121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #30182
    minnya berakom a DC-t, meghoztatok a kedvem hozza.:D
    en amugy jatszanek vele (folytatnak a karriert), de tudom, hogy hiaba van esö es ho a jatekban, az a karriert egeszen veletlenul nem erinti (csak ha veszek DLC-t...), ugyhogy fakalljaaaa!
    facebook-racing resze nem erdekel.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.24. 11:40:46
  • Moby
    #30181
    >sőtt szerintem kuvajó

    Annyira, hogy te sem mész vele soha. Szerintem úgy 2 hónapja nem volt vele egy mért köröd.
  • darkSectorxxx #30180
    A DC-vel a világon semmi baj, sőtt szerintem kuvajó, csak ez a psn mizériát nem kezelik helyesne, már rég inkább le kellett volna zárni.

    Nem értem mi nem áll rendelkezésre hogy menjen, a full játék végre az idő alatt kinőtte magát, szerintem elég sokminden belekrült.
    Főleg az iszonyatdurva ahogy lecserélték az ikonok képét, az kegyetlen durva, minőségre és kialakításra is...

    Szerintem a legszebb/legjobb menüje is a DC-nek van. Semmi felesleges sallang, minden ott van ahol lennie kell, semmi kavar, letisztultan csak ami kell.
  • Moby
    #30179
    Az a baj, hogy nem sak fosárkádok jönnek, hanem jönnek ettől sokkal jobbak is, nemcsak iylen fél-racingek, amiben az eyecandyre megy a fejlesztési idő. Valaha a playstation volt a racingjátékok menyországa, mára ennyi maradt belőle. A barátlistámon idejét nem tudom mikor láttam bárkit is játszani vele, magamat is beleértve.
    Hát ebbe így ennyi vó't. Nem a fosárkád kéne, hanem sok-sok autó, tartalom, beállításokkal, stbstb. Egy forza vagy gt szintű játék. Mondjuk az eső az szépen csorog a szélvédőn, és az szép is, és az első 15 percben nagyon érdekes is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.24. 11:30:44
  • Totti5
    #30178
    DC-vel nem lett volna gond, ha időben jön, úgy ahogy ígérték olyan tartalommal ami a kurrgenhez illik, mert valljuk be kezdőcímeknél is olyan sandboxok jöttek ki hogy az ember haja égnek állt ( Dead Rising 3 pl ) és azóta is jönnek a tartalmasabbnál tartalmasabb címek. Szinte alig van olyan amit gyorsan 6 óra alatt lezavarunk.

    Egy példa. Forza Horizon 2.
  • samsung123
    #30177
    DC-baszott jól sikerült! Csak ugye ehhez kell egy kis IQ-is hogy lássuk a sok mocsok fosárkád között, mert ugye az kell a népnek, nem véletlen, hogy DC-szintű játék csak max 3-4 évente jelenik meg bármilyen platformon, mert a játékosok nem a belsőt értékelik (ami nem fosárkád sok idő kell kitapasztalni laikusoknak), hanem az első benyomást (amihez elég pár negatív kommentet olvasni vagy cikket)
  • SlickAdam
    #30176
    vótmá
  • Kongy
    #30175
    Shadow Warrior 2 gameplay Ez viszont nem legenda. Szerintem baromi jól néz ki, és 60 fps.
  • darkSectorxxx #30174
    Ja nem miattad fogalmaztam így, hanem hogy itt már annyira vicces.
    Olyan legenda mint a Last Guardian. Jön jön....megvillan egy percre de mégsem. :D

    Ilyen volt a Prey 2 is, amit állítólag már egy ideje elkaszáltak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.24. 10:49:40
  • Moby
    #30173
    A baj az, hogy a forzát negyvenezeszer jobban élvezem, és ezen nem változtat, hogy milyen módon terjesztik.
    Mármint az ötöt, ha kijön a hat, akár be is lehet fejezni mindenkinek ezt a bohóckodást, lehet csomagolni, és irány haza más munkát keresni :D
  • Kongy
    #30172
    Ezért írom, hogy ez már parádé, csak röhögni lehet rajta.
  • darkSectorxxx #30171
    Hát de most ne nevessen az ember ilyenkor egy jót. :D
  • Kongy
    #30170
    Ez már tragikomédia :D
  • darkSectorxxx #30169
    "DriveClub - már majdnem elindult a PS Plus változat, de az utolsó pillanatban leállították
    Tegnap éjjel egy pillanatra elérhető volt a DriveClub PS Plus kiadása, de kiderült, csak véletlen tették ki, a szerverek még mindig nem állnak készen."



