121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30544
    Figy, sokkal jobb, mint a sztrím.
  • Ragnar360
    #30543
    Milyen jó kis interior:O de faszom nem jött be senki, most csak a mortalt tudom elindítani:(
  • darkSectorxxx #30542
    Nincs is. Még mindig 2020-as szinten totyogunk. :D
  • Moby
    #30541
    Talán majd a következő generációban :(
    Lehet, hogy menne itt is, ha nem ilyen ilyen öregszar engineket használnáak, mint ez is :( Mindegy, ez van ezt kell szeretni. Nem lett valami szép. Ez sem. Már megint.
  • darkSectorxxx #30540
    Látom a képet a falon mert néztem a videóban.
    TUDOM milyen minőséget nyújt, de tudom hogy kibaszott olcsó is, hiszen maga a mediabox része külön amúgy is 18-20k körül van egy készülék ami csak lejátszik usb-ről tartalmakat meg kártyáról, és ebben meg van projector is, tudom hogy pocsék.

    De érted ha tegyükfel te elmész valahová, mondjuk nyaralni és ete mondjuk filmeznél, de nincs tv-d a kis szálláson vagy dolgozol vagy bármi, ott előveszed és nézel filmeket, nem mozivászon minőség de lehet látni. :D
  • Totti5
    #30539
    De hát nincs grafikai fejlődés, mondják a HCk a gémerszájtokon
  • Moby
    #30538
    Kész vagyok ettől a játéktól már.
    Ez egy nyomorult, senkit nem érdeklő, szaros, utolsó ASZTAL. Egy asztal. Semmi több. Ennyi. Asztalbazdmeg.
    DÍTÉLZ.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.27. 23:21:13
  • SlickAdam
    #30537
    elsöre? pfff, amator! :D 2013-ban volt mar nekem, igaz csak 2 hetig, de na... :D
    bar te meg igyis elörebb vagy, ha jol tudom a mostani a masodik XO, mi?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.27. 23:19:45
  • Totti5
    #30536
    Ez nem jó arra sem. Gondoljunk bele mekkora fény teljesítmény kell ahhoz hogy te élvezhető képet kapj, minimum 2000 lumen. Egy ilyen izzó az olcsó kategóriában 60 EZER FORINT-tól indul! Csak egy izzó!

    Ha valami villanykörte fényt akarsz a falra hányni éjszaka, akkor arra tökéletes amit linkeltél. Látható és élvezhető képet nem fogsz kapni, az megint egy másik téma.
  • Ragnar360
    #30535
    Hmm nem is rossz. Érdekes. Megnézni megnézném, de am nem hiszem hogy kéne nekem projektor :D
  • Moby
    #30534
    2 kilóért már van okés.
  • darkSectorxxx #30533
    Tudom, nagyon gyenge, énis tisztában vagyok az ár/minőséggel, csak ha pl elmegyek én vagy rokon valahová, és éppen pár napra de semmi tech a környéken, akkor elviszem és jobb mint teló kijelzőjén bámulni a kis képet filmezéskor nem? :D
    Most nem a tv helyett van ez, egyértelműen csak szélsőséges esetekre praktikus, amikor olyan helyen vagy ahol nincs netán kijelző de vinnél magaddal filmet, és nem mobiltelon vagy tableten.
    Ahoz képest elég jópofa, és mindent lejátszik. :)

    Csak ennyiből érdekes.
  • darkSectorxxx #30532
    :D
    Nem Batman-hez kell. :D
  • darkSectorxxx #30531
    Jó Moby vitte le játék irányba a dolgot, most nem itthoni high-tech szintre kell, hanem fasza mert mobil, ha kiruccanok valahová el tudom vinni magammal, komplett mediabox, illetve kisebb játékokhoz is elég, amihez éppen nem kell grafika. :D
    Csak praktikus úgymond....
  • Ragnar360
    #30530
    Dark: lol, ez egyértelmű szerintem is:d egy jó projektor a te sony tv-d árának a 3-4x esénél kezdődik és akkor lehet keveset is mondtam vagy nem tudom:D

    Btw nem streamelne most vki egy kis Batmant pls?:D
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.27. 23:07:14
  • Moby
    #30529
    Nyugi, majd tizenötért ő is megtanulja. Még mindig jobb, mintha hetvenért tanulná meg.
  • Moby
    #30528
    Egyébként totál belezúgtam az interpolációba. Azon az egy eseten kívül semmiféle problémát nem okozott eddig, DE azért fincsi lenne, ha nem lenne egyáltalán lag. És a helyzet az, hogy ez megoldható lenne, ha bevezetné a sony a rendszerbe morpheuson kívül is a frame reprojection-t 60frémre.
    Írok nekik evvel kapcsolatban.
  • Totti5
    #30527
    Ilyen ipari hulladékokat minek venni? tanuljuk már meg. Projektor nem olcsó dolog. Több 100 ezer, ami jó a cégnél powerpointot prezentálni. Amin te otthon játszanál az még drágább.

