121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #30220
    Ha ilyened is van, akkor elhiszem, hogy rajongó vagy :D
    Beszarás jók ezek a figurák (a Terminator-széria szintén ettől a gyártótól), de az áruk is az...
  • darkSectorxxx #30219
    Sajnos volt már, de a buzinak egyiknek nem jutna eszébe hogy van élet a ps1 után, asszem oda volt az uccsó. :D

    Most milyen állat lenne egy mostani generáción....tyűűűű.
    Megvenném összevissza minden platformra.

    Csak filmekből vagy 70-80 ezerért összevettem mindent az elmúlt kb 1 évben. :D
    Gondolom láttad a gyűjteményt.
  • Kongy
    #30218
    Asszem ha csinálnának egy Robotzsaru játékot, akkor te többet nem látnád a napvilágot :D
  • darkSectorxxx #30217
    Sorry. Ebből ugysem találják ki miről van szó...:S
  • Moby
    #30216
    Szerinted viccből volt spoilerben?
  • Moby
    #30215
    Jaja :) Nekem Eliza Cassan is ilyen WTF moment volt. Sok helyen érződik azon a játékon, hogy ott írók munkálkodnak a háttérben, nem nyeretlen kétévesek összeheftőlnek valami játékfélét :)
  • darkSectorxxx #30214
    Robotzsaru, Murphy? Hol? Kell most azonnal. :D
  • n000rbi
    #30213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rendőrőrsön a Robocop utaláson beszartam (A. Murphy és a felesége e-mailjei :D)
  • Kongy
    #30212
    De hisz nincs is játék :O
  • Moby
    #30211
    2016 is combosnak ígérkezik a videójáték rajongóknak :D
  • Moby
    #30210
    Nájsz Én lenyomtam rambóban is, úgy is fasza. Meg mindenhogy. 4-5 végigjátszást abba is belevertem :D Cyberpunk heaven.
  • n000rbi
    #30209
    Jah, Pacifist trófea megvan :)
  • Moby
    #30208
    Nemhiszem. De ha játszottál az előzővel, akkor tudod, hogy ratatát alig fogsz használni :)
  • n000rbi
    #30207
    >Gamersydeon fentvan a 25 perces deus ex e3 videó

    Meg is néztem, állat, de nagyon remélem, hogy a hud testreszabható, mert az ammo-t szarabb helyre nem is rakhatták volna :)
  • Moby
    #30206
    Köszi, felállt rá még mindig! :P

    Gamersydeon fentvan a 25 perces deus ex e3 videó, irgalommentes minőségben.
    Noshát, arra is. Az előző rész minden pillanatát imádtam..
  • darkSectorxxx #30205
    KATTTessék kárpótlásul egy kis élvezkedés. :D
  • Moby
    #30204
    Jaja, még új nekem a cucc. Szorri, ha evidenciákat feszegetek. Igyekszem felzárkózni!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.24. 13:10:04
  • Hoz_Hun
    #30203
    Nekem egy kicsit túl sok is benne a Batmobil. Tegnap este végül már önszorgalomból repkedtem a város felett. )
  • Moby
    #30202
    Jaja! Mióta megkaptam, csak a dive közbeni summont nyomom füli gérő szájjal. Ez a játék egy rajongónak olyan esszencia, ami párját rikítja. Nem tudok lejönni a szerről. Annyira batman az egész, minden pillanata, amire játékban még nem volt példa. Kökemény odabaszóság.
  • TDC Geronimo
    #30201
    Nagyon durvan adja a batman filinget a jatek. Amikor eloszor hivod batmobilt, legszivesebben uvoltottem volna hogy "im batmaaaan" :d
  • Ragnar360
    #30200
    Unaloműzésként egész jo egy két streamet lesni ps-en:d ez a Batman nem rossz kis cucc.
    Bár a csávó már már túl sokat használta azt a nem tudom milyen látást... (alapba jobb nézni azért:d) meg épp valami "zárt" missiön volt, de kérdés:
    mennyire repetitív a játék, mennyire ismétlödő, küldik mennyire jók?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi ez a Jokeres képzelgés, halucináció benne?: d
  • Moby
    #30199
    Ezt értem, de ez nemjátékon belüli install. Ezért nem értettetem. Ez a renees játékinstall, aminekbmindegy, hogy fut-e a játék vagy nem, ő csinálja a háttérben.
  • Moby
    #30198
    Nem, mivel leért mire megnyílt. Bár ennek a digitális mivoltához nemsok köze van :)
  • darkSectorxxx #30197
    Moby még friss felhasználó nem tudta hogy megy. :DDDD
  • Hoz_Hun
    #30196
    Ja én nem vártam meg míg felteszi a net izét, hanem egyből indítottam. Nálam a start story vagy mi, amikor konkrétan már a játékot indítom feldobta, hogy a játék még installálódik (5-8 perc) aztán lehet tolni (csak hogy állt 8% és meg se moccant).
    De volt aki simán indította, aztán pl az első Rébuszos helyszínen kiírta, hogy még installál (lehetett amúgy tovább játszani). Csak az volt a gond, hogy mégsem installálta. Volt aki a GCP helyszín után kapta meg a feliratot az installról (főszál) így nem tudott tovább menni. Ők aztán várhattak, mert csak azután ment tovább a game, hogy újraindították a PS4-et.

