121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30703
    Pedig ez is eléggé ződ, csak ez szerintem uncsibbződ, de ez már kőkemény szubjektum :)
  • SlickAdam
    #30702
    3 megvan, demozgattam vele pc-n a pixeleket, de rajottem, hogy rohadtul nem vonz az a full zöld egzotikus kornyezet, ellenben a himalaya kimondottan tetszetös. huzom.
  • darkSectorxxx #30701
    Az csak az emberekre igaz. :)
  • darkSectorxxx #30700
    Ja csak viccelek, tudom simán lehet venni normál fizuból akár 6-8 gépet is. :D
  • Moby
    #30699
    A 3-at toltad? Ha igen, felejtsd el. Ha nem, akkor veheted. Nekem XO-van meg, azon is nagyon rendben van, ez alapján ps4-en bőnyállal.
  • darkSectorxxx #30698
    Hát ja ez csak azoknak fekszik akiknek nincs ps4. :D
  • Moby
    #30697
    >A kor mindent megszépít

    +1000. Ezzel az BAK-vel kapcsolatban minden nap akkora baromságokat olvasok, hogy néha már szédülök mint paraszt a betonon.
  • Totti5
    #30696
    FC4 tudtommal hibátlanul fut konzolokon is. Fix 30.

    Tolnám, mert FPS, és gyönyörű, hibátlan frém, de az is openwolrd. Majd egyszer talán ha nem lesz minden 2. játékom openworld,. Nekem ez már sok.
  • Moby
    #30695
    Hallod te totál kész vagy. A két konzol mondjuk 250K.
    Szerinted mennyibe kerül egy családi nyaralás gyerekekkel? Vagy egy szimpla kirándulás? A havi tankolásom, a számlák kifizetése, vagy AKÁRMI ma egy családos, felnőtt ember életében? Most nem akarok én ebbe mélyebben belemenni, de akinek ez probléma, az ettől azért jóval nagyobb, mélyebb, és nehezebb kihívásokkal fog szembe nézni az életben. Ma bármilyen körülöttem élő ember életét nézem a hobbiuk, többszáezer-milliós tétel. Viszont nem iszunk, nem dohányzunk, nincs már diszkóbandrogozáskurvázás, béreltlimóval balatonpartakocsikázás, stb. Van a családmunkahobbi szentháromság. Erre köll keresni, oszt helóka.
  • SlickAdam
    #30694
    nekem most nincs pc-m.
  • darkSectorxxx #30693
    Mellékesen PC-n is 50 euro helyett 17-ért lehet kapni!!!

    Megéri, mert azt beteszed steam, és szépen úgyis upgrade-elik majd a játékot. :D
  • darkSectorxxx #30692
    Na fene, pedig nem érdemlitek meg annyira aranyosak vagytok, minddenap megzabálnálak titeket. :D
  • Moby
    #30691
    Jöhet!
  • SlickAdam
    #30690
    Amazon-nal tortent valami. csomo uj jatek (PS4, XO nem) ara leesett hirtelen vagy 15-20 eurot. irtam, hogy batman is 46 lett 63-70 helyett, Witcher is 60-rol 43-ra csokkent. regebbi, eddig 40 korul arult cimek is 22-30 korul mozognak. pedig akcio sincs... hmm.

    Far Cry 4-el szemezek is 27-ert. tolta valaki, jol fut? bugok? stb?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.28. 14:55:40
  • Moby
    #30689
    Igen, közösen. Néha összeveszünk rajta, ilyenkor anyukánk jó leszíd :(
  • TDC Geronimo
    #30688
    néztem direkt videókat tegnap az előző részekből. loál ég és föld. A kor mindent megszépít. Akkoriban jól néztek ki, de generációnyi különbség van a kettő között.
  • Totti5
    #30687
    UE3 engine nincs semmi fejlődés. PCn ugyan ilyen volt az Arkham City már 2011ben is.

  • darkSectorxxx #30686
    Ja hogy sima halandók. A fenébe. :D
  • darkSectorxxx #30685
  • SlickAdam
    #30684
    ket felnött ember?
  • Moby
    #30683
    Nos. A telefonos app a te accountoddal jelentkezett be (valszeg akkor használtam utoljára, amikor a batmant letöltést indítottam távolról).
    Aztán visszaléptél, engem kidobott, mire feldobott a gépen egy tájékozató szöveget, hogy te beléptél máshonnan.
    Namost ez a tájékoztató szöveg miatt nem tudtam belépni távolról már az én accountommal sem, mert ezt csak itt helyben lehet leokézni.
    Sony, te varázslatos!!!


