121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30743
    remotenál nincs piros, meg sáv, meg mifaszom, csak kiirja, hogy fos a neted, húzzafaszba. És nálam ezt 5 mega upload mellett is kiirja néha, ha a család nertezik itthon.
  • darkSectorxxx #30742
    Sajna...:S
  • SlickAdam
    #30741
    nem hat, ha piros savban marad a teszt, akkor nem engedi. nekem meg boven sarga volt, kerdezte is, hogy tuti akarom-e. fakjessz hogynemar! es bejött.
  • Ragnar360
    #30740
    Ja, azért köszi dark:( mi megpróbáltuk:d
  • Moby
    #30739
    Ne fárdj vele, 1 megán szerintem nem is fog elindul szerintem.
  • darkSectorxxx #30738
    Mármint fasztudja hogy mit használt ja...:D Tudom ott benne van a pakliban a home is, majd elmegyek valahová messze kipróbálni. :)
    De ha kell küldök valamit a tv-dre....de a shared play nem megy...:S

    A Shared play az elején még ment, emrt nem tesztelte a kapcsolatomat, de havernál kockáska volt kicsit és sokszor megszakadt a kapcsolat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 19:41:06
  • Moby
    #30737
    Mármint magadnak helyi hálón? Hát az tényleg meglepő! LOL
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.28. 19:39:20
  • darkSectorxxx #30736
    Hát nem stream-eltem még senkinek csak magamnak, az fasza volt, olyan mint ahogy slick Batman-je....vagy a PS Now....meg is lepett.
  • Moby
    #30735
    Nem vitatom, hogy megy, csak a minősége lehet okádék.
  • darkSectorxxx #30734
    Az fasza, pedig kurvajo volt. Kockásodás egyszer sem volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 19:37:13
  • darkSectorxxx #30733
    Érdekes az megy. :D
    Küldjek valamit? :)

    Az milyen lenne, hogy te a pstv-del a gépemről slick-től mondjuk rámész a Batman-re? :D Dupla stream. :D
  • SlickAdam
    #30732
    2-3 Mega felfele (ebböl a szobabol, amugy tobb). es meg egy repeater is volt a gep es a router kozt
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.28. 19:31:07
  • Moby
    #30731
    Az 1 megádra vettél pstv-t remotre? Úristen, az egy hányás lesz...
  • darkSectorxxx #30730
    Meg szabad kérdeznem mekkora a neted?
    Mert Ragnar-nak akartam shared-elni, de 1 megával csak rátesztel a netemre, kiad egy piros csíkot s ennyi...oks 1 mega csak.

    Csak kíváncsi lennék a tied mennyi, hogy így tudtad nekem nyomni?
  • Moby
    #30729
    Ilyen scalinget azért aligha látunk minden nap. Nyilván statikus ilyen távolságból minden, de egy mociban pont ez a truváj. És ez itt szenzációs, hogy mindezt úgy csinálja meg, hogy közben nincs popin, meg fpsdrop, meg bénázás. Madártávlatból bele a batmobil ülésébe vajpuhán, gyönyörűen végighazudva az egészet. Mindenki ezen erőlködik mostanság. Hihtetlenül elkapták a balancot a grafban. Nem azért jó, mert a szart is kipaszírozza a vasból. Lófaszt. Nem üvölt a venti, nem kódvarázslat van a háttérben.
  • Totti5
    #30728
    Mik azok a gyengeségek?
  • darkSectorxxx #30727
    Jah neten nagyon pro játékosok vannak 9-is ezért volt szar neten én sem tudtam sokszor nyerni.
  • Ra1n
    #30726
    Mondjuk úgy hogy se árnyékok se realtime fények,hanem okosan kamueffekt mint a gta V-ben az esti fények a messzeségben,ergo nem valós lod?:)
    Egyébként nézegettem a játékot mászkálva, baromi ügyesen takarják el az UE3 gyengeségeit az effektekkel. Tényleg lenyűgöző a látvány sok olyan dologban amiben más játékok gyengélkednek.
  • Ragnar360
    #30725
    Az, hogy amelyik karaktert szeretném main-nek, azzal nem lehet/vagy én nem tudok érvényesülni kicsit sem. Pedig nem most kezdtem a mortalt se (bár lényegtelen ennél, mert köze nicns a régiekhez meg amúgyis)
    Amennyire tudom és ahogy láttam is egy Scorpionnál sokkal sokkal könyebb kombózgatni bármit is, vagy a legtöbbnél.

