121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #30823
    Te sem vagy férfi :(
    Ez megy, én má feladtam. Minden kibaszott fórumon megy a moslékdefense. Olyan privátokat kapok, hogy ha nekem szar, akkor rosszul van feltelepítve(!), meg hasonló agyalágyult baromállat elképzelések.
    Fealdtam. Ha a birkoid moslékot kér, moslékot fog kapni. Tök igaza van a cdpr-nek, csak ehhez én nem szívesen aszisztálnék. Csak ez miatt nem vettem még meg one-ra is. Kizárólag csak használtan, lemezeseben vagyok hajlandó megvenni, amit el is adok a endsequencet követő 60 percen belül.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.29. 14:43:56
  • n000rbi
    #30822
    Jól haladnak, ez a lényeg, ingédzsing ixpíriensz:

    120 hours in, Geralt has stopped grabbing ledges which makes navigation most missions or map impossible. I am currently stuck up a mountain in the middle of a skellige quest which i can not continue with. this for the moment has left the game sadly unplayable to me and probably most other players.

    ---------- Updated at 06:28 PM ----------

    turning the game off and restarting the PS4 seems to have repaired the issue. for now at least
  • Moby
    #30821
    Ezek után van olyan ár, amiért megvennéd?
  • n000rbi
    #30820
    Hehe, válaszoltam is rá :D A baromállatja...

    Kíváncsi vagyok mikor törlik az egészet a picsába.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.06.29. 14:39:07
  • SlickAdam
    #30819
    uj kommentbol idezet:
    "I have a few minor quibbles with design choices, but overall it is a competent and engaging experience."

    kuuuuuuuuu.......a anyad!
  • eje75
    #30818
    Ha csak a szigetekre érkeztél meg, akkor kb. az 50%-nál jársz...messze még onnan a vége, megéri újrakezdeni One-on...szerintem... Megvettem PS-re a Batmant, de 1,5 hétig hozzá nem tudtam nyúlni, mert nem bírtam a vicsert abbahagyni... nekem Skellige életem meghatározó játélkménye volt, pedig 30 éve játszom... ki ne hagyd!!
  • n000rbi
    #30817
    :D Viszont látod mekkora birkák ott is? 1 (EGY !!!) darab hozzászólás érkezett az általam indított threadbe reggel óta, az is arról szól, hogy jajjhátjóez, csak a frémmel van gond, a többi jó.
  • SlickAdam
    #30816
    olvasom, hogy 1.05 nem csak hogy nem javitott a fremen, meg baszott nagy beakadasokat is hozott...
    n000rbi teljesen ki is akadt, "örjöng" az official W3 forumon.:D (teljesen erthetoen)

    en pedig majdnem megrendeltem tegnap ujra, mert NAGYON le volt arazva Amazon-nal, de nem ugy tunik, hogy odatennek magukat a sámánok, ugyhogy fakof.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.06.29. 14:24:11
  • Moby
    #30815
    Skelligéig vittem ps4-en.
  • eje75
    #30814
    Jól teszed, rettentő nagy hiba lenne kihagyni... a Batmant valaki egy filmhez hasonlította, a Witcher én pedig egy könyvhöz hasonlítanám: mintha életed legjobb könyvének a lapjairól elevenedne meg ez az élő, lélegző világ..mind a 300-400 oldal... komolyan nem értem, hogy tudtak ennyi tartalmat belezsúfolni, nem is emberek csinálták (a PS4 portot legalábbis biztos nem... :) )...Én is One-on toltam végig, és semmi technikai hibát nem láttam a +100 óra játékidő alatt...
  • Totti5
    #30813
    Mivel kb végtelen lehetőségeket kínál a Batmobil a közlekedésekre és harcokra én írom az akciót. Irányításával semmi gond nincs, azért vannak a funkciói hogy használva legyenek. Amennyiben valaki használja nincs akadály. Kézifékkel gyönyörűen lehet venni az éles kanyarokat, az utánégetővel sebességre gyorsulni. Kimondottan jó lett az irányítása és fizikája. Ez egy sok tonnás szörnyeteg, amit érezni, de olyan mechanikája van a kerekeknek hogy kezesbárányt is lehet belőle csinálni kis területen való manőverezéssel. Kiszállok katapult beszállok kombókról nem is beszélve.
  • Kongy
    #30812
    Megértem a frusztrációdat, engem is irritál a Batmobile sajnos.

    Bővebb véleményem az Arkham Knight-ról, akit érdekel esetleg :)
  • Totti5
    #30811
    Holydzsízüsz!

