121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #30342
    *evolve
  • darkSectorxxx #30341
    Ha már játékárak!

    US-ben:

    Evolved: 59.99 dollár VS Evolved Digital Deluxe Edition: 34.99 dollár.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 21:50:34
  • darkSectorxxx #30340
    Thx.

    Megdumáljuk majd, igaziból 20 játékom van asszem, vagy valahogy így.
    Nem mondom hogy atomstabil a stream-em, de rajtam nem mulik ha érdekel valami enyiém közül.

    Persze egy full végigjátékot stream-en soha nem csinálnék, mert azért egyeltalán nem pótolja azt ha megvezsed és magad játszol realtime, mert nem rossza kép, semmi baja, tán icit picikét vilgosabb a kép, lehet a nem pixelpontos graf miatt, de mégsem életlen a kép érdekes, de érezni hogy nem realtime fut.

    Lagg itt slick-től iszonyatminimál volt, alig késett a jel...de te a te magad épén azért ott az igazi, ez arra jó hogy egymésnak segítsünk kicsit megismerni olyan játékokat amiket más ember nem mer látatlanban megvenni, vagy nem újonnan. :)
  • SlickAdam
    #30339
    mostanaban iszonyat poenosak a nemet online / offline konzolos uzletek:

    - Batman kedden jelent meg. alap ara 70 euro ill. olcsobb helyeken 63 (ennyiert vettem). most veletlenul raneztem ujra: 46-50 euro! wtf?
    - Yoshi's Wooly World special edition: 60 euro Amazon-on (legolcsobb hely altalaban), erre offline nehol 42-ert toljak, ugy, hogy a sima Amiibo nelkuli meg 45 :D

    bolondéria vanik, en mondom.
  • darkSectorxxx #30338
    Jah tény hogy nagyon sokmindenben odakúr, naná főleg batman rajongóknak egy kész élvezet. :D
    Batmobil beszarás, kár hogy a vezetése kicsit furcsa, de nem a lagg miatt hanem még amugyis ha azt elnézem neki....

    Furán veszi a kanyarokat. :D

    Scarecrow biztos dögös, látvány nem 100-as stream-ben gondolom, de nem is volt mosottas, meg pixeles, még csodálkoztam is.
    Ja a "nitro"-t nem teszteltem. :D

    Most sajna nekem fekvés és Columbo, ha így maszekolok és későn érek haza örülök ha így mint most 1-2 orát játszom. :D
  • Ragnar360
    #30337
    Rere ja, elfogadtam a felkérést dark. Nem hülyeség amit Moby mond, vannak jó játékaid ugy látom.
    Majd írok, vagy ha van mic-ed (remélem) akkor beszélünk. Most még pörgés van: d - kapkodok ide-oda:d
  • TDC Geronimo
    #30336
    divebomb utáni beszállás után meg szoktam pörgetni és afterburnerrel elindulni. Én úgy tolom, mintha egy kibaszott bedessz batman film lenne az egész :D

    ja mondtam már hogy scarecrow az <3

    nem elégszer :D
  • darkSectorxxx #30335
    Ja a végén gyors a vizbeesést meglestem mit csinál stb...
    Hiába este van lassan kell feküdnöm, de elég proba volt 1 ora alatt, belesürítettem a dolgokat.

    A lényeg hogy jól sejtettem a BATMOBILLAL IS LEHET EGYHELYBEN DRIFTELNI!!!!!!
  • SlickAdam
    #30334
    lattam elsö dolgod volt, hogy megprobald kitepni a penzautomatat.:D te pánk :D
  • darkSectorxxx #30333
    Ja én direkt mentem szabadon, csak nézelődni hülyülni, a story módhoz kevés idő, meg azt majd ráér esetleg amikor megveszem, csak kipróbáltam, milyen.
    Amúgy azt hittem kikockásodik majd a kép, de szuper volt.

