 2.5mb/s-el jön kb, nekem akkora a netem. :)
  • Tatyla
    #29944
    Magyar store lehet jobb egy fokkal
  • Moby
    #29943
    Ha nem is csövön, de 20 megával azért jön nekem
  • Ragnar360
    #29942
    Ja, biztos sokan rágyógyultak:d fizethetné a sony a szervereket rendesen, vagyis még egy pár darab gigabiteset elbírna igazán : d
  • Tatyla
    #29941
    Még jó hogy nem vettem ki holnapra szabit a Batman miatt kurva lassan szedi lefelé még standbyba is...