121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ra1n
    #30663
    Akkor tessék a szemednek.

  • darkSectorxxx #30662
    Jah, azt látom hogy mp4-et biri a gép....na akkor próbálkozok még, mert van connectálás ps3 or pc, csak rá kéne gyünnöm hugyan. :D
  • Moby
    #30661
    Fogalmam sincs. A remoteplayen kívül semmire nem használom, bent rohad az irodában.
  • darkSectorxxx #30660
    Így van.
    Amúgy a dollár kurva szar most, énis reménykedek az enyhülésben, 250-re kéne csak visszamennie, és kibékélnék, azzal én 1000ft-ot sporolok egy preorderen!
  • darkSectorxxx #30659
    Ja így már kurvára értem de valjuk be a részleteket nem ismerve télleg jogosan éreztem most zavarosnak a story-t. :D
    De már minden világos...:D Köszke.

    Még annyit hogy media-t hogy játszom le ps tv-n? mondjuk egy avi-s- filmet? akár ps 3 vagy pc-ről? ha másképpen nem is?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 13:13:06
  • Moby
    #30658
    De ez csak annyit jelent, hogy most épp két pécé között vagyok :D (a mikorral kicsit a dollárra is várok. Nagyon nincs hova siessek, xo+ps4 vonalon van mivel toljam)
  • Moby
    #30657
    Nem. Összeraktam magamnak egy fasza konfigot, használtam(ez volt az i5+970). Időközben megvettem a mostani ps4-et. Aztán úgy gondoltam nincsenek nincsenek már akkora igényein, hogy Ekkora pénzek álljanak gépekben, ráadásul főleg a ps4 ment, megpróbáltam eladni a pécét, de ekkora gépet egyben nem vettek meg, nekem meg már nincs idegrendszerem alkatrészenként baszkodni. Ezért a procitvgassd-t eladtam külön, ezek elmentek könnyen, a maradékból meg csináltam egy inkább a honi viszonyokhoz igazított gépet ami elment egyben, de azt én már nem használtam, csak tesztelgettem, amíg el nem vitték. Ez volt kb 3-4 hónapja.
    Mindenre válaszoltam?? :DD
  • Newfronter
    #30656
    Jó hát ez is egy vélemény, én meg a saját szememnek hiszek. :-D
  • darkSectorxxx #30655
    De de mivel egy használt termék, a meghibásodás inkább jellemzi mint az újat...természetesen ott is van de sokszor cserélheted egy ujra és nem javitják. :D
  • SlickAdam
    #30654
    ha ujonnan veszed, akkor nem fog meghibasodni? :D
    garancia baszod.
  • darkSectorxxx #30653
    "Komoly konfigot csak ritkán visznek el használtan, gyakorlatilag jobb alkatrészenként eladni."

    Én is így vagyok, félek használtan venni komoly értékben ....hiába van bizalom, ezek gépek, meghibásodhatnak az eladótól független is, hogy ő maga sme vesz észre hibát!!!
  • Ra1n
    #30652
    Komoly konfigot csak ritkán visznek el használtan, gyakorlatilag jobb alkatrészenként eladni.
    Nekem is volt egy i7 920-as konfigom annó 12gb rammal (kb feleannyiba fájt akkor mint most a 8gb,lol) meg egy 5970 toxiccal, CM Haf 932 házban valami iszonyat ROG Asus alaplappal....Mocskosul beakarták alkudni (250k volt a legmagasabb ajánlat) hát inkább eladtam alkatrészenként....
  • TDC Geronimo
    #30651
  • darkSectorxxx #30650
    Uncsi 4 gif
  • darkSectorxxx #30649
    350k-t? Hát az kemény akkor minek panaszkodnak a gamerek? :D
  • Kongy
    #30648
    Nem az, hogy egybe, hanem inkább magánszemélynek. Hidd el, baromi sok ember kiperkál ennyi KP-t egy Media Markt-nak mondjuk.
  • darkSectorxxx #30647
    Aztakurva. :D
    Most feltekeredtem a fára, vagyis régen összetettél egy power pc-t és használtad, és meguntad lecserélted az alkatrészekt és megint használtad és egyszercsak eladtad? :)
    Vagy hogyan volt ez? Én azt hittem magadnak kellett hosszútávon.

    350-ért nem csodálom hogy egybe senki nem fizet pc-re.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 12:28:04
  • Moby
    #30646
    Eredetileg magamnak. De 350-ért a kutyának nem kellett, 140-ig vissza kellett butítani, hogy eladható legyen.
  • darkSectorxxx #30645
    Még 2 DLC autó és meglesz a varázslatos 100 verda a DC-ben!
  • Moby
    #30644
    Nem vagyok én gazdag. De egy faszapécét meg tudok venni, és a gyerekem sem fog lukascipőben járni :) Nem ezért nincs perpill.
  • darkSectorxxx #30643
    Pontosan akartam is írni hogy megspórol egy kis lóvét. :)

    Totti:

