121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ragnar360
    #30140
    Ez tenyleg faszás, na és most kérek egy olyan videót ahol bemutatod mit tud ez a ruha, meg ilyesmi. ;)
    A narráció is marhajó, ilyen gémek jöhetnének még, hasonlóan fasza kütyükkel megspékelve:)
  • darkSectorxxx #30139
    Szerintem a Szamaritánus videóban igazából a Batman AK-t demozgatták....:D Télleg elég közeli a BAK minősége ahot a demo-hoz szerintem.
    Eső meg neon az szinte tojás.
  • Kongy
    #30138
    Amúgy durva gyerekek, hogy milyen fizika van a játékban, a batmobillal mindent le lehet tarolni, ami az utadba kerül. Ahogy néztem Másztörrészen helyenként még füstszimuláció is durva, ahogy égnek a gumik.
  • Moby
    #30137
    hjah, ez a screenspace reflection ennek a generációnak a legfontosabb effektje :D
  • darkSectorxxx #30136

    (tudom, mert 720p. :D)
  • Kongy
    #30135
    Azt csináltam, de nem számítottam rá, hogy a játékban van fizika, és lebontottam a betonkerítést könnyűszerrel :DDD
  • Moby
    #30134
    Faszt, most lőttem a gépen.
  • Moby
    #30133
    Mondom: ha tetőn/bérhol gépészkedsz, simán kapcsold át harciba. Úgy rohadtegyszerű navigálni.
  • darkSectorxxx #30132
    De ugye nem is E3-as capture? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 22:22:29
  • Moby
    #30131
    ÉS akkor most elmondom lassan újra: ez nem videó.
  • darkSectorxxx #30130
    Biztos tulment rajta néhány próba után csak arra gondolt hogy idegesítőre sikerült. :)

    Olyan mint a GTA-ban motorral üldözni autokat, én ezért adtam fel a Vice City-ben vagy San Andreas-ban a pályafutásomat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 22:21:40
  • darkSectorxxx #30129
    thx. :)
    Odabasz, a fények is szépek a játékban mikor megcsillan a holdfény vagy mi a fémes textúrákon...mikor kinyitja a kapszulát és odaemeli a kezét akkor is látni.
  • Kongy
    #30128
    Hát én az átlagosnál bénább játékos vagyok, de néztem végigjátszást, hogy ugyan én vagyok-e a fogyatékos, és nem! A gyerek is elcseszi 1-2-szer a videóban :D

    Ami viszont tény, hogy kimaxolták a pocsolyaszimulációt ebben a játékban :D
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.23. 22:22:16
  • Totti5
    #30127
  • darkSectorxxx #30126
    Ja és ő még csak az úton próbált menni, ahol NYILLAL muttatta a játék merre menjen. :D
    Pc-n meglesem minimummal ha elindul kíváncsíságból de messze nem játszanék vele 1 óránál többet.

    nem a kocsi végett hanem mert tudom ilyen a Batman stílus, de nekem zavaró hogy szinte tök egyhangúak a pályaszakaszok....
    Oks ez egy város nem egy Witcher térkép, dehát.
  • Moby
    #30125
    Valamit kurávra bénáztok :D Nem lehetett elbaszni se,
  • Moby
    #30124
    Batsuit
  • Kongy
    #30123
    Meg tudom érteni. Én már kontroller törés szélén voltam. Volt egy rész, ahol ügyeskedni kellett egy szakaszon, ugratni háztetőről háztetóre batmobillal, aztán ha leestem kezdhettem elölről. És nem elég, hogy megszoptam a faszt ott, utána aktiválni kellett egy antennát, ilyen gyökér preciziós minijátékkal. Rémálom.
  • darkSectorxxx #30122
    Oks , fütyültem 2-őt. :D

    Legutolsó játék a Dead Space 2 volt ahol a ruhákra izgultam rá.
    Najó a Tomb Raider utolsó rucija is aranyos volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 22:15:05
  • Moby
    #30121
    Nem. Olyan mint roach a witcherben. Ha hívod jön :D
  • darkSectorxxx #30120
    Oks monster kinyit, várom hogy lenyűgőzz. :D
  • Moby
    #30119
    Mindjárt lesz youtube. Nagyon forró a cucc. És ami totál kész, hogy ez nem videó, ott rendereli az arcodba.
  • darkSectorxxx #30118
    A biztnság kedvéért spoilerben írom azért

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A látom van 2 alakja, és télleg jópofa hogy nem csak bizonyos helyeken kapod meg, mert én full azt hittem 1-2 héttel ezelőtt még hogy a Batmobil olyan eszköz amit a story folytán adott küldetésekben kapsz csak meg.

