121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #30262
    Kép vagy videó? :)
  • Moby
    #30261
    Az egyik legdurvább mozit irányítom a kontrolleremmel, amit az idén láttam.
  • Moby
    #30260
    Egen, ott én is padlót fogtam.
    Most menekültem ki a gyárból. Percenként omlott rám a wtf moment, le sem írok semmit, mert egy pixel is iszonyatos spiler lenne. A nyálamban hempergek. Kiugrik az epik a tévéből, és leveri a csillárt.
    Készbazmeg. Nem tudom hogy lesz képes fenntartani ezt a szintet a játék végig. Valszeg sehogy. Az év meglepetése nekem ez a cucc.
  • TDC Geronimo
    #30259
    dzsízüsz. Meglett az új ruha

    Utána mikor eldobta batarangot és reccenés nélkül pásztázott végig a városon az...
  • darkSectorxxx #30258
    Na főnök úr megnéztem a kütyüt, ezzel azt is lehet akár ha elviszem valahová hogy a ps4-be be van dugva otthon egy rakat média, film-zen-kép elérhetem a Remote play-el, hiszen hálisten csak a BR-t tiltja le ilyenkor (meg asszem még 1 valamit). :)

    Jópofa.
    RP játékban egészen türhető z a kis késés.
    Kép nem natív de kellemes. Egyelőre jópofa, már csak valakinek meg kéne adnom a profilom és nyomni a Batman-t. :D

    Ha lenne valami kis coop játék akár árkád, megnézném a multi megoldást.

    Amúgy látom a ps4 dolgok a ds3-al tökéletesen mennek, csak a tapipados játékoknál nem, csak az alap funkciók, vagyis egy Infamous-nál meg lehet akadni, de Bloodborne-t mindenféle gond nélkül lehet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.24. 21:12:03
  • darkSectorxxx #30257
    Pontossan! :D
  • Ragnar360
    #30256
    Hogy mi?
  • darkSectorxxx #30255
    Van bőven eltérés, én is azt hittem csak felhúzták, de mégsem lehet Gears 4 féle kinézet, és kevés a hely amin mozoghatnak. :D
  • Totti5
    #30254
    Ódehogy. 1080P, 60 fpsel szaladt a béta kb ( mittudodmén ) 10szer részletesebb fegyó és karakter modellekkel. Nincs rece és lópoly se, se 30 alatt frém, és popup ami az első Gearsban volt.

    Yutub videón is látni ha kiteszed teljes képernyőre. 720p és közel nem mai gyerek részletekben a GeoW 1, de hát ez természetes. Persze a színek, fények több helyen teljesen eltérnek. Az egyértelmű hogy a Gears 3 színvilágát viszi tovább a remék és nem az elsőét. Hogy ez jó avagy nem, már ízlés válogatja.
  • darkSectorxxx #30253
    Elmennek a picsába!!!!!!!

    Nemsokára igaz a konzolt nem de a kontroller megvásárolható lesz külön.
    OMG...asszem kiszedik a zsebemből a pénzt mégha kezdtem lenyugodni hogy idén alig lesz megvásárlós cím...erre költhetek kontrollerre!!!!!!!!!!!!!!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.24. 20:11:51
  • darkSectorxxx #30252
    Káprázik a szemem. :D
  • darkSectorxxx #30251
    Na ez sem veszem fel, alig van eltérés, csak fullhd meg 60fps....:D
  • TDC Geronimo
    #30250


    Lehet majd egyszer letolom még egyszer
  • TDC Geronimo
    #30249
    Most már hivatalos

    DRIVECLUB PlayStation Plus Edition launches tomorrow
  • SlickAdam
    #30248
    namonnyuk a tegnapi gears ultimae / old school összehasonlitastol en se voltam elajulva. LATOM a kulonbseget, de nem dobtam le töle az ekszijat.:)
  • Totti5
    #30247
    PrevgenHD, nincs ugrás.

    Izé, kőkemény még tegnap is azt olvasom több embertől hogy a Forza 5 alig szebb mint a Forza 4 . Horizon 2 csak azért ennyivel szebb X1en, mert rossz lett a 360as port. Gears 1 Ultimate gyengébben néz ki mint a 2006os 360as verza.

