121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30783
    HE? :D
  • darkSectorxxx #30782
    Fuck....fuck.fuck...furcsa is volt :D:SD

    Na mindegy, megprobálom kikapcsolni és végre télleg letesztelni. :D
    Basszameg ezt nem is tudtam hogy ilyet tudnak...és a Sony tv-m is tud velük komunikálni?
  • Moby
    #30781
    Nem progi, ez a ruterem.
  • Moby
    #30780
    Úgy, hogy ők direktben össze tudnak kapcsolódni wifin, ha ez a ps4-ben engedélyezve van. Szal eddig hülyeséget mértél végig :D
  • darkSectorxxx #30779
    Na bazdmeg most nézem, valami nem stimmel, akkor is megtalálja a ps-t ha nincsen a pstv-n wifi...:D az meg hogy? :D
  • Kandurex
    #30778
    Ezt milyen progival méred?
  • Ra1n
    #30777
    No para én ott folytatom ha képezek.:)
  • darkSectorxxx #30776
    Érdekességképpen:

    Mobiltelefonos képek, de azért látni hogy semmi kockásodás nincs, és ugye értelemszerűen látni hogy a pstv képén a tömöritett jel jön vagy nem tudom, de nem vészes ahhoz képest amilyen netem van. :D
    (azt hittem átkapcsol ilyenkor a belső hálozati wifimre a pstv, de kitöröltem azt szóval ez télleg netes stream)

    PS TV bemeneti kép.


    PS4 bemeneti kép:

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 20:36:36
  • n000rbi
    #30775
    Elsősorban nem neked szólt és rohadtul nem a jelenléttel van bajom, hanem a hányásig ismételt pécénmindenjobb-témával.
  • Ragnar360
    #30774
    part2
  • Totti5
    #30773
    Kösz a tippet, azt majd én szabályozom hogy hol kívánok jelen lenni.
  • darkSectorxxx #30772
    Aha, az előbb volt egy hangyafaszni lagg meg kockásodás, most meg megint jó.
    Nem értem, egy alkalommal megszakadt, lehet valamiért nem minden csatlakozásnál kapja el.
    Na mindegy, most tezstelem pár órát nem is baj ha elfogy a 100 megás keret, utána elvileg lelassitják a sebességet, de fura mert nekem utána is gyors szokott lenni a telefonon a net....na proba és dobok képet a minőségről!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 20:25:49
  • n000rbi
    #30771
    Miért nem mentek a leáldba ezzel a hülyeséggel? Komolyan kérdezem.
  • Moby
    #30770
    Azm hogy az a teszt nem a valóságot méri, csak a psn szerverek felé "valamit". A valódi sebességed attól akár nagyban el is térhet.
  • Ragnar360
    #30769
    És itt kimondottan, egy-két variációra, kombóra rámenve néztem. És dirket a vidi miatt csak tesztelve az egészet, élesbe, komolyan ez a meccs is felidegelet volna. Pedig látszik hogy ő is elég kezdő. És ettől rosszabb, noob geciktől kikapni a legidegesítőbb. Szal nem a verség az idegesítő, hanem az hogy ha meg se érdemli. Tbh tegnap volt aki elvert nem is egyszer és ráírtam hogy gg, jó meccs volt meg minden.
  • darkSectorxxx #30768
    Aha értem.
    Mondjuk tuti eltér a 2 technológia, mert akkor magamnak nem tudnék stream-elni pstv-re sem....

    Csináltam képeket, csak nem tudom hogy mutassam meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 20:19:10
  • Totti5
    #30767
    Told a képeket, videókat. Szájkarate nem kell.
  • darkSectorxxx #30766
    Várj mire érted hogy óvatossan?

    Én bekapcsoltam ezt és azt méri hogy:

    down : 3.1 mega (netem wifijén 7.x-nek látja, vagy annyit tud használni)
    up: 6xx kb (saját netem wifijén ez 9xx)

    Most akkor a mobilnetemmel miért vigyázzak, valami baj lehet ebből?
    mert korlátlan az adatfogalmam, pénzt nem húz le. :)
  • Ra1n
    #30765
    Pont nem veled fokom ezt megvitatni,mert felesleges amúgy de.:)
  • Moby
    #30764
    Elviseli ha megpandel alatta a net, csak bekockásodik mint a kurvaélet, faszt sem lehet látni. És nem javul meg magától, csak ha újracsatlakozol, hiába jó már a net. Irtószar ez a remoteplay megvalósítás sonyéknál :(
  • Totti5
    #30763
    Nem.
  • SlickAdam
    #30762
    thx!
  • darkSectorxxx #30761
    Aha, az fasza, akkor a minimum egy 5 megás up ezek szerint.
  • Moby
    #30760
    Azzal óvatósan. A mobilneten nincs sávszélkorlát, csak a cella kapacitásán múlik, ott még 3g-n is meglehet az 5-6 mega upload.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.28. 20:11:54
  • Ra1n
    #30759
    Rendben majd behúzom a régieket és felpattintom,nyomok pár shotot kívácsian várom megmondod-e melyik a kakukktojás...:-P
  • Ra1n
    #30758
    pc-n az előzőek is kurrgenek voltak...;)
  • Moby
    #30757
    A zöld nem érdekes (mesét néz a gyerek youtubeon)., a piros a lényeg. De kivonatolva: a legszarabb beállításokon 4 mega kell neki, a közepesen 6.
  • darkSectorxxx #30756
    Most tesztelek!
    Holly shit!