    Erre nem olyan látom kb mint egy GTA használhatod freerun-ban....1-2 helyre be is lehet vele menni stb. :)
  • Moby
    #30117
    Kurvára semmi gond nincs a batmobillal, csak ahol gépészkedni kell, ott szimplán át kell kapcsolni harci üzemmódba, olyankor úgy működik, mint egy "golyó", nem ökörmódon forzázni meg bánázni.
  • darkSectorxxx #30116
    Képet. képet.képet. stream-stream-stream.....:D
  • Moby
    #30115
    Most kaptam meg az új batsuitot.
    HOLY FUCKING SHIT
  • n000rbi
    #30114
    Nem veri ki az ember szemét, de van. Egyébként nem is tudom, egyelőre a fáradtsággal magyarázom, hogy nem kapott el. Majd frissen adok neki még egy esélyt. Az is lehet, hogy nem DaS-szal párhuzamosan kéne játszani, mert túl nagy a kontraszt.
  • SlickAdam
    #30113
    elsö rövid autos szakaszt lenyomtam korabban, tenyleg nem lattam.:D de shadow warrior-nal se a baszott nagy fun kozben, pedig ott karcolja az ember arcat rendesen.:D
  • darkSectorxxx #30112
    Inkább az a gyönyörű hogy a szemetet a széll lebegteti szépen, mintha forgószél lenne, de az eső csepeg egyenesen le mintha semmi hatása nem lenne a szélnek rá. :D
  • n000rbi
    #30111
    Van képtörés a ps4-esben is autókázás közben, csak a hype elvakítja az embereket :)
  • darkSectorxxx #30110
    Mit szentségel a srác a Batmobilra. :D
  • darkSectorxxx #30109
    Én lesek néhány stream-et, és a régi Batman-ekhez képest nekem ugyanúgy ez sme kell, de mintha animációk terén javult volna az előző 3 részhez képest.

    Valamint nekem a Batman-t látva folyton ez ugrik be, de nem tudom miért.

  • Ra1n
    #30108
    Én az új betmennel vagyok így. 4-5 óra alatt beleuntam. Nem való a Rocksteady-nek a nagy sandbox. Az AA szintjét nem hozzák,vontatott unalmas, repetitív.
    Az Evil Within-t bírtam pár fejezetben és végigtoltam. A Betment kétséges hogy végigtolom-e....
  • darkSectorxxx #30107
    Egyszerűen nem bírom már.

    Ezt a kibebaszott tetves kurva geci store.
    Hogy menne a geci anyjába. Miért van az hogy nem képesek rendesen kategorizálni a sok szart, tele a faszom már hogy belépek pl a demo-khoz azt ott fityeg pre-order-es játék 60 dollárért.
    Vagy hogy egy Capcom 80%-os off deal-nél bebasz olyan játékokat amik legjobb esetben is csak féláron vannak.
    Semmi logika vagy rendszer sincs, sok kategória összevissza van mintha töketlenek csinálnák.

    Édes faszom.
  • darkSectorxxx #30106
    Hát igen szokni kell, vagy elkap vagy nem, nem annyira fasza szerintem sem mint egy Silent Hill vagy Resident (régiek).
    Sebaj majd nemsdokára gyün a Zero Remake (igazából idén mást már nem is nagyon várok) a Resi-ből addig ez megteszi.

    más:
    elvileg holnap jön a kis kütyü. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 21:04:28
  • darkSectorxxx #30105
    Elhiszem, mert ehhez (ahogy sok máshoz :) ) nem értek.
  • Moby
    #30104
    Hát én ebbe pécén csíkok nélkül is olyan kibaszottul beleuntam abba a generic fos játékmenetbe, hogy arra szavak nincsenek.

    /ha engem kérdeznek, kiterjeszthetik a csíkjaikat a teljes képernyőre :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.23. 21:00:54
  • Moby
    #30103
    pc-n más a helyzet. Ott a gsync/freesync-es monitorokkal már értelmet nyer a custom fps limiter.
  • darkSectorxxx #30102
    Nedmgond, énis belefutottam. :)
    Hogy örüök hogy kimaradt nekem, mert kb 2-3 hete megint el akartam kezdeni, de azért valjuk be zavar egy ilyen kibazsott darkos játékban hogy sötétben mész és még 2 baszottnagy fekete csík van....

    Ezért most újúlt erővel ugorhatokk neki. :)

    +
    Persze most sikerült éppen elkapnom neten egy példány a Quantum Theory-ból (x360), szóval lesz mivel játszanom. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 20:53:47
  • Ra1n
    #30101
    Igaz,nem szóltam.