    Még ma is itt tartunk. Nem 1 embertől! Soktól. Elképesztő...
  • SlickAdam
    #30246
    a figyelmeztetessel van a gondom. nem eletszeru.
    "fussatok bolondok".
    ugyanigy evakualtak volna a varost figyelmeztetes nelkul is. eleg lett volna annyi, hogy "latjatok 150 ml pinalé mit muvelt? sirni fogtok!" - vuuuuuuuuum mar huzna is mindenki. nem kell az explicit felszolitas. bedessz madafaka nem tesz ilyet.:D
  • Moby
    #30245
    Erre a kérdésre magad is tudod a választ, csak elutasítod.
  • Moby
    #30244
    Nemnagyon értem a problémád. Nem életszerű. A valóságban ugyanezt csinálja az IS. Gyakorlatilag menekülnek az emberek a városokból, amerre terjeszkednek. A városokban rengeteg az otthagyott érték. Pláne egy nagyvárosban, amilyen arkham city. Scarecrow bebaszhatná a gázt, megpandelnének a bűnözők, de scarecrow még ettől nem tűnne el. A helyzet nem oldódik meg ezzel. Nem igazán értem mire akarsz kilukadni. Neked nincs motivációd egy mesebeli város életbentartására, de ez a sztori batmanről szól, nem rólad :)
  • Kandurex
    #30243
    igen :/

    mondjuk remélem ez nem csak az én nyomorom, mert, ha igen, nagyon csúnya jövőnek néz a játékipar :/
  • Moby
    #30242
    Érthető. Az a bajod vele, hogy multi :D
  • SlickAdam
    #30241
    jo, mentsek meg nehany tuzoltot. na bumm.
    elfogadom en a szitut, de normalis, LOGIKUS magyarazat nelkul ez csak egy szanalmas huzas volt a fejlesztö reszeröl. csodalkozok, hogy meg senki nem akadt ki ezen. legalabbis nem talaltam kommentet erröl.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.24. 17:41:57
  • Moby
    #30240
    Látsz már mellékküldiket?
    Nem csak a bűnözők vannak a városban.
  • Kandurex
    #30239
    Nem a lehetőségek kevesek, hanem, hogy random helyzeteket produkál, nincs egy normális felépített tartalom. Nem tudom érthető e miről gagyogok, de összességében nem is érdekes, hisz a játék már az első perctől kezdve nem ígért többet.
  • SlickAdam
    #30238
    na de normalis emberek nelkul mit ernek a bunozok / bunozes? :) semmit. rakas moslek egy kupacon. betmen helyeben en dobnam kozejuk a gazt.
    batsy-t meg sokkal könnyebben el lehet pusztitani (~ megprobalni), ha van csali.

    szerk.: mondjuk leszarom. jelen pillanatban sokkal nagyobb problema, hogy tudok-e szerezni pink fonal yoshi amiibo-t :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.24. 17:34:06
  • Moby
    #30237
    Nem több kell legyen, hanem sw. Nekem a bf sem "kevés", csak nem érdekes nekem. Hát ez meg az.
  • Moby
    #30236
    Egy pillanat alatt lett bűnözőparadicsom. A cél még ismeretlen. Lehet, hogy szimplán batsy elpusztítása.
  • Kandurex
    #30235
    Tudom nem szép dolog, de muszáj kérdésre, kérdéssel...mitől több? Válasz előtt próbáld meg lerángatni az SW texturákat és zenéket.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.24. 17:29:29
  • SlickAdam
    #30234


    VS

    ugy latszik ennek csak nehany tonna köre van szuksege. biztos jol fog szorakozni.:D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.24. 17:28:23
  • Moby
    #30233
    Mitől lenne ez battlefield? Ên egyelőre egyetlen mikronnyi bf-et nem látok benne. Viszon 100% sw-t.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.24. 17:27:55
  • Moby
    #30232
    Hát izé...így vette át az uralmat a város felett. Nemdenem?
  • Kandurex
    #30231
    Sok év CS (kb. 10) plusz előtte rengeteg LAN party (házi buli jellegű). Idővel megérti az ember, hogy ezekben nincs tartalom. Nincs meg benne az a NEKED szól dolog, mint egy jó könyv, ahogy fel van építve, ahogy vezet, elvarázsol, játszik az ember érzelmeivel, lehetőségeivel. Lehetne tovább fejlődni, ahogy pl. a Dark Souls próbálja összekapcsolni a két helyzetet. De itt ez nem történik meg, minden grafika, SW hangulat ellenére ez egy Battlefield és semmivel nem több. Abból pedig már van egy tucat.
  • SlickAdam
    #30230
    kerdes azokhoz, akik mar lenyomtak par story missziot BATMAN-ben:

