121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30302
    De, volt ilyen is :D (meg lesz is)
  • SlickAdam
    #30301
    nem ugy volt nehany honapja, hogy quit gaming, mert mar öreg vagy? :D :P
  • Moby
    #30300
    Ennek a no man's skynak eléggé interstellaros a zenéje, meg az egész hangzása. Imádom.
  • TDC Geronimo
    #30299
    első nyomozós/rekonstruálós küldetés is adta
  • Ragnar360
    #30298
    Hee, hány profilozol te?:DD Ilyen van gép, de sose vagyok fentbe tolod?: d szerintem a fő profilodat jelöltem be 3 napja de semmi, meg azon nincs is nagyon értelmes játék. Sztem nem igazán vagy aktív. Aztán elkezdett derengeni valami, még a 360-as időkből, hogy inkább fórumon voltál sokat, mint gépen online.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.25. 13:58:39
  • Ragnar360
    #30297
    Brutál, a kinézete hibátlan, a víz hömpölygése kicsit sok, lehet, de ígyis top.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.25. 13:58:55
  • darkSectorxxx #30296
    Brutális, bár a DC-ben is van ilyen pár napja játszottam akkor tünt fel....:D

    (mielőtt írnál Moby , hogy nem játszhattam , több profillal játszom, azért lehet nem látszik minden játéknál rendesen a játékidő)
  • Moby
    #30295
    Jaja, percekig ezt nézegettem tegnap :D
  • Moby
    #30294
    Hm. Nem is tudtam. Este meglesem. Bár eddig még egyetlen játékhoz készült profilt nem jött be, de hátha most majd ez :D
  • Tatyla
    #30293
    Amikor üldözés van és találatnál belassul a hang, hát az beszarás ráadásul van a gold füleshez hangprofil, iszonyat jók a hangok...
  • TDC Geronimo
    #30292
    Nevetséges, hogy egy ilyen öreg motoron (mondjuk szarrá van tuningolva már) látom az eddigi legjobb vízeffektet. Na kezdjük a mai batman marathont :y

  • Ragnar360
    #30291
    Ulthane: Olvass pm-t, pls:)
  • n000rbi
    #30290

    A DaS nem enged (így persze baromság volt day1 venni a Batman-t), de már alig várom, hogy jobban elmerüljek benne :)
  • Moby
    #30289
    Szótam előre :DD
  • darkSectorxxx #30288
    Jó kis gif. :)
  • Hoz_Hun
    #30287
    Tudom tegnapi a kérdés. Nekem az jött le, hogy Madárijesztő az elején azér figyelmezteti a jónépet, hogy pont elhuzzanak a városból. Lehet van valami mögöttes célja is, lehet, csak szimplán magának és az embereinek akarja a várost (én is kb 20%-nál járok). A bűnözöknek meg azért frankó, mert most megy a szabadrablás. Asszem pingvin is bankokat fosztogat meg ilyenek. Kb úgy mint mikor a Katrina hurrikán idején mentek a lowlife-ok aztán vitték a kirakatból a TV meg mitt tudom én, míg más a családját, életét mentette.
    Utoljára szerkesztette: Hoz_Hun, 2015.06.25. 08:54:19
  • Ragnar360
    #30286
    Hát igen, rajtuk kívül más nem is nagyon használta, se nem terjedt el. a grafot leszámítva a többi gyengécske volt tényleg. Bár most még olyannak is örülnénk xd.
  • TomStorm
    #30285
    Ezt mire érted?
  • SlickAdam
    #30284
    föleg, hogy klikkre beteszi a tag-et.:D
  • TDC Geronimo
    #30283
    spoiler tag fail... Nem spoiler mondjuk de ilyenekre vigyázzunk
  • TomStorm
    #30282
    Akkor legalább az eső állhatna el néha.
    Azért nem olyan kicsi a Map,hogy mindenhol essen!