    Szóval ezért írtam, ha valakinek lenne ilyen gondja az elején akkor ez a megoldás. Ha minden rendesen fenn van akkor fut mint az atom.
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.06.24. 11:55:41
  • SlickAdam
    #30195
    na nemmmmondod hogy a digital verzad nem installalt jatekon belül? vao! :D
  • darkSectorxxx #30194
    Tudod van az a kütyü a kezén.......... :D
  • darkSectorxxx #30193
    Semmi gond, mert autómatán az éppen aktuális játékról szokott szó lenni, eddig volt a Witcher, most váltunk Batman-re. :D
  • Moby
    #30192
    Játékon belüli install??? Az mi? Nekem nem installált a játékon belül semmit. Elindítottam azt ment :)
  • darkSectorxxx #30191
    Hát meglepnél vele de télleg. :D
  • Hoz_Hun
    #30190
    Igen igaz. Sorry az új Batmanről van szó. :)
  • darkSectorxxx #30189
    Gondolom a Batman-re írtad. :)
  • Moby
    #30188
    Jajaja értem. Ott a polcon nekem az order is jó. Meg kb minden. Tudok róla szépeket mondani ha megkérdeznek róla.
  • n000rbi
    #30187
    Köszi, de mégis melyik játékról lenne szó? :D
  • SlickAdam
    #30186
    knack?
  • darkSectorxxx #30185
    Én azt mondtam jó, nem azt hogy játszom vele...valakinek dolgozni is kell. :D
  • Hoz_Hun
    #30184
    Akinek a játék indításánál a játékon bellüli install megáll és a idő sem röccen az zárja be az alkalmazást és inditsa úja a PS4-et, azután már gond nélkül felinstallálja (játékon bellüli install).
    Én így jártam, csak gondoltam beírom, ha valaki másnak is lenne ilyen problémája (nem én találtam ki külföldi fórumokon írták, hogy ez a megoldás. Nálam működött).

    Edit: Ja a Batman-ről van szó. He-he.
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.06.24. 11:48:37
  • Moby
    #30183
    Én a uk profilommal gyakorlatilag eldobtam a karrierem is. Újrakezdeni már semmi kedvem. Inkább minden este tolom forzát, az leköt, és ki is élem vele a tizedmáspercek vádaszata utáni igényeimet is :)


    Csak ez a kormánymizéria..ettől kapok agyfaszt :( Pedig valami nagyon kéne, de nem ilyen elmebeteg árakon
  • SlickAdam
    #30182
    minnya berakom a DC-t, meghoztatok a kedvem hozza.:D
    en amugy jatszanek vele (folytatnak a karriert), de tudom, hogy hiaba van esö es ho a jatekban, az a karriert egeszen veletlenul nem erinti (csak ha veszek DLC-t...), ugyhogy fakalljaaaa!
    facebook-racing resze nem erdekel.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.24. 11:40:46
  • Moby
    #30181
    >sőtt szerintem kuvajó

    Annyira, hogy te sem mész vele soha. Szerintem úgy 2 hónapja nem volt vele egy mért köröd.