  • TDC Geronimo
    #30682
    Eszmétlen a LOD is ebben a játékban. Nem is igazán értem hogy csinálták

  • darkSectorxxx #30681
    Jó persze énis beszélek 4-5 konzollal itten a pc mellett, csak poénkodok. :)

    De tudtam én hogy valami kapcsolat van kettőjük közt, valahol a stílusukat éreztem így sg-n hogy hasonlóak, mint 2 tojás. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 14:45:13
  • TDC Geronimo
    #30680
    Hát itt a többségnek több mint egy gépe van. Slicknek, norbinak meg nekem is van pl mindenem. Nintendo, ps, box, kézikonzolok, anyámkínja.
  • darkSectorxxx #30679
    Jó tudom hogy valszeg nem egy házban, de cserélgetni lehet konzolt vagy egymáshoz ellátogatni nem?
    És akkor hogy meg családi találkákon, összekaptok hogy melyik gép jobb meg melyik játék vagy lerendezitek neten? :D
  • TDC Geronimo
    #30678
    jó volt csak nagyon bugos meg polírozatlan. Nem rocksteady csinálta ezért amolyan mostohagyereknek számít.

    Toljátok főszálat knightba, lesz sokk nem is egyszer. Holnap folytatom 70%nál vagyok szerintem letolom 2 nap alatt már meg mellékküldetések nagy részét is. Eszméletlen beteg dolgok vannak, imádom ezt mindfuck témát
  • darkSectorxxx #30677
    Hát miért van lóvéjuk külön ennyi gépre? Kik ők? A Wall Street farkasai? :D
  • Harlekin
    #30676
    Te tényleg beteg vagy....
    Kb 22 éve külön élünk a szülőktől és 28 km er van az otthonaink között...
  • SlickAdam
    #30675
    kell! de en az Origins-t is bevennem, nem ertem az utalatot ami korul lengi...
  • SlickAdam
    #30674
    közösen persze, mikozben anyu cookie-t süt a konyhaban.:D LOAL
  • TDC Geronimo
    #30673
    ez 1 hónapja szivárgott ki. ha jön nálam day 1. Bár Knight után nehéz lesz visszamenni batmobil meg az újítások nélkül, de hátha gameplayen is újítanak nem csak grafon

  • darkSectorxxx #30672
    Hát ha nem akkor lol! :D
    De fejenként van x1 és ps4 vagy közösen használjátok?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 14:32:46
  • Harlekin
    #30671
    ŐŐŐŐ miért is?
  • darkSectorxxx #30670
    Ez az öcsém téma ugye poén.
    Mondjuk nekem is stílusra egyformák vagytk dögöljek meg, ha igaz ha nem. :D
    (moby mesélhetne egy twitch story-t is erről! :D)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 14:32:02
  • Harlekin
    #30669

    Arra a Mobyra gondolsz aki az öcsém?Igen vele napi szinten kibeszélem ezeket a dolgokat,de majd legközelebb olyan aspektusban kérdezem meg,hogy Te ajánlottad őt!
  • darkSectorxxx #30668
    Igen ez a problem úgymond.

    Ha 1 megosztott profillal vagytok!
    Akkor a PS TV-n ahogy énis pórul jártam nemrég, de logikus ha belegondolok. Az account amivel játszani akartam, az ellenpárnál van primary-n.

    Vagyis ő tud a saját profiljával nyomni, amit a sajátjára vesz és amit én a sajátomra, és fordítva nálam.
    Vagyis az én profilom volt neki (Anti-nak) primary, és a PSTV ugye a primary-t ébresztette fel mint remoteplay hardver. :D
    Persze logikus.

    Szóval ha Moby remote-zni akar, az a teendő, hogy az a közös account nála legyen elsődleges, mert akkor egy külön profillal be tud lépni remoteplay-el és azzal ugye eléria gémszet a primary végett!

    Vagyis.

    Ha te jól tudom megosztod a Batman-t vele. És neked nem para, add neki a primary funkciót, példának okáért, ekkor ő a ps remote-nál a saját Moby accjával fel tudja ébreszteni a saját gépét és játszani a te primary-s batman-oddal.

    mert nem mondtatok részleteket, de gyanítom hogy Moby ezt szerette volna. :D

    ha mindketten beléptek egyazon profilba egyidőbe akkor kidobja a másik tagot a túloldalon, ennyi kellemetlenség van és érdemes max alőtte jelezni a kollegának hogy beléptek. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 14:25:53
  • Kongy
    #30667
    Lehet azért nem tudtál beloggolni, mert én bent voltam az accommal, és Batman-eztem, ugyanis egy pillanatra ki is dobott engem, gondolom amikor megpróbáltál beloggolni. Próbáld meg most, kikapcsoltam a gépet is.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.06.28. 14:09:01
  • n000rbi
    #30666
    +1, senki sem kíváncsi erre
  • Moby
    #30665
    Ez a remoteplay is akkora egy sonysaninstabil gány, hogy az őrület. Most épp nem tud beloggolni a gépre, mer kitudjamér. És ilyenkor nincs távolirebootrestartvalami. Lehet arconpörögni, a többit meg majd otthon, egyszer.
    Hátlol
  • TDC Geronimo
    #30664
    ezzel a beszélgetéssel mehetnétek leáld topikba, oda való szerintem. Van 1-2 ember akitől mást se olvasni csak hogy pc így meg úgy. Lassan már azt gondolom PS4e sincs az illetőnek csak böfögni jár ide.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.28. 13:46:25