    Vagy későbbiekben változik majd?
  • Tikal #30281
    Volt olyan Batman a sorozatban ahol ez másképp volt? szerintem nincs meglepetés :)
  • TomStorm
    #30280
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor most egy éjszaka történik minden ezek szerint?Mondta is mondjuk Batman Gordonnak még az elején,hogy hosszú éjszaka következik:(
  • SlickAdam
    #30279
    crytek-ek csinaljanak normalisan hasznalhato motort, de a konkret jatekfejlesztest nem gond, ha nem eröltetik.:D
  • TDC Geronimo
    #30278
    gyáras részt még nem toltad végig gondolom. Majd utána várlak vissza :D

    John noble mint scarecrow és mike a breaking badből mint Jim nagyon jók, de a többi is
  • Ragnar360
    #30277
    Kár hogy nincs sok ilyen cím, ami ennyire jellegzetesen használná az enginet, mondjuk a 4 is feléled ha minden igaz.
    Persze vannak UE3-s címek, csak úgy átdolgozták némelyiknél hogy fel se ismerni kb a stílusjegyeit.
    Textúrázása, fény, stabilitása eléggé TOP szint.

    ps: a Crytekkal mi a fakk van? Nem toltam egy jatekoukat sem, a Crysis se érdekelt túlzottan, de most valahogy villanthatnának azok is valamit.
    Abból a dínós VR Crytek cuccból kéne rendes gémet csinálni, milyen fasza lenne, látványra tuti.
    Ezt kéretik megcsinálni ps4-re, ilyen körynezetbe akarnék rohangálni:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.25. 01:35:57
  • SlickAdam
    #30276
    nos a voice acting-hez nem tudok hozzaszolni, mert fritzül nyomom (amikor csak lehet, hiszen tanulni kell... :( ) es ugye az moslek..., de ez a latvany... ahogy a batarang scanner-t kihajitom, kizoomol a picsaba, majd kesöbb seemless vissza, barmilyen akadas, pop-in es egyeb hulye artefact-ek nelkul... es mi ez? na mi? szaros UE3, atom fremmel. eszem megall.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.25. 01:30:38
  • Moby
    #30275
    Bezony. Cudarul gyalul a cucc. Egyúttal köszi rocksteady, sony, kongy, és mindenki, akinek bármilyen módon köze volt a mai csodálatos 3 órányi videójáték élményemhez
  • Ragnar360
    #30274
    Köszi Mobynak a lehetőséget, hogy ránézhettem:) Tényleg jóféle. Nem s*arral gurít az biztos:)
    Az irányítás gondolom csak nekem volt még szokatlan, h nem tudtam mi hogy - elején gondolom kitanulja az ember. Illetve az jól van úgy hogy a grapling, a kötél vagy mi az nem az R2 ravaszon, hanem R1?:d Valahogy előbbit akartam nyomkodni mindig, de nem vészes: d - na majd még holnap megnézzük: )
  • TDC Geronimo
    #30273
    WTF?! najó bye lépek aludni. Fel kell dolgoznom amit láttam


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.25. 00:25:50
  • TomStorm
    #30272
    De jó volt.Emlékszem az első játék volt előző gen.-ra amit még anno haveromnál "most már sógoromnál" játszottam.Ott helyben nála végig is vittem:))
  • TomStorm
    #30271
    Nálam azt már Arkham City hazavágta:)
  • Ra1n
    #30270
    "Lazán sárba döngeti az összes eddig megjelent Batman játékot."

    őőő. Nem. Az Arkham Asylumhoz nem tud felnőni.
  • TomStorm
    #30269
    Lazán sárba döngeti az összes eddig megjelent Batman játékot.
    Rég élveztem így bármit is.Most nem az,hogy jobb mint Bloodborne vagy W3 meg ez+az,ilyennel már nem foglalkozok azok is tetszenek imádom is főleg BB-t de ami látvány,játékmenet,tartalom,zenei aláfestés,batmobil,maga Batman és a DC Comics szereplői nekem nagyon tetszenek.

    Mindez mellett nem semmi milyen frame-el van megcsinálva az egész.
    Imádom!
  • TDC Geronimo
    #30268
    scarecrow designje, a zene, a voice acting. Készen vagyok teljesen
  • TDC Geronimo
    #30267
    Még hogy ez a rész is ugyanaz, mint a többi... haha. batmobil olyan szinten változtatja meg a játékmenetet hogy hihetetlen. Ad utazási lehetőséget, combatot, platformerkedést, puzzle solvingot.
  • Moby
    #30266
    Ott minden frame epik, de a vége...atyaúristen. Akkora maflást kapsz, hogy a fal adja a másikat, utána meg felpumpálja az égbe az adrenalint. Ki kellett lépjek a menübe, hogy feldolgozzam a történteket. Pedig még csak most kedzem sejteni a dolgokat.
  • darkSectorxxx #30265
    Oks de az píízbe kerül. :D
    Ez mög ingyé van.
  • TDC Geronimo
    #30264
    Most vagyok gyárnál én is, de már eleje is epic :D
  • TDC Geronimo
    #30263
    játsszál ezt ne videón nézd..