    Jöhet!
  • Hoz_Hun
    #30810
    Batman: Kijelenthetem, hogy GYŰLÖLÖM a Batmobilt. A t#&@m tele van, hogy 5 esetből 4 szer a Batmobillal kell akrobatizálni, hogy továbbengedjen a játék. Még a MELLÉK küldetésekhez is az kell. Lila hajat fogtam a Riddler utolsó versenyszámától. De még a rohadt aknák hatástalanításánál is rám dob 40-50 drónt. A Black Knight vagy ki, meg nem is jön mással csak überjárművekkel és rámegy egy órám mire kitrükközöm. Én pl utálom az autós játékokat. Nem lehetett volna megtalálni az egyensúlyt? Már szinte nem is Batman hanem Need for Speed. Ráadásul mindig végig kell néznem a köcsögök gúnyolódását mikor megdöglök.
    Kissé ideges vagyok, bocsi.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most voltam ott hogy szétnyomták a Batmobilt... tudom úgyse véhlegesen, de újjongtam örömömben a jelenetnél. Viccen kivül mondom, jobban örültem neki mint Batman ellenfelei.
  • TDC Geronimo
    #30809
  • Kongy
    #30808
    Tényleg durva mennyi potenciál van az UE3-ban, ezt a Batman-ben látni leginkább.
  • Moby
    #30807
    Messze-messze nem annyit.
  • TDC Geronimo
    #30806
    eszméletlen a textúramunka (is) a játékban. Lassan kezdem azt hinni hogy tényleg az eddigi legszebb cím mindent figyelembe véve
  • SlickAdam
    #30805
    pont hogy a csodalatos batman utan lenne különösen moslek. mert ott is esik a frem, csak nem lock-ol 20-ra...
  • Moby
    #30804
    Kezdek lehiggadni vicser ügyben, jó hatással van rám a csodálatos batman, szal lehet, hogy ha végeztem evvel, újraveszem one-ra.
  • Totti5
    #30803
    Sokat toltam, a storyban csak 1/4-énél lehetek. Egy kicsit pihizik a cucc. Batman + Yoshi kombóval fel kell töltődni, aztán nekiesni megint. Szeptemberig úgy sem jön számomra semmi. ( még az F1 2015 pár hét múlva )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.29. 10:30:20
  • shaddam
    #30802
    Lassan (szerintem) a witcher vége felé járok. Tegnap este ezen a részen majdnem sírtam :D
  • Moby
    #30801
    Kíváncsi lennék, ha nem ebben a topikban lenne, és nem lorem ipsum lenne a dobozon, vajon hányan jönnének rá, hogy ez egy számítógépes játék matematikai alapokon előállított képe.
  • n000rbi
    #30800
  • Totti5
    #30799
    Látszik a képen hogy az UE3 gyenge textúráit effektekkel takarják el.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.29. 09:33:23
  • Moby
    #30798
    Ez egy lőszerdoboz egy láda tetején egy videójátékban. Kitaláljuk-e, melyik játékból való a kép?
    Ki segítség ha nehezen menne:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem, nem a the order 1886 csőfasz, 20 perces játékból való.



    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.29. 09:32:17
  • TDC Geronimo
    #30797
  • Kongy
    #30796
    Tetszene nekem is, ha nem minden félórában sütné el.
  • Ra1n
    #30795
  • Totti5
    #30794
  • TDC Geronimo
    #30793
    Nekem tetszik az is :/
  • Kongy
    #30792
    Asszem igazat adok azoknak akik szerint a Batman a Batmobile miatt lett hulladék, mert így van. Egyszerűen 4edjére elsütni ezt a "nyirj ki kobra tankokat" már több, mint gáz, és a faszom kivan vele. Nagyon ott tartok, hogy hagyom a picsába a játékot, és megnézem Youtube-on a befejezést. Szégyen.
  • Moby
    #30791
    Az hagyján, de dd-wrt sincs rá. Vegyé egy olyan foshulladék tplinket, amire van.


    /Vagy bármit, amit itt megtalálsz :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.28. 21:21:14
  • Kandurex
    #30790
    Nekem chart kell, de ezen a foson nincs (DIR-605L)
  • Moby
    #30789
    ?
    Szaros ddwrt. Van hűtőszekrényre is :)
  • darkSectorxxx #30788
    Lost connection PS4. :D
  • Kandurex
    #30787
    Eegen, sejtettem sajnos :(
  • Moby
    #30786
    Na, amikor idítod a cuccot a pstv-n, akkor először azt csekkolja, van-e a látótávban ps4, amihez lehet csatlakozni(searching nearby), ha nincs, akkor próbálkozik neten. Könnyű azonosítani, mert a netes csatlakozás gecisokáig tart. Van, hogy 2 perc is.
  • Ragnar360
    #30785
    na megvolt delete, reset meg minden:/ :D Azért így a Witcher miatt elég szar, az több mint valoszinű hogy szórakoztatna:)
    Csak a rossz első benyomás, első játék... na lehet ez kellett/kéne lennie (w3, BB, batman)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.06.28. 21:06:42
  • Ra1n
    #30784