    Utoljára egy low statú gyerekkel player matchbe voltam. Cassie Cage-el jött. Folyamatosan spammelt szinte és ha elkapt a támadása védhetetlen, védekezésből is kiszed. Ráadásul már messziről eltudja indítani a mozdulatsort, olyan 1 méterről már biztosan. (Liu Kagnek semmi ilyenje nincs - ami van az egy gyenge belharc ököllel, lábtechnika, és a kettőt összehozni, fejleszteni a sok szargci easy karakterek ellen szinte esélytelen)
    Ha a sarokba beszorított kijönni sokszor nem is tudtál. Hiába késlelteted a felkelést. Gyors, elég jól variálható ő is.

    Liu Kang belharca rém gyenge, ahogy tapasztaltam, de a kombókat mégis onnan kell indítani többnyire.
    Előre négyzet, háromszög, x - ez egy alap kombó ami nem ért szart, de hogy mi a nehéz ebbe is? Megmondom. Az előrét csak a négyzetnél szabat tolnod, utána semmi irányt nem tolhatsz - ütemezése se olyan egyszerű, aztán a végén meg elrúgja magától. Annyira lenne jó, hogyha elakarod lökni magadtól az ellent, azt megteszi.

    Practice-be magmatól összefűztem 3 féle kombót is (és azok variációi). Mindhez közel kell kerülnöd a másikhoz és ha a sietségbe nem is rontod el, akkor az ellennek úgy kell helyezkednie hogy azt betudd vinni. (Majd lehet felveszem lol) És ez is ami esélytelen.
    Aztán persze, spammelgetés megy, meg amit ismersz azt variálod, csak Ligu Kangnél ezzel ritkán nyersz meccset :D Hiába hogy jól tud rugdosni. (Ja és ha csak azokat csinálom, az a gameplay még nekem sem tetszik)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.28. 19:07:56
  • darkSectorxxx #30724
    De az irányítás idegel, a netes lagg, vagy a játékosok?
  • Ragnar360
    #30723
    MKX-t meg mindenképp kiakartam próbálni, mert előzetesen, offline teljesen oké volt pc-n. Szal ha mást vettem volna, utólag egyszer biztos kipróbéltam volna ezt a szart is. A sok idióta meg rávan függve. Még szerintem ha élvezhetően menne online, ranked akkor se biztos hogy aktívan tolnám, mert lehet csak amiatt mondom hogy már felhúzott, de hogy kit érdekel egy verekőds játékba az online versengés meg hogy abba belebuzilni hogy jó legyen a stat stb. A legtöbb undorítóan játszik egyébként is. És vérre megy részemről is, aztán ha valami nem úgy van, úgyis felmérgelne. Vicces lenne erre rákapni így ebben a formában amilyen lett:S
  • darkSectorxxx #30722
    Szerintetek hogy lesz? Uj trófeák lesznek külön ehhez a GoW-hoz vagy egyben van a régivel???
  • darkSectorxxx #30721
    Jó csak azt hittem félreolvastam megint. :D