    Nem értem még miért erőlködnek ennyi idő után, már mindenki megvette. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.24. 10:16:01
  • darkSectorxxx #30168
    Néztem volna twitch-en de látom este offline voltál. :)
  • Tatyla
    #30167
    Tegnap vagy éjfélig játszottam mert az asszony egy rendezvényen volt és én mentem érte, szerintem jó lett a Batman és a játék meg tudott újjulni és a régi dolgokat tovább fokozták, batmobil nagyon odabasz meg összességében minden, egy negatív dolgot tudok felhozni az pedig hogy folyamatosan esik az eső...
  • Moby
    #30166
    Kell mindenbe a kromatikus aberráció. Nincs már élet nélküle.
  • SlickAdam
    #30165
    gondolom trendiek akartak maradni...
  • TomStorm
    #30164
    Most minden szünetelni fog Batman mellett.
    Mondjuk X1-en azért megy a Witcher közben csak inkább ott van pause:)
  • Ragnar360
    #30163
    Mic-ed h h nincs?:d TES O szünetelni fog Batman mellett?: d ennyi idöigényes jatekba belevágni:D:D::P
  • darkSectorxxx #30162
    Fasza. :D
  • TomStorm
    #30161
    Első képem így PS4-ről facebook-on keresztül ide:)
    Remélem jól sikerült
  • darkSectorxxx #30160
    Ja akkor vágom...:) És még hány másik szerepben volt mostanság ahogy hallottam.
  • Kongy
    #30159
    God of War 3-ban ő Hádész, UC-ban Drake, Last of Us-ban az emberevő csávót játszotta.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.23. 23:18:44
  • darkSectorxxx #30158
    Ezaz aki minden második játékhoz adja magát? :D
  • TDC Geronimo
    #30157
    pingvin mint nolan north...fel se lehet ismerni
  • darkSectorxxx #30156
    Aha , mondjuk sejtettem a videókból, csak mondom azért megkérdem élőben milyen...hát ha nem zavaró akkor az jó. :)
  • Moby
    #30155
    Narráció amúgy tényleg kurvajó. Imádom a párbeszédeket. Direkt el van filterelve minden, hogy kicsit olyan legyen, mintha valami avitt film lenne.
  • Moby
    #30154
    Nem, nem a legjobb, érezhetően azon áldoztak a stabil frémért, de nincs zsizsik, nem vészes, csak mivel éjszaka, nagy kontrasztos minden, ezért ide nincs az az AA, ami elég lenne.
  • darkSectorxxx #30153
    Hát ha itt nem is voltak kreatívak, a majd érkező HR és BTS remasteredeknél a QTE-ket nem ráirni a tapipadra öreg hiba lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 23:02:54
  • darkSectorxxx #30152
    Élsimitás rendicsek?
  • Moby
    #30151
    Nem próbáltam, de szerintem nincs. Viszont az ötlet jó! :)
  • Moby
    #30150
    Jaja. Szerintem sincs semmi baj az irányításával, sőt, imádok csapatni vele. Az egyetlen bajom a játékkal, hogy kéne egy hét szabi... :( Minden másban szinte tökéletes.
  • Ragnar360
    #30149
    Jóféle:d Ez a narráció elég menő:d Ilyenkor lehet joyt billegtetve iranyitani, mikor repülsz, vagy nincs benne ilyen?
  • TDC Geronimo
    #30148
    Batmobillal letoltam első riddler racet. Szerintem kurvajó és a combat is. Pikk pakk ráéreztem az irányításra.
  • darkSectorxxx #30147
    Nekem jók a fogaim. :)

    Amúgy nem gondoltam volna hogy ilyen elvont beteg ez a játék.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most volt egy léghajós rész vagy hol, amikor a csávó levert kb 30 katonát és begolyózva azt látta hogy az összes katonából joker lesz, sok joker. :D

    érdekesek a kisebb feladványok is, főleg itt a hajón

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.23. 22:57:52
  • Moby
    #30146
    grapnel boost. De mostmá elég, mer minden percét feltölthetném. Ne nézegessétek, vegyétek megfele, 5 fogorvosból 4 ezt ajánlja :)
  • darkSectorxxx #30145
    Jobb fejlesztőknél. :)
    Szerintem 2 csapat tud normális látványt U3-al, az Epic meg ezek.
  • Moby
    #30144
    Na még egy a grapnel boostról, mer az is olyan látványos, hogy beszartok. Upload in progress.
  • Moby
    #30143
    Fél órája csak a tutorialjait csinálom :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Fear attack/drop attack/minden fasz. Gyors vagyok vele mint a villám, van időlassítás, erős vagyok mint a bivaly, stb.