121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ragnar360
    #30382
    Esetleg próbáld ki te is a standby-t, Vagy router resi ilyesmi, úgy vettem észre hogy eléggé kényes a hálózati dolgokra a psn. Még a pc-vel is s viszonylag könnyen összeakad. (vagy csak router függő és másnál nem igy volt)
  • Ragnar360
    #30381
    Kösz az infót, akkor azért ilyen tetű lassú, most standby-ba tettem, remélem igy gyorsabb lesz:D
    Batman utáni utózöngések biztos:dd

    TomStorm, mi volt a neved?
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.26. 01:51:29
  • Rdinho10
    #30380
    Ok a mostanit megertem,de mar ezt csinalja nalam 1honapja kb...namind1 akkor kivarom azt a 72hrs::D
  • TDC Geronimo
    #30379
    Most mindenkinél szar az EU letöltés. Valami nagyobb gáz van sonynál. Tele vele a net. Sokat nem tudsz csinálni, várni kell amíg ők megoldják
  • Rdinho10
    #30378
    Udv Urak, latom psn storeon ingyenes a driveclubb...viszont megint szopok vele mert lassu a letoltesem...olvasgattam kulfoldi forumokon is a megoldast de semelyik sem segitett.1honapja meg full gyors volt most meg... Probaltam wifi nelkul,kozvetlen dugtam ra a psre a netkabelt de semmi eredmeny.kicsit idegesito mar h nem tudok majd storeban vasarolni sem...legszivesebben kidobnam az ablakon:@ valakinek valami otlet? Elore is koszonom
  • TomStorm
    #30377
    A régen az olyan 7éve kb:)
  • TomStorm
    #30376
    Azért pár évvel ezelött az X360 topik se volt rossz.Igaz akkor még más néven voltam:)
    Azóta sokan elkoptak már..
  • TDC Geronimo
    #30375
    Biztos pcs játékosok lehettek :D
  • Moby
    #30374
    Engem viszont ma több fórumban is arról tájékoztattak, hogy a játék nem lett valami szép. Ahogy elnézem ezeket a képeket, igazuk lehet.
    Itt is le kéne már nyomni valakinek a régenmindenjobbvót, szétrohadtagéming kezdetű rigmust. Egyrész régen volt már, másrészt illő lenne fenntartani az egyensúlyt az univerzumban
  • TDC Geronimo
    #30373
    Mondták még régebben azért nem jön prevgenre ez a rész, mert maga a batmobil már betelítené a prevgen gépek memóriáját :D
  • TDC Geronimo
    #30372
    hát tényleg nem :D
  • Moby
    #30371
    12. Nem kapkodok :)
  • Moby
    #30370
    Képz. A figyelmeztető felirat annyira cukker a vason, hogy meg kellett lőjjem külön is. Ezáltal bepillantást kaphatunk az elnagyolt éppencsak funkcionális texturázottságba, amivel ellátták a batmobilt.

    Shocking bazmeg . Shoc. King.
  • TDC Geronimo
    #30369
    főstoryba hány %nál vagy?
  • TDC Geronimo
    #30368
    2 év. Ennyi kellett előző gennél is.
  • Moby
    #30367
    Döbbenet mi tartalmat beletiportak ebbe is, voice acttel, sztorikkal, minden lófasszal. Előbb a wicser, most meg ez Most jött meg a prevgen elhagyás hatása vagy mi? Őrületes grafika, döbbenetes tartalom. Nincs alibizés, recycling, helybentopi, mifaszom. 100 órás mozik kezdenek jönni. Őrület. Csak a riddlerpuzzlekat kezdtem csinálni, de ez is mekkorát ugrott már a menjelBbeottnysisdkiakérdőjeleket szinttől???
    Evolúciós ugrást hajtanak végre a játékok a szemünk előtt.
  • darkSectorxxx #30366
    Jó nem lesz világvége.
    Csak azt mondtam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt a faszit nem ismertem még eddig a Batman mesékből , filmekből, képregényekből, amiről hallottam, láttam.
    És itt úgy fest mint egy Assassin (Assassin alatt általában gémerek az assassins credd templomos lovagjaira asszociál. :) )


    Látom megy a Columbo, na lépek aluszni. :)
    Mondjuk mind a 63 részét vagy 63x láttam de mindegy. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 23:16:20
  • Ragnar360
    #30365
    nabaszki, én meg mondom nem tudom miröl beszélsz, jatek film, vagy ki mi meg assassin, azert nem raktam abba, mar nem tudtam átírni. (Nem jó utánozni úgylátom:D) Na de nem is beszéltünk semmiről kész:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.25. 23:10:26
  • darkSectorxxx #30364
    Én videó terén nem tudok felnőni az itteni emberekhez képest... :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "a biztonság nevéért az Azrael nevét tedd spoilerbe, ebben igaza van Geronak, elvileg a story végett okozhat spoilerveszélyt."