    Nincs 10-20 ezerért projektor. Ezek ilyen lepkefing kínai vackok, képminősége tudása ezeknek semmi, zéró. Ez nem projektor.
  • darkSectorxxx #30526
    Nezse, ezt is meg kell majd vennem. :)
    Friss Retron5!

    Bogyó? minek az? :D attól csak álmos leszek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.27. 22:48:59
  • Moby
    #30525
    Nem vetted be megint az esti bogyóidat.
  • darkSectorxxx #30524
    Akkor azt is veszek. :D
    Amúgy jön majd egy konzol asszem ami a régi tvjátékok játékait mind lejátsza meg kazettáit asszem. :)
  • Moby
    #30523
    C64-hez. Ahhoz illik.
  • darkSectorxxx #30522
    Vagy mindezt berakod spoiler-be. :D
  • TDC Geronimo
    #30521
    Igen
  • darkSectorxxx #30520
    PS TV-hez illik, de ha mész valahová ahol nincs sony bravia, se ps4? :D
    Csak a falban egy aljzat? :D

    Még megveszem szőröstül bőröstül a RP2B-t és egy apró kis szatyorba lesz konzol-pc és egy egész médialejátsző kijelzővel együtt. :DDDDDDD
    Aztán útra fel. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.27. 22:40:59
  • Moby
    #30519
    A cicca utolsó 3 kulcsához hogy a bánatba tudok bemenni a szigetnek arra a részére? Tolnom kell a főküldit megint, hogy a másik híd is meglegyen?
  • Moby
    #30518
    Csodálatos lesz 320x240-ben játszani :D
    Férfias!
  • darkSectorxxx #30517
    Amúgy milyen film volt? :)

    Most kitaláltam valami fasza dolgot, amire megint elkölthetek 12k-t ha összejön maszekból. :)
    PS TV mellé. :) így már full mobil leszek :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.27. 22:13:40
  • darkSectorxxx #30516
    Ja bocs én mindig az enyémhez képest nézem...jogos mert más városokban már sokkal gyorsabb. :)
  • Kandurex
    #30515
    Jahm...
  • Moby
    #30514
    Nyugi, Slicknek is. Versenyben vagyunk, szal még nem állapodtunk meg :DD

    /mondjuk a currgen teljest a két ONE-ommal már vittem, de lassan sikerült őt is rádumálni az elsőre :)
  • Moby
    #30513
    Nem, ez nem a netemről szólt :D
  • Ragnar360
    #30512
    Moby: már ennyi géped volt?:O
    ps: valaki ráérne egy kis Batmanre vagy vmi?:d Mortalon kivül meglesnék vmi mást is már, ez nem élmény annyira :d
    Amiga: küldtem pm-t
  • Moby
    #30511
    Oda is kellett érni, meg vissza is, meg popcorntnachostlófaszt is venni kellett, szóval volt az 3 is, de érzésem szerint ez inkább csak a netemen múlott, viszont a log szerint végig csövön jött.
    Ezt is ilyen metroszexuális kis csírák nyomatják :( Bezze a psn...szőröstökű japó kis tesztoszteronbombák hergelik minden nap, hogy bennelegyen a férfiasság a szervízben keményen! :DDD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.27. 21:52:13
  • Kandurex
    #30510
    ~50-60Mbites net, az olyan gyors?

    Persze gyors, de nem is drága, nálunk 4600Ft/hó
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.06.27. 21:52:15
  • darkSectorxxx #30509
    2 óra alatt? :DDDDDDDDD
    Az kuvagyors.
  • Moby
    #30508
    Ha már a gány került szóba: azt meséltem, hogy a live amíg moziban voltam délután letöltött 42 gigát, és nem kellett előtte ülnöm? ;P


    /és csak egyetlen kétórás filmet néztünk meg :D
  • Moby
    #30507
    Evvan. Örülhetnék is a gánynak. Az tenne csak igazán férfivá! Meg a lábszag.
  • Amiga
    #30506
    Ugyan. Ha ilyesmiken sírsz, mint hogy akad a Witcher, nem vagy férfi. Pedig azt hittem, a Bloodborne kinemesített és türelemre tanított.
  • Moby
    #30505
    Ne haragudj azokra az emberekre, akiknek még vannak igényeik
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.27. 21:28:57