121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #30422
    online mész aztán options és swap character vagy choose character már nem emlékszem, és ott lesz lehetőséged kitörölni

    nem tudod kitörölni a single mentésed, mert teljesen más a kettő, online-ban nincs mentés, nincs save file, ott csak a karaktered van, azt pedig a szervereken tárolja nem a gépeden
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.06.26. 16:36:15
  • darkSectorxxx #30421
    Összegabalyodtak a föld alatt a Microsoft meg Sony kábelek ja. :D
  • Rdinho10
    #30420
    De azt hol?:D nem akarom a single menteseket veletlenul kitorolni...:)
  • Tikal #30419
    kitörlöd a meglévőt mondjuk? :)
  • Rdinho10
    #30418
    At kell irni a dns-t : 8.8.8.8 es 8.8.4.4 re de semmit nem er nalam!
  • Ragnar360
    #30417
    Na most már a Test connection se csinál vele semmit nálam xdd. Kidobja h 11Mbit (amúgy több) na és fel se gyorsul, sőt mintha 2x annyi idöt írna most utána. Setup net connectionon is végigmentem. Szaros 10gb lenne még hátra.
    Btw mi az a DNS dolog, valaki mondta hogy azzal lehet trükközni vmit ha átírjuk, megpróbálnám, ha lehet.
  • Rdinho10
    #30416
    Gta V-ben lehet az onlinet teljesen ujra kezdeni,uj karakterrel?ha igen hogy?:)
  • n000rbi
    #30415
    Hiányoztak már a spoiler-jeid Kongy :D

    Nekem már mindegy, de kösz, a többiek nevében.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.06.26. 15:08:02
  • Kongy
    #30414
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batman airship-es rész szintén epic volt. :) Hozta az ACE chemicals színvonalat. Jó játék nagyon.


    Szerkesztve csak a te kedvedért... :D :P
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.26. 15:05:54
  • TDC Geronimo
    #30413
    wow ezek a riddler mellékküldetések is egyre jobbak. Catwomenért mindent

  • Moby
    #30412
    Mán tudnak róla, vizsgálják mifasz van.
  • Ragnar360
    #30411
    Na majd tolunk egy pár kört:d
  • TDC Geronimo
    #30410
    hát, nem véletlen kapta ez a batman rész a 18+os besorolást. Most is elég sokkoló rész volt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.26. 13:12:14
  • Paranoia
    #30409
    online :: bemész a begginer szobába és keresgéljél magadnak embert..
    ha csak úgy VS keresel magadnak simán bebasz melléd egy lvl50es csávót aki úgy ledarál a gcbe,h le se esel...
  • Ragnar360
    #30408
    Köcsög Mortal, médiumon szarrá vertem, hardon Sonya 50 restart után meglett. Elég nagy az ugrás a difficulty közt. Meg nagyon karakter függő.
    Buzieejáték na de vmi azt súgja online is ilyen lesz, ha leér estére.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.26. 13:06:12
  • Kongy
    #30407
    Volt anno 2011-ben, hogy hónapokig nem is volt elérhető hackertámadás miatt :D
  • Moby
    #30406
    A PSN a születésétől fogva egy retek. Legendásan nagyokat szoptunk vele a ps3 időkben. Igazából az számít különleges esetnek, ha éppen kb jól működik.
  • Rdinho10
    #30405
    Nem ertem,igy h akarjak a storet kihasznalni?! Elmegy az ember kedve a digitalis vasarlastol
  • Rdinho10
    #30404
    Hihetetlen idegesito:/ foleg annak tudataban h regebben jott rendesen minden.
  • Ragnar360
    #30403
    Most a test nekem is gyorsított rajta, kérdés akkor hogy meddig. De nem is tudja vinni a teljes netet, mármint amit még a sony szerver is tudna adni. boxon, szemmel láthatóan mindig megvolt az 1-2 megabyte download speed, még a 360-as időkbe is. Szal kábé mindig annyival jött konzolon, mintha pc-n töltenék.
  • Rdinho10
    #30402
    Hat csak ugye 20-30 giganal egesz vegig a tv elott ulni...:/
  • Moby
    #30401
    >egy ideig felgyorsul a "tesztel"aztan vissza lassul:/