    Furcsa hogy a tereptárgyak csak a batmobillal rongálhatók, pusztakézzel meg a csáklyával nem. :D
    Amúgy NAGYON JÓ GÉM, és télleg érezni hogy több mint az eddigi 3 rész.

    Nem is tudom mire emlékeztet ez a tank üzemmód még az előző generáción.

    Ez az easy télleg easy. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 21:30:41
  • TDC Geronimo
    #30332
    LOL

    Talajhoz hozzá se érek. Divebomb közben hívom batmobilt és pattanok bele útközben, kifele meg eject és már repülök is :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.25. 21:25:00
  • SlickAdam
    #30331
    - normalon kezdted
    - batmobil gyakorlatilag mindenhol elerhetö
    - kerdes: tisztaban vagy vele, hogy batman-el jatszottal? :D legelejen atsiklottal nagynehezen gordon-ig, utana meg setaltal vegig az utcan, mint valami GTA-ban. mennyit nevettem.:D
  • darkSectorxxx #30330
    Hát majd talán, de most vettem 2 játékot igaz olcsón más platformra...:)

    Amúgy köszönöm még1x.
    Grafik még így is durva, az irányitás fasza, kicsit nekem könnyűnek tünt a játék, de biztos könnyü fokon kezdhettem, már nem emlékszem mit nyomtam. :)
    Batmobil faintos, ahogy lehet hívni, bár sajnos ez nem mindenhonnan elérhető ahogy néztem. :)
  • TDC Geronimo
    #30329
    Dual play is poén, főleg riddlernél, amikor kilométerekre van a másik és úgy váltasz instant, hogy meg se reccen
  • SlickAdam
    #30328
    elindult. session vegen ugyis megveszi.:)
  • darkSectorxxx #30327
    :P
    max 1-2 óra aztán később lehet Anti-val bevásárolunk, amúgy énis tudok ha kell másnak stream, de 1 megáás upom van sajnos, nem kellemes. :)

    Slick-nek köszönetem. Nála alig van lagg, kb mintha ps tv-ről nyomnák remote-t, télleg elenyésző. :)
  • Moby
    #30326
    Vedd már meg baze, nem bénázzal. Kűdjétek Ragnarral, neki sincs meg :)
  • darkSectorxxx #30325
    Most eltünt a "share play opcio"
  • darkSectorxxx #30324
    Jövök elnéztem...azt hittem más jelölt be
    :D

    Nem gáz nekem így sem, még jobb, csak azt hittem nem fog menni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 20:08:57
  • SlickAdam
    #30323
    most vagy soha. ps4-re termeszetesen, ne varialj!
  • darkSectorxxx #30322
    Thx. :)
    Ja hogy egy az egyben ps4-re, megleshetjük. Elsőre arra gondoltam erre a PS TV-re hátha kevesebbet fogyaszt. :)
    Na mindjárt akkor próba, aztán nem kell most rögtön, csak úgyis lehet mennék a városba,, nem story.

    Update!:
    Na közben Gero is írt, neki is köszönöm, de akkor mivel téged láttalak elsőnek akkor most veled. :)

    Update 2:
    Ja az te vagy! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 20:06:55
  • SlickAdam
    #30321
    kiprobalhatjuk. vegyel fel!
  • darkSectorxxx #30320
    Ha valaki lenen olyan szíves, és adnék egy profilomat és tudna picit stream-elni Batman-t nekem Remote-ba, akkor hálás lennék.