    Mondjuk én sme értettem az irányítás hogy lenne ha másra is megjelenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 12:06:35
  • Totti5
    #30642
    Ilyet még ne terjesszünk, de a Zombi U direkt dedikáltan a WiiU rendszerére lett készítve, a tablet + tv kombóra. Aki úgy akarja élvezni ahogy ez a játék ki lett találva azt csak WiiUn tudja megtenni.
  • darkSectorxxx #30641
    Most akkor kinek raktad össze azt a gépet?
  • darkSectorxxx #30640
    Igen érdemes lenne végre a sok usb csatit befogadásra felkészíteni bill+egér, mekkora királyság lenne és ennél nagyobbat dobna a konzolok megítélsén?
    Játszhatnál akár bill egér-el vagy kontrollerrel mindent?
    Milyen zsír lenne?
  • Zozo76
    #30639
    pedig nekem eddig az jott le hogy nem vagy egy csoro gyerek :)
  • Kongy
    #30638
    Főleg, hogy jön elvileg XOne-ra meg PS4-re is.
  • darkSectorxxx #30637
    Hát bárcsak ott lennék hogy van pénz csak összerakni kéne.
  • Zozo76
    #30636
    sztem a beepitett kijelzo egy nagy baromsag, mar anno sem tetszett mikor megjelent. aztan masnak meg az az egyik legnagyobb elonye a gepnek, es hianyolja a masik ket konzolbol (PS4/XO). nem vagyunk egyformak es ez a jo! ;)
  • Zozo76
    #30635
    nekem a WiiU a ZombieU miatt kellett volna. na azert meg nem veszek. :)
  • Moby
    #30634
    Én gépem??? Nekem nincs pécém(csak egy notebookom)
  • SlickAdam
    #30633
    miert? a ps4 ószom, a pc ószom, de meg a wiiu is ószom.
    csak sok a köcsög.
  • Ra1n
    #30632
    Ennyi,ez így van. Viszont bármennyire ágálnak ellene egyesek a konzol fogalma mára szopás terén nem sokban különbözik a pc-től. Gyakorlatilag a crashelés szinte az egyetlen amitől MÉG távol vannak,de ha így folytatódik.....

    Aki gamer és nem akar lemaradni semmiről ráadásul exkluzív téren minden platformon van kiszemeltje az meg veheti meg az összes gépet....Bváh... Wiiu még nem ül a polcomon de egyre inkább szemezek 1-2 cím miatt azzal is...
  • Zozo76
    #30631
    vesszunk ossze a PC vs KONZOL teman, itt a PS4 topikban. hulyeseg nem? :)
  • Zozo76
    #30630
    van ra de minek. :)
  • Ra1n
    #30629
    ""Egyedül az AC Unity rombolta az élményt, amíg ki nem adták hozzá a patch-t""

    A mai napig 25 alá esik a frém sok patch után, és nem,nem ez az egyetlen játék, baromira nem.:)

    "elegem volt a PC nyűgjeiből, pedig 2 éve egy GTX 680-al, 16GB RAM-al, és egy Core i7 920-al toltam az ipart, "

    Hát persze.:)

    "Elegem volt hogy az exkluzív játékokra csak csorgatni tudtam a nyálamat"

    Ízlés dolga,ebben a genben eddig 2-3 cím van amire lehet és ennyi.:)

    "elegem volt, hogy a konzoltulajdonosok szinte ugyan olyan grafikai szinten tudnak a játékokkal játszani,"

    Hát persze. Azért súrolja a low beállításokat a komplexebb címek zöme, lásd Witcher 3 árnyékok, vagy Dying Light LOD,stbstb..:)

    "Na meg gépet kell fejleszteni"
    ja. Egy jól összerakott konfignál kb 5 évente. Az állítólagos konfigod amivel felhagytál a mai napig gyalázza a konzolokat.:)

    "Mára már úgy megszoktam a kontrollert, hogy nemrég játszottam egy picit PC-n, és nem kicsit kényelmetlen volt, már lassan fájtak az ujjaim"

    Hiába,pc-re nincs kontroller......:D
  • Zozo76
    #30628
    nekem viszont nincs annyi idom hogy a regi jatekokkal is nosztalgiazzak, meg az uj jatekokkal is alig van idom (vagy kedvem) jatszani. Monjuk en mar az elso XBOX-nal abbahagytam a PC-s jatekot, akkor ment nagyon az elso HALO ami akkor katasztrofa volt PC-n (mar akkor!), egyszeruen nem tudtal olyan gepet ala tenni hogy normalisan menjen, mindegy milyen beallitas volnt, nem ment stabilan. Megvettem az XBOX-ot, es gyonyoruen futott, szebb volt a grafika is, foleg a sotetebb helyeken a lampa-fenye. Persze az eger utan a kontroller-t megszokni borzalmas volt, 2 het mire nagyjabol tulvoltam rajta, de azota vissza nem mennek mar az egeres, billentyuzetes iranyitasra. Mivel csak FPS-t nyomatok (BF4 pl), a csalok miatt mar eleve nem nyomnam PC-n. Konzolon nagyjabol a palya-hiba amit ki bir hasznalni egy csalo, sztem mast nem nagyon. Persze lehet jelenteni, meg admin, meg punkbuster, de aaaa, ez csak mar sebtapasz a sebre,... Nalam mar csak emiatt sem jatszana a PC.
  • SlickAdam
    #30627
    miert is? ujra leirom: ez egy legalja PC, szep logoval, kicsi dobozban, olyan aron, amibol te összerakhatnad a paks 3-at.

    szerk.: jo, a proci nem legalja.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.28. 11:55:12
  • darkSectorxxx #30626
    Igen? De ha Moby gépe futtatja 1080p-ben a játékokat ez 4k-val is elbírna szerintem.

    *Jó a PS4 meg X1 emulátor csak poén volt, nehogymár valaki komolyan vegye és utána kapjam a pm-et hogy honnan tölthető le. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 11:52:02
  • SlickAdam
    #30625
    ez egy also kategorias pc...
  • darkSectorxxx #30624
    Ultimate megoldás van, ezen fut minden játék, és van hozzá X1 meg PS4 emulátor. :D

    Holnap rendelek egy ilyet és eladom a konzolokat a gecibe.