    Igen, ez nálam is ilyen volt. Figyelgetni kellett.
  • Rdinho10
    #30400
    De ez kb 1-1,5 honapja csinalja,elotte hasitott.
  • Rdinho10
    #30399
    Mar probaltam minden megoldast...egy ideig felgyorsul a "tesztel"aztan vissza lassul:/ probaltam mar router nelkul is,kozvetlen a psbe a netkabelt de semmi hosszutavu eredmeny.
  • Ragnar360
    #30398
    És tényleg... na elmegy a faszba... csak eldugva a notification/download ott mutatja, kint már nem látod a csíkot. és mindenre azt írta hogy installed... na persze. Már rég játszható, de csak a felénél tart... vagy 20gb hátra van,tetű lassú.
    sry a lámaságért, megtévesztett, mindre installedet írt (patch, alap)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.26. 11:49:36
  • Moby
    #30397
    > it takes time

    Marhaság. De amúgy nem az van, hogy valójában még nem is ért le, csak már engedi elindítani?
  • Ragnar360
    #30396
    Köszi, lehet az lesz, mert vmit még nagyon az elején gagyarászott, de úgy irta h tán automatic és it takes time:d
    Ránézek.
  • Moby
    #30395
    10 forint most sztórban a DS2.
    Tipródom rajta, fog sincs lesz-e időm rá valaha.
  • mucsácsó
    #30394
    Szóvalakkor fasza a Batman. Nemvoltam netközelben nagyon az elmúlt 1 hétben, de ahogy látom fasza játék lett :P (Gamespot 7/10 - what?!)
    Ha hazaértem Németből, szerintem szerzem is be :P
  • Moby
    #30393
    Nálam volt most olyan, hogy kongyval osztottuk a batmant. Előtte próbára leszedtem valamit a könyvtárából, de nem indult el. Viszont az el sem indult, lakat volt rajta. Kellett nyomnon a profilján (tehát amit primaryre lőttem be) egy restore licenses-t. De mondom: nálam el sem indultak a játékok.
  • Ragnar360
    #30392
    Reggelt:) Skacok, egy játékot betudtam szerezni megosztósba, mi lett rosszul csinálva: Mortal X - most reggelre már lent volt, mondom megnézem. Aha csak nem lehet rámenni az Online menüpontra, ja meg hogy a Storyra sem, se a Krypt-re.
    Az a prof lett a primary, a Plust onlinehoz átöröklöm elvileg, de ha nem is, Storyt nem értem, meg a kyrptát h miért van tiltva. Nem írt semmit sehol. Lehet volt már hasonló kérdés, de nem láttam. Valami megoldás van erre?:d
    Trophyt is mintha csak látszólag unlockoltam volna, de ha a menübe néztem, mind 0 volt xd. :/
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.26. 11:08:10
  • Moby
    #30391
    Nem mindig működött elsőre. Néha többször is le kellett tesztelnem, de egy idő után mindig "beakadt" normális sebességre. Egyelőre inkább nem is terjesztem sehol, mert ha tényleg széles körben működik, akkor mégjobban megpandelnek a szerverek egy gamelaunchkor :D
  • Moby
    #30390
    >Minden szavad arany... :)

    Ezért itt többen a kivégzésed fogják követelni
  • Paranoia
    #30389
    hmm,,hát ezt lecsekkolom én is.
    bár én újra szoktam resetelni a gépet és akkor is össze szedi magát
  • Harlekin
    #30388
    Nagy valószínűséggel akkor minden 1 szerveren van tehát sony,ms ha egyik lassabb akkor a másik is...ja várj nem,mert x1 en csumán tudok szedni.Akkor most ez hogy van?

    Ja és képzeld el,hogy a szomszédom termény darálójában is mostanában lassabban folyt le a mag.Viszont ott nem szerver probléma volt hanem kiderült,hogy a garatba volt 1 döglött patkány!

    Kb ennyi összefüggés van a 360 at és a ps4 et kiszolgáló szerverek között!!Azért köszönetet érdemelsz,hogy próbálod ezt a dolgot megoldani...
  • eje75
    #30387
    Ami nagy hiba Tőle... Minden szavad arany... :)
  • eje75
    #30386
    Vágom... olvastam :) de Rdinho10 lehet lemaradt róla... :)
  • Moby
    #30385

    #29966
  • eje75
    #30384
    Nekem amióta megvan a gép lassan indul a letöltés, Batman 3,4 GB-jára 9 órát írt először... Ami nekem mindig segít, az a hálózaton belül a tesztelés: utána kivétel nélkül normál sebességre gyorsul....
  • darkSectorxxx #30383
    Tuti szerver gond lesz, újabban X360 is eljátsza, vagy eljátszotta ezt, hogy bitang lassan töltött.