    NEM teszek szpojler tag-et, mert kis tulzassal 1 perccel a jatek inditasa utan mar fennall a szitu amire kerdezek (+ mutattak E3-on is komplett). szoval a Madarijesztö csinal egy kis perpatvart a kajaldaban, aztan mutatjak kivetitön, es mondja, hogy ez csak kis izelito, es hogy "utolso figyelmeztetes". MIRE??? a bünözök altalaban lerobbantjak a hidakat, hogy senki ne menjen sehova es utana dobjak be a gazt, ez meg elöre szol, hogy tunjon el mindenki? es utana megis kit fenyeget? az ottmaradt bunozoket? hogy majd ök jol meghalnak a gaztol? ki a faszt erdekel? majd elfujja a szel, minek a megmentö betmen? nem ertem. tehat a kerdes: lesz elfogadhatobb magyarazat az egeszre, vagy ilyen szanalmasan oldottak meg Rocksteady-ek, hogy ures legyen a varos?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.24. 17:07:37
  • Moby
    #30229
    Nem. Mindenki szerint az lenne. Csakhogy ezek olyat nem csinálnak, csak ilyet. Érteni nem fogom, hogy miért vagy ennyire multiellenes, de elfogadom. A legjobb amit tehetsz, hogy szurkolsz a sikerének, így vélhetően más kiadók ezt a receptet átültetik olyan játékstílusokba, ami neked is oké.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.24. 16:50:38
  • Ragnar360
    #30228
    Ez a Batman egyre jobban mozgatja a fantaziám:D
    Tegnap egy Diablot megtudtam nézni Share Playbe, valaki meglehetne esetleg nézni Batmant, pár percre kipróbálni, ha lenne ideje:d
  • SlickAdam
    #30227
  • Ragnar360
    #30226
    Ugyanez az eset volt az NFS szériával is. Youtubbe "jó" fanok , meg mindenhol már tömörültek és követeltek egy NFS U3-t, de ezek csicskák és nem veszik észre, szal ÉRTHETETLEN.
    Errefel az új NFS is, TALÁN!!! ér majd valamit, ha kiveszik a rángatózó ratyi kamerát akkor biztos.

    Ezekért lehet azt mondani hogy leáldozott, csak már nem csak a PC-nek kizárólag, merthogy annyi lehetőség lenne, de a fejlesztők, kiadók szarnak mindenre, megfogják a könnyebbik végét a dolgoknak - remasterek, dlc szintü játékok, tákolmányok és kész. (a legtöbb esetben) Nem gondolkodnak jól feltehetőleg, pedig ahogy te is mondod, jól járnának, mindenképp! A jelenlegi genben a minőség helyett keményen a ZS üzletpolika lelhető fenn, több esetben is: d szerintem - aztán lehet nem.
  • darkSectorxxx #30225
    Az hogy egy jó játékot folytatnak mostani generációkban azt inkább betailtanám. :D
    Remélem átjött a célzás mindenkinek. :D
  • Kandurex
    #30224
    ugyanannyit tudok hozzáfűzni, mint a leáldozottba:

    "Én nem értem miért nem csinálnak ezzel egy Kotor 3 -at vagy mondjuk egy Dark Force folytatást... olyan szinten szétbaszna mindent ami létezik a gamer piacon, hogy hihetetlen.... szerintem ezek nem szeretik a pénzt, vagyis a sok pénzt biztos nem...."

    de tényleg nem értem! vagy csak szerintem lenne sikeres?
  • Moby
    #30223
    Ez most állítólag pécé (bár meggyőződésem, hogy az eddigiek is azok voltak :D ), de akkoris..