    Van telenoros internetem a legkisebb.
    Basszameg csak 2-3 mega la és 700kb fel..... rányomtam a pstv-re hogy lejöjjön a közös wifi otthoni hálózatról, és talán még jobb is a minőség, beszarok akkora lagg sincs, biztos mert 2 külön rndszeren vannak és nem zavarják egymást, szerintem nagyon is jó ahoz képest hogy remote play.
    Max felbontás kisebb, tudok csinálni screenshotot a ps tv-vel pill elvileg.
  • TDC Geronimo
    #30755
    lol

    Max a hozza nem erto nem tudna megmondani. Ne beszeljunk mar marhasagokat
  • darkSectorxxx #30754
    Lefordítod nekem mi az a zöld meg piros? :D
    Ez jó vagy rossz?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 20:06:40
  • Totti5
    #30753
    Nem értem. Milyen gondok vannak az AK lekerekítéseivel és textúráival?

    Van rész ahol nem esik. Max a vak nem látja, hogy ez kurrgen rész.
  • Ra1n
    #30752
    FC4-et One-on toltam ki.
    Lényegében ha a FC3-at élvezted és nem untad meg,vágysz rá hogy ugyan azt (szó szerint mintha az fc3 pc változatát tolnád modolva új mapon, még az animációk is ugyan azok, plusz a mellékküldetések színe java 1-2 kivétellel) letold új helyszínen valamivel gyengébb sztori mellett akkó tetszhet. A frém One-on stabil vót, bugokba ritkán futottam (egyszer bezuhantam például a térkép alá,de ez tényleg csak 1-szer volt).
    Az igazat megvalva tipikus ubifost klisé az egész játék. Magaslatokban belátod a térképet és a rajta elérhető mellékküldetéseket, a mellékküldetések állandó jelleggel ismétlődnek,van kb 4-5 féle (vadászat,verseny,supportrablás,stbstb). Eleinte élveztem a helyszín miatt, és úgy 10 óra után beleuntam,végigdaráltam mindent hogy meglegyen a sztori ami a 3-hoz képest gyenge. Továbbá 2 féle fő megnyerés vanik attól függően hogy ki szimpatikus neked, de annyira monoton repetitív az egész és annyira minimal dolog egész játék alatt hogy kit választasz hogy meg sem fordult a fejemben hogy újra kitoljam. Aki szerint ez a tavalyi év fps-e volt na az nem normális...
  • Moby
    #30751
    Megmértem.
    Remoteplay batmannal, legszarabb beállítások (resolution: standard, framerate: standard)

    Közepes beállításokkal(resolution:high, framertate: standard) - mindig elfelejtem, hogy nem 5, hanem 6 megám van felfele
  • Ra1n
    #30750
    Textúrák,élek,kerek formák.
    Ha az eső és a velejáró mindenen fénylő effekt nem lenne nemigen tudnád megmondani hogy az origins-el játszol-e vagy sem (persze pc változattal).
    + egy valag grain

    De lényegében ezért lenyűgöző,ezzel az esős ködös füstös látvánnyal és velejáróival marha korrekt az összkép. Tetszik
  • darkSectorxxx #30749
    Jó de arra értem hoogy ott is szar, ott is kibazs egy ikont mindig. :D

    Lehet az lesz hogy veszek egy csillióméteres kábelt, a routerbe és az egyik végit húzom magam után ha elmegyek otthonról. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 19:57:30
  • Moby
    #30748
    Ezt nem az android írja ki baze, hanem a pstv.
  • darkSectorxxx #30747
    Igen android tapasztalat. :D
  • Moby
    #30746
    Ezt mondom: ott nem enged. Ott nem gecizik, hogy még piros, de mehetsz. Ott kibassza a hibaüzit, és nincstovább.
  • darkSectorxxx #30745
    Igen ott nincs, ezért is alternatíva, lehet szarabb de enged legalább.
    Azt várom hogy legyen valami megoldás hogy legyen legalább 5 megám feltöltésbe.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 19:47:58
  • darkSectorxxx #30744
    Igen , de féltem hogy rossz tapasztalatok lesznek de elsőre a proba után azt hittem valami 5-10 megás (mármint marketing megás) feltöltésed lehet kb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.28. 19:46:29