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én amúgy most látom hallom ezt a karaktert mint batman szereplő először....:D azért hittem először hogy egy sima Batman skin. :D


    Nekem 2 félelmem lenne a játékkal, méghozzá a monoton harc, mind gyalogosan mind járművel....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 23:03:48
  • darkSectorxxx #30363
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazidurva az a nájlonfüggöny a hátán, öreganyám nyárikonyháján van ilyen nájlon függöny, csak színes csíkokkal. :D
  • Ragnar360
    #30362
    Azrael?:d btw megnéztem Gero klipjét amiben a vizet mutatja be, kár hogy olyan rövid lett: d nagyon ott van a szeren.
    Dark: witcher 3-as vidijeidre nem jutott még időm, helyesebben csak egyre: szépen lejöttél a háztetőről:)

    Adam:
  • darkSectorxxx #30361
    Bocs, végiondoltam, de nem gondoltam hogy spoilergyanús lesz, bár lehet a faszi neve titok, hogy benne van a játékban, gyors javítottam! :)
  • SlickAdam
    #30360
    nekem fingom nincs. van benne ilyen nevü emberke? :D
  • TDC Geronimo
    #30359
    spoileeeeeeeeeeer. Még jó hogy én már találkoztam vele, de baszki ezekkel óvatosan

    van időd még szerkeszteni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.25. 22:57:31
  • TDC Geronimo
    #30358
    tearingel is de én azt se vettem észre vezetés közben pedig arra allergiás vagyok. Esik frém azt érezni, de nem zavar, főleg hogy máskor meg atom 30 még akkor is amikor 20+ emberrel küzdesz egyszerre
  • darkSectorxxx #30357
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Keményen néz ki ez az Azrael.
    Azt hittem egy az Assassin-ok közül. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 22:58:00
  • Kongy
    #30356
    Hát nem tudom gyerekek, helyenként úgy leesik a frame batmobillal száguldás közben, hogy csak úgy durran. Közel sem hibátlan ez :)
  • Moby
    #30355
    Egen, városban autókázásnál zavarba jön az intergalaktikus polátor néha, de most pl. riddlernél csapattam, ott nem volt semmise.
  • SlickAdam
    #30354
    no azert ma megfigyeltem jobban az autokazos reszt, mikor dark nyomta. hullamzik szepen, csak ha te jatszod, akkor baromira nem tunik fel.:) de ja, nagyreszt atom, majd en is raeresztem az interpolt.
  • SlickAdam
    #30353
    itt alapvetöen jo emberek vannak, csak ujonckent nem tudtad, hogy mikor kell komolyan venni a leirtakat. persze tag-tol is függ. en pl idiota vagyok, kb semmit nem veszek komolyan.
  • Moby
    #30352
    Hát ha már stabil 30-al futik a cucc, ráengedtem egy kis mozgásinterpolációt. Most 60-al fut.
    Nojsz :) Egy zsebszámológéphardveren ^.^
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.25. 22:45:24
  • darkSectorxxx #30351
    Fülesem van csak nem szoktam használni vagy ritkán ha nagyon kell.
    A jó hangulatot én hoztam a topikba, már bocs. :D

    Ja vannak gémek, bár érdekes a felét jó ha 1 órát elindítottam azán valamiért nem folytattam. :D

    Én a BB-nél még fennmaradtam sokáig game-elni, most nyugi van Columbo-t nézek utána alvás. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 22:45:02
  • Ragnar360
    #30350
    Na megnézem ma még én is Batmant azt hiszem ha valaki ráér. :d

    Dark: Az jó sok játék . na majd eldumálgatunk asszem:) (van fülesed?)
    Btw Jaóó ez a monitor, megyen a pörgés, meg pc és a ps közt váltogatás.
    (Meló, fórum, ps stb. nem kell ide kávé:d)

    Ja és ez a Batman behozta a jó hangulatot a topikba ;) Jaó emberek vannak itt:D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.25. 22:42:51
  • SlickAdam
    #30349
    azt pont elkaptam, ja.:)
  • darkSectorxxx #30348
    Ja , jut eszembe, ingyen testközelből csináltama popkornmozit neked, még neked kéne fizetni hogy "láttál játszani" megnevettettelek. :D

    Eközben AJ-nél PC-n
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.25. 22:37:00
  • darkSectorxxx #30347
    Amúgy ezzel kapcsolatban énis ökörködtem, a batman mikor a kezén beszél a hologrammos csajjal szemből beforgattam a csajt a batman fejéhez, érdekesen nézett ki. :D
  • TDC Geronimo
    #30346
    :DDD najó
  • SlickAdam
    #30345
    de az
  • TDC Geronimo
    #30344
    Hát nem elbűvölő a mosolya?

  • darkSectorxxx #30343
    Télleg nem értem hogy irtam d-t.
    Az egy dolog hogy le van pont a d ragadva a billentyűzeten de most nem az volt a baj. :D