    Nem életbevágó csak ha valaki megtenné kérem jelentkezzen a kezével. Köszönöm. :)

    Természetessen akkor amikor az illető nem játszana éppen 1-2 órát mert tv-zik vagy egyébb elfoglaltságot tervez.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 20:01:37
  • Moby
    #30319
    Vannak tippjeim :) Nagyon mindent tud. Az êpp megkapott rucim weakness pontjait, stb
  • SlickAdam
    #30318
    sztem killer croc egy tavoli rokonja lehet. valszeg a honey badger

    aki nem ismerne:

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.25. 19:53:29
  • TDC Geronimo
    #30317
    hmm majd meglátjuk, akkor lehet a toxin csak erősít rajta. Arkham knightra leszek kíváncsi ki lesz. Nagyon sok a hint, de egyelőre nem raktam még össze ki lehet
  • Moby
    #30316
    Szerintem meg de :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiszen az egész visszaemlékezés a joker véréről jóval korábban történt. És belenéz az üres cellába, és az üvegben a saját arcát látja
  • darkSectorxxx #30315
    ŐŐő hát összevissza.
    Amit bejelöltél szerintem a magyar, van angol, amcsi japó és kb ezekből mind még1...kb 8. :D
    Minyna jelölhetsz ezen, ezen vagyok inkább többet a páros vásárlás miatt, a játékaimat ne nézd, mert 2-en vásároljuk antival, ezért is a játékaim nagy része 2 helyen elérhető, az US és HU profilon a többin immel állal van apróság.

    "darkSectorUS" ezt prószáld.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 19:48:18
  • SlickAdam
    #30314
    basszus akkor atkapcsolom legalabb nehany orara.:)
  • TDC Geronimo
    #30313
    R3al lehet zoomolni ugye batmannal. Nézegettem részleteket, karaktermodelleket közelről, esőcseppeket a földön. Eszméletlen jól néz ki, töltőképernyő nélkül, nagyon jó performancel.

    Slick kár, hogy nem angolul tolod, mert john noble scarecrowként brutál jó, na meg (karakter spoiler aki nem tolta le ace chemicalt ne nézze meg!!)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jokert ismét mark hamill szinkronizálja pedig azt mondta AC után ez volt az utolsó
  • SlickAdam
    #30312
    nem tom, de az tuti, hogy tan legszebb jatek a gepre, csodalatos performansszal, amde - nalam legalabbis - NEM üvölt ugy a gep, mint mas, sokkal kakasabb jatekoknal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.25. 19:16:29
  • SlickAdam
    #30311
    mondhatnank: SÁMÁNOK. :D
  • Totti5
    #30310
    Pont annyira amennyi kell, amennyit tudtak, amennyire volt pénz és idő.
  • Ragnar360
    #30309
    Végre egy olyan játék akkor ami jól fut PS4-n és méltó a géphez. Vajon mennyire használták ki a Rocksteadysek?
  • Totti5
    #30308
    Éppen a parton nézelődök, brutál a víz. Zseni grafikusok és tech szakik vannak a Rocksteady-nél.
  • TDC Geronimo
    #30307
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem nem ő az 5. Szimplán csak ez a hatása scarecrow fear toxinjának.
  • SlickAdam
    #30306
    chemicals vege... hóli madör of gád!
    de lenne nehany buta kerdesem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jol ertettem, hogy batman az ötödik fertözött, s idövel elvileg ö is atvaltozhat, s ezert a folyamatos hallucinaciok? vagy csak a gaz hozta ki belöle? kicsit megzavartak pont annal a resznel, nem tudtam rendesen odafigyelni.:( ill. ha erröl van szo, mikor fertözödött meg? kajak nem emlekszem mar a city-re.:D
  • TDC Geronimo
    #30305
    ace chemicals utáni rész egyből

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon keményen meg volt csinálva, amikor a clock towerbe bementél és láttad ahogy joker korábban meglőtte barbarat. Ahogy meg volt oldva kamerafordulásoknál a hely teljes átváltozása az eszméletlen jó volt
  • shaddam
    #30304
    A crytek szépen pay2win ruszki fps-t fejleszt, abból gondolom jobban jön a pénz mint a tirexi fapszimulátorból :D
  • TDC Geronimo
    #30303
    scarecrow eszméletlen jó ellenfél. Most is mi epikség volt