    ......akarom mondani most az egyszer. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 18:45:21
  • Ragnar360
    #30720
    A Mortal megosztásba lett meg, és még úgy terveztem vmikor hogy ezt majd meg kell venni a géphez, ha megjön:d Aztán ha egy Witcherrel indítok lehet máshogy lett volna. Vagy Batman vagy Bloodborne esetleg. De rögtön nem akartam venni semmit, mondom kicsit ismerkedem a géppel etc. és annyi.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.28. 18:46:26
  • Moby
    #30719
    A gépet dark, a gépet viszi vissza. Érted. Gép. PS4. Sony. Tod. Ez a izé itt a fejlécben :D
  • SlickAdam
    #30718
    nos a lexikalis analizis segitsegevel a következö kulcsszavakat talaltam a kommentedben:

    szarfosgecijatek
    gecijol
    buzi
    okádék
    köcsögnél
    baszhatod
    fos
    geci
    fas++opó
    buzi

    lehet nem is baj, ha nem maradsz ps4 tulaj (~ topiktag)
  • darkSectorxxx #30717
    Ez oké, de nem értem, most van egy ps4-ed, ez a gép?
    és vettél egy mortal-t? ez a játék, és szar és vissza akarod vinni a boltba?
  • Moby
    #30716
    Tehát ha ki lenne fizetve a gép, vennél játékot is, de így hogy nincs rá játékod, inkább nem is fizeted ki?

    Ennek a képletnek a megszületésekor sem volt értelmezhető eredménye :D
  • Ragnar360
    #30715
    Ja, szarfosgecijáték. Practicbe gecijol megy a kombó, de annyira buzi a karkater és 100ból ha 1x mennek azzal egyébként is, hogy gyakorlatba nem tudtam megcsinálni egyszer sem, azt amit praciceba lazán. Ráadásul nem youteuberól néztem.
    A többi okádék karakternek, mert 10x könyebb elindítani bármilyen kombót is.
    Ennél a köcsögnél meg, legyél közel és nem nyomhatsz irányt. - Négyzet, négyzet, X ezzel indít- ja csak legyen időd rá. hogy a másik pont ott legyen előtted. Ja és annyira sincs időd hogy lenyomd a három gombot. Arról nem is beszélve, hogy a sietésbe, ha három négyzetet nyomsz véletlen akkor baszhatod xd. Repetitív fos geci láma játék, fas**opó buzi karakterekkel.
  • Totti5
    #30714
  • SlickAdam
    #30713
  • darkSectorxxx #30712
    milyen gép? mi megy szarul min?
    Mortal ps4-en?
  • Ragnar360
    #30711
    Ez a Mortal egy full okádék, de akkor is akarnám hogy menjen (practice.-nek gyakorlatba nem veszem hasznát), de annál rosszabb. Jelenleg ott tart a dolog, hogy holnap visszaviszem a gépet is xd még úgyis visszaveszik :/ Ha már kilenne fizetve a gép ok, bátrabban vennék játékot mellé, de így... semmi se győzött meg ANNYIRA (hogy bátran) hogy vegyem meg ÉS!!!! amiatt!!! tartsam meg a gépet és fizessem havonta!!!. Mortal előtt nem igy voltam teljesen, de ez a kibaszott játék ááh. miért pont Liu Kang a legszarabb legfosabb :((
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.28. 18:29:32
  • darkSectorxxx #30710
    Július 15!

    És eljő! 1080p! 60fps! Photo mod!

  • Moby
    #30709
    Jaj hát én lemaradtam erről, hogy jön a dishonored DefEd. Ugyan pécére megvan, de valahogy mindig klimaradt. Most lehet, hogy pótolom.
  • TDC Geronimo
    #30708
    Nekem 1 hónap után elkezdett, múltkor írtam is
  • Moby
    #30707
    A 2-3 hónapos fehér kontrolleremen mástól úgy nyüszög a ravasz, mint a kurvaélet.
    Mégmindigminőség
  • SlickAdam
    #30706
    mert jelen pillanatban a kib. Compiler es egyeb vizsgakra keszulok, csak neha megszusszanok. ejjel meg mar nem latok... :( de ma jo lenne kicsit.
    a huzos idoszak utanra horcsogolok csak.:D
  • SlickAdam
    #30705
    hat ezaz, uncsibb zöld a jo. a fc3 zöldje kiegeti a retinamat. ilyesmit pedig csak Nintendo jatekoknal viselek el.:D
  • Moby
    #30704
    De amúgy